|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lohije
12.5.2012 10:12:20   
Ana RR
CM, znam kako ti je, i ja sam imala ogroman broj ešerihije. Što više tečnosti unosi, pij antibiotik i biće ok user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Lohije
12.5.2012 13:35:19   
crazymama
sve znam, hvala... user posted image

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Lohije
12.5.2012 13:55:16   
peca
I ja sam imala goste posle, jos na ranu koja srtucno od strane dr. "zjapi" user posted image

Ali isnteresantno, ja je nisam imala u urinu, nego sam radila bris rane, tu je bilo.

CM cim se resis napasti to je kraj curkanju, mirisima i svemu ostalom, nadam se da ces brzo da ih porokas user posted image

< Poruku je uredio peca -- 12.5.2012 13:57:53 >

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Lohije
12.5.2012 14:49:38   
crazymama
a i konci mi ne mrdaju... dr kaze ispasce sami, ako ne, dodji da ih skinemo... ja bih radije da ispadnu sami.

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Lohije
12.5.2012 14:53:27   
cockic
crazy meni oba puta konci nisu sami ispadali nego sam isla kod dr koji me poradjao
da mi skine nista to ne boli mozda je samo malo neprijatno.

ja sam ih skidala oba puta oko 23-24 dana tako mi je on rekao user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Lohije
12.5.2012 14:55:33   
^iva^
ispasce sami meni tek sad ispadaju treba im malo vise vremena ustvari nisu konci nego strune user posted image ja sam prvi dan mislila da su me zahevtali hevtalicom tako je izgledalo na dodir user posted image

_____________________________

iva

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Lohije
12.5.2012 15:19:36   
crazymama
sacekacu ja jos, ivo, isto i kod mene kao heftalica :)))
tako su mi i za kateter rekli ne boli, malo je neprijatno, pa sam skakala na luster kad su mi ga stavili...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu ^iva^)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Lohije
12.5.2012 15:36:32   
peca
Topla preporuka za sve koji se dvoume, skidajte konce ! Ja sam skinula u d.z. i preporodila sam se od tad ! Mene su i zatezali, uzas... nesto je ispalo samo, ostalo sam skinula... BUKVALNO NISTA NISAM OSETILA !!! Nas dve se raspricale, ona na tenane secka, sutradan nova zena user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Lohije
16.5.2012 16:52:31   
New Mom
Konačno juče (posle 5 nedelja i 2 dana) prešla na dnevne uloške. Iako se i oni "prljaju" malo, više nema potrebe za pravim.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Lohije
16.5.2012 19:26:02   
crazymama
ja sam danas presla na obicne pamucne uloske, naturella, jer mi curi samo zuckasto po malo... ne moram vise mrezaste?

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Lohije
17.5.2012 6:36:47   
mejvis
Ako ti je rana zarasla mislim da ne mora. Naturela sam i ja koristila,  dobri su, pamučni. 

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Lohije
26.5.2012 1:05:40   
crazymama
prestale lohije, vec je poceo da me bolucka stomak kao pred menstruaciju... pretpostavljam da to sledi, obzirom da ne dojim..?

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Lohije
26.5.2012 14:11:28   
Anhelito
CM ako ne dojis da, verovatno te to ceka. Ima dosta zena koje i doje pa opet dobiju ciklus a kod tebe ce se to sigurno desiti ranije.

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Lohije
26.5.2012 14:42:42   
New Mom

IZVORNA PORUKA: crazymama

prestale lohije, vec je poceo da me bolucka stomak kao pred menstruaciju... pretpostavljam da to sledi, obzirom da ne dojim..?

Materica se dovodi u normalu. Ja dojim, pa opet već danima imam takav osećaj, a tako mi je bilo i sa KL.
Menstruacija se prosečno (po knjigama) uspostavlja oko 3 meseca posle porođaja (ako se ne doji).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Lohije
26.5.2012 14:47:42   
Anoniman
Ja nisam mnogo imala koristi od knjiga user posted image "Dojila" sam tj izmuzavala mleko al što se materice tiče to mu dođe na isto, i dobila sam čim su stale lohije, bez pauze. Ja mislila da su lohije a dr mi rekla dok mi je radila UZ, pa ti si dobila. Ne da sam se zbunila, niš mi nije bilo jasno. user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 290
   RE: Lohije
26.5.2012 14:50:36   
New Mom
Nije poenta samo dojiti, već da nema razmaka između podova većih od 4 sata, to blokira rad jajnika i sprečava menstruaciju.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Lohije
26.5.2012 14:56:34   
Anoniman
Pa u to vreme je Žaba jela na recimo 2 do 3 sata jer je ranije rođena i manje telesne mase a ja izmuzavala svaki obrok, tako da sam se i mnogo češće izmuzavala od ta 4 sata al mi to nije pomoglo. user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 292
   RE: Lohije
29.5.2012 14:46:38   
miva
Mene su lohije mucile oko 50-tak dana, i posle toga mi se javljao samo onaj zuckasti, vodnjikavi iscedak, a pogotovo dok dojim. E taj iscedak me jos uvek muci a proslo je 4 meseca, da li je to normalno? 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Lohije
29.5.2012 14:57:29   
cockic
ja sam sina dojila ne na 4 nego na 1h,i dan i noc pa dobih posle lohije
znaci za nekih 40 dana stigla je

u mom slucaju nema veze koliko cesto dojim izgleda da mi tako hormoni rade.
sad sam dobila tacno kad je lena napunila 3 meseca,a i ona nocu u zadnje vreme
cesto sikiuser posted image a rekoh sebi ako joj dajem nocu kad je veca tako ce mi biti sve dok bude
sisala ali sta cu kad mi je zao da place user posted image  

