|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
2.3.2010 15:04:00   
Anoniman
kad  krene prstima da mi čeprka dole iako sam 528 puta rekla da me to aFtomatski sroza do 9 kruga paklauser posted image
kad krene jezikom po mom uhu(čistim uši redovno i više nego što treba ali NE VOLEEEEEM)user posted image
kad povuče rukom preko svoje kose posle sexa (a odozgo je i još uvek nije "sišao"),i onda me poprska znojemuser posted image

i da ne budem degutantna više-ja to ponavljam i 529 put ali ne vreeeeeeedi......mozak im u tim trenucima definitivno ode u onu drugu "glavu"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Unica)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
2.3.2010 17:41:55   
choopa choops
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
2.3.2010 18:34:03   
Anoniman
1. kad je previse spor...u svemu..i onda mi dodje da sredjujem nokte
2. kad je previse brz..ne okrenem se a on svrsio user posted image user posted image user posted image
3. kad mu je slaba inicijativa...ne volim da ja dirigujem u krevetu...umem, ali necu
4. kad nekako cudno dahce...kao kreten..ne znam kako da opisem
5. kad je mlitav...mlitav poljubac, mlitav k..., mlitavi pokreti...bljak!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
2.3.2010 18:40:10   
cipiripi
ja se izvinjavam ali moram off... user posted image
Draga Oti..zar ti ne bi sve to tako upakavano prijalo u ovom trenutku..bolje ista nego nista user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

a inace potpisujem tvoje reci..u potpunosti.. user posted image
i da dodam...skine se go..i ostaneu garapama na nogama... user posted image




_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   [Obrisana poruka]
2.3.2010 18:43:16   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
2.3.2010 19:19:09   
Anoniman
Nekad kad bih ja htela duzu predigru... a on bi krenuo odmah...


(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
2.3.2010 19:48:18   
buhla

IZVORNA PORUKA: banini

kad  krene prstima da mi čeprka dole iako sam 528 puta rekla da me to aFtomatski sroza do 9 kruga paklauser posted image



user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
16.6.2010 23:13:33   
Anoniman
jeste lude!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
16.6.2010 23:24:58   
Novosadjanka T.
Kada posle oralnog hoce da mi zvekne zvakuuser posted image

Kada se beba probudi, a on kaouser posted image nastavlja i pravi se gluv

Kada me vija po kuci spustenih gaca i pantalona, dignutog, a ja treba da..pa ne znam ni ja sta. Valjda da se odusevim sto mu je u stavu mirno bez predigreuser posted image

Kada u toku jutarnjeg pokusava da se ljubi sa mnom(a zube nismo oprali)user posted image


A izludjuje me kada uzdise kao da mu je nesto tesko.Kada me po vratu ljubi, a ja imam osecaj da kantu pljuvacke posipa po meni.

a izludim kad mu znoj  kapne meni medj guzove!

Jos nisam dozivela da muskarac prdne u toku sexa, ali mislim da je to vrh bezobrazluka i verovatno biuser posted image .


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
20.8.2014 14:32:21   
wivern
Kad krene da odugovlaci pa nikad kraja, zasto li imaju to misljenje da to treba da traje satima.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
20.8.2014 14:52:00   
bubulence
i opet wiv user posted image .
mene u samom sexu nista ne nervira, valjda smo se dovoljno upoznali da znamo kada kako i sta. ali me izludjuje kada me ceo dan gleda i preti ocima, ono kao ‘uh sto cu te rastrgati veceras‘. e pa neces druze, nema sanse. mrzim to unapred ugovoreno, ne mogu u krevet ako znam sta treba da radim. hocu da me iznenadis. ili napadaj odmah a ne prvo 6 sati pretnje

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
20.8.2014 15:10:30   
jabudic
Najveća greška za mene je pokušaj analnog sexa. Posle tog pokušaja nema nikakvog sexa user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
20.8.2014 15:15:18   
mtajcica83

IZVORNA PORUKA: wivern

Kad krene da odugovlaci pa nikad kraja, zasto li imaju to misljenje da to treba da traje satima.



