|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
9.1.2011 22:39:33   
Verus
madre, ma bebe nisu prljave, osim dela u peleni, a mm i ja taako dobro uvek izbrisemo, da je dovoljno samo 'osveziti' u lavabou, kosa joj se slabo prlja pa je ok svako drugo, trece vece...
IZVORNA PORUKA: madre

i ja sam, verus, iz istog razloga pocela da ga kupam svako drugo vece. hladno je, brrrrruser posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 1:45:06   
mati
IZVORNA PORUKA: Verus RR

madre, ma bebe nisu prljave, osim dela u peleni, a mm i ja taako dobro uvek izbrisemo, da je dovoljno samo 'osveziti' u lavabou, kosa joj se slabo prlja pa je ok svako drugo, trece vece...
IZVORNA PORUKA: madre

i ja sam, verus, iz istog razloga pocela da ga kupam svako drugo vece. hladno je, brrrrruser posted image


Slozila bi se sa vama. Kod nas je toplo, ali smatram da  zimi nije neophodno kupanje svake veceri, jer je i Mata nasledio suvu kozu od mene, pa ne bi da je iritiram toliko.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 7:53:43   
mejvis
I mi smo počeli svako drugo veče da ga kupamo a kada ga ne kupamo lepo ga operemo u lavabou i milina!user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 9:24:05   
Maryna1
I ja koliko sam citala, da zimi  ne preporucuje se kupanje svaki dan, da ne bi se susila koza!

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 9:43:36   
Nensi*
Mi Vuka kupamo svako vece jer nema sanse da zaspi bez kupanja,od letos je navikao na to,i par puta smo probali da preskocimo,ali nema sanse...Od kako je poceo da sedi sam,obozava da se kupa user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 9:44:58   
Anoniman
Mi kupamo bebca svako veče. To nam je već postala rutina kupanje,  sisanje, spavanje. A što se tiče sušenja kože - par kapi bebi ulja u vodu za kupanje i bebina koža se ne suši i ostaje meka.

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 10:01:58   
Maryna1
IZVORNA PORUKA: nensi27

Mi Vuka kupamo svako vece jer nema sanse da zaspi bez kupanja,od letos je navikao na to,i par puta smo probali da preskocimo,ali nema sanse...Od kako je poceo da sedi sam,obozava da se kupa user posted image

Pa i ja kupam svako vece samo zato sto njoj svidza i sto je navikla, u suprotnom ne bi to radila svaki dan!!!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 10:11:07   
Anoniman
Ćao žene . I mi Ninolinu kupamo svako veče , obožava da se kupa , oslobodi se skroz onako mala , praćaka se , mrda , ma uživa ...
Sve me strah da joj ne uđe voda u uvo koliko se praćaka . Koliko je opasno ako bebi njenog uzrasta uđe voda u uvo user posted image

(odgovor članu Maryna1)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 10:12:29   
Jeca*
pa recimo da je bolje da joj ne udje voda u uvo. Ali ne brini, ne moze to bas tako lako da se desi, samo eto povedite racuna

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 10:15:32   
indy_25
Dok je bila mala kupali je svaki dan pa onda svako drugi a sada svako cetvrti dan.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 10:16:56   
Anoniman
Pa pazimo mi , ali ona jok user posted image . Spustimo je na kupko na leđa , ona praćaka , praćaka , pa se spuže skroz niz kupko , kao da hoće još da se uroni u vodu , i sve vrti glavom po onom vlažnom delu kupka user posted image . Jednom smo joj nasuli malo više vode u korito , da joj prekrije i pola trbe , pa nek se brčka , jaaao , kako je srećna bila ... Zato ja pitam , ako slučajno uroni glavicu u vodu pa uđe i u uvo - kolko često se to kod njih iskomplikuje user posted image Da znam da je ne puštam da se banja kako hoće , mada ću teška srca to uraditi jer baš uživa user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 10:16:56   
*Alexx*
Kupamo Andreja svaki dan. Uvek smo ga kupali svaki dan. user posted image
Za uvo - slažem se sa Jecom user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 10:19:21   
Jeca*
Vodi racuna, nemoj da se dogodi da uroni glavicom. Ja Luku cak ni na moru nisam "potapala" u vodu. Nama matorima smeta kad nam udje voda u uvo, a zamisli njima. Ni slucajno! user posted image
inace, i mi Luku kupamo svaki dan i svaki dan mu peremo kosu. Pa oni se znoje vise od nas i vuku se po podu i jurcaju...

