|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
1.8.2016 9:46:18   
Mala Elena
Ni ja ne izlazim sama sa njih dve jer je E puna energije, samo trckara i bojim se da ce izleteti na ulicu.
Jednom sam ih stavila u kolica obe ali u kisobran ne mogu da stanu. Tako da, nadam se toj svetlijoj i mirnijoj buducnosti...user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
1.8.2016 12:49:51   
Khaleesi
Moja beba je nezgodna.. Danas u parku M se igda a ona pisti nista nece...user posted image Iako je razlika 3 god, jedva stize obe sama...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
1.8.2016 12:55:22   
jess021
Choopo, sta je to? Sad moram da guglamuser posted image
Anck, razmisljala sam o kisobran, ali bice zima, pa ne znam koja bi mogla. I ja mislim da nece biti moguce sama sa dvoje kolica, ali bih trebala da ih imam kad idemo sa mm ili sa nekim. Kengur ce nam def trebati.
Torbice, moram se ugledati na tebe, super zeno, pa kad malo porastu da se bacim i ja ja knjiguuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
1.8.2016 13:21:36   
World
Ne možeš dvoja kolica, nego uzmeš ona dupla, za dvoje djece. Inače je nmoguća misija da ideš ikud sama.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
1.8.2016 13:30:24   
Anck Su Nmaun
Ne znam meni je glupo sad da kupuje tolika kolica, eto neznam u stvari kakav stav imas prema tome. Moje ionako nisu dugo bile u kolicima , do 10 meseci, posle biciklic. U pocetku ces ici u setnje s muzem svakako, do proleca ce ti malko izrasti bebac, da mozes u kratke setnjice, mada ja dugo nisam bez mm isla sama s njih dve.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
1.8.2016 16:42:03   
Sanjalicaaa
Sto kaze World uzmi dupla kolica. L ce biti jos mala, ne mozes da racunas da ce hodati puno.
Kod nas je razlika 21m, i razmisljali smo o dupim kolicima, a ima bas i kolica za malu razliku gde je jedno sediste manje, jedno vece. Na kraju nismo uzeli jer je G voleo da hoda a i vec je bio sposoban da odseta do prodavnice, parka, i sl a da se ne umori. Da je razlika bila manja morali bismo kolica i za njega.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
1.8.2016 20:04:45   
World
Mi smo dobro prolazili na kraće relacije, ali kad dođe momenat zvani "ponesi me" onda moraš imati neko rješenje. Lako je da hoda pored kolica ako neće. Mada ih mi nismo dugo koristili, nekoliko mjeseci možda, ali kupili smo polovna i prodali opet, tako da nije bio nikakav trošak.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
1.8.2016 20:11:37   
choopa choops
Buggypod
KLIK

Buggyboard
KLIK

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
1.8.2016 21:03:10   
Khaleesi
To sa polovnim kolicima je jako pametno, mi smo to uradili za sediste, inace sve novo kad uzimas bas je skupo...user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
2.8.2016 12:48:48   
Sanjalicaaa
Mi smo jos sa G uzeli polovna Peg perego i evo sluze nas i za Iku, mrdnula nisu. Inace i nasa kolica imaju taj nastavak dole kao na drugoj Coopinoj slici, samo nije tako izbaceno nego priljubljeno za kolica. I super je stvar. Samo sto kad je bio manji nije hteo da stoji, a sad kao veci hoce. Za more i duge setnje nam je bilo super.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
2.8.2016 12:52:01   
jess021
Choopo, a gde to ima da se kupi i da li ovo drugo moze da se montira na bilo koja kolica?
Mislim da mi dupla kolica nisu opcija. Pre svega ne mogu mi proci kroz hodnik stana, a sta cu sa ovim koje imam?!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
2.8.2016 13:01:03   
Anck Su Nmaun
Skoro sam to videla negde u oglasimo oko 3000 user posted image user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
2.8.2016 13:38:56   
choopa choops
Sanjalice da i nama je na kolicima to "ugrađeno". Manje je i u vučenije ali je poslućžilo svrsi.

jess ja sam to gledala u Hrvatskoj u radnjama, a vjerujem da ako imaš nekoga u Mađarskoj ili Hr da može da se nađe i tamo. Ili po oglasima. Ne znam to je bilo davno kad sam gledala, pa nisam u toku da li sada ima kod nas da se kupi?!

Da cijena mu je bila 30-40e otprilike.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
2.8.2016 13:53:48   
jess021
Choopo, hvala puno.
Sad cu da guglam

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
2.8.2016 13:58:12   
Anck Su Nmaun
Jess skoro je neko prodavao na FB u grupi Mame Novosadjanke ne znam jesi li tamo u grupi pa pogledaj

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
2.8.2016 16:03:56   
jess021
Anck, jesam, ali verovatno mi je promaklo jer nisam ni znala sta je to. Sad cu da pogledam.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
6.7.2017 22:36:59   
Dragce86
Po meni je super razlika 2-3 godine, posle toga je ili vec velika a ispod 2 mi je previse mala. Smatram da je lakse i mami dok je uhodana sa prvom bebom, pa se baci na drugu, nego kad puno vremena prodje, a i kad deca odrastu lakse se povezu kad su generacijski bliska ;)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
6.7.2017 23:40:08   
Mariya
Kod nas je razlika između Lu i H 3 godine, a između H i L 2,5. Mi smo hteli još manju razliku ali nije nam uspelouser posted image
U svakom slučaju, dobro je ispalo, super nam je ovako.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
6.7.2017 23:56:41   
Dragce86
To je super i svaka Vam cast na troje decice, to je zelja i mog muza i mene user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
14.7.2017 15:41:47   
dddaca
I meni je nekako idealna razlika 2-3 godine, mada sve cesce srecem zene koje su se odlucile da naprave bas veliku razliku izmedju dece. U bolnici sam upoznala jednu koja je cekala bebu , dok joj je starija cerka imala 16 godina

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
14.7.2017 15:55:31   
krin 40
Meni je po 9-10 godina i meni savršena.Svako dete sam mazila kao jedinče,izmedju imala uvek vremena i za sebe i muža.Treće u ovim godinama mi je jagoda na šlag.Imam svoju malu pufnu sada kada su me "matori"otkačili❤❤❤

< Poruku je uredio krin 40 -- 14.7.2017 15:56:39 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
14.7.2017 16:31:28   
emicaa
Kod nas je razlika 2 godine i 8 mjeseci.Meni idealna,Dora je vec dosta togamogla samam kad se David rodio.Ja se divim zenama koje imaju bebu od par mjeseci i opet zatrudne.Mislim da ja ne bih mogla,raspala bih se posle sedmicu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
14.7.2017 17:20:54   
dddaca
Isto tako i ja, raspala bih se odmah, ne bih cekala sedmicu user posted image
S tim sto ja nemam drugo dete da bih na osnovu svog iskustva pisala o razlici, nego eto, pisem na osnovu nekog svog razmisljanja

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
14.7.2017 19:32:58   
choopa choops
Iz ovog ugla, mislim da je bolje što je manja razlika među djecom. Bude teško prvih par godina, ali kad se to pregura, sve je puno lakše. Mi u pocetku nismo planirali trece dijete, ali kasnije smo se ipak odlucili da hocemo. I mislim da sam to trebala ranije, a ne da napravim razliku od 4-6godina.user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Mala razlika (u godinama ) medju decom
14.7.2017 23:16:42   
degu
Chupo ja bas razmisljam da ako se odlucim za trece to bude posle 5,6 godina. Nemam snage sad u cugu i za trece. Sad jedva cekam da mali jakne, da mogu opet da se posvetim malo sebi, a malo i muzu.
Kod nas je razlika 2 i po godine i savrsena je. Vole se njih dvoje jako, za sad nema ljubomore, Doda mi je pomoc velika jer ga zabavlja kad se unervozi i dodaje mi portikle, pelene, sama vec vidi sta mu treba, stavi mu cuclu, da glodalicu da ne place, super su.
A sa malom razlikom kao kod nase Jess, bih se raspala verovatno, to mi je bas strasno, iako je tu samo pocetak haotican, kasnije j super i deci i roditeljima.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here