(odgovor članu miva)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Lohije
15.6.2012 8:26:10   
pandina
Posle tacno 16 dana presla sam na obicne uloske i pamucan ves user posted image .
Uopste ne znam sta mi je sa koncima. Da li je moguce da su ispali, a da nisam primetila?

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Lohije
17.6.2012 7:30:15   
miva
Vrlo je moguce da su ti ispali konci, svakako nakon 6 nedelja treba da odes na kontrolu kod ginekologa pa ce ti on reci da li je sve ok.

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Lohije
22.7.2012 16:03:42   
JAmy
Porodila sam se carskim rezom 31.05 i krvarenje je trajalo 20 dana,nakon toga samo sekret bijele boje.Medjutim,nakon 40 dana od porodjaja vratilo se krvarenje uz slabije bolove u stomaku.Prvo sam mislila da sam dobila mens ali krvarenje i dalje traje,mada je jako oskudno.Ne dojim vec 15 dana.Sada je to pocelo da me zabrinjava jer najvjerovatnije nije menstruacija.Sta vi mislite,sta bi to moglo da bude?user posted image

< Poruku je uredio JAmy -- 22.7.2012 16:04:31 >


_____________________________

"Ako odustanete od pobjede, a da nikada ranije niste pobjedjivali, ostacete ono sto ste i ranije bili- gubitnik. - Skot Pek"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Lohije
21.8.2012 19:09:29   
red3lilu
Ne znam je li moguće da mi je VEĆ prošlo krvarenje? Od pre dva dana, dakle 6 dana nakon porođaja prošlo je krvarenje sveže krvi i nastavilo se sa žućkastim i prozirnim iscetkom??user posted image
Posle prve trudnoće mi je ovo krvarenje trajalo 5-6 nedelja potrošila sam tone uložaka, a evo sad ne mogu da dođem sebi da je to to??
Je li moguće?
Znam da treba da ispoštujem do 6 nedelja higijenu itd.. ali se pitam da ovo nije sumnjivo?

(odgovor članu JAmy)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Lohije
27.8.2012 19:35:11   
red3lilu

IZVORNA PORUKA: red3lilu

Ne znam je li moguće da mi je VEĆ prošlo krvarenje? Od pre dva dana, dakle 6 dana nakon porođaja prošlo je krvarenje sveže krvi i nastavilo se sa žućkastim i prozirnim iscetkom??user posted image
Posle prve trudnoće mi je ovo krvarenje trajalo 5-6 nedelja potrošila sam tone uložaka, a evo sad ne mogu da dođem sebi da je to to??
Je li moguće?
Znam da treba da ispoštujem do 6 nedelja higijenu itd.. ali se pitam da ovo nije sumnjivo?


Od ove poruke je prošlo 3 dana kad mi se krvarenje iznenada, posle spremanja po kući, vratilo i dalje traje. Krvarenje ne traje po ceo dan već se sjuri posle dužeg ležanja ili nakon jutarnjeg buđenja...ono što me je zabrinulo, a sad nakon čitanja cele teme i smirilo je to što je krv "sveža" crvena pa sam mislila da nešto nije u redu samnom...u prvoj sam krvuckala konstantno, a sada sam nakon izlaska iz bolnice i tri dana pila Methyilergometrin pa mi je neobično što je krvarenje nastavilo...user posted image

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Lohije
11.9.2012 14:55:53   
red3lilu
Ovde se sama sa sobom dopisujemuser posted image ...
Sinoć su mi počeli bolovi dole u stomaku i u krstima, danas se nastavili, čak i posle popijenog Panadola se nisu smanjili. Boli me kao pred menstruaciju. Krvarenje je pravo kao za vreme menstruacije, krv je crvene boje, jedino nije tako jakog intenziteta ali kaplje po malo, dovoljno da moram da promenim uložak prilikom svakog odlaska u wc...user posted image
E sad pošto sam hipohondar pa se plašim, ne znam ni ja čega (naslušah se o kakvim kiretažama i čišćenjima, baš nedavno u bolnici jedna je pričala kako je ništa nije ni bolelo ni temp nije imala samo je krvarila pa je morala na čišćenjeuser posted image ), ne znam ni šta da radimuser posted image
Ovo mi liči na menstruaciju ali je suviše rano, tek je 4 nedelje prošlo...
Help, please!

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here