|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odrzavanje kuce
10.6.2014 6:23:54   
branki*
hvala,stetice,videcu i za reflex.pomogle steuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Odrzavanje kuce
10.6.2014 7:34:05   
Anck Su Nmaun
Ja s vremena na vreme premazem garnituru komplet mlekom za telo.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Odrzavanje kuce
29.6.2014 16:37:15   
jess021
Da li je neka od vas prala u masinu navlaku sa duseka?
Dusek je od bracnog kreveta, od memorijske pene, nije Dormeo, ali slicno, samo drugi proizvodjac. Navlaka se skida, ima rajferslus.
Vec se neko vreme bavim mislju da je operem, mislim da su nam cak i rekli, kad smo kuovali, da moze da se pere, ali sta cu ako se skupi?!user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Odrzavanje kuce
29.6.2014 16:59:10   
Štetica
Jess na 40c smes slobodno da je operes,cim ima rajfeslus za skidanje,predvidjena je za pranje.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Odrzavanje kuce
29.6.2014 17:21:11   
Ana RR
Slobodno, ja je stalno perem. Ako je velika moj savet je da skroz otkopčaš rajsferšlus i da je razdvojiš pa svaku polovinu posebno opereš.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Odrzavanje kuce
29.6.2014 20:35:12   
jess021
E super, bas vam hvalal!! Ne znam da li moze skroz da se raskpoca, videcu. Moram samo malo jos da sacekam da ugreje par dana, od sutra su opet rekli neku kisuuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Odrzavanje kuce
1.11.2014 17:05:14   
Anck Su Nmaun
Kupila sam neki mali parocistac, nikad ga nisam koristila a namimila me koleginica da je super stvar. Posebno mi treba zbog tus kabine tesko se odrzava.
Drugarica mi kaze da je dosta jak kaze pukla joj plocica u kupatilu od jacine user posted image
Ja se sad bojim da ga koristim user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Odrzavanje kuce
1.11.2014 17:25:29   
branki*
anck,bas kavi utiske kakav jeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Odrzavanje kuce
1.11.2014 18:28:11   
Mala Elena
Jel to slicno onom sto reklamiraju na tv shop -u? Ja navaljivala na muza da mi kupi ...user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Odrzavanje kuce
1.11.2014 19:52:21   
Ana13
Ja sam imala onaj crveni parocistac iz top shopa i pokvario se.Oni delove naravno nemaju. Sad bih kupila neki drugi,jer mi je stvarno odlicna stvar,ali ne znam koji user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Odrzavanje kuce
1.11.2014 20:11:11   
mirkam
Meni se svidja onaj sto kaze ME sa tv shopa.Ali malo mi je frka za parket user posted image Ne znam da li posle duzeg koriscenja moze da ga osteti, da skine lak, ipak je to vrela para?
Ana, kako se tebi pokazao na parketu?

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Odrzavanje kuce
2.11.2014 10:33:44   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Jel to slicno onom sto reklamiraju na tv shop -u? Ja navaljivala na muza da mi kupi ...user posted image

Dva komada su mi crkla u roku od godine dana, prvi sam zamenila sledecim a za taj sam dobila novac nazad. Kvalitet nula!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Odrzavanje kuce
2.11.2014 19:52:26   
Lu

IZVORNA PORUKA: jess021

Da li je neka od vas prala u masinu navlaku sa duseka?
Dusek je od bracnog kreveta, od memorijske pene, nije Dormeo, ali slicno, samo drugi proizvodjac. Navlaka se skida, ima rajferslus.



Jesam i ja user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Odrzavanje kuce
2.11.2014 19:57:51   
Ana13
Mirkam,koristila sam ga cesto u tih godinu-dve koliko je radio i parket je i dalje isti.
Jess,prala sam i ja te navlake i sa duseka i sa jastuka u masinu i nista se nije promenilo.Zato i imaju mogucnost da se skidaju.Na mojima ima etiketa i pise da se peru na 30 stepeni,cini mi se

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Odrzavanje kuce
3.11.2014 18:05:48   
Mariya
Ja imam ovaj parocistac http://www.nonstopshop.rs/i-10982/mop-parocistac-5-u-1-colossus-dodaci-gratis-css-4100c
i prezadovoljna sam sa njim. Koristim ga jednom nedeljno maksimum i to najvise za podove. mi imamo kombinaciju brodskog poda i pločica, na drvetu koristim najslabiji mlaz pare a na pločicama zavisi koliko su prljave. Mogu se prati stakla, ogledala, prozori sa njim (ali ja ga ne koristim za to) a ocistio je malter i farbu posle krečenja sa drvenih lajsni kao od šale. Jedino ga nisam koristila za kupatilo i ne znam koliko dobro čisti kamenac (u kupatilu je cillit bang zakon). kostao je 5000 i po meni vredi, ja ga preporucujem. Dok mm vise voli da cisti džogerom i nekim sredstvom, kaže da on ne veruje u magičnu moć dezinfekcije paromuser posted image

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Odrzavanje kuce
3.11.2014 18:28:53   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Torbica


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Jel to slicno onom sto reklamiraju na tv shop -u? Ja navaljivala na muza da mi kupi ...user posted image

Dva komada su mi crkla u roku od godine dana, prvi sam zamenila sledecim a za taj sam dobila novac nazad. Kvalitet nula!



