|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Besplatna vantelesna za žene sa silikonima
14.3.2013 12:18:50   
erato
Ma ne, treba zabraniti ženi vantelesnu. Takođe i svima koji imaju auto. Neka prodaju, to im je taman za jedan pokušaj. Oni koji imaju stan - ni slučajno. Neka prodaju, pa će imati za 10 pokušaja. Zatim plata. Da vidimo kolika je čija plata i da li može uštedeti?
Strašno. Postaćete gore od "običnih smrtnika" koji misle da je VTO protivprirodna stvar, protiv Boga, a na račun ljudi koji su zdravi i pravi, a deca im nemaju leba da jedu, jer država troši pare na one koji su se za*ebavali do 40., pa se sada dosetili da rađaju decu.
Devojke, ako ne otvorimo um i srce i ako ne proširimo malo vidike, kako da očekujemo da neko ima razumevanja za nas???

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Besplatna vantelesna za žene sa silikonima
14.3.2013 18:52:28   
ako
ERATOuser posted image user posted image user posted image potpuno se slazem. Ko god da pokusa ja mu zelim uspeh i srecu,niko od nas ne zna sta se iza nasih lica i silikona krijeuser posted image

(odgovor članu erato)
Direktna veza do poruke: 27
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here