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 10:23:10   
gagana83
U pocetku svaki dan,a sad uglavnom svaki drugi.Kosu takodje peremo svakog drugog danauser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 11:28:58   
ivaj
Mi Jelenu kupamo svako vece,bas zbog tog nekog rituala da bi znala kad je vreme za spavanje.I stvarno,izmedju osam i devet se uskmezi kao navijena i ne prestaje dok je ne okupamo.

Jedino joj kosu peremo svako drugo vece jer nekako mi se cini da joj nije prljava.
I da,uvek gledam da je ne potapam i da joj ne udje voda u uvo.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 11:35:20   
IVA 11
I mi svaki dan i tijelo i kosu, a od rodjenja je stekao naviku i tacno zna kad je kupanje i odlazak na spavanje. 

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 11:35:27   
lanajelena
Kupam decu svaki dan ,retke su situacije kada ih ne okupam(u svakom slucaju dupe im operemuser posted image ) mislim da je to dobro i zbog navike u kasnije zivotu,ne mogu da zamislim da se ne okupam pa ne bih ni njih da ostavim prljave...sta ja znam sve je to stvar navike

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 11:39:25   
Anoniman
Urlaju li vaša deca kad završite sa kupanjem i kada ih izvadite iz kade ? Moja Nina toliko urla kada je izvadimo iz vode , da se već plašim da će nam komšije poslati socijalne radnike na vrata user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 11:40:47   
Jeca*
urlao, pa nije urlao, pa urlao, pa nije urlao, pa urlao, pa nije urlao, pa urlao, pa nije urlao, pa urlao....user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 11:43:33   
ivaj
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Urlaju li vaša deca kad završite sa kupanjem i kada ih izvadite iz kade ? Moja Nina toliko urla kada je izvadimo iz vode , da se već plašim da će nam komšije poslati socijalne radnike na vrata user posted image


Obavezno! To nam je postao sastavni deo rituala.Ali sve nesto mislim da im je tada hladno pa zbog toga.Iako mi dobro ugrejemo peskir.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 11:43:35   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

Kod nas je : urlala , urlala , urlala , urlala , nij... pardon , ipak je URLALA user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 11:44:48   
Jeca*
čekaj pa se javi za koji mesec user posted image  taman mislis, Bogu hvala da vise ne urla kad je izvucem iz kade, kad ono MOŠA user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 11:51:05   
Anoniman
BTW , redovan ritual nam je da dva puta punimo korito vodom - tj , napunimo , sve spremimo , potopimo Ninu , a ona se momentalno majstorski ispiški u tu vodu , pa onda : vadi dete , smiruj tatu koji psuje user posted image , umotavaj dete , menjaj vodu , ponovo donosi sve , ponovo potapaj dete , i , napokon , kupaj dete user posted image .
Kad je skinem golu pre kupanja pokušavala sam da joj malo žuborim , pretačem vodu pored nje ne bi li pišnula u pelenu a ne posle , kad je spustimo u kadu - ali jok , neće . Ali , čim je spustimo u vodu , onako se raskezi , pogleda svog oca gunđala , i piiiiiiiiiiiišššššš user posted image .

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 11:53:16   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: BubaMira

BTW , redovan ritual nam je da dva puta punimo korito vodom - tj , napunimo , sve spremimo , potopimo Ninu , a ona se momentalno majstorski ispiški u tu vodu , pa onda : vadi dete , smiruj tatu koji psuje user posted image , umotavaj dete , menjaj vodu , ponovo donosi sve , ponovo potapaj dete , i , napokon , kupaj dete user posted image .
Kad je skinem golu pre kupanja pokušavala sam da joj malo žuborim , pretačem vodu pored nje ne bi li pišnula u pelenu a ne posle , kad je spustimo u kadu - ali jok , neće . Ali , čim je spustimo u vodu , onako se raskezi , pogleda svog oca gunđala , i piiiiiiiiiiiišššššš user posted image .


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 11:59:20   
jovicaa
buba, postoji neki naslon za kupanje, kupi joj to, pa nek uzivauser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here