|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lohije
15.12.2012 22:07:52   
tijatija
Nemam temperaturu,i ja mislim da je to normalano em sto svaki cas dizem Martu, i posle toga primetim da mi je gore. Totalno sam kao sludjena, a pre samo godinu sam rodila, kao da je proslo citava vecnost user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Lohije
22.1.2013 9:35:33   
Skockica
Ja sam intenzivno krvarenje imala samo dva - tri dana po porodjaju. Sad se desava da dan - dva ne ide krv, vise kao neki sekret a onda jako oskudno krvarenje. Zbog temperature sam isla na kontrolu, dr je radio uz kaze sve je ok i imam jos malo krvi. Znaci sve je to individualno, a intenzitet krvarenja verovatno zavisi od nasih aktivnosti.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Lohije
13.5.2013 15:25:04   
lady_b
Ja sam krvarila nekih 10-tak dana, a od tad imam stalno taj braonkasti sekret.. Šta mislite mogu li da koristim dnevne uloške umjesto mrežastih? Muka mi je od njih više, a rana me još uvijek malo pecka, konaca više nemam ali ne znam da li bih smjela stavljati dnevne uloške zbog rane user posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Lohije
22.5.2013 9:46:42   
Shishica
Hajde pomoc cure.. user posted image

Lohije su mi isle skoro mesec dana. Onda sam spavala sa muzem jedno tri noci.. i juce prokrvarim, a danas bas.
Bolela me je glava i juce i danas (kao kad dobijem redovno) ..
Dojim bebu.. zar je moguce da sam dobila?!
Da nisam sr**e napravila i bila sa muzem pre vremena.. a imala sam carski rez.. user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Lohije
22.5.2013 9:53:37   
adulence
shishi jedino sto mogu da ti kazem jeste da sam ja dobila posle cini mi se 2,5 meseca a isto dojim...a sa muzem sam imala kesks posle mesec dana pa tako kao ti...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Lohije
22.5.2013 10:01:04   
Shishica
Pa imala si bar eto neki razmak.. kod mene samo mozda oko pet dana nije bilo krvarenja i sad ovo.. lici mi da sam dobila, ali ko ce ga znati .. nije da mi je sve jedno..

Bas bezveze..user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Lohije
22.5.2013 10:09:09   
adulence
verujem ti i meni je bilo bzv posle skoro tri meseca jos pogotovu sto sam od vecine slusala dok se doji retki su ciklusi...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Lohije
22.5.2013 10:13:03   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: lady_b

Ja sam krvarila nekih 10-tak dana, a od tad imam stalno taj braonkasti sekret.. Šta mislite mogu li da koristim dnevne uloške umjesto mrežastih? Muka mi je od njih više, a rana me još uvijek malo pecka, konaca više nemam ali ne znam da li bih smjela stavljati dnevne uloške zbog rane user posted image


Lady, jesi bila kod lekara? Jel prestao taj braon sekret?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Lohije
22.5.2013 10:18:12   
minnica
shishice, moguće je da si dobila, bez obzira na dojenje. Mnoge žene odmah dobiju prvu menstruaciju. Ne verujem da se bilo šta veliko može poremetiti od odnosa. Ako te bude bolelo jače ili tako nešto, zakaži uz kod ginekologa, pa proveri.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Lohije
22.5.2013 10:30:12   
Shishica
Hvala vam cure moje. Bas mi znaci da vidim sta mislite.. verovatno sam i dobila..ali bas mi brzo.. to su ne punih 5 nedelja..
Videcu kako ce biti jos..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Lohije
22.5.2013 12:05:46   
lady_b
IZVORNA PORUKA: Trcosava
Lady, jesi bila kod lekara? Jel prestao taj braon sekret?


Trco, nisam išla jer još nije prošlo 6 nedelja od porođaja. A rana me više ne boli, tj.samo ako puno sjedim ili hodam onda onako osjećam neku nelagodnost ali nije bol.. A ide mi još ali sada više nije braonkasto nego žućkasto i nema više onaj čudni ružni miris user posted image mislim da polako prestaje user posted image

Ja jedva čekam kad će pasti keks sa mužićem ali me nekako strah..

< Poruku je uredio lady_b -- 22.5.2013 12:06:27 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Lohije
26.8.2013 10:53:25   
Natalie018
Ja evo nikako da se resim krvaruckanja.. Danas je 46. dan od porodjaja. Krvarenje se smirilo nakon dve nedelje i presla sam na dnevne uloske, ali posle toga jos uvek se provlaci taj zuckasti iscedak, a povremeno se pojavi i sukrvica. Bila sam kod ginekologa. Kaze da je sve u redu, i da je ta sukrvica najverovatnije anovulatorno krvarenje. Bas mi je dosadilo vise..

