|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.3.2015 10:24:53   
AnaAna1
Postavicu verovatno jedno glupo pitanje ali sam nestrpljiva da cekam jos 15 dana na user posted image user posted image Da li samo par dana posle ovulacije mogu da se osete prvi simptomi trudnoce ili oni pocinju tek posle 10-ak dana? user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.3.2015 11:23:54   
serpica
Ne mogu tako rano da se osete simptomi trudnoce,bar ja tako mislim.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.3.2015 12:34:54   
Anoniman
Tako rano ne verujem, mozda tek od 10dpo.

(odgovor članu serpica)
  Direktna veza do poruke: 653
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.3.2015 12:45:05   
gogili75
meni je danas 10-ti dan od ovulacije, imali smo ciljane odnose, već 4 dana sam pospana, umorna, telesna temperatura mi je konstantno 37, od juče imam bolove u krstima i blagi bolovi, poput menstrualnih. vadila sam progesteron 21 dan i bio je preko 45....da li liči na trudnoću :-)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.3.2015 12:46:53   
Anoniman
Gogi navijam, meni su 7 dana pre testa poceli simptomi, a radila sam ga 16 dan dpo, vtroglavica, stalna malaksalost spavanjae, i vsioka t na bazalnoj oko 36, 9, 36, 8

(odgovor članu gogili75)
  Direktna veza do poruke: 655
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.3.2015 13:01:03   
gogili75
i šta je test pokazao..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.3.2015 13:03:43   
Anoniman
klik

(odgovor članu gogili75)
  Direktna veza do poruke: 657
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.3.2015 13:05:54   
gogili75
sjajno!!!!! cetitam od srca!!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.3.2015 13:06:25   
gogili75
Koji dan ciklusa si uradila test...

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.3.2015 13:07:28   
gogili75
aha sad vidim, znači 2 dana posle očekivane M

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.3.2015 13:07:30   
Anoniman
Hvala, to zelim i tebi i najjace vucemuser posted image
onaj prvi 16dpo rano ujutru
a drugi 17dpo oko 17h!

(odgovor članu gogili75)
  Direktna veza do poruke: 661
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.3.2015 13:08:04   
gogili75
Hvala draga, daj Bože...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.3.2015 13:09:15   
Anoniman
Javi obavezno sta je bilo! Ja sam merila bazalnu , to mi je bio prvi mesec, i koristila Serpicin recept, i O mi je bila 16 dc.

Meni su ciklusi na 32 dana, radila sam na dan ocekivane vestice!

< Poruku je uredio Unina mama -- 28.3.2015 13:10:17 >

(odgovor članu gogili75)
  Direktna veza do poruke: 663
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.3.2015 16:24:14   
gogili75
ja sam koristila klomifen i primila pregnil, u tom periodu imali smo 3 odnosa, imam tacne cikluse na 28 dana i 14-og dana mi je bika O. U sredu bih trebala dobiti ili ne dobitiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.3.2015 16:25:55   
gogili75
nemam mučnine, samo pospanost i umor, blage bolove u krstima i juče bol u stomaku ili nelagoda poput menstruanih bolva

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.3.2015 16:27:38   
Anoniman
gogili tako sam se i ja osecala, meni su se mucnine javile tek 3 nedelje posle testa.
navijam, i javi obaveznouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gogili75)
  Direktna veza do poruke: 666
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.3.2015 16:29:11   
gogili75
hoću obavezno...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.4.2015 8:25:49   
Maraj
Ja mislim da znaci trudnoće ne postoje. Muslim da sve mi to umisljamo od silne zelje. Jedini pravi pokazatelj je izostanak cikusa i povecana beta. Sve ovo sto mi mislimo da osecamo dok cekamo da user posted image ne dodje je samo iz nase glave

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2015 21:56:16   
jaca81
Dobro vece svima meni je danas 16-ti dan od ovulacije uradila sam test i bio je negativan, ovulacija mislim da je bila tad zbog bola u jajnicima i providnoj sluzi. Juce i prekljuce uvece sam imala bolove kao menstrualne samo malo slabije u predelu donjeg stomaka i ledja. Grudi su mi cas nadute cas ne, kad nisu nadute onda mi bradavice bas budu ispupcene grudi me ne bole, obicno pocnu nedelju dana pre menstruacije da bole, a sad nista sem nadutosti. Simptome neke bas i nemam sem malo pojacanog sekreta i ponekad glavobolja i tih cas nadutih cas normalnih grudi. Ne znam sta se desava, da li sam rano uradila test inace imam neredovne cikluse.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Znaci trudnoće III deo
24.5.2015 23:27:01   
jaca81
Ovde vise nikoga nema :(

(odgovor članu jaca81)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Znaci trudnoće III deo
25.5.2015 8:12:31   
jekiki
Posto imas neredovne cikluse moguce je da si rano uradila test, sacekaj jos malo , pa ponovi test ili idi do laboratorije da uradis betu, ona ti je siguran pokazatelj da li si trudna ili ne

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu jaca81)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Znaci trudnoće III deo
5.6.2015 11:10:02   
Lisa Simpson
Evo i ovde jedno novi iskustvo. Ovaj put nisam imala NIKAKAV znak, i uopšte nisam sumnjala da sam trudna do dana očekivane M. Grudi mi jesu nile natećene ali meni 7 dana pre očekivane uvek nateknu grdi, a uopšte nisu bile mnogo veće nego inače, niti su mi (kao ranije) otekle pre nego što bih očekivala da bi me to uputilo. Dakle pre dana M NIŠTA.

Na dan očekivane krenulo mi malo svetlo braon spotting. i nije htela da krene crvena krv, tako sam imala usvim prethodnim trudnoćama pa sam posumnjala i odmah uradila test i iza toga betu.

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Znaci trudnoće III deo
19.7.2015 1:56:44   
Lady in black
Mislim da u ovom trenutku imam sve simptome trudnoce, ciklus mi kasni, iako sam sve do ovog ciklusa mogla da izracunam u dan kada ce da krene jer zaista mnogo radim na upoznavanju "same sebe" .,imam osetljive grudi, osecaj nadutosti, cesto trcim na wc, jedino mucnine jos uvek ne osecam. Ako je verovati simptomima koje imam to je to, planiram da uradim test u ponedeljak pa cu tacno znati sta se dogadja "tamo unutra"user posted image user posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Znaci trudnoće III deo
19.7.2015 8:23:52   
Maraj
Lady in black user posted image navijamo onda u ponedeljak!!!
Sto se mucnina tice ja ih nikad nisam imala. Jednostavno taj simptom je izostao kod mene user posted image

(odgovor članu Lady in black)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Znaci trudnoće III deo
19.7.2015 19:54:39   
Lady in black
Hvalaaa punoouser posted image javicu vam sutra
nego vise puta mi se pojavila smedja sukrvica ili rozikasta, vrlo malo s vremena na vreme tokom ovog perioda kasnjenja ciklusa. Ne znam da li je to normalno i da li to tako treba?user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here