|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 13:11:24   
Anoniman
ja sam prestala da mu kuvam... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 13:12:14   
Mari86
Ali ja ozbiljno kazem..ja sam tako uradila..i mm vise ne radi te stvari...
pa svi bi oni da ih mi sluzimo e nece moci kolega  user posted image

A to se smejete... user posted image   user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Mari86 -- 4.12.2009 13:13:55 >


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 13:12:22   
Maza82
Znaš šta je mm još počeo da radi, kad ide da se tušira ili kupa, kao zaboravi veš da bi mu ja donijela, ili ga uzme sam i samo onako traljavo izvuče i sve se zgužva i onda moram da slažem,jer me nervira to tako,niti mogu da izdržim da se inatim sa njim a da to ne složim... E onda on kaže, vidiš živote da je bolje kad ti to uradiš ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 13:20:40   
Dora
user posted image bravo za tvog muža! Evo, žene, ovo je dobar recept kako vaspitati, kad tako sprovodiš taktiku, kome ne bi upalilo!???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 13:22:08   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Maza82

niti mogu da izdržim da se inatim sa njim a da to ne složim... E onda on kaže, vidiš živote da je bolje kad ti to uradiš ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


polica sa 20-ak majica, ili izvlaci iz sredine i sve raskupusa (k'o da nisam ni peglala) ili kaze hajde izvuci ti jednu i donesi mi je... prvo sam se nervirala al kad sam videla da je svak iput isto digla ruke...user posted image

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 13:22:14   
Maza82
Ma šta bravo, ludim od njega, načisto LUUUUDDDDDDDDDIIIIIIIIIMMMMMMMMMMMMM

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 13:23:37   
Maza82

IZVORNA PORUKA: pahulja76

IZVORNA PORUKA: Maza82

niti mogu da izdržim da se inatim sa njim a da to ne složim... E onda on kaže, vidiš živote da je bolje kad ti to uradiš ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


polica sa 20-ak majica, ili izvlaci iz sredine i sve raskupusa (k'o da nisam ni peglala) ili kaze hajde izvuci ti jednu i donesi mi je... prvo sam se nervirala al kad sam videla da je svak iput isto digla ruke...user posted image


E baš tako, kao da nisam ništa ispeglala i šta ću onda mi je bolje da složi ja ili dodam user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 13:24:33   
Rivana
hahaha citajuci ovo postavlja se pitanje ZASTO SE ZENE UDAJU user posted image

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 13:24:39   
Dora
IZVORNA PORUKA: jacagoga

Kako da uspem u sledecem:
-Nateram mm kad pricam nesto da me saslusa a ne da gleda discovery
-da svoje stvari ostavlja tamo gde im je mesto
-i da kad sredim sve u kuci kad mi vec ne pomaze bar da ne pravi svinjac



kad saznaš kako, javi miuser posted image

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 13:30:34   
melania
Ja mu uvek govorim za sta god ja ne volim da radim da je on sjajan u tome,i uvek upaliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 13:35:04   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: jacagoga

Kako da uspem u sledecem:
-Nateram mm kad pricam nesto da me saslusa a ne da gleda discovery
-da svoje stvari ostavlja tamo gde im je mesto
-i da kad sredim sve u kuci kad mi vec ne pomaze bar da ne pravi svinjac



kad saznaš kako, javi miuser posted image



ko nadje odgovore na ova pitanja obavezno neka nam javi user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 13:37:10   
Brand new mama
IZVORNA PORUKA: Rivana

hahaha citajuci ovo postavlja se pitanje ZASTO SE ZENE UDAJU user posted image

Zato sto je drustveno prihvatljivouser posted image
Nego ja mislim da bi trebali promjeniti naziv teme.Stvara se utisak da je ovo "Vaspitavanje zene-savjeti za izbjegavanje zamki".
Sjeca li se neko one stare komedije kada se mlada zena zali majci na muza,kako se on ne ponasa kao njen otac,a ova joj pokloni knjigu o dresuri pasauser posted image


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 13:45:17   
melania
Vrlo lako,trik je u tome da kazes sebi da te nece te stvari nervirati i da ce on imati problem zbog toga.MM je bacao stvari gde je stigao,od dnevne sobe pa sve do kupatila,vadio majce iz sredine i batalio moj trud od peglanja,slaganja.Uvek se pravio blesav,najlakse je biti razmazen.E onda sam resila da igram njegovu ulogu,nisam sklanjala stvari za njim,ostajale bi tamo gde ih je bacio a ako bi neko banuo on bi to trceci sklanjao,sve dok nije imao sta da obuceuser posted image Covek sve hoce ako zeli,pokusaj da ga kuliras i da shvati da pored sebe nema mamicuuser posted image user posted image user posted image Sad sve sredi posle tusiranja,opere sudove iza sebe,vraca stvari na mesto,pita jel treba nesto da se uradi u kuci.Moj decko je poceo konacno da odrastauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 13:50:00   
melania
To je bila super komedija sa odlicnim savetima,gledala sam je ali se ne secam kako se zvala.Ima dosta logike u toj komedijiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 13:55:25   
Iva979
Moj m je juce hteo mene da iznenadi, da mi napravi nesto da ruckam. Mozete da zamislite u sta se to pretvorilo! Krenuo je da pece krompirice (one iz friza), ali je procitao na uputstvu da ulje treba da se zagreje do 170 stepeni?!!? user posted image
I naravno, posle tolikog zagrevenja, suknuo je plamen. Od rucka mi je ostao samo tiganj crne boje i smrad koji nece da se izluftira!
Na svu srecu, nism bila u kuci dok je vatra gorela, dosla sam malo posle tog nemilog dogadjaja.
Samo sam prokomentarisala da ce dobiti nadimak od mene Džejmi! user posted image
user posted image

