|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
19.7.2015 20:03:37   
Maraj
Ja nisam imala al dosta zena je imalo ta 'curkanja" i to je bio jedan od znakova trudnoce

(odgovor članu Lady in black)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Znaci trudnoće III deo
19.7.2015 20:57:03   
Lisa Simpson
Lady ja sam to imala u sve četiri trudnoće i rekli su mi da je to normalno. Ovaj put ništa osim toga i nisam imala od znakova mučnine došle kasnije. Kad sam to videla posumnjala sam na user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Znaci trudnoće III deo
20.7.2015 9:53:34   
Lady in black
Zbunjena sam totalno! Danas je osmi dan kako mi kasni, jutros je test pokazao negativan rezultat. Ujutro idem kod ginekologa, sto je uspela da pohvata preko telefona, misli da je test pogresio, tako da ce doktorica sutra da utvrdi da li ima trudnoce.
ali izgubljena sam, totalno. Ja sam bila ubedjena! Sada imam blage grceve i gasove u stomaku..user posted image
Jel se ikada, ikome desilo da je test pogresio? Uzela sam jutarnju mokracu prvi mlazuser posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Znaci trudnoće III deo
20.7.2015 9:55:58   
Anoniman
Lady ako ti vec 8 dana kasni morao je pokazati pozitivno, jedino ako ti nije bila bas kasna ovulacija!
Navijamo i dalje, javljaj sta dr. kaze, mada ona sada na uz moze videti samo gestikacijski mesak.

(odgovor članu Lady in black)
  Direktna veza do poruke: 679
   RE: Znaci trudnoće III deo
20.7.2015 9:59:29   
Lady in black
Bas me to i zbunjuje.. osetila sam sok bukvalno jutros. stvarno sam bila sigurna. Nikada tolika kasnjena, takve sukrvice nisam imala.. A i ne koristim nikakvu kontracepciju, tako da sam zaista 101% bila ubedjena. Sada vise ne znam, nekako sam i potonula psihicki. Cekam sutra taj pregled plasim se jos jednog razocarenja. Pitam se ako nije trudnoca sta sa mnom nije ureduuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Znaci trudnoće III deo
20.7.2015 10:02:33   
Anoniman
Lady desava se da kasni ciklus, meni je znao da kasni i po 15-2o dana i nista od user posted image sve je bilo u redu, ali jednostavno ne dodje.

Sada kada sam ostala trudna , prvi dan kasnjenja je pokazao crtice, a iskreno mislila sam da ih nece biti, i vec bila spremna na razocarenje!

Jesu li ti ciklusi tacni?

(odgovor članu Lady in black)
  Direktna veza do poruke: 681
   RE: Znaci trudnoće III deo
20.7.2015 10:05:51   
Lady in black
Uvek su mi bili redovni. Mogla sam u dan da izracunam kada ce da dodje. Najvece kasnjenje sam imala pre dve godine kada sam bila na moru tada je bilo dva dana, i to sam osetila po grudima da ce kasniti. Sad imam osetljive grudi, bez vecih bolova

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Znaci trudnoće III deo
20.7.2015 10:25:26   
Anoniman
Lady izvadi betu, ona ce ti reci sve i 100% je tacna, kosta oko 800 din! To ti je najbolje resenje!

(odgovor članu Lady in black)
  Direktna veza do poruke: 683
   RE: Znaci trudnoće III deo
20.7.2015 10:35:01   
Trcosava
Koliko ja znam ne uzima se prvi mlaz.

