|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muzicka skola
13.7.2020 10:11:01   
flamingos
A ne privlači ni jedan instrument.Lepo je ko voli da svira,opušta,relaksira-samo pod uslovom kad dete stvarno to privlači.Uzalud terati dete,ako ono ne voli.Uostalo.,kao i bavljenje sportom-trenira ono što voli.Uživajte uz vašu dečicu.❤


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Muzicka skola
18.9.2020 0:50:40   
Didy
Prvi utisci iz muzičke - odlični. Entuzijazam na zavidnom nivou, čak i kod Stefana koji je posustajao prošle godine. Pratimo dalje razvoj situacije. 😊

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Muzicka skola
18.9.2020 6:45:49   
Sanjica26 RR
T je druga godina violoncela i odusevljena. Sve vise i vise voli. Nastavnica joj je odlicna. Didy, ostala je nastavnica za koju smo se borili🙂.


Sofi je izabrala violinu tako da ce ona naredne godine da krene. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Muzicka skola
18.9.2020 7:24:00   
mikica88
Didy, to je super.
Sanjice, odlicno, najbitnije da vole i uzivaju.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Muzicka skola
18.9.2020 7:57:47   
Didy


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Didy, ostala je nastavnica za koju smo se borili🙂. 



Baš mi je drago, Sanjice! 🙂
Moji su oboje na klaviru. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Muzicka skola
18.9.2020 8:06:48   
Sanjica26 RR
Pre neki dan kažem mm: hvala Bogu da je violina. Otpadnu mi leđa dok stignemo do muzicke sa violoncelom. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 56
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Pedijatri otkrili kojih 7 namirnica ne daj...
Dečiji zdravstveni stručnjaci koji imaju decu, podjelili su koju hranu i piće obično drže podalje od svojih domova.
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image
Click Here