|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 22:02:32   
IVA 11
Ihhhhh, to sam zaboravila da kazem! Koliko baloncica napravi, ja puknem od smijeha. user posted image U pocetku se tome smijao, a sad se i smije i gleda u njih! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 22:08:46   
Anoniman
Ja ne menjam vodu ako piški u nju. 

(odgovor članu IVA 11)
  Direktna veza do poruke: 152
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 22:16:15   
strahinja11
Ja ne znam da neko menja vodu...

To je odlicna dezinfekcija user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 22:16:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tash

Ja ne menjam vodu ako piški u nju. 


Ni ja...ima kad sam primetila da je pishkila..pa nisam promenila vodu...ionako ih oblivam chistom vodom posle kupanja...a i ti silni shamponi i kupke..."ubiju" tu mokracu... koja ionako nije "jaka" kao kod odraslih... user posted image

Shto se tiche ne kupanja....mozda par puta nismo okupali...eto sad kad su bile u bolnici...i neznam dal sam osim toga propustila ijedno kupanje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 154
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
11.1.2011 12:57:50   
popi
mi ne kupamo nasu bebu svako vece, zivimo u rimu i pedijatar nam je savetovao da je ne kupamo svako vece, nego svako drugo trece kao i da ne mackamo bebu puno bez potrebe, a ako se ista javi osip ili tsa vec krema od calendule odnosno nevena. Ni sirok povoj nismo nosili i u trecem mesecu u kojem smo sada bili na ultra zvuku kukova i bilo sve ok,..
Prvo dete smo dobili u Beogradu i bilo je sve obrnuto sirok povoj, kupanje svako vece,..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
11.1.2011 13:05:15   
Anck Su Nmaun
Moaj Tara poslednjih par dana baaaaas  zna da napuni tj. prepuni pelenu..ni ne docekamo kupanje vec je kupamo kad napuni i pantalone i bodice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu popi)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
11.1.2011 13:10:18   
jovicaa
ali aleksandar je ponekad jako nervozan ako ne jede i onda se dernja dok ga kupamo. dva puta sam ga podojila pre kupanja i uzivao je , sada sam u dilemiuser posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
11.1.2011 14:03:38   
bojanica7
jovice, isto user posted image kad se probudi, gladna je, a kad sisa, spava joj se, tako da ja njoj dam malo, oko tri minuta, cisto da bude podmirena, i onda kupanjac na brzaka jer nije zasad luda za kupanjem (odnosno ne voli bas da bude golisava, valjda ce zavoleti do leta) user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
11.1.2011 18:38:39   
strahinja11
Polako to dok ne skapira kako je lepo kupati se user posted image
kasnije je verovatno neces moci da je isteras

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
11.1.2011 18:59:59   
jovicaa
bojanice izgleda da su nasa deca zdereuser posted image nema kupanja sa praznom tibom!
on uziva dok mu trljam kosicu, to sam skontala, ali ako je gladan nista ne vredi..

(odgovor članu strahinja11)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
12.1.2011 8:32:18   
Kvrkac
IZVORNA PORUKA: popi

mi ne kupamo nasu bebu svako vece, zivimo u rimu i pedijatar nam je savetovao da je ne kupamo svako vece, nego svako drugo trece kao i da ne mackamo bebu puno bez potrebe, a ako se ista javi osip ili tsa vec krema od calendule odnosno nevena. Ni sirok povoj nismo nosili i u trecem mesecu u kojem smo sada bili na ultra zvuku kukova i bilo sve ok,..
Prvo dete smo dobili u Beogradu i bilo je sve obrnuto sirok povoj, kupanje svako vece,..



Tako je to...svugde je drugacije!A i ovde je kod svakog drugog pedijatra drugacije(to me nervira).... user posted image

IZVORNA PORUKA: jovicaa

bojanice izgleda da su nasa deca zdere nema kupanja sa praznom tibom!
on uziva dok mu trljam kosicu, