|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
12.3.2013 8:34:28   
Olga75
moja mama je jako teska na poklone , uglavnom ne potrefim user posted image i onda bude : pa stooo si trosila pareee
pa pare su za to da se trose user posted image
i sad joj poklanjam kozmetiku

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
7.4.2013 20:19:09   
cvećka
I mojoj ne mozes da ubodes, jedino da si vidovit (((: Niko od nas cetvoro! Tako da obicno sledi racun, pa ona zameni.. Jedino sto uvek pali su knjige, mozda nesto od nakita i jednom sam joj uplatila pedikir, sva se raspilavila na tretmanu, a prvo me psovala, kao, matora je ona za to, sta fali njenim noktima... user posted image Sad sam joj za 8. mart opet uplatila pedikir i manikir, jos nije iskoristila, cuva kad bude vreme za sandale, pa da joj se vide prstici user posted image a za rodjendan blage veze ne znam sta cu, blizi se user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
7.4.2013 22:01:40   
Anck Su Nmaun
Sad znam sta joj treba pa joj to i kupujem, ranije kao mladaj sam znala cesto da pogresim! Antirid kremu, sampon, balzam, koristimo istu farbu pa nekad i to... i tako nesto slicno sto joj uvek treba! I tome se uvek najvise obraduje user posted image

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
7.4.2013 23:12:35   
dijana1*
Mojoj mami je prosle nedelje bio rodjendan I kupila sam joj telefon. Imala je neki koji se stalno gasi, Vuk ga rasklimao, skim god da prica slabo se cuje.....
Bas se obradovala, ne toliko telefonu koliko joj je drago sto njena cerkica misli na njuuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
12.4.2013 12:48:17   
cvećka
Pa to je bas lepo user posted image ja cu sad mojoj da kupim vaucer za Jasmin, pa da odabere sebi neku sminkicu ili sta joj vec treba, posto ne znam sta ce joj se od boja svideti, nezgodna je, kao sto rekoh (:

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
5.8.2014 14:08:46   
Peace*
Ja ne nađoh ovakvu temu za svekrvu. user posted image

Elem, svekru je bio rođus u julu, a svekrvi je sada u avgustu.
Kupila sam jedan album, i izradila 30-ak fotki sa sva tri njihova sina, nama snajama user posted image i mojom decom.
Ostatak ću ostaviti prazan... neka popunjavaju dalje sami kako se šta bude dešavalo...
user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu ceca111)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
5.8.2014 14:26:10   
Torbica
Knjigu sa lepom posvetom!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
5.8.2014 14:28:16   
superm
Moj sin joj napravi cestitku, napise posvetu, nesto nacrta i uz to orhideje u saksiji.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
5.8.2014 15:06:57   
Azra_
Ako je rođendan, onda neki pokon samo za nju, nešto što znam da joj treba. Zadnje sam joj kupila novčanik u Moni, stari koji je imala, koji sam takođe ja kupila, već je bio dotrajao. Antiage kreme uvek dobrodošle, ona teško na sebe potroši novac. Ako je godišnjica, onda neki zajednički poklon za nju i tatu.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
5.8.2014 15:25:33   
branki*
uvek kupujem nesto od garderobe,eventualno tasnu ili joj dam novac.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
5.8.2014 15:38:52   
NadaR
Uglavnom nesto sto joj treba ali smatra da je to puno novca da bi sebi mogla priustiti . U stvari to I nije puno novca vec je ona navikla da sve daje nama cijeli zivot I onda joj se cini da je puno da potrosi na sebe.

Uglavnom su to neke kremice , nesto u kucu ( novi prekrivaci za ugaonu prosli put) , nesto od garderobe , cipele , itd. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
5.8.2014 16:58:09   
big mum
Šta poklonitiuser posted image

Nemam svoju majku i na ovaj "problem"gledam nekim drugim očima.

I mi smo roditelji i trebamo postaviti sebi pitanje -ŠTA BIH JA VOLJELA DA MOJE DIJETE POKLONI MENI?