Hhahahah pukoh od smuser posted image ijeha user posted image slazem se

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
20.8.2014 15:21:02   
Trcosava
Crkoh od smeha na sve komentare.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
20.8.2014 15:22:34   
Sanjalica1980
Dosla sam na ovu temu da se malo oraspolozim. Hvala vam drage user posted image
Bas sam se lepo nasmejala.

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
20.8.2014 15:23:42   
bubulence

IZVORNA PORUKA: jabudic

Najveća greška za mene je pokušaj analnog sexa. Posle tog pokušaja nema nikakvog sexa user posted image


kod nas se vise ni ne pokusava. jasno i glasno sam rekla da cu razvod da trazim.
sa jednim momkom sam zbog toga raskinula, grozno, odvratno, fuj, puj, bljak.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
20.8.2014 15:25:16   
jabudic

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: jabudic

Najveća greška za mene je pokušaj analnog sexa. Posle tog pokušaja nema nikakvog sexa user posted image


kod nas se vise ni ne pokusava. jasno i glasno sam rekla da cu razvod da trazim.
sa jednim momkom sam zbog toga raskinula, grozno, odvratno, fuj, puj, bljak.


I kod nas se ne praktikuje, ali eto, na svako pola godine se okuša sreća.
I onda ga mlatne nešto po glavi user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
20.8.2014 15:31:50   
wivern
Bubulence pa sta cu zeno..vi sve na nekim finim temama a meni rade hormoni user posted image user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
20.8.2014 15:45:38   
branki*

IZVORNA PORUKA: wivern

Kad krene da odugovlaci pa nikad kraja, zasto li imaju to misljenje da to treba da traje satima.

haha,umiremuser posted image
nisam ni znala za ovu temu...
mene nervira kad zapnu samo udji,izadji 100 puta i to kao jako,kao da cu ne znam kako da se napalim od toga,mislim,kakva je to tehnikauser posted image
i nervira me kad samo legne i ocekuje da ja sve radim!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
20.8.2014 22:29:36   
Dada81

IZVORNA PORUKA: bubulence

i opet wiv user posted image .
mene u samom sexu nista ne nervira, valjda smo se dovoljno upoznali da znamo kada kako i sta. ali me izludjuje kada me ceo dan gleda i preti ocima, ono kao ‘uh sto cu te rastrgati veceras‘. e pa neces druze, nema sanse. mrzim to unapred ugovoreno, ne mogu u krevet ako znam sta treba da radim. hocu da me iznenadis. ili napadaj odmah a ne prvo 6 sati pretnje


user posted image user posted image Ismejah se. E,ovo je meni ovako.Volim kada neko kaze sve sto sam mislila ,a ja samo citiramuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
20.8.2014 22:33:29   
wivern

IZVORNA PORUKA: branki


IZVORNA PORUKA: wivern

Kad krene da odugovlaci pa nikad kraja, zasto li imaju to misljenje da to treba da traje satima.

haha,umiremuser posted image
nisam ni znala za ovu temu...
mene nervira kad zapnu samo udji,izadji 100 puta i to kao jako,kao da cu ne znam kako da se napalim od toga,mislim,kakva je to tehnikauser posted image
i nervira me kad samo legne i ocekuje da ja sve radim!

E i to Branki, negde su culi za taj "divlji" sex pa udri ko da isteruje djavola iz mene...mislim stvarno

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
20.8.2014 22:36:17   
Dada81
user posted image user posted image user posted image E,viv,ismejah se ,svima,ne znam sad ni sta sam ja htela reci.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
20.8.2014 22:38:11   
wivern
Dado da se ne lazemo imam i ja bisera, ali je ovo tema o muskim greskama user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
20.8.2014 22:39:28   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Ellenica

Kada mimo mog AHhhhhh i uhhhhhhhhhh odluči da promeni pozu i obično zajebe stvar.




ahahaha ovo je kod mene najveca greska koju muskarac cini u krevetuuser posted image

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Najveće greške koje muškarci čine u krevetu?
20.8.2014 22:42:11   
Torbica
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here