|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Drage savete :)
17.10.2013 22:38:09   
Vatrena

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

navikavaj je na buku, ne navikavaj je na ruke, ne navikavaj je da stalno bude uz tebe moras nekad i samu da je ostavis, mora nekad i da oplace, treba sve da jede, sta fali kravljem mleku mi smo svi odrasli na njemu (a to sto su sisali do svoje 7 godine to macku o rep), stavi je na noge (iako Dunja tad nije mogla ni da sediuser posted image ). Ma pitaj Boga. Na pocetku dojenja sam mislila da cu odlepiti, pij tecnosti, jedi, kako nemas mleka, kako je snajka imala mleka, ja sam imala mleka ihaj.... Sto je tako drzis, uspravi je kad joj dajes nesto na flasicu i td. U svakom slucaju sad skoro sve ignorisem ali mi je u pocetku bas sve bilo stresno

jojjjj pravo sam se ismejala ovim savetima,

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Drage savete :)
17.10.2013 22:48:30   
mtajcica83
Mnogo savjeta i danas,ali najvise ih je bilo kad je svrco bio beba..Ne setaj ga u sumrak,Redovno me sveki pitala jel ga hranis po onom djecijem kuvaru sto sam ti dala user posted image ,stavi mu kapu na glavu, napolju je hladno(ko da mu ja necu staviti kapicu), e ali najvise me naljute oni koji pocnu sa Najbolje bi ti bilo ovo ili ono user posted image ..

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Vatrena)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Drage savete :)
18.10.2013 0:13:22   
leamalamut
Meni je moja ujna dala savet - recept za dobar brak > daj mu i kad ti se ne daje i mir u kuci ahahahahahahahaa

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Drage savete :)
18.10.2013 12:44:12   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: leamalamut

Meni je moja ujna dala savet - recept za dobar brak > daj mu i kad ti se ne daje i mir u kuci ahahahahahahahaa



Moram samo reci da je tvoja ujna pametna zena ali nismo sve tako pametne user posted image

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Drage savete :)
18.10.2013 12:54:53   
Olga75
e a ti : daj mu , mislim sta da mu dam , one stvari ??? ako se meni nece bogami sklekova nece da bude
cuti mu , on zna , pa da cutacu mu , sto ? je l on nekako zavetovan da mu cutim ?
muskarac sve nosi na plecima ? haaa ? sta nosi na plecima ? to sto moramo da placamo racune ? sto je lose vreme ? sto dete ne slusa ?
ti bracni saveti su stvarno onako korisni user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Drage savete :)
18.10.2013 14:03:34   
Anoniman
mene najvise nervira kad neki savet pocinje sa "ne smes". ma nemoj? e, bas hocu, u inat, pa cak iako nisam planirala i znam da nije u mom interesu.

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Drage savete :)
20.9.2014 13:28:22   
branki*
evo par saveta od mojih dragih pametnicauser posted image
-daj bozi da jede to i to,sto mu ne das,napravi musakicu sa puno povrca,mora jesti(niko ne kapira da je od povrca probao samo krompir i sargarepu,bukvalno).
-ma,progovorice,ne brini nista,pa ko jos nije progovorio,svasta(vazi!)
-kakvi izlasci i modiranja,da ti nije to usko puno,ti si sad udata zena,sta se utezes..
-nase je proslo,mi sad zivimo za decu(pa,dobro ,onda sedi i cekaj sudnji dan).
ima jos,ovo mi je prvo palo na pametuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Drage savete :)
23.9.2014 7:11:33   
mali_mis
Uf, rogovi mi opet porastu kad se samo setim.
- Moras da legnes u 22h i ustanes u 6h, da mozem coeku da spremis sta da jede, vidi kako ja. (nikad je nisam videla da je budna od 6h, a kamoli da leze u 22h)
- Gledaj da ne dodje do svadje, a ako se slucajno posvadjate, ti cuti, i pusti njega da prica. (u prevodu, pusti mene da se umesam i branim svog sina)
- Ti si sad trudna, i moras mnogo vise da jedes, kako mislis da rodis ako si tako mrsava. (od ovog sam proliv dobijala, al dzaba nije bilo teoretske sanse objasniti zeni da trudnica ne treba da jede za dvoje, i da se i mrsavice poradjaju.)
- Sta se prenemazes, ja sam 2 nedelje nakon porodjaja isla na posao, radila u basti. (sreca bilo je preko skype, jer da je bilo uzivo, ja bi zavrsila u corci).

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Drage savete :)
23.9.2014 8:23:26   
mirkam
Mene je izludjivalo (i dalje me izludjuje):

-daj mu da pije sto vise vode da prije progovori user posted image i skloni mu dudu da prica user posted image .
Zar neko dijete od 8 mjeseci prica ???

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Drage savete :)
23.9.2014 8:36:08   
Peace*
Od vode propričaju? user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Drage savete :)
23.9.2014 8:44:33   
mirkam

IZVORNA PORUKA: Peace*

Od vode propričaju? user posted image user posted image user posted image




E pa zamisli to molim te !user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Drage savete :)
23.9.2014 8:47:24   
Peace*
O'ma da im kažeš da znaš jednu ludaču čije dete nije za 8god sve skupa popilo 10 litara vode, a progovorilo je sa nepunih godinu dana, pre nego što je prohodalo! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Drage savete :)
23.9.2014 8:50:02   
Trcosava
Slagala sam proletos. Baka od mm reeeeeedovno me tera da oblačim Anu. Hladno je! To što ona ima 86 god i cirkulacija je zaboravila, Anu nije. Plus dete skače i svaaaaki put kažem da je gore da je prevše obučem jer će da skače, preznji se i kad dune vetar - eto prehlade. Jok!

