|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lohije
16.2.2014 16:24:09   
Sanjalicaaa
Didy user posted image user posted image user posted image
meni ne deluje kao da ce se vratiti, krvi nigde, osim bas malo bledog braonkastog iscedka. Ulozak skoro pa cist user posted image m

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Lohije
16.2.2014 16:25:58   
Didy
Sanjalice, bude tako, pa opet braonkasto, pa ako si malo aktivnija opet bude crveno malo, pa opet tako kako sad imaš... Bar je meni tako bilo oba puta.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Lohije
16.2.2014 16:27:40   
Sanjalicaaa
ok, hvala Didy , ubedila si meuser posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Lohije
16.2.2014 16:28:34   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Didy

Ne verujem da ti je skroz prestalo, verovatno se tek primirilo. Tu negde posle nedelju dana se smanji, pa opet malo pojača, pa taman pomisliš da je skroz prestalo, ono opet počne... I tako dok ne pošiziš skroz. E, onda tek stane. user posted image

Tako i meni, tako se bar secamuser posted image daj Boze i ovaj put....
A, ovu gospodzu Sanjalicu li da jurim ovde da cujem sve...o porodjaju mislim!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Lohije
16.2.2014 16:29:16   
Didy
Pa hajde možda će se još neko javiti, ali mislim da je jako rano da skroz prestane. Možda ćeš da vučeš tako bledo braonkasto još par nedelja.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Lohije
16.2.2014 16:32:12   
Sanjalicaaa
Klarita user posted image , jos se nisam pribrala user posted image
u kojoj temi da pisem? bilo je ludo i nezaboravno user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Lohije
16.2.2014 16:40:50   
Klarita
U nasoj trudnickoj user posted image da te svi vide, toliko smo te ogovarale, da znaci ako si stucala, od nas si vala!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Lohije
26.6.2014 14:08:36   
dunja RR
Ja još krvarim ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Lohije
26.6.2014 14:10:57   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Mivica

Pored injekcije za skupljanje materice koju sam dobila odmah nakon porođaja, i naredna dva dana primala sam injekcije za smanjenje krvarenja.



Ja nisam dobila ovu njekciju, iako moje cimerke jesu. Pitala sam dr. zašto, odgovor je da su procenili da ne treba ..
Moj dr. je bio na odmoru, pitaću ga na kontroli da li je tako trebalo. Stomak mi je i dalje veliki a telo se vratilo na kilažu od pre trudnoće.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Lohije
26.6.2014 14:21:14   
Olga75
Dunja moja , lohije ce da traju dooobrih 5 - 6 nedelja , prvo krv pa neka sluz pa ponovo krv pa nesto smrdljivo i tako
to je normalno
a uterus se vraca ako beba sisa vraca se brze bez inekcija
samo opusteno , lohije ce proci user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Lohije
26.6.2014 14:23:44   
bubulence

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja još krvarim ..


to je normalno, ja sam krvarila 8 ili 9 nedelja... kod nekog prestane za nedelju dana, kod nekog duze... nema pravila ali ni mesta za brigu

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Lohije
26.6.2014 14:43:38   
Didy
Dunja, potrajaće to još. Ja sam kao i Bubi, pa mi se posle odmah i menstruacija nadovezala. user posted image Da odlepiš! Mislim da sam ja bila rekorder u lohijanju.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Lohije
26.6.2014 23:04:41   
viking
Kod mene je trajalo 45 dana...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Lohije
26.6.2014 23:15:08   
Sanjica26 RR
Uh kad se setim sa Teodorom mi je trajalo skoro dva meseca. I odmah se nadovezao ciklus. Sa Sofijom krace.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Lohije
1.7.2014 12:38:16   
Jole84
Ja sam mislila da krvarenje staje posle 40 dana kad ono cvrc user posted image


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Lohije
11.8.2014 18:50:33   
pari
Meni je danas 30 dan od porođaja, čini mi se da nemam više

