|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
7.7.2010 10:08:23   
Lu
IZVORNA PORUKA: profin

A sta uraditi kad beba mora da prisustvuje vencanju roditelja i krstenju?

Ne mora, ostavite je na čuvanje nekome i neka je donesu na krštenjeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu profin)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
7.7.2010 11:05:05   
AtenA
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: profin

A sta uraditi kad beba mora da prisustvuje vencanju roditelja i krstenju?

Ne mora, ostavite je na čuvanje nekome i neka je donesu na krštenjeuser posted image

u potpunosti se slazem
ja bih sigurno tako uradila
ja sada 1. avgusta imam svadbu kod jedne od najboljih drugarica,i odvescu ih samo ispred crkve da se slikaju,i onda kod bake i deke,a imam i tu srecu da smo u centru i da nam je crkva na 2 min. a restoran je na dunavu,a moja svekrva ima najbolju prijateljicu na sto metara od restorana(divna kuca sa jos lepsim dvoristem) tako da ce i tu da mi budu blizu
a i 5. septembra imam svadbu na kojoj sam kuma,i tada cu isto postupiti

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
8.7.2010 13:56:14   
MamaMkd
ja sam odvela moju 3 ipo mesecnu bebu na svadbu pre nekoliko dana ali samo na 2 sata. nisam ga mogla ostaviti zato sto su svi bili na svadbi ali i zbog dojenja. bojala sam se da se ne uplasi od guzve ili muziku ali bilo je bas suprotno, bio je poprilicno miran cak je i uspeo da zaspi na pola sata. dobro je sto kod nas u Makedoniju je zabranjeno pusenje i restoranima pa nije bilo zadimjeno. malo se bio uplasio od tupana, bilo je neki nastup uzivo pa sam ga odvela napolju i onda kad je vec pokazao znaci nervoze otisla sam kuci naravno. u svakom slucaju celo vreme sam mislila na preglasnu muziku i dali je pametno sto sam ga odvela ali bili su bliska rodbina pa sam se trebala pojaviti bar na kratko, u zvakom slucaju prosli smo  super.

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
29.7.2010 7:42:15   
New Mom
Uhhhh... Krajem avgusta imamo jednu svadbu (doduše ne tipičnu, samo restoran, 20-ak ljudi, matičar izlazi tamo, ručak), nosila sam se mišlju da je povedem na sat-dva (imaće 3 i po meseca) koliko bi i mi ostajali. Najviše mi zbog dojenja.
Da je klasična svadba, ne bih o tome ni razmišljala.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu MamaMkd)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
29.7.2010 10:39:27   
Anck Su Nmaun
Mi imamo jednu u septembru , al posto je dojim neznam ni kako bih to izvela stvarno , mucile bi se samo +  beba jos ne sedi, da vucem kolica i gnjavimo se  ma neeee!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
29.7.2010 11:10:13   
Nensi*
Mi imamo svadbu 29 avgusta i ne znam sta da radim,da je neka druga u pitanju ne bi isla,al smo kumovi,tj mm...Vuk ce tad imati skoro 3 meseca...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
29.7.2010 11:13:40   
lanajelena
kad je Lana imala 5 meseci imali smo dva vikenda zaredom svadbu na jednu je nismo vodili(vristala je kuci)pa smo se vratili brzo a na drugu jesmo i bila je bas srecna (nismo dugo ostali)...kad je bila malo veca kod devera na svadbi(zajedno sa bratom od strica) prespavala u kolicima vise od pola svadbe user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
30.7.2010 15:28:13   
Anitaaa
Ja Mateju nisam vodila pošto sam generalno protiv toga kad je beba mala ali je moja kuma vodila svog sina na moje venčanje...imao je 4 meseca i bio je pravo zlato.Nije ni pisnuo.



_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
3.8.2010 13:56:10   
Jele
Ja sam protiv toga, ali svakom svoje... Nisam Uroša vodila što zbog dima, što zbog glasne muzike, milion ljudi, a naročito milion sitne dece koja bi da ga pipkaju, čupkaju, a njega to uznemiri, a njihovim roditeljima je to baš slatko...
A i daću vam jedan plastičan primer, nadam se da me nećete mrzeti, ha, ha. Pošto radim skoro sa samo muškarcima (gomilom), dobro ih poznajem, naročito kad popiju... E sad, većina njih zakopčava šlic posle uriniranja tek po izlasku iz WC-a, znači od pranja ruku ništa i posle hoće da se rukuje sa nas par žena  user posted image E sad zamislite pijane starije muškarce na svadbi kako vam bebca hvataju za obraz, kao baš si sladak mali, bljak. Rekoh nemojte me mrzeti...

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
3.8.2010 14:00:06   
Anoniman
Mi bi u subotu trebali da idemo u svadbu...a u nedelju na krshtenje... U svadbu necu da ih vodim...a nemam kome da ih ostavim...tako da ne idemo ni mi...
A za krshtenje josh neznam...jer tamo nece biti guzva...ali opet...sumnjam da njih dve mogu biti mirne u crkvi za vreme krshtenja...i sve to posle...ipak mislim da je preveliko cimanje...user posted image

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
3.8.2010 14:02:22   
Nena81
IZVORNA PORUKA: Jele

Ja sam protiv toga, ali svakom svoje... Nisam Uroša vodila što zbog dima, što zbog glasne muzike, milion ljudi, a naročito milion sitne dece koja bi da ga pipkaju, čupkaju, a njega to uznemiri, a njihovim roditeljima je to baš slatko...
A i daću vam jedan plastičan primer, nadam se da me nećete mrzeti, ha, ha. Pošto radim skoro sa samo muškarcima (gomilom), dobro ih poznajem, naročito kad popiju... E sad, većina njih zakopčava šlic posle uriniranja tek po izlasku iz WC-a, znači od pranja ruku ništa i posle hoće da se rukuje sa nas par žena  user posted image E sad zamislite pijane starije muškarce na svadbi kako vam bebca hvataju za obraz, kao baš si sladak mali, bljak. Rekoh nemojte me mrzeti...




znaci pogodila si zicu, a ja mislila samo sam ja opterecena higijenom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
3.8.2010 14:06:43   
Jele
IZVORNA PORUKA: Nena81

znaci pogodila si zicu, a ja mislila samo sam ja opterecena higijenom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



E draga, da ti radiš sa ovima mojima ..., ne znam šta bi user posted image . Ja jesam inače opterećena higijenom, naročito pranjem ruku, ali brate u ovom slučaju to nije opterećenost, to je osnovna higijena... A tek što se ne kupaju, pa mi dođu u kancelariju sad na 40 stepeni onako oznojani od pre 5 dana, a ja osetljiva na smrad, tj. ne mogu da kontrolišem nagon povraćanja kada ga provocira smrad sad u trudnoći, šta da ti kažem...

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
3.8.2010 14:10:14   
Anoniman
Shta ja da kazem... mrzim kad vidim da se neko cheshe po telu (golu kozu) pa onda dira bebu... ko zna kakva prashina i prljavshtina se nalazi tad po rukama...user posted image

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
3.8.2010 14:17:47   
Mivica
Borisa sam prvi put vodila na svadbu kada je imao nepunih 10 meseci.
Nisam ga imala kome ostaviti jer je svadba bila u Republici Srpskoj, a i želela sam da idem, ženio se mm-ov brat od tetke. Bio je super (on je i inače dobar), čak je spavao i kad su stigli trubači. user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
3.8.2010 14:30:39   
liliana
Evo, opet ja u ovoj temi!
U aprilu je nismo vodili na svadbu mog brata od tetke; bila je isuviše mala.
15.07 smo imali svadbu u Topoli kod mog drugog brata od tetke. Beba je imala 7,5 meseci. Vodili smo je. Doduše, otišli smo uveče oko 18h i vratili se kuči oko 22h. To je vreme u koje ona ne spava, pa je i inače tada u šetnji. Nije ulazila u restoran ni na sekund. Taj restoran ima veliku letnju baštu ko0ja je izdvojena od objekta. Nema gužve ni ne čuje se muzika. Bebu smo na smenu čuvali MM, ja, moj brat i mama, kao i moje sestre od strica. Bila je predivna. Nije nam padalo na pamet da je uvodimo unutra u restoran i nismo dozvoljavali nikome da joj se unosi u facu. Sa njom su bile samo njoj poznate osobe, tako da je bila jako dobra.


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
10.8.2010 11:56:25   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mi imamo jednu u septembru , al posto je dojim neznam ni kako bih to izvela stvarno , mucile bi se samo +  beba jos ne sedi, da vucem kolica i gnjavimo se  ma neeee!


A bas mi se ide sad...  ne ostavljam je nikome inace...kakve babe i cuda ...onda ni ja nemogu ...buuuuu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
10.8.2010 11:59:02   
Nensi*
Ja ne znam sta da radim,posle onoga sa svekrvom i tortom,ne ostavljam ga nikome,a bas mi se ide na vencanje,mi smo ipak kumovi...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
10.8.2010 12:09:27   
Anck Su Nmaun
Nensi  nisam u toku ne znam sta ti se desilo?

Ma Sveki ne dolazi u obzir  a moja mama je dobra   u tome ali necu... necu nikome da je ostavljam!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
10.8.2010 12:11:59   
Nensi*
Pre neki dan svekrva krenula Vuku da da tortu...Gospodja lepo umocila prst u tortu i krenula da da bebi koja nema ni 2 meseca...Sva sreca pa je mm bio tu i sprecio je...Popiuser posted image sam...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
11.8.2010 13:32:41   
Jele
IZVORNA PORUKA: nensi27

Pre neki dan svekrva krenula Vuku da da tortu...Gospodja lepo umocila prst u tortu i krenula da da bebi koja nema ni 2 meseca...Sva sreca pa je mm bio tu i sprecio je...Popiuser posted image sam...


A to guranje hrane bebama u usta, ja to stvarno ne razumem. Prvo hoće da im daju svašta, a bebe još male, sisaju, kakva čokolada, kakav smoki; drugo, niko bre da opere ruke, kao da su iz pećine izašli, me nemam reči... I sve se utrkuju ko će biti prvi koji će detetu uvesti čokoladu u ishranu: NOVE NAMIRNICE UVODE RODITELJI KAKO BI MOGLI PRATITI EVENTUALNE REAKCIJE... Ja sam to strogo zabranila.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
11.8.2010 13:37:11   
Nensi*
Ja vise nikoga osim mm ne ostavljam samog sa bebom,vise ne verujem nikome...Kad je to pokusala da uradi pred nama,sta ce tek da uradi kad je sama...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
11.8.2010 13:50:19   
Jele
Ja u principu jedino imam poverenja u moju mamu i sestru, njima bezgranično verujem, jer znam da postupaju sa Urošem onako kako postupamo mm i ja. Njima bih u svako doba ostavila Uroša i kad to uradim ne brinem ni trunke.


(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
11.8.2010 13:52:55   
Nensi*
I ja imam potpuno poverenje u svoju mamu,ali snaja treba svaki dan da se porodi i imace vec jednu bebu u kuci,ne bih da ih opterecujem i sa mojom...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
11.8.2010 13:59:58   
Jele
IZVORNA PORUKA: nensi27

I ja imam potpuno poverenje u svoju mamu,ali snaja treba svaki dan da se porodi i imace vec jednu bebu u kuci,ne bih da ih opterecujem i sa mojom...


Ma da, naravno. Mislila sam samo za svadbu, delovala si mi baš tužno što ne možeš da ideš...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Beba/malo dete na svadbu?
11.8.2010 14:01:21   
Nensi*
Pa volela bih da idem,kumovi smo,ali sta da radim,svekrvi ga ne ostavljam ni pod razno...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here