|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
8.8.2018 7:56:53   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: mama Jo

U prvoj sve u dtugoj nista

E ovde sam htela da pisem da mi se u prvoj trudnoci apsolutno izgubio osecaj sitosti. Jela sam sve bez prestanka.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
6.2.2021 8:09:59   
branki*

IZVORNA PORUKA: branki*

nemam omiljenu,jedem sve isto kao i kad nisam trudna,samo su se kolicine utrostrucileuser posted image

jjaaoo,moj post od pre sest godina!user posted image
videcemo....uvek je bilo kao sto sam napisala...probacu samo da se ne natovim skroz..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
6.2.2021 11:17:06   
Milena18
Ja sam kad sam bila trudna sa M satirala pomfrit i sladoled (mada to mogu uvek i kada nisam trudna) Sve zdravo hahaha. A sada još uvek nemam neke posebne želje. 


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
6.2.2021 11:20:54   
emicaa
Ja se ubijala od čipsa 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
26.3.2021 20:49:25   
Deika
Da li je mnogo loše pojesti paštetu u trudnoći? Ja npr sam je poslednjih nedelju dana dva puta jela. Ne pojedem mnogo, stavim malo na hleb i to je to. Ali me se traži. Neću više.. 

Pre toga sam je pojela mozda isto dva puta. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
26.3.2021 21:12:36   
flamingos
Delka,nije strašno koliko si za sada pojela,samo ih izbegavaj.Slatkiši i grickalice su mi bili omiljeni.❤


(odgovor članu Deika)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
26.3.2021 22:15:11   
Leptirica92
Deika, nije najpametnije, ali nece biti nista. Ja imam takve mucnine i 2 dana sam jela Argetu, jednostavno mi je samo ona prijala i ostajala u meni. Vodim se time bolje ista pojesti, nego nista 🤷‍♀️


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
26.3.2021 22:25:46   
Deika
Inače se hranim zdravo. Bez slatkiša, ali mi se ovo tražilo. Nije da sam pojela ne znam ni ja koliko. Bukvalno samo malo uzmem. Pola onog manjeg pakovanja.. ali neću više. Baš se ne osećam lepo što sam unela to. Ali dobro. 


(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
26.3.2021 22:32:37   
Ivanka 75
Deika, moram da te pitam nesto.

Da li mislis da ce na trudnocu losije da utice malo pastete koju pojedes i izbacis iz sebe za sat dva ili sva ta negativna osecanja koja imas vec danima zbog pastete? 
Opusti se i uzivaj u trudnoci.  😊 Svako dobro! 

(odgovor članu Deika)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
26.3.2021 22:34:22   
Deika
Dobro pitanje. Ja se baš za dosta stvari u trudnoći brinem, bez razloga. Al šta da radim, takva sam. Što se tiče paštete, to je i najbanalnije. Ali dobro. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
26.3.2021 22:41:58   
Milena18
Deika, previše se opterećuješ, opusti se. Ja sam kad sam bila trudna sa prvim detetom pojela tonu sladoleda i ništa nije falilo ni meni ni njoj. Ne kažem da tako treba, ali ako si inače zdrava i nisi zbog zdravlja na nekom posebnom režimu ishrane, malo paštete ili slatkiša ni na šta neće uticati, pa čak ni malo više ponekad.

(odgovor članu Deika)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
26.3.2021 22:44:20   
Deika
A jesam zbog zdravlja na posebnom režimu. Inače bih jela sigurno slatko. 😀 Hvala vam u svakom slučaju. 🙂


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
26.3.2021 23:12:46   
Ivanka 75
Samo se opusti. Trudnoca je divno stanje i iskustvo, budi srecna i vesela. Losim mislima nema mesta 😊


(odgovor članu Deika)
Direktna veza do poruke: 88
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here