|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.5.2013 10:18:18   
Belo01
A da li moram da cekam neki odredjeni period da bih otisla kod lekara ili mogu cim mi ovo prestane? user posted image
Jer drugarica mi je rekla da mora da mi kasni 10 do 15 dana,da bih mogla da ustanovim da li sam trudna,pa sad nzm user posted image

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.5.2013 10:19:47   
Verolina
Uradi test.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Belo01)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.5.2013 10:23:14   
Belo01
Jel mogu da ga uradim cim mi prestane ovo krvarenje ili ipak treba neki period?

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.5.2013 10:23:49   
Sanja90

IZVORNA PORUKA: Belo01

A da li moram da cekam neki odredjeni period da bih otisla kod lekara ili mogu cim mi ovo prestane? user posted image
Jer drugarica mi je rekla da mora da mi kasni 10 do 15 dana,da bih mogla da ustanovim da li sam trudna,pa sad nzm user posted image


Kod lekara mozes da odes kad hoces,a mozes, kad ti to prestane da uradis test da vidis da li je pozitivan ili negativan, pa onda da odes kod lekara...


_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Belo01)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Znaci trudnoće III deo
16.5.2013 10:30:05   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Belo01

Jel mogu da ga uradim cim mi prestane ovo krvarenje ili ipak treba neki period?

ne treba da cekas da ti prestane. To krvarenje ne utice na rezultat testa.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Belo01)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Znaci trudnoće III deo
17.5.2013 1:20:41   
Sha91
Opet ja... Uradila sam jutros test i bio je negativan :( Pa me zanima da li je moguce da test pogresi? :) Mesecima pokusavam da ostanem trudna i nista... Ali sada imam utisak kao da jesam, ali test je pokazao suprotno. Za nedelju dana bi trebalo da dobijem, pa se nadam da sam rano uradila test da bi pokazao ono sto zelim da vidim... :(

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Znaci trudnoće III deo
17.5.2013 7:49:55   
Štetica
Test si mnogo rano uradila tako da je verovatnoca velika. 2-3 dana pred ocekivan ciklus mozes da uradis Betu a test na dan ocekivane M ili ako ti kasni 2-3 dana.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sha91)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Znaci trudnoće III deo
17.5.2013 10:29:47   
Sha91
OK. Hvala... :)

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Znaci trudnoće III deo
17.5.2013 10:30:19   
Sha91
Ok. Hvala... :)

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Znaci trudnoće III deo
18.5.2013 15:14:53   
2403991t
caos cure, nadam se da je neka imala sl. iskustva. prestala sam da pijem diane 35 od nove godine, u januaru i februaru sam dobila tacno 28 dan, u martu mi je kasnilo 4 dana a sad vestice nema uopste, u ponedeljak ce biti tacno 2 meseca kako je ne dolazi. test sam radila pre 2 nedelje i bio je negativan, dr sam zvala da me pogleda na UZ ali moze tek u sredu, stvarno sam nervozna jer ne znam u cemu je problem, ja se iskreno nadam da sam trudna sto bi jako volela, a negde po netu sam citala da zene po prestanku ispijanja tih pilula za kontracepciju ciklus ne dobijaju tacno na vreme nego kao treba da prodje 6 meseci da se normalizuje ,ali 2 meseca je po meni mnogo, od promena osecam jedino gorusicu na bilo koji gazirani sok ili kiselu vodu, i ujutru ustajem u pola 7 za posao ali to mi toliko tesko pada da ne mogu da vam opisem, a lezem oko pola 11 najkasnije 11, tako da mislim da sam trudna, pa sam htela da vidim sa vama da li je neka od vas imala slicna iskustva.. :)

(odgovor članu Sha91)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Znaci trudnoće III deo
18.5.2013 15:18:24   
madre
a zasto ne uradis ponovo test?
ja nisam dobila vise od dva meseca, a nisam trudna, ali to je druga prica... a sve simptome trudnoce imamuser posted image
jesi li pre pilula imala redovne cikluse?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu 2403991t)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Znaci trudnoće III deo
18.5.2013 15:24:14   
2403991t
pravo da ti kazem ne daju mi se 500 dinara, a i ne verujem testovima mnogo, moja drugarica je bila trudna 2.5 meseca 3 testa je uradila dan za danom i sva 3 su bila negativna, dok nije otisla na UZ, ali na kraju cu morati da kupim jos jedan. a ciklusi su mi bili neredovni, a diane sam pila godinu dana i malo mi je cudno da mi je samo 3 meseca bio ciklus normalan..

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Znaci trudnoće III deo
18.5.2013 15:29:59   
madre
iskrena da budem, meni je cudno da ti je i 3 meseca bio redovan, jer ja u pilule nikako ne verujem po tom pitanju! ja sad cekam menstruaciju da pocnem da ih pijem 3 meseca, pa cemo posle da radimo na bebi... pila sam ih i ranije ali to nikako nije urodilo plodom da mi sredi cikluse, jer su i meni strahovito neredovne, jos od prve. ali testovima prilicno verujem, ali ti svakako mozes da uradis betu u prvoj laboratoriji, rezultat gotov za par sati, to ne moze da omane! srecnouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu 2403991t)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Znaci trudnoće III deo
18.5.2013 15:30:27   
Anoniman
ako mislis da su testovi nepouzdani, ti uradi betu, kod nje nema greske. ako ti se ni za to ne daje novac, onda ti preostaje jedino da sacekas sredu. pospanost i mucnina jesu znaci trudnoce, ali ne pouzdani. bez testiranja ili uz niko ne moze znati da li si trudna ili ne..

