|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ombre efekat farbanja
4.5.2013 11:24:35   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Jole84

Ombre je efekat postepenog posvetljenja kose od korena prema vrhovima.
Najpre mi je delovalo kao izrastak i to poooveći user posted image ali ovih dana mi se sve više sviđa ovakvo farbanje,razmišljam se da uradim.


Jole moram da te ispravim, nije od korena ka vrhovima nego obrnuto user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Ombre efekat farbanja
4.5.2013 11:36:13   
mala_koala
Kad sam videla naslov teme, ja mislila radi se o nekoj vrsti farbanja jaja user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Ombre efekat farbanja
4.5.2013 11:41:43   
dunja RR
user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mala_koala)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Ombre efekat farbanja
4.5.2013 12:23:47   
nata11
Jole nefarbas koren. Pustis prirodnu boju pa samo ivice / pramenove farbas. I da bolje stoji devojkama koje imaju guscu kosu, pa 'razbacaju' pramenove.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Ombre efekat farbanja
4.5.2013 14:05:53   
Jole84
Trćo kako? user posted image Posvetljenje je od korena ka vrhovima,dakle sve svetlije i svetlije. Čini mi se da je ispravno,mada sam se duboko zamislila user posted image
Mala Koala,eto,svi ljudi farbaju jajca a ja kosu,sve naopako user posted image
Nato onda to dođe kao šatiranje? Ja sam mislila neki blaži prelaz,to bi bilo baš jako. (da ne kažem uraslo user posted image )

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Ombre efekat farbanja
4.5.2013 16:50:39   
adulence
jole u pravu si ti,mislim zapravo je od korena ka krajevima,ali mooze i vrhovima...user posted image ...mnogo mi se svidja....bas ceo dan razmisljam o ovome...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Ombre efekat farbanja
4.5.2013 22:36:11   
New Mom

IZVORNA PORUKA: mala_koala

Kad sam videla naslov teme, ja mislila radi se o nekoj vrsti farbanja jaja user posted image

I ja.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu mala_koala)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Ombre efekat farbanja
4.5.2013 22:38:14   
New Mom
Inače, vidim da je ovo baš popularno. Eto i na onim sajtovima grupne kupovine malo-malo neka ponuda za ovakvo farbanje.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Ombre efekat farbanja
4.5.2013 22:43:18   
madre

IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: mala_koala

Kad sam videla naslov teme, ja mislila radi se o nekoj vrsti farbanja jaja user posted image

I ja.user posted image

ja sam bila sigurna da je to u pitanjuuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Ombre efekat farbanja
5.5.2013 22:51:50   
nata11
Jole poenta su vrhovi kao i na pakovanju. E sad mozes da krenes da se farbas sa nekoliko nijansi to radi moja zaova kod frizera i poprilicno je skupo a mozes posto si tamna da pustis tvoju kosu pa ofarbas vrhove to ja radim mojoj sestri. Prvo namazemo krajeve neravnomerno pa da malo odstoji ponegde jos dodamo malo vislje da ima te postepene prelaze. Imas na YT.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Ombre efekat farbanja
7.5.2013 14:22:39   
minna
Meni se svidja ovo, ali kad je dobro uradjeno, mislim da kad bih probala sama da bih se unakazila, i vise mi se svidja na duzoj kosi, tako da razmisljam da jos malo pustim kosu pa da probam, jedino mi se ne dopada sto je to sad inuser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Ombre efekat farbanja
8.5.2013 13:27:53   
Jole84
Ja sam se ohladila od ove ideje user posted image
Nikako ne mogu da se zamislim,a frizerka mi je rekla da ne znam šta hoću user posted image
Hoću da i dalje budem plavuša,dakle da mi ne preovlađuje smeđa,a da mi se ne vidi mnogo razlika kad raste moja,koja je inače jako tamno smeđa....to znači da bih morala da imam 3 nijanse-moja,pa svetlija smeđa pa plava ali to je nemoguće na ovoj dužini.
Baš sam poblesavila user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Ombre efekat farbanja
8.5.2013 14:27:15   
dunja RR
user posted image