Drugo, test retko kad pokazuje lažan negativan. Teško da Dr išta može da vidi na uz pošto bi to bila jako mala trudnoća. Beta je najsigurnije.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.7.2015 16:46:37   
Bebana17
Moj jedini simptom trudnoce je bio bol u stomaku od implantacije, sto je kod mene uvek izrazeno bilo (i kod biohemijskih i kod ove sada prave trudnoce :))
Po bolovima uvek bih znala da se nesto desava, jer je bol drugaciji od pms-a. Tek kasnije je dolazilo do tih pms grceva. Mucnine su krenule tek u osmoj nedelji i povracanje. Trajalo je do 15 nedelje. Sad me muci gorusica :) Samo nek su moji bebaci zivi i zdravi, sve ce ovo proci.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Znaci trudnoće III deo
7.8.2015 0:07:45   
skorpija87
Bok cure, nova sam ovdje pa eto da vam kazem svoju pricu...zadnja user posted image bila je 16.6 i znam da je prekasno ali rizican odnos s mm je bio 8.7, sljedeca user posted image kasnila je pet dana i nije bilo ni. jednog jedinog simptoma da ce doci sto je precudno za mene, kad je dosla akoo je dosla trajala je tri dana (inace je osam) i bila nesto slaba (inace je previse obilna) nakon toga pocela sam se jako brzo umarati, po noci oderem 10 sati ali i dalje cijeli dan krmim, imam pojacan bijeli iscjedak od trena kada je to cudno krvarenje stalo i taj iscjedak ne prestaje, osjecam zatezanje u donjem dijelu trbuha to je zadnjih par dana, bolovi u tom dijelu koji se nekad sire na nogu ili pubicnu kost, zeludac mi je jako osjetljiv. Cesto imam mucnine i jednom sam povracala jer mi je zasmetao dim cigarete iako sam strastveni pusac, ustajem u bilo koje doba noci da bi jela (posebno sam zagrijana za paradajz u zadnje vrijeme), cesto piskim, a trbuh mi je strasno napuhan ili sto vec, nije salo nego bas balon, cudan mi je taj trbuh jer se mucim vjezbajuci i donedavno sam imala ravan trbuh a sada 24 sata dnevno svaki dan trbuh je lopta, oko bradavica mi je tamnije sto kazu da je simptom ali nisu bolne jefino bradavice znaju zaboliti i mozdaa mi se cini ali malo su mi se grudi kao povecale. Svi kazu kako su mi se bokovi prosirili, kako mi se oci sjaje... e sad prije nego sto napravim test htjela bi vasa misljenja. Jel moze biti da grudi ne bole u trudnoci? Hoce li biti user posted image ? Iskreno se nadamo jednoj maloj user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Znaci trudnoće III deo
7.8.2015 0:27:10   
skorpija87
I da ubija me zgaravica, podriguje mi se stalno
Nova sam pa se izvinjavam ako nesto pogrijesim jer jos nisam skontala

(odgovor članu skorpija87)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Znaci trudnoće III deo
7.8.2015 8:17:46   
BubaBubica
Dobrodošla Škorpija user posted image na ovoj temi se upisuju već sigurni znaci potvrđene trudnoće, mada i tvoji simptomi tako slute na user posted image user posted image hajde uradi test, sigurna sam da će biti debele user posted image user posted image

(odgovor članu skorpija87)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Znaci trudnoće III deo
7.8.2015 9:29:51   
skorpija87
Hvala ti BubaBubica user posted image
Nisam uopce mislila da sam trudna ali kako su simptomi sve vise dolazili, sad bi i ja i muz bili jako razocarani da ne budu user posted image samo jos malo hrabrosti trebam i onda po testic

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Znaci trudnoće III deo
7.8.2015 22:21:42   
skorpija87
Jos da pitam jel se vama u trudnoci dogadalo da vas boli desna strana pubicne kosti? Nekad je bas u sredini a nekad jedna strana i to desna pa se nekad prosiri na nogu

(odgovor članu skorpija87)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Znaci trudnoće III deo
7.8.2015 22:28:34   
Kata90
Kod mene je znak bio,da sam dobila jaci apetit i vise sam jela nego obicno.......

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu skorpija87)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Znaci trudnoće III deo
8.8.2015 22:00:02   
vocicana
Kako da prihvatim I shvatim ovoliku nervozu koja me upropascava iz dana u dan? Juce sam iz koze sopstvene htela da izadjem, a zasto, pojma nemam. Msm, znam ja da su to hormoni, ali ovo me je udarilo !ali vise nego sto sam ocekivala. Svasta mi je na pamet Palo, danas sam naravno iskulirala CEO dan, da bi veceras opustenija razmisljala da li sam normalna? Msm to je majkino dete, nesto sto volim najvise na svetu, moje zrno maka. Pisite mi kako ste se VI osecale, mnogo bi mi znacilo I hvala

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Znaci trudnoće III deo
10.8.2015 13:11:56   
BubaBubica
Draga, ja sam bila nervozna u drugoj trudnoći, a u prvoj plačljiva. U drugoj trudnoći sam imala bolove menstrualne nedelju dana pre očekivane user posted image a inače ih imam samo taj dan kad dobijem, u prvoj trudnoći me je stomak ionako boleo nedelju dana pre svake user posted image pa nisam primetila razliku. Posle porođaja do sada bolove imam samo taj dan zato mi je bilo čudno i bila sam ubeđena da imam neku upalu, kad ono user posted image user posted image U prvoj trudnoći zato nisam zapazila nijedan rani simptom, a ni kasnije, samo sam bila oset_ljiva i plakala sa sve i svašta i samo mi je stomak rastao. U drugoj osim onih bolova nedelju dana pre očekivane user posted image , počela sam da spavam ko odvaljena, i ne da sam bila nervozna, nego kao da sam besnilo dobila. Ti simptomi spavanja i besnila su počeli 5 dana pre očekivane. I daaa, još jedan simptom, bradavice su mi promenile boju, nisu potamnele ali su iz ružičastih prešli u ljubičasto smeđe, kao da im je hladno user posted image
To su bili moji najraniji simptomi u prošlim trudnoćama user posted image