Složićete se svi-lijepa riječ i topli zagrljaj su sasvim dovoljni.Nikakvi veliki i skupi pokloni ne mogu nadmašiti ovo.Ako se ovo izgubi tu se više nema šta tražiti.

Popričajte sa svojom majkom onako iskreno i od srca,zagrlite je.user posted image Njoj ništa drugo i ne treba.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
5.8.2014 20:00:43   
mami mami
Igrom slucaja majka izjavila kako zeli srebrnu ogrlicu (nisam znala da vise voli srebro od .....)pa cu je tako iznenaditi ,imam prelepu ogrlicu i narukvicu user posted image user posted image

majka mi a nisam znalauser posted image da joj to merak !!!!!!
inace ona sve nama daje ,kupuje,donosiiiii
njoj nikad nista nije bilo potrebnoooooo
bas mi nedostaje!?!?!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
22.4.2016 12:56:54   
aleksandrici
Ja ću svojoj mami da poklonim čvrst zagrljaj.Živimo odvojeno ,odnosno 250 km smo udaljene i viđamo se 5 puta godišnje,uželi se,samo ima žalju da me zagrli.Sve drugo ima.Nekako ,sad kad su moja deca velika shvatam njenu želju a čini mi se da je do skora nisam razumela.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
30.6.2016 9:32:19   
Khaleesi
Ja sam prosle god za rodj mami uzela brus Lisca, mnogo ih voli kaze naajbolji su... Sad ne znam sta cuuser posted image

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
30.6.2016 13:00:34   
Maraj
Ja sam pre neki dan setala sa mamom. Kupila sebi sandale , pa kupim i njoj baletanke Paar. Jako lepe. U svetlo ljubicastoj boji. Kozne su. Ona sama izabrala . Taki mi i najbolje. Dobila je poklon par dana pre rodjendana al vise volim da sama izabere nego da ja lupam glavom da l ce joj se svideti.
Inace i ja mojoj mami poklonim s vremena na vreme Lisca brus. Znam da nosi model Minca , tako da mi je i to lako izabrati

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
30.6.2016 15:19:02   
Khaleesi
Moja mama bas voli Liscu i tako neke starije brendove... Tradicionalista je za tako neke stvari, pa ne mogu da promasim... Ali ne ide stalno isto da joj uzmem...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
1.7.2016 7:34:29   
vocicana
Moja mama je najskromnija osoba na svetu, Svaki put ne samo za rodjendan, ona se obraduje za svaku sitniicu, ali kozmatiku najvise volim da joj poklonim, znam sta voli, tako ona to doceka sa osmehom na licu.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
26.10.2016 8:31:41   
Anck Su Nmaun
Ako ima neko ideju dobrodosla je..
Mami ce sledece nedelje rodjendan..mislila sam nesto vezano za zdravlje, zdravu ishranu ili tako nesto...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
26.10.2016 10:54:16   
isidora88
mozda neki welness ili tako nesto.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
26.10.2016 13:16:57   
mali_mis
Moja mama se obraduje bilo cemu od kozmetike ili sminke.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
26.10.2016 13:21:19   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: isidora88

mozda neki welness ili tako nesto.

Sad razmisljam neku masazu da joj ulpatim.. prijalo bi joj sigurno!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
26.10.2016 13:32:19   
isidora88
sigurno ce se odusevitiuser posted image
mojom mami je rodj.sledeci mesec ali ce dobiti mozda neku saksijicu cveca ili neku sitnicu

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
26.10.2016 13:36:41   
Maraj
Anck , pa ako ti mam to volo sto da ne. Ja nesto ne vidim moju mamu na masazi. Mislim da joj se ne bi takav poklon svideo

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Sta pokloniti svojoj mami :)
26.10.2016 13:42:13   
Anck Su Nmaun
Ona je tip zene kojoj je uvek zao dati za sebe, svi su joj drugi bitniji, to me jako nervira kod nje, za sve nas je tu sta god treba a za sebe naj manje. Pa sam mislila da bi joj prijalo malo da je opusti.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here