Ko bi reko da si tamna, meni deluješ kao svetlica user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Ombre efekat farbanja
8.5.2013 14:42:37   
Jole84
user posted image zato što mi fino stoji svetla a i sto godina sam plavuša pa me svi navikli user posted image
Ne znam da li si primetila da imam tamniji deo kose ispod plave? To mi je prirodna.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Ombre efekat farbanja
8.5.2013 14:46:37   
dunja RR

Moguće i da jesam, ali jedan od simtoma trudnoće kod mene je i zaboravnost user posted image

Moraćemo češće da se viđamo user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Ombre efekat farbanja
8.5.2013 14:51:30   
Jole84
Sve ti je oprošteno user posted image
Moraćemo user posted image baš bi bilo lepo da nam uskoro dođeš user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Ombre efekat farbanja
8.5.2013 15:23:19   
Dada81
Jole ja sam za,da na meni izvrsimo experiment,za pocetakuser posted image Ja sam za promene,a sto vooleem plavuse,stvarno...Mada ,meni dobra vecina kaze da mi bas i ne stoji,kao,previse bleda za plavu..A,radila sma nesto kao sto nata rece,kupila cisto plavu farbu,p ana moju tamno smedju,bilo je zanimljivo,drugi rekli i lepo,mada to ipak treba za pocetak da uradi adekvatne osoba za to ,sigurnije.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Ombre efekat farbanja
9.5.2013 22:18:16   
Jole84
Nadam se da ćete ti i Adulence da probijete led user posted image
Kod mene takvi napadi eksperimentisanja traju 5 dana,ako odmah ne uradim-posle toga se oladim user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Ombre efekat farbanja
9.5.2013 22:29:24   
pandina
S obzirom da imam izrastak jer ne znam u poslednje vreme kuda cu pre i potpuno sam zanemarila frizuru, potpuno sam u ombre efektu, a da nisam ni svesna bila user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Ombre efekat farbanja
9.5.2013 22:31:17   
Jole84
Eto Pandina,to je spontana frizura,može da se nazove i "briga me,nek raste" user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Ombre efekat farbanja
28.5.2013 17:05:44   
Ricola
Ja sam uradila ombre stil....i extra je ...bukvalno svi me pitaju gde sam uradila...
Trebalo mi je vremena da se odlucim. Ali ispostavilo se kao pun pogodak....
Samo napred.... necete se pokajati ukoliko se drzite samo svojih "tonova"!

_____________________________


"Žena stoji, kao kapija, na izlazu kao i na ulazu ovog sveta."
Ivo Andrić

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Ombre efekat farbanja
28.5.2013 18:23:52   
Trcosava
A bre ljudi, mnogo sam dosadna. Koren kose je gde je teme, a vi koliko skapirah po slici posvetljujete vrhove? Ako bi posvetljivale kosu od korena ka vrhovima, onda bi se farba nanosila na koren (teme) pa malo zamazali dole i onda pustili krajeve da ostanu kakvi jesu? Zar ne?
Tj vi od sredine kose krenete da ''posvetljujete''. Drugo je ako neko ima plavu kosu, pa od korena farba, recimo čokoladu... ali to onda nije to? Ili jeste? user posted image user posted image prsla sam, sorry, nećbu vas više gnjaviti odakle se šta farba

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ricola)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Ombre efekat farbanja
28.5.2013 19:22:27   
Ana RR
Trco, ništa te sada nisam razumela user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Ombre efekat farbanja
28.5.2013 19:34:27   
Moiraina
Pa valjda od korena znači da na koren naneseš malo ili nimalo farbe, pa što se više udaljavaš od korena user posted image to sve više posvetljuješ. Tako sam ja razumela (ako sam razumela).

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Ombre efekat farbanja
29.5.2013 10:39:18   
viking
hihi, pa zakasnile ste s ovom temom jedno dve godine, ova frizura više nije u trendu, ili što bi rekli "it's so 2011" user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Berkesel torbe i nakit - ponesi nesvakidaš...
Brend „Berkesel“, uplovite u svet ručno rađenog nakita i unikatnih torbi „Made in Zrenjanin“.
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here