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 13:59:20   
Maza82
user posted image user posted image user posted image
Moj muž je tako isto jednom meni pripremao ručak, jer nije radio, bio nešto prehlađen, a ja radila, s tim da je on ručak stavio u rernu da se peče, ali je zaboravio, jer je počela utakmica i samo je nakon izvjesnog vremena osjetio kaže NEKI SMRAD, e zamislite šta sam zatekla kad sam došla kućči user posted image user posted image

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 13:59:22   
Dora
IZVORNA PORUKA: pahulja76

IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: jacagoga

Kako da uspem u sledecem:
-Nateram mm kad pricam nesto da me saslusa a ne da gleda discovery
-da svoje stvari ostavlja tamo gde im je mesto
-i da kad sredim sve u kuci kad mi vec ne pomaze bar da ne pravi svinjac



kad saznaš kako, javi miuser posted image



ko nadje odgovore na ova pitanja obavezno neka nam javi user posted image


Ko nađe odgovore na ova tri pitanja biće nominovan za Nobelovu nagradu za "žensku stvar". Ako ta kategorija ne postoji, pisaćemo peticiju da je uvedu!user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 14:00:05   
jacagoga
IZVORNA PORUKA: Maza82

Znaš šta je mm još počeo da radi, kad ide da se tušira ili kupa, kao zaboravi veš da bi mu ja donijela, ili ga uzme sam i samo onako traljavo izvuče i sve se zgužva i onda moram da slažem,jer me nervira to tako,niti mogu da izdržim da se inatim sa njim a da to ne složim... E onda on kaže, vidiš živote da je bolje kad ti to uradiš ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


E i ovo sam zaboravila da stavim na spisak

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 14:01:25   
Mimče
ja mm nateram da doje i sedne pored mene dok mu pričem tako prekinem ono što je gledao ili radio i onda sluša mene a lepše mi je dok je uz mene i pritom tražim da me gleda dok mu pričam ps. uspeva kad smo u istoj prostoriji
dr stvari baca na jedno mesto napravila sam mu kutak za prljav veš, mada i dalje nalazim čarapice svuda srećom samo u spavaćoj sobi, žuri rano ujutru na posao , a a sto se tiče ne reda nema ga jel smo poslove podelili šta ko voli a šta ko ne voli da radi a ne na muške i ženske, tako da dok ja slažem i spremam ili kuvam moj dragi mm OPERE SUDOVE i onda ga volim još više , jer ja mrzim da ih perem

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 14:01:28   
Iva979
Bolje samo nek nam kupuju cvece, bombonjere i parfeme... user posted image
Ja vise mm ne bi poverila ni sendvic da mi napravi! user posted image

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 14:02:29   
melania
Ivo a ti nemoj da ga demoralises zbog toga,vec mu se kao prava zena zahvali na trudu i to sto je imao tako divnu nameru,sledeci put ce uspeti mozdauser posted image

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 14:04:39   
Iva979
Ma znam, prvo mi je blago skocio pritisak, a onda sam ga samo malo zekila... user posted image No, valjda je sada naucio da ne treba toliko da pregrejava ulje... user posted image

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 14:05:33   
tea87bgd
Ja imam sledecu strategiju kada mm razbaca stvari,gleda TV i ne slusa me sta mu pricam.Samo dignem nosic tj KAO naljutim se i onda on trckara oko mene,nosi dete,pospremi nered,mazi me,grli,ljubi,ispituje me sta mi je sto sam ljuta(e to smara ali nema veze).Jeste da nije dugog veka ali barem nesto pomogne i ja se odmorim i dobro nasmejem u sebiuser posted image Samo mi nikada nece biti jasno kako uvek upaliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hajde da ostavimo za sobom
bar mali trag na svetu ovom
kad jednom ode nam sve u vetar
i svako od nas bude nepar...

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 14:06:09   
Maza82
Ma oni su se previše oslonili na nas i kraj priče, nije da ne znaju ili ne mogu nego NEĆE, ŠTO BI KAD IMAJU NAS!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Vaspitavanje muza-saveti i recepti
4.12.2009 14:09:17   
Brand new mama
Ivo,poljubis ga,doneses kesu od krompirica i prstom pokazes gdje pise za pripremu u tiganju,a gdje za rernu.user posted image Sreca tvoja pa nije pisalo nista za ukljucivanje "ventilatora" u rerni-ubio bi se duvajuciuser posted image  Kod mog je problem kada ce nesto uraditi jer,kao pravi poklonik Ajnstajna,svaki put mi dokazuje da je vrijeme relativan pojam...sve ce on uraditi-nekad.Kupice vecu kadicu kad nam sin krene u vojsku,pokupiti ves tri dana poslije pljuska...ko mi je kriv kad sam zivcanauser posted image user posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here