|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
7.11.2013 20:32:24   
NadaR
Mislila sam da prilicno dobro procjenjujem ljude ali sad vise nisam sigurna. user posted image
Mm sestra se udala prosle godine. Sve je bilo super. On je zaista bio divan i svi smo ga prihvatili.
Vidjali smo se , oni dolazili , mi odlazili ko dnjih . Sve pet . Medjutim , prije nekoliko dana se ona vratila svojima. Onda smo saznali da je on nju cijelo vrijeme maltretirao na sve moguce nacine . Verbalno , psihicki a i fizicki . user posted image

Non stop razmisljam o tome kako ga nismo provalili. Mislila sam da je bas super lik . user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
7.11.2013 20:47:23   
MTS064
Desava se i da se zeznem ponekad u proceni, pa sam onda naucila da ni ne treba da procenjujem. Imam svoj krug prijatelja koji su odavno procenjeni, ovi ostali me ni ne zanimaju...user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
7.11.2013 20:47:27   
Ana RR
Nado, to je strašno user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
7.11.2013 20:49:27   
Modessty
NAdo obično tako bude - nasilnici dobro glume , a žene ćute.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
7.11.2013 20:54:24   
minnica
Svakom se desi da pogreši u proceni, prosto jer ljudi nastoje da sebe predstave u najboljem svetlu. Meni se neki ljudi, onako intuitivno, na prvu loptu svide ili ne svide, što ne znači da sam bila u pravu.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
8.11.2013 8:31:28   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: minnica
Meni se neki ljudi, onako intuitivno, na prvu loptu svide ili ne svide, što ne znači da sam bila u pravu.


Isto , desi mi se da mi neko ne dopada pri prvom kontaktu a kasnije se bas sdruzimo, ali i opbrnuto ( ovo obrnuto je jos gore user posted image )

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
7.9.2014 13:04:32   
branki*
pa..obicno precenim ljude,cesto mislim da su svi dobri i posteni i fini,pa se neretko uverim u suprotno.mada,ako mi neko na pocetku nekako nije legao,mislim nije mi dao povoda,nego eto tako mi neki osecaj da mi npr ne odgovara,obicno se ispostavi da sam bila u pravu.
mada,generalno,sklona sam da ljude vidim boljim nego sto jesu i da nalazim opravdanja i izgovore za njihove lose postupke.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
7.9.2014 13:17:43   
Sanjica26 RR
Dok sam bila mladja svi su mi bili dobri. U poslednje vreme imam.njuh da procenim kakav je ko. Na kraju se ispostavi da sam bila upravu. Kao branki cesto nalazim opravdanje za njihove greske.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
7.9.2014 13:19:16   
Dani.kv
Slazem se s Brankom. Umem da precenim ljude. Zato sam umela neke nove kolege na pocetku da istestiram. Vazi i ono pravilo daj coveku pare i vlast i videces kakav je

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
7.9.2014 13:28:07   
mali_mis
Zavisi kako koga. Ako mi se neko svidi na prvi pogled, obicno budem u pravu da ta osoba valja. Onima koji mi se ne svide odmah dam drugu sansu.
Moram se sloziti sa branki, i ja dosta opravdavam necije postupke, i vidim neke ljude boljim nego sto zaista jesu.

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
7.9.2014 16:21:33   
Torbica
Da... Mada me mm sije, on je bas intuitivan i jos nisam videla nijednu njegovu losu procenu za 12 god.... Cak se i sporeckamo i uvek kad mi se ne ucini kao njemu kazem, sram te bilo, pa bas je fin/fina.... kad ono cvrc... E, sad cutimi gledam, i ucim.... Ali imam intuiciju i uvek osluskujem prijatan/neprijatan osecaj u stomaku...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
7.9.2014 16:25:55   
Anck Su Nmaun
Sto sam starija sve bolje procenjujem!
Mada se desavalo da prva procena bude pogresna naravno, pa sam oprezna s ljudima. Svako treba da zasluzi moje poverenje krece se od 0 user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
7.9.2014 17:02:43   
Mala Elena
Upoznamo se a onda vreme pokaze najbolju ocenu. Volim da mi ljudi od samog starta prijaju ali desava se da nekad procenim pogresno i ne stidim se to da priznam jer je sve vise laznih ljudi. Trudim se da ne sudim od starta , ne volim mnogo pronicljive jer imam osecaj da oni vide ljude vise kao lose a ne dobre. Pa ide ona recenica :Eto ,jel sam ti rek’o/la? !user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
19.1.2015 17:54:34   
Kata90
Dosta dobro procenjujem ljude pogotovo kada se tek upoznamo......valjda mi je dovoljno da ga pogledam i odma kazem kakva je osoba......
posto mm nezna da proceni,i uvek mu kazem ko mu pravi drug a ko ne.....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
19.1.2015 18:38:13   
choopa choops
Rekla bih prilično dobro user posted image

MM mi kaže da sam vještica, on je naivan do bola, i najmanje cdeset puta sam ga upozorila na neke stvari, ali on neće da posluša, a na kraju ja ispadnem upravu...user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
19.1.2015 18:54:33   
nata11
Nikako. user posted image Poslednjih dana sam bas u razmisljanju kako pobogu nemogu da nadjem vise iskrenih, jednostavnih ljude za druzenje.. Muka mi je od neke glume.. ili ono kada se upoznamo, sretnes me, gledas u oci i cekas da ti se prva javam.. cemu to?

_____________________________





(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
7.3.2015 20:26:22   
veselicaa
Obicno me prvi utisak ne prevari,ali nekoliko puta sam bas pogresila pa mislim da bas i nisam najbolja u procenjivanju.Mada mogu da prepoznam kada neko laze,kada se pravi dobar i bas osetim kada je neko pokvaren.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
7.3.2015 20:29:45   
Bibilib
Pa retko kad se prevarim u proceni....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
7.3.2015 21:12:38   
jess021
Katstrofalno i mm ludi zbog toga. Meni ko kaze dve tri lepe reci, ja se odusevim. Curka sam, znamuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
7.3.2015 21:14:53   
Bibilib
Nisi curka vec verujes u dobro user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
7.3.2015 21:18:13   
Mala Elena
Pa dobro Jess, ti gledas na sve sa pozitivne strane, sto se kaze kroz ruzicaste naocari user posted image to samo moze biti tvoja dobra karakteristika...

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
8.3.2015 0:12:56   
acalukic
vrlo lako valjda to covek i nauci sa godinama

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
17.11.2015 1:17:36   
viktori
Odlicno. naucila sam da slusam instinkt iliti stomak. Srce i razum su me nekada zezali, al stomak je nepogresiv.

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
13.9.2017 22:18:21   
Dragce86
Mislim da sam naucila da procenjujem ljude sve bolje kako sam starija, ali me zna iznenaditi poneki poseban primerak ljudi koji deluju kao normalno a kasnije se pokaze da su ziska u pepelu, sto bi rekli stari. Nazalost, znaju me ponekad takvi iznenaditi.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Koliko dobro procenite ljude ?
13.9.2017 22:21:30   
krin 40
Mnooogo dobro.Iskustvo.je presudno

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here