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Lohije
28.8.2013 11:56:40   
janabons
I ja isto tako, krvarila sam 50dana posle porodjaja, prvih 15 jace, posle po par dana ne bude, pa opet po malo, ali ukupno je trajalo 50dana. Bas me je smorilo.I posle 2 meseca i par dana sam dobila menstruaciju, oskudniju nego sto sam imala pre porodjaja,ali to je to, trajalo 4,5 dana i prestalo,a isto dojim. Ovih dana cu na prvu kontrolu, jer mi je dr tek sad stigla sa odmora. Valjda je sve okuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Natalie018)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Lohije
6.11.2013 13:03:04   
jelenazvezda
meni je danas tacno 4 nedelje od porodjaja i imam vec dve nedelje svetlo braon sekret bez krvarenja a zadnja 2 dana zuckast ,sta mislite jel prestaje :) muka mi je od ulozaka,rana je zarasla al imam jedan problem kao sa su mi jedan koncic preskocili i tu mi malo malo pa krcari i kao da ide gnoj,pojma nemam sta da radim

_____________________________

kakve su ti misli,takav ti je zivot <3

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Lohije
6.11.2013 13:15:50   
vikiveki
Po onome što si opisala ja bih rekla da nemaš više krvarenje,već ti je to sekret....a što se tiče gnoja ,ja mislim da je najbolje da odeš kod dr da to pogleda

(odgovor članu jelenazvezda)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Lohije
6.11.2013 22:41:59   
jelenazvezda
hvala,jer mi nije bas najjasnije dal je normalno da je rana tvrdda i deo oko nje

_____________________________

kakve su ti misli,takav ti je zivot <3

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Lohije
4.1.2014 15:01:15   
dijana1*
Posle prvog porodjaja trajalo je kratko, mozda 6-7 dana. A sada 19-ti dan i dalje imamuser posted image uffff bas me je ovo smorilo, jedva cekam da prodje.
A sto je najgore nigde ne mogu naci mrezaste uloske. Bice tek posle praznika. Imaju neki bezveze da se kupe ali to mi ne pada na pamet. Imaju neku plastiku u sebi i od njih moze biti samo gore, bljakuser posted image

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 4.1.2014 15:03:21 >

(odgovor članu jelenazvezda)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Lohije
4.1.2014 15:16:33   
Sanjica26 RR
Dijana da te utesim meni i dalje traje. Mada sad i ne znam da li dam.dobila ili su.lohije. Malo pre 40 dana su stale. Posle 40 dana su krenule opet. Stomak.me boli


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Lohije
4.1.2014 22:51:07   
dijana1*
Uffff Sanjice to je bas dugo, nadam se da nece i kod mene toliko dugo trajatiuser posted image
Jesi li isla kod ginekologa na pregled? Mislim na redovni posle porodjaja.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Lohije
5.1.2014 4:22:49   
Sanjica26 RR
Rekla mi je dr da dodjem posle praznika. Evo danas je stalo krvarenje. Sa Teodorom sam vec skedeci mesec dobila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Lohije
27.1.2014 11:56:51   
Agripina
Ima li neko iskustva sa dva carska reza? Poslije prvog sam krvarila mjesec dana, možda i duže, ali sve nešto pomalo, više braonkasto, nego krv. Danas mi je 12-ti dan poslije drugog i skoro je prestalo. Već tri dana imam samo malo žućkastog iscjedka, a i to skoro ništa. Nekako mi neobično. Možda će opet da krene kasnije?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Lohije
27.1.2014 21:59:54   
New Mom
I to zuckasto su lohije. One imaju nekoliko faza od porodjaja nadalje. Nemoj da te iznenadi ako bude sveze krvi - to ne znaci da si dobila, telo reaguje na hormone, pogotovo ako dojis.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Agripina)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Lohije
27.1.2014 23:23:02   
dijana1*
Trajale su 39 dana. Smucile su mi se skrozuser posted image
vec 3 dana sam bez uloska, malo mi je neobicnouser posted image
ma samo nek' je proslo, jeeeeeeee!!!!!!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Lohije
16.2.2014 16:13:41   
Sanjalicaaa
Da li je normalno da krvarenje prestane posle 9 dana?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Lohije
16.2.2014 16:17:31   
Didy
Ne verujem da ti je skroz prestalo, verovatno se tek primirilo. Tu negde posle nedelju dana se smanji, pa opet malo pojača, pa taman pomisliš da je skroz prestalo, ono opet počne... I tako dok ne pošiziš skroz. E, onda tek stane. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here