< Poruku je uredio BubaBubica -- 10.8.2015 13:16:31 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.8.2015 15:00:11   
BubaBubica
Evo i trećeg iskustva user posted image kasni mi dva dana i od simptoma sve kao kad treba da dobijem, bubuljice po licu i vratu, vučem se ko prebijena mačka, nervoza, jedina razlika je što već oko 5 dana imam kremasto žućkast iscedak mada ga uvek imam dva dana pre user posted image jedino sada nema user posted image user posted image i imam glavobolje što inače nemam, i uvek u PMS imam nenormalnu želju za slatkim, a sada je to izostalo user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Znaci trudnoće III deo
30.9.2015 13:51:54   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: BubaBubica

Evo i trećeg iskustva user posted image kasni mi dva dana i od simptoma sve kao kad treba da dobijem, bubuljice po licu i vratu, vučem se ko prebijena mačka, nervoza, jedina razlika je što već oko 5 dana imam kremasto žućkast iscedak mada ga uvek imam dva dana pre user posted image jedino sada nema user posted image user posted image i imam glavobolje što inače nemam, i uvek u PMS imam nenormalnu želju za slatkim, a sada je to izostalo user posted image

Nažalost, bila je biohemijska.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Znaci trudnoće III deo
30.9.2015 21:22:27   
Meisje
E bas mi je zao..ali glavu gore i idemo dalje!
Ne znam,meni sve te fizicke promene i simptomi nisu bili relevantni ,secam se da mi je najveci simptom bio velika zedj i emotivna razdrazljivost. A boluckanja u stomaku sam imala svakakve vrste,to kod mene nista ne znaci. Isto,secam se da je bilo dva dana puno simptoma onda dva dana apsolutno nista

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Znaci trudnoće III deo
15.10.2015 22:41:51   
majcekzmajcek
Moze jedno pitanjce???? Da li se kao znak trudnoce mogu javiti bubuljice ili to moze biti od pregnyl-a? Pre 10 dana sam primila pregnyl, a od pe 4 dana su mi se pojavile duboke potkozne i veoma bolne bubuljice. E sad, s obzirom da sam primila prregnyl, test mi ne vredi da radim bar jos 5 dana...

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Znaci trudnoće III deo
15.10.2015 23:06:57   
janabons
JA ih nisam imala od pregnyla, nadam se da je od trudnoce, mada je sve to relevantno. U svakom slucaju drzim fike, cekaj vreme za test, nemoj da radis ranije..Drzim ti figeuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu majcekzmajcek)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Znaci trudnoće III deo
15.10.2015 23:24:37   
majcekzmajcek
Hvala janabons na lepim zeljama user posted image user posted image , I ja se nadam da je trudnoca, no u svakom slucaju, na proveri da li jeste ili nije ,moracu jos malo da sacekam , a tako sam nestrpljiva user posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Znaci trudnoće III deo
30.11.2015 20:13:20   
BubaBubica
Nadam se da će ovaj put biti sve ok, pa bih želea da upišem kako se osećam dok ne zaboravim.

Iskreno, bez testa ne bih provalila da sam u drugom stanju pre izostanka user posted image
Pošto sam ja inače jako nestrpljiva osoba, uradila sam test 26 dc, i u roku od par sekundi su dve crtice bile tu user posted image Kad obraćate pažnju na najranije simptome trudnoće, evo po treći put da vam kažem da nema razlike od PMS-a. Jedino mi danas bilo ceo dan muka, pa možda i nije još od trudnoće, ne znam, al eto podstaklo me na to da napravim test i eto user posted image
Takođe danas me ceo dan boli nekako čudno stomak, kao kad treba da dobijem ali je bol tup. Svuda, krsta, bokovi, materica. Grudi bolne ali u jednom delu dana se smiri u sledećem trenutku boliii... Ali opet, tako mi je bilo i prošlog ciklusa. Spava mi se, ali kad je ovakvo vreme meni se uvek spava user posted image stvarno ništa specijalno što bi me ubedilo - da, trudna sam! Ništa pre izostanka, ali opet svaki mesec sam imala osećaj da nije uspelo ali ovaj put je bilo suprotno, ma koliko sebe pokušavala da ubedim da nisam trudna, zbog mogućeg razočarenja, unutrašnji glas mi je govorio da jesam. To je bila razlika user posted image

(odgovor članu majcekzmajcek)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here