|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
5.4.2015 21:01:13   
margom
Laki zenskaaaa, sta mi radis, mazis li bebice....nemoj da im nerviras tatu molim te, onomad mi je pricao o tvojim poduhvatima u vidu generalnog ciscenja.....user posted image

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 2401
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
5.4.2015 21:22:15   
lakixox
Juce sam sredjivala za unapred. Hahaha.
Meni su trombociti malo ispod granice tako da bi u svakom sl prepisali fraxi.
A ovaj utrogestan me .... Izgorecu.

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 2402
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
6.4.2015 10:26:28   
margom
Devojke trudnjacice, kako ste mi ? Ima li tegoba od Utrogestana ? Mene ubise grudi od njega.....ne smem da se ocesem o majicu..... Yellence , tebi vec 3dt, polako gazis ka beti.....Jos danas Ferrero da nam preuzme decicu i ostadoh ja iz nase grupice za sutra....user posted image E posle nam Jacika utrcava sa svojim bebironima hehehheee.....Ala smo se nakupile,mbice user posted image user posted image user posted image , Boze zdravlja ! Uzivajte, gledajte sve moguce serije, slusajte lepu muziku i mislite ruzicastoooo ! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 2403
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
6.4.2015 10:29:34   
Yellena008
Magrom,meni je treci dan,a dosadno mi je kao da je petnaesti...valjda nisam navikla da lezim i nista ne radim....trudim se da budem pozitivna,mazim stomak i nadam sw najboljem za sve nas.....jedva cekam kad ce bete nase visoke pa da se hvalimo.....user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Yellena008 -- 6.4.2015 10:30:31 >

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 2404
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
6.4.2015 10:30:58   
Yellena008
Lakiloxx kako se osecas danas?

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 2405
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
6.4.2015 11:02:21   
BANANKO
pozz svima.. moze mala konsultacija sa Vama profesionalcima... ja sam id Vas mnogoooo naucila. Ja trebam da krenem za par dana sa mikroginonom...dobila sam od dr da ponovim briseve i nazalost ispostavilo se da imam kandidu. Da li to obustavlja sam proces ili ima nade user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 2406
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
6.4.2015 11:13:05   
lakixox
Jelence evo i ja lezim pa malo i ustanem, utrnula mi guza....sad sam dala fraxiparin. Sinoc u 00h zvoni alarm za utrogestan ja zaspala pa ne znam sta me snaslo dal treba bocka ili utrogestan...hahaha.
Mene jos ziga desni jajnik...

(odgovor članu BANANKO)
Direktna veza do poruke: 2407
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
6.4.2015 11:15:59   
lakixox
Bananko imas vremena dok pijes mikroginon da odes do lekara i pocnes sa terapijom. Uzmi lomexin pa posle tri dana ponovo lomeksin. Posle mozes neki probiotic za gospodjicu da joj odrzavas normalan balans dobrih bakterija tj lactobacilus...Ali odi do lekara

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 2408
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
6.4.2015 11:19:58   
Maraj
Bananko pa ne bii trebalo da ti pravi problem
Kandida je cak uobičajena u trudnoci.
al muslum da je mozes izleciti do tad samo izbaci slatko,kiselo i smanji testo. Ona se razmnozava kad jedes slatko i kiselo

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 2409
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
6.4.2015 11:27:35   
BANANKO
Hvala devojke ja sam vec pala i bedak... mislila sam to je to kraj...user posted image .... vama koliko vidim super ide...drzim vam palceve da sve bude ok.
Ja sam iz Beograda pa me interesuje da li se praktikuje da se spava u valjevu tokom nekih posebnih dana ciklusa ili ste se vracale kuci

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2410
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
6.4.2015 12:30:01   
Dinak
Bananko, nema potrebe da ostajes jer ces u toku folikulometrije dolaziti otprilike svaki drugi dan da vadis krv u 8h i posle uz. Svaki put ce ti reci kad da dodjes. Jedino zbog nekih komplikacija (hiperstimulacije i sl) nekome preporuce da ostane u Valjevu.

Devojke, sto se Fraxiparina tice, bolje ga uzeti preventivno nego da dodje do nekih nepredvidjenih dogadjaja. Ne daju ga na drugim klinikama jer jedino Valjevo radi po protokolu klinike za vto u Mariboru.
Sto se tice stadijuma vracanja embriona podeljena su misljenja embriologa. Jedni smatraju da treba cekati da se razvije embrion a drugi da bi ih trebalo sto pre vratiti u prirodnu sredinu.

(odgovor članu BANANKO)
Direktna veza do poruke: 2411
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
6.4.2015 12:48:54   
Yellena008
Dinak,meni vratise sve razlicite embrione,bar bih tako rekla po slicici koju sam dobila,zato mi tek sad nije jasno koje su kakve...ali kapiram da oni znaju sta je najbolje pa se i ne opterecujem puno...

Kako ti napredujes?

