|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 15:22:42   
vikiveki
To mi ne bi uspelo ni da sam čarobnjak sa štapićem koliko ova moja tri vragolana rasture....znači nekad poludim, samo što usisam kuću a oni u roku od pola sata otvore smoki ili neke druge grickalice i kao da nisam ni usisavala....a za igračke da i ne govorimuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 15:23:04   
imperial
Pa da,samo nas je dvoje tako da......fali mi malo neredauser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 15:26:10   
Lu
IZVORNA PORUKA: bea83

...Pre sam imala subotu kao obavezni kućni "radni" dan, obrnem sve od poda do plafona.

Naslijeđeuser posted image
Mrzila sam subotu kao dijete zbog ovoga, od kad imam svoju kuću radim kad hoću i šta hoću i ne pretjerujem,samo polako i opušteno i svi sretni i zadovoljni a najviše jauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 15:33:02   
cockic
nema sanse,ja sredim i za 10 min haos user posted image i tako 10 puta dnevno radim istu stvar,skupljaj igracke,evo sad je keks na podu.znaci mora da se usisa.i to radim 2x dnevnouser posted image

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 15:34:20   
Modessty
ma večito je neki haos! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 15:38:20   
bea83
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: bea83

...Pre sam imala subotu kao obavezni kućni "radni" dan, obrnem sve od poda do plafona.

Naslijeđeuser posted image
Mrzila sam subotu kao dijete zbog ovoga, od kad imam svoju kuću radim kad hoću i šta hoću i ne pretjerujem,samo polako i opušteno i svi sretni i zadovoljni a najviše jauser posted image


U pravu si Luuser posted image  To mi je od mameuser posted image  I ja sam mrzela subotu al eto prenela sam to i u bračni život, al bebac je obrnuo poredak naopačkeuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 15:41:57   
isidora88
mogla bih da postignem verovatno, ali necuuser posted image
ne volim "zenske" poslove,usisavam jednom u 2 dana, po potrebi cesce, toliko i dzogiram, prasinu brisem svaki dan i ne vredi uvek mi je haos i deluje kao da nisam dohvatila "metlu" mesec dana, ali bas me briga

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 16:12:16   
Olga75
pa ne bas al se i ne trudim
mos mislit uvek ima sta da se sredjuje

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 16:15:00   
Torbica
Ma kakvi, jedino kad mama dodje i lati se, ja nema sanse da postignem. Kod mene je kuhinja glavna, da su svi namireni, ostalo manje/vise, sta se stigne!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 16:18:10   
tatjana1
Ja ne. Ako iko uspeva, zelim recept user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 16:22:16   
Janncica
Ja sad sve pod konac... S jos uvek spava(ljubim ga ja),a J sam izbacila na dvoriste. Kad udje vec vidim haosa. user posted image
Pratim one sajtove o organizaciji u kuci i po njima,ako nesto pravi nered(papiri,racuni,igracke...) to nesto nema svoje mesto. user posted image Meni izgleda nista nema svoje mesto. user posted image
Meni je uvek usisano i izbrisano i vaznije mi je zbog njih da je cisto,ali nereda po celoj kuci. I sve se ostavlja gde ko stigne.
Inace,moja mama me je uvek nervirala kad pocne sa pricom: "Ne mogu ja po ceo dan da sklanjam za vama" Ja se mislim,sta bre ona sklanja zamnom. user posted image Postajem moja mama,polako ali sigurno.user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 17:15:27   
*Maki*
Nikada ne moze biti sve pod konac,ali uglavnom je sve na svom mestu user posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 22:55:38   
indy_25
postizem da mi je sve na svom mjestu. kuca mi je uvijek sredjena. jedino kad sam u teskoj depresiji tada nista ne radim.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 23:05:51   
Sesilija 83
nija sad bas precisto ali sto je bitno nikad nemam razvucenih stvari po kuci zadronjenih kreveta i pobacanih peskira po kupatilu(igracke ne racunam u krs)....a uvek ima sta da se radi pa se ne opterecujem,prasinu brisem svakog jutra,usisavam svaki 2-3-4 dana kako kad,a jednm nedeljno mi dolazi zena koja komplet sredi sve od poda do plafona...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 23:10:21   
Figaro88
Ja sam pocela da izbegavam usisavanje od kada imamo vodeni usisivac.Mrzim da perem onu posudu za vodu,a gadno mi kada vidim sta je sve bilo u tepihu,posle se samo umisljam kako je prljavo.Uskoro moramo da ih odnesemo na pranje,Andrea je prosipala svasta po njima...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 23:12:09   
zoća
kod mene svi sređuju tako da je u redu sve

