|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proliv kod beba
5.7.2015 22:57:43   
dijana1*
Cini mi se da pise da je za odrasle i decu. Ma dacu mu sutra forte samo da ga prodje.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Proliv kod beba
5.7.2015 22:59:17   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Veselice sinoc smo dosli sa mora. On je u ptu prduckao i bio vruc ali sam bila ubedjena da mu je vruce u kolima. Danas je imao oko 7 puta proliv i nista nije jeo. Drzi se za stomak i place. Tacno ga boli. Dusa moja mala, bas mi ga zaouser posted image

Znam da ste bili na moru,eto sreca u nesreci je da se razboleo kada ste kuci pa je ipak malo lakse.Prati ga veceras ako se i sutra nastavi idi kod dr obavezno,jednom mi A tako leti imala proliv i dehidrirala za nekoliko sati,potpuno neocekivano pa zavrsila na infuziji.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Proliv kod beba
5.7.2015 23:00:05   
vikiveki
i forte se isto pije jedna tableta na dan

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Proliv kod beba
17.8.2015 13:38:26   
ishler
Molim za hitan odhovor da li je neko davao bebi od godinu Dana enterofuril i koliko?pedijatar nam ne radi,beba ima proliv i temperaturu.Dala Sam linex i ns dijeti je ali nista ne pomaze ..Hvala u napred

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Proliv kod beba
17.8.2015 13:46:21   
Rosita
Nisam nikad. Cini mi se da sme smecta? Ona valjda kupi i cisti sve iz organizma.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Proliv kod beba
17.8.2015 14:06:15   
Sanjalicaaa
G. Je pre par meseci imao strašan proliv. Na kraju nam je jedino Gastrokind pomogao. Pije se šest puta dnevno po jedna tabletica na sat vremena. Odmah mu je taj dan bilo bolje. Od tada se kunem u Gastrokind. Inače je homeopatski lek

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Proliv kod beba
17.8.2015 15:47:12   
vonavoj
I ja se kunem u te homeopatske!
Drugaricina mala je prestala da povraca kad je popila prvu tableticu gastrokinda! Odlican je!! Ja bih prvo to dala!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Proliv kod beba
25.10.2016 15:52:38   
emicaa
David juce tri puta a od jutros jednom imao prolivkastu stolicu,zuto i kao neke kuglice.Nije bas cisti proliv.Veseo je,ne povraca,nema temperaturu,(ne)spava a od jutros malo vise jede nego inace.Dal da xovem foktora ili da sacekam jos do sutra pa da vidim

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Proliv kod beba
25.10.2016 17:15:07   
IvanaSK RR
Emice, ja bih sacekala da vidim da li ce jos imati takvu stolicu i kakva će biti.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Proliv kod beba
25.10.2016 17:19:20   
Khaleesi
Valjda je do 10 stolica normalno kod malih beba... ova moja nekad zna 4 ili 5 puta da se pokakiuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Proliv kod beba
25.10.2016 17:45:13   
branki*
sacekaj,emice,moguce da ce se samo regulisati.ne brini.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Proliv kod beba
25.10.2016 21:26:29   
Animsaj9
Emice jel se regulisala stolica? Moguce da mu nije nesto prijalo sto je pojeo

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Proliv kod beba
25.10.2016 21:35:56   
Maraj
I ja da se upisem u ovu temu. L pije Pancef. Danas drugi dan i dobio je dijareju. Dajem mu linex 1× dnevno. Ne znam sta se radi ukoliko dete ima retku stolicu od antibiotika? Jel se prestaje davati ili ne?

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Proliv kod beba
25.10.2016 22:21:30   
emicaa
Anim on jos uvijek pije samo ad mlijeko,i stalno jedno isto.Danas je samo jednom bilo prolivkasto i jednom normalno.Nada se da nece ni imati vise.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Proliv kod beba
26.10.2016 7:39:48   
Khaleesi
Emice ok je on bice dobro. A koje god mleko da piju normalno je nekad tako resje da kake...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Proliv kod beba
13.2.2017 15:48:35   
Nimfa
Mame beba vec cetri dana ima retku stolicu, na dijeti smo pije elektroltie i smectu ali ne pomaze Inace od kasica ne zeli nista da rucka smao pljuje i vrti glavu. Dr kaze da mu dajem silom kasice i da se snadjem nekako ali ne postoji to sto nisam pokusala i nikako ,jedino hoce po malo. Juce je bilo malo bolje ali danas sve po starom. Nigde nisam nasla mleko bez laktoze pa sam sada narucila i stize veceeras. Pitanje je sta dati bebi da jede , on jede cetri puta kasu a ne zeli ni sargarepu ni krompir ni pirinac ni jabuku,voli bananu i prihvatii da pojede ali ne znam da li smem vise od jedne da mu dam dnevno. Stvrano se plasim da ne izgubi mnogo na kilazi.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Proliv kod beba
14.2.2017 7:13:09   
IvanaSK RR
Nimfa, on ne sme bulardi ili tako te probiotike?
Nemoj da se brines za kilazu, nadoknadice on to brzo. Mislim da mozes da mu das ovih dana dve banane dnevno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Proliv kod beba
14.2.2017 11:39:16   
Nimfa
Sme , dajem mu bulardi sa cinkom . Sad kada sam kupila meko bez laktoze ne zeli da ga pije , a kasice opet nece, sem banane, to smaze. Ako danas ne bude jeo sutra idemo oet kod lekara .

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Proliv kod beba
17.10.2017 12:48:41   
Anck Su Nmaun
V vec cetvrti dan proliv 😳
Po malo T blagu.
Pocela.juce sa.probiotikom ali vidim isto stanje.
Nego ne znam.vise sta da mu d.da.jede samo vrtim hleba i pastete, za rucak krompir i supa iz kesice. Uzine plazmice i kukuruzni smoki.
Boli me vec glava.

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Proliv kod beba
17.10.2017 13:52:57   
Duškić
Moji klopaju banane, i bulardi sa cinkom kad imaju proliv.
Tost hleb, supa.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Proliv kod beba
17.10.2017 15:41:24   
degu
Banane i pirinac, posebno pirincana sluz, caj od lista dunje zaustavlja proliv, pecena jabuka, krompir, sargarepa, pileca supica, to vrti, mozes i plazme i malo stapica.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Proliv kod beba
17.10.2017 15:43:57   
Anck Su Nmaun
Bananu sam juce bacila, nije htep da zine. Caj od dunje mu kuvam.
Evo sad ga vijam sa supom al to sve nesto jadno user posted image
Krompir nije hteo.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Proliv kod beba
17.10.2017 15:49:08   
degu
Anck jel pije vodu? Koji zalogaj plazme da pojede i dobro. Ja sam T davala hleba i pekmeza, to je htela. Bitno je da mu ne dakes mlecno. I krvna slika moze da ne pokaze nista narocito a da je virus, kao nama prosli put. Bitno da nije bakterijska infekcija neka. Jeste li radili koprokulturu? Da nije kandida?

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Proliv kod beba
17.10.2017 15:55:14   
MasnaMasnica
Meni je N u cetvrtak dobila stomacni. U petak zaglavila na infuzijama jer nista nije htela .

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Proliv kod beba
17.10.2017 16:02:29   
degu
Uzas UM user posted image
Oni jako lako dehidriraju. Uzmi Anck i elekrrolite, ja sam T davala enterofuril i probiotik.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here