(odgovor članu Dinak)
Direktna veza do poruke: 2412
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
6.4.2015 13:45:07   
Dinak
Usli smo u 10.nedelju pa bi trebalo da odem kod Baneta na kontrolu. Sutra cu, zavrsio je vasu grupu pa sad nije toliko zauzet (ne racunajuci porodiliste i op.salu). Kod njega je uvek guzva!
Samo da ne dodje neki strucni saradnik, oni stvarno nemaju meru da li pacijenti cekaju.
Jutros sam vadila krv (krvna slika i glikemija) i urin. Kontrolni pregled. Najvaznije nam je da lepo rastemo i pravilno se razvijamo user posted image
Brojem celija se ne opterecuj, ako tako hoce zakacice se i onaj najmanji. Samo uzivaj, citaj nesto lagano za ,,mozak na ispasu,, tv emisije i filmove samo sa lepim sadrzajem, bez stresova. Virusi vladaju haos, izbegavaj drustvo bar neko vreme.

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 2413
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
6.4.2015 13:55:48   
Štetica
Zemske mislim na vas i cekam pozitivne beteuser posted image .
Neopterecujte se embrionima,u kom stadijumu su vraceni,jer kad hoce da se zakaci to je to. Samnom u postupku je bila zena koja je imala samo jedan embrion i to bio cetvoroceliski loseg kvaliteta pa se u septembru rodila devojka. Malo srece i mnogo vere u te mrvice i to je to

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Dinak)
Direktna veza do poruke: 2414
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
6.4.2015 13:58:37   
Anoniman
Sve vto-ke vucem da nam sto pre dodju u trudncke teme!
A ti Dinak nam se pridruzi, i ja sam sada usla u 10 nedelju, 9+1 samuser posted image

(odgovor članu Štetica)
  Direktna veza do poruke: 2415
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
6.4.2015 14:26:52   
pozitivna
stetice draga ,kako si ,tek sam danas procitala neke info.koje si mi pisala jos 21.8 2013 hvala
Pisi mi sta ima kod tebe ?
Kiss

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 2416
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
6.4.2015 14:53:41   
ferero84
Zene moje evo i mene.Nisu mi danas vratili moje bebe,kaze doktor da je veliki rizik jer su mi jajnici jako uvecani.Ostaje da se oporavim pa za meaec dva idem po moje eskimcice.

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 2417
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
6.4.2015 16:12:02   
Maraj
Ferero bolje sacekaj. Nemoj se nervirati. Sve to brzo prodje. Pij surutku da ti se organizam brzo oporavi

(odgovor članu ferero84)
Direktna veza do poruke: 2418
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
6.4.2015 19:37:18   
Dinak
Ferero, mozda je tako bolje. Najtezi deo je prosao. Taman imas vremena da malo ocistis organizam od hormona. Ko zna zasto je to dobro, mozda to tako treba user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2419
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
6.4.2015 20:46:51   
ferero84
Hvala vam,zene moje!Danas sam bas bila tuzna jer na sve ovo mi je dr Bane rekao gledajuci me na uz da je sve ostalo bilo idealno i da bi sigurno ostala trudna.E ta recenica me bila slomila.Ali idemo dalje...

(odgovor članu Dinak)
Direktna veza do poruke: 2420
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
6.4.2015 20:49:33   
ferero84
Gde su moje trudnace yellena,lakixox i buduca margom?!Nesto ste mi zatajile!

(odgovor članu ferero84)
Direktna veza do poruke: 2421
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
6.4.2015 21:16:25   
margom
Tu sammmm ! Malo sam zategla kucu danas i dovela sebe u red, pa da sutra dovedem decu u cisto hehhehhheee......narednih dana samo lenstvovanje i blejanje.....eventualno podgrejem rucak..... user posted image
Ferero, ti ces blago meni da smestis decicu u revitalizovan stomacic, nemoj da brines ! Malo ces da odmoris i udaris glanc i eto klincurije !
A za sta ti je Bane rekao da je bilo idealno, endometrijum ? Pa bice ponovo, nema siki-riki ! Ljubim te punooooo, i da vidim osmeh na licu ! user posted image
Ja vas sutra popodne izvestavam o aktuelnom stanju u jaslicama ! user posted image

< Poruku je uredio margom -- 6.4.2015 21:17:26 >

(odgovor članu ferero84)
Direktna veza do poruke: 2422
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
6.4.2015 21:32:54   
Yellena008
Tu sam i jaaaaa.....Ferero84 rekla sam ti da ko zna zasto je to dobro...jeste malo glupo reci ali zna on najbolje sta bi trebalo uraditi....nek si ti nama ziva i zdrav...bices trudnA sledeci mesecccccc....jeeeee.....

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 2423
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
6.4.2015 22:08:28   
ferero84
Gledajuci onaj uz,okrenuo ga je prema meni i rekao vidi kako je sve idealno ubedjen sam da bi ostala trudna.Na sta je mislio pojma nemam ali me je jako rastuzio.

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 2424
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
7.4.2015 10:28:24   
Yellena008
Zatp ti i nije hteo da vrati bebe...meni je onda obkasnip da hiperstimulacija grune tek kad se ostane u drugom stanju i onda napravi haos...

(odgovor članu ferero84)
Direktna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here