_____________________________

staza sreće je kratka zato koračaj lagano

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
12.3.2013 23:29:09   
vikiveki
Danas ništa nisam stigla da uradim, zato je moj muž danas izvukao deblji kraj i sve sredio

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
29.7.2014 21:27:42   
branki*
ja uzivam kad mi je sve u stanu pod konac i prebrisano i na svom mestu.uglavnom uspevam,jednom nedeljno sredim generalno,a svaki dan briskam i skupljam,ne mogu da zivim u lomu,to me cini nervoznom,odmah dobijem poriv da cistim.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
29.7.2014 21:50:06   
bubulence
branki cistunice draga user posted image .
sebe smatram dobro organizovanom zenom i mislim da mi je stan sasvim pristojan. nije bas uvek savrseno ali svaki dan moram bar sat vremena da posvetim ciscenju tako da je uglavnom relativno uredan.
posto ja rano ustajem a E voli da spava, ispratim muza, prebrisem podove, prasinu, sredim ves i kuhinju. onda lepo sednem i popijem kaficu u tisini i taman se i E probudi. dok ona doruckuje, obavi nosu i ostalo ja imam jos 45 min da uradim sta treba i posle toga sam njena...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
29.7.2014 21:51:36   
big mum
Pokušala jesam ali uspjela nisam.Više se i ne trudim.Čisto jeste ali sve pod konac nije.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
29.7.2014 22:03:19   
Misha i Ljisha
Uvek je dovoljno pristojna da mi neko bane a da se ne osramotim, nikad nije pod konac, i nikad ne zavrsim sve sto sam planirala i uvek imam neki "cosak" da sredjujem. A dok sam zivela sama sve sam ribala i briskala kao ludak, sad stvarno ne mogu time previse da se opterecujem ali mi smetaju neke stvari koje prosto ne stizem. Niko mi D ne cuva i nemam kad a iskreno pre bih s njom izasla u dvoriste i bila sa njom nego da sredjujem kucu. Tako da odgovor na pitanje je kratko i jasno NE!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
29.7.2014 22:03:28   
superm
Kako kad. Trudim se da sve bude u granicama prihcatljivog. Kada bas ne uspem sve da ocistim, opegla itd, tu je moja sos pomocnica koju sa vremena na vreme angazujem.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
29.7.2014 22:04:06   
jovicaa
uf pored dvoje male dece to mi deluje kao nemoguca misija, usisavam svaki dan od kad imamo macke, sredjujemo po ceo dan non stop nesto sklanjam, ali deca i macke prave takav haos da je to nemoguce odrzavati na nekom visokom nivou sredjenosti. prljavo nije, ali razbacanih igracaka cesto ima i sl..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
29.7.2014 22:05:10   
Didy
Bubi, svaka čast na organizaciji.user posted image
Otkako smo se preselili u kuću, a to se otprilike poklopilo sa Sofijinim rođenjem, nikad mi nije sve pod konac. Dvoje dece, velik prostor, dvorište, terase, ali se uopšte ne opterećujem. Jednom nedeljno uradim generalku (usisavanje, brisanje podova, detaljno ribanje kupatila i brisanje prašine), a ostalo sve u letu, kad, šta i koliko stignem. Trudim se da je uvek sve na svom mestu jer me unervozi ako je haos oko mene, ne mogu da funkcionišem u haosu, ali sam prestala da shvatam razbacane igračke kao haos. A  deca uglavnom sklanjaju igračke kad im kažem, pa je to sad nekako njihova obaveza. Uveče ne legnem dok ne posklanjam sve, ne raspremim kuhinju i ne uključim mašine za suđe i za veš. Kad deca uveče legnu, obično peglam (svaki treći dan recimo, ostalih dana kuliram). Prozore mrzim da perem i to ne radim tako često - recimo svaka 2 meseca i to se psihički spremam za tu nemilu rabotu.
Moj glavni problem je što mrzim nered, a ne volim kućne poslove, pa se onda nađem negde na pola sa samom sobom. Pristala bih doživotno da radim 12 sati van kuće i da imam nekoga ko će sve kućne poslove obavljati umesto mene. Verovatno baš iz tog razloga mm radi po ceo dan van kuće, a ja se po ceo dan vrtim po kući i osećam vrlo beskorisno, iako on to nikad ni u ludilu nije spomenuo. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da li postizete da vam kuca uvek bude sre...
29.7.2014 22:07:31   
jovicaa
i mene izludjuje nered, a posebno prljavstina... kada nemam obaveza oko faksa kao sad, onda se otkidam ceo dan nesto radim, a kada imam obaveze na faksu, nekako progutam i ignorisem nered, ne znam ni sama kako, zato sto onda nemam vremena da sredjujem toliko.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here