(odgovor članu 2403991t)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Znaci trudnoće III deo
18.5.2013 15:46:32   
2403991t
Hvala vam puno, videcu sta cu da uradim pa cu vam javiti u toku sledece nedelje. pozdravcic :*

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Znaci trudnoće III deo
18.5.2013 17:45:37   
Trcosava
Ja prvi put čujem da posle pilula hoće da budu neredovne mentruacije? Pila sam pilule pola godine i posle je sve bilo najnomalnije (mada su meni od starta bile redovne)

Uradi test/betu pa ćeš znati. Znaš da je najsigurnije da radiš ujutru test, ako ti jesu neredovne Možda ti je bila kasna ovulacija, pa test nije mogao da ''registruje''.

Javi šta si uradila svakako.

p.s. meni test do sada nije ni jednom omanuo (rdila uvek nekim drugim testom user posted image )

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu 2403991t)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Znaci trudnoće III deo
20.5.2013 23:20:46   
zujka

ja imam jedno pitanje koje me jako muci.ovako,da objasnim stvar-imala sam odnos 7 dan ciklusa.recimo da se ovulacija desila oko desetog dana ciklusa.danas mi je cetvrta nedelja ciklusa.juce sam primetila jedva oskudno braonkasto krvarenje na vesu,samo par kapi,i vise nista.onda sam papiric gurnula jutros u vaginu,i bilo je kao sukrvica,takodje smedje,ne crveno.sada vec nema nista.ne pojavljuje se nista u vagini kad stavim papiric.pitanje-da li je rec o implantaciji,koja mi se potrefila u vreme kad treba da mi stigne meca?
znaci,4ta ned.ciklusa?Nemam simptome ko da cu dobiti.Samo sam malkice nervozna i to je sve,bolove nemam.Cudi me sto je ovo bilo jako,jako oskudno,inace,menga mi uvek krene odmah.i to u bolovima.sad nista.da li se radi o implantacijskom krvarenju?jer,sad nemam nista?cak ni trag na papiru?znaci,to je trajalo nepuna 24h

(odgovor članu Belo01)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Znaci trudnoće III deo
21.5.2013 9:39:45   
Verolina
Pa moze biti. Sto ne uradis test?

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Znaci trudnoće III deo
21.5.2013 14:17:26   
zujka
pa jer sam citala da je test pozeljno uraditi 5 dana nakon sumnje na implantacijsko.simptome zam mecu i dalje nemam nikakve,jedino mogu primetiti punije dojke bez bola u njima i krupnije bradavice nego inace.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Znaci trudnoće III deo
21.5.2013 14:32:24   
Anoniman
zujka, meni je tako bilo i kada sam prvi put zatrudnela, a i sada. uradi betu, nije prerano, ako trudnoca postoji - pokazace.

(odgovor članu zujka)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Znaci trudnoće III deo
21.5.2013 14:55:51   
zujka
Macaki,a koliko ti je trajalo? cujem da je moguce tako brljavilo na papiricu moguce i do 5 dana

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Znaci trudnoće III deo
21.5.2013 15:01:58   
Anoniman
zujka, u prvoj trudnoci dan rozikasto, pa dan braon i to je to. u ovoj trudnoci samo braokasto, prvo 2 dana (jos pre nego sto je trebalo da dobijem to je verovatno bilo implementacijsko), pa onda posle nedelju dana skoro 6 dana, pa posle jos nedelju dana samo dan. onda sam dobila od dr utrogestan preventivno. ali ta braonkasta krvarenja su jako cesta u ranoj trudnoci. meni je to bilo onako oker-braon i vrlo vrlo neznatno, kada se obrisem pa malo na papiru.
koji ti je dna ciklusa? ako imas zivaca sacekaj jos neki dan, ali mislim da vec mozes da uradis betu..

(odgovor članu zujka)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Znaci trudnoće III deo
21.5.2013 15:05:38   
zujka
dan ciklusa 31.i kazem,na vesu nista.jedino cas ima tog blago braonkastog sukrvicavog kad gurnem papiric,i to jedva primetno.jutros je bilo malo roze,sad ne,vec je ko zuckasto.danas je treci dan da mi se to tako ponasa,cas ima kad gurnem papiric,cas nema.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Znaci trudnoće III deo
21.5.2013 17:41:22   
Anoniman
pa uradi betu, a mislim da vec i test mozes, pokazace ako ima trudnoce. user posted image

(odgovor članu zujka)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Znaci trudnoće III deo
21.5.2013 22:11:55   
zujka
kod mene je to pomesano sa sekretom,koji je rastegljiv,i takodje obojen braonkasto.na vesu nista i dalje,na papiru cas braon,cas rozemkad ga gurnem,cas nema nista.ne razumem vise nista

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here