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Lohije
11.8.2014 19:02:19   
Ana RR
Meni su lohije trajale 19 dana ali 28 dana od prestanka sam dobila menstruaciju user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Lohije
11.8.2014 19:32:38   
minnica
Meni je posle prve trudnoće krvarenje trajalo jedno dve nedelje, ali posle toga je još tri-četiri nedelje bilo još nešto žućkasto i sluzavo. user posted image Posle drugog porođaja se odužilo isto jer mi se stvorio od ožiljka od cr kao neki džep, pa se tu zadržavalo. Trajalo je skoro dva meseca i to sa pauzama od dva-tri dana. Taman se ponadam da je prestalo, kad ono cvrc. user posted image E, ali zato nisam dobila ciklus punih 13 meseci. Tek sad u julu imala prvi. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Lohije
24.8.2014 15:37:04   
World
Ja sam totalno zaboravila kako mi je bilo prosli put.. treba li lohije da budu drecavo crvene nakon 24 dana? Sve mi ovih dana stane po dan-dva pa ponovo malcice krene, ali ovo je sad bas neke intenzivne boje.. jako malo kolicinski, ali bas crveno..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Lohije
24.8.2014 15:52:50   
Maslacak15
world sve je to normalno. Lohije mogu da osciluju. Meni je bilo prakticki stalo jedno 3 nedelje posle porodjaja, bio je samo bledo zuti trag, skoro pa kao za dnevni ulozak i onda je posle par dana grunulo opet crveno crveno intenzivno, jako krvarenje. Na pola dana, pa se narednih par dana opet smanjivalo. Posle oba porodjaja sa 40 dana je prestalo definitivno sve. Mislim da zene ponekad pomesaju nastavak lohija sa prvom menstruacijom jel misle da su se lohije zavrsile a u stvari nije tako. Interesantno posle tog naknadnog, kasnog krvarenja posle 4 nedelje babica vise nije mogla da napipa matericu tj ova se konacno skroz povukla iza publicne kosti. Ovde o tome jako vode racuna i prate, patronazna/ babica koja dolazi kuci pregleda i dete ali svaki put i zenu, grudi i polozaj materice da bi se videlo kako oporavak napreduje. Moja se sasvim ok povlacila ali ko sto rekoh nije se bila skroz skupila ( tako da ne moze vise da se napipka sa stomaka sve do te kasne runde lohija.
Ja mislim da ce sve kod tebe biti sad ok. Intervenisali su na vreme, dobila si terapiju i sad sve ide svojim normalnim tokom. Ljubi decicu. Pozdravljam te.user posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Lohije
24.8.2014 16:56:31   
ivaMark
World, tako je i meni islo bas dugo crvenkasto...

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Lohije
24.8.2014 17:00:55   
World
Hvala user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Lohije
14.9.2014 16:05:28   
QueenJ
Ja sam krvarila malo manje od 40 dana. Prestalo mi, odmorila od ulažaka 2-3 dana, kad ono... user posted image E sad, ide crveno, ali malo. Tako da nisam sigurna da li sam dobila ili se još uvek čistim... user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Lohije
14.9.2014 16:07:55   
dunja RR
I ja sam nekih 30-40 dana, ne sećam se tačno. I skoro, pre nekih 10 dana (2.5 meseca od porođaja) mi malo krenula sveža krv, mislila sam da sam dobila ali nisam, zaustavilo se na tome.
Još nisam dobila i nadam se da neću skoro user posted image user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.9.2014 16:08:26 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Lohije
19.9.2014 0:12:17   
Sandra14
Porodila sam se 1 jula i vec 1 septembra dobila user posted image ...krvarenje i lohije su.mi prestale 40-ti dan i bila sam mirna citavih 15. dana...bila mi je dosta obilna,trajala oko 7-8 dana.....jutros sam tek za sutra zakazala prvu kontrolu nakon porodja,cekala sam da sve konacno prestane i jutros krene opet malo onog braon iscetka...odlepila sam....Meni je ciklus na 24 dana i trebalo bi da dobijem 24 septembra....Jel nekome tako bila najava za ciklus sa tim braon iscetkom ili se to smaranje opet vratilo?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here