Ja sam malo drugačija saveta user posted image ja prvo ispipavam teren user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Drage savete :)
23.9.2014 8:54:25   
Modessty
kad sam bila trudna prvi put i kad nekome dođem u kuću a oni me svi napadnu da moram da probam od svega što je na stolu. a meni mukaaaa. I još se sete da imaju i još po nešto, da ne ispadne da kriju od trudnice! Alo bre ja sam trudna, nisam slon i ne mogu da jedem toliku hranu!

Kad se Danilo rodio: okupaj ga u jajetu da mu bude lep i zdrav user posted image - moja tetka (iznenadilo me da takva nebuloza dolazi od nje); muževa tetka donela pored poklona za bebu i tanjir sa čajnom, pršutom, sirom i crnim lukom i sve je to kao trebalo da pojedem, pitam zašto, kaže da imam dovoljno mleka, rekoh tetki da ga imam za izvoz i da mi ga je već preko glave (imala sam 40 dana svaki drugi dan temperaturu zbog previše mleka)

a ono svakodnevno: skupi dečiji veš pre mraka zbog uroka, ne daj da dete gledaju pre 40 dana takođe zbog uroka, stavi mu crveno konče na ruku, nemoj voditi dete preko reke user posted image (a mi smo svi u NIšu oko reke, nemoguće poći negde a da je ne pređeš) da ga omaje ne omaju (za ovo i mmeni treba prevodilac!)

I neka baba nam reče da dete do prve godine a možda i do druge nikako ne vodimo u Nišku banju da ga ne vide omaje i sotonje s banjsku rampu i da ga ne omađijaju pa neće hteti da spava noću (ovo je bilo izazvano našom pričom da treba da idemo kod druga na slavu koji živi u banji)

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Drage savete :)
23.9.2014 9:02:45   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: mirkam

Mene je izludjivalo (i dalje me izludjuje):

-daj mu da pije sto vise vode da prije progovori user posted image i skloni mu dudu da prica user posted image .
Zar neko dijete od 8 mjeseci prica ???




Haha user posted image
Ne! Kakva crna duda, Bogo ti ! user posted image Krive joj se usta bezveze !
Kad budes dobila kontrakcije, sto vise se umaraj , hodaj i radi cucnjeve ( kakvi crni cucnjevi ? user posted image )user posted image
Jedi za dvoje.. izbaci musli.
... ima tu jos dok se setim.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Drage savete :)
23.9.2014 9:03:43   
pipi_coco
A mene bas zanima jesu li se te drage saveto-dajke pridržavale tih svojih savjeta?

Da li su krile djecu od svijeta 40 dana, bježale od rijeke, jele sve što oci vide, naljevale djecu vodom slicno user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Drage savete :)
23.9.2014 9:07:17   
Modessty
ehh pipi! pa nisu one u pitanju! user posted image a i ako i pitaš kod njih je uvek sve pod konac! user posted image
iskoči ponegde nekad i neki dobar savet, ali to je retko! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Drage savete :)
23.9.2014 9:14:35   
Trcosava
Moja mama nije prala kosu 40 dna, šlogirala sam se kad mi rekla!!!

Tad su bila druga vremena, kada se većina toga 'poštovala'. Tako da Pipi, neke od naših mama su sigurno to poštovale. Babe pogotovouser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Drage savete :)
23.9.2014 9:20:00   
serpica

IZVORNA PORUKA: mirkam


IZVORNA PORUKA: Peace*

Od vode propričaju? user posted image user posted image user posted image




E pa zamisli to molim te !user posted image




Moja Tara je kasno progovorila,u selu gde sam radila rekle su mi stare zene da joj dam da popije vodu iz kutlace pa da je onda udarim po glavi sa tom kutlacom.user posted image ma daaa tako ce da progovori

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Drage savete :)
23.9.2014 9:22:03   
vonavoj
serpice user posted image da li je moguce!!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Drage savete :)
23.9.2014 9:27:11   
pipi_coco
Sreca pa su se i ta vremena promjenila user posted image

Udari djete kutlacom po glavi, e ovo mi je sada vrh , šta sve ljudima padne na pametuser posted image user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Drage savete :)
23.9.2014 9:27:58   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: serpica

Moja Tara je kasno progovorila,u selu gde sam radila rekle su mi stare zene da joj dam da popije vodu iz kutlace pa da je onda udarim po glavi sa tom kutlacom.user posted image ma daaa tako ce da progovori


user posted image user posted image user posted image
Čitam sad mojoj mami, a ona 'I jel propričala' buhahahahaha eto vidite vi sad s kim ja imam posla??????

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Drage savete :)
23.9.2014 9:30:59   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: serpica

Moja Tara je kasno progovorila,u selu gde sam radila rekle su mi stare zene da joj dam da popije vodu iz kutlace pa da je onda udarim po glavi sa tom kutlacom.user posted image ma daaa tako ce da progovori


user posted image user posted image user posted image
Čitam sad mojoj mami, a ona 'I jel propričala' buhahahahaha eto vidite vi sad s kim ja imam posla??????


smejem se ovde ko blesava user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Drage savete :)
23.9.2014 9:33:04   
vonavoj
Trco,mama ti je legenda!user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Drage savete :)
23.9.2014 9:55:03   
serpica

IZVORNA PORUKA: vonavoj

serpice user posted image da li je moguce!!!




moguce samo sto nisam udarila dete naravno,propricala sama,doduse tek sa dve godine al bar dete nije imalo traumu od udarca kutlace.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here