Onda odustajem ! Hvala.
Mariya, dobro izgleda, kao ovaj o kome pricamo ...a ako je izdrzljiv i sluzi, svaka cast !user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Odrzavanje kuce
3.11.2014 18:42:32   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Lu


IZVORNA PORUKA: jess021

Da li je neka od vas prala u masinu navlaku sa duseka?
Dusek je od bracnog kreveta, od memorijske pene, nije Dormeo, ali slicno, samo drugi proizvodjac. Navlaka se skida, ima rajsferslus.



Jesam i ja user posted image


I ja imam to u planu, ali kada bude lepo vreme. S nas je par puta iznenadio i overio nov dušek user posted image tj. probilo do njega, tako da smo privremeno očistili a sledi mu pranje kada bude sunca. I moj je od memo pene, i ima rajsferšlus.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Odrzavanje kuce
4.11.2014 16:46:50   
Mariya
IZVORNA PORUKA: Mala Elena
Onda odustajem ! Hvala.
Mariya, dobro izgleda, kao ovaj o kome pricamo ...a ako je izdrzljiv i sluzi, svaka cas_t !user posted image


Me, ja moj stvarno ne koristim cesto, mozda je zato izdrzao tolikouser posted image , imam ga oko 20 meseci. Ako ti nije puno 5000 za njega, ja ga stvarno preporucujem, praktican je a podove cisti kao zmajuser posted image
a dobar je i za ostalo.

< Poruku je uredio Mariya -- 4.11.2014 16:48:00 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Odrzavanje kuce
4.11.2014 20:32:04   
nata11
Mariya a bas sam se pitala jel ovo uopste sluzi icemo ili je kao i vecina proizvoda iz TV shopa. user posted image

_____________________________





(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Odrzavanje kuce
4.11.2014 20:38:39   
Mala Elena
Mariya, hvala na preporuci, volela bih da ga imam pogotovu kad mala bude pocela da se valja po parketu i plocicama user posted image
Dunja, a kad ce to sunce ? Na prolece...ne verujem ja ovoj prognozi. Imam i ja istu da operem, od danas do sutra i ostade.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Odrzavanje kuce
24.10.2017 16:50:25   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Milena18


Mi smo naš čupavi tepih sami prali, prilično je mali, pa nije bilo teško. Ali verujem da ga oni u servisu lepše operu.

E tu gresis!
Ja naj vise volim da sami premo tepih jer onda sine.
Odnesem kod mojih (leti) poredjam po dvoristu natopih, prasak i vennish ako treba i nogama sve aktiviram . Nikad ih niko tako ne opere. Ali kad je lose vreme onda servis

Moji imaju vunene ni hemijsko nije moglo lepo da ga opere kao oni sami u dvoristu..al su se namucili


IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Isao je MM da reklamira.A njihovo odgovor je bio da su vec smrdeli kada su dosli i da hemikalije to nisu mogle da srede.
Inace,tada su bili stari svega 2meseca pa njegove.price nisu pile vodu (za mladence se niko od gostiju nije,naravno,izuvao).
Ali vratio nam je od 4500,2000.user posted image

Tako su nas jednom zvali i kazu imate par flekica ne mozemo da ih skinemo. Reko ok
Na leto ja na dvoriste Venishem bez problema se skinulo. Al ajd bar da ih osveze zimi. Leti se j

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Odrzavanje kuce
24.10.2017 18:06:05   
Mala Elena
Dddaco, sada mnogi imaju masinu za susenje tepiha, moze biti gotov za dan.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Odrzavanje kuce
24.10.2017 19:38:05   
veselicaa
Mi tepihe peremo sami tj mm ih riba,ja samo pomazemuser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Odrzavanje kuce
7.9.2018 9:11:36   
nata11
Da li je neko imao ovo klik ?
Moram danas nabaviti mop i svakako cu neki od ovih koji se ne cede rukama ali nikada nisam imala ove cupave. Koliko su prakticni za parket?user posted image

_____________________________





(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Odrzavanje kuce
7.9.2018 9:22:33   
Misha i Ljisha
Ju ja mrzim cupave. Imam utisak kao da samo muljam po podu. Ovakav nisam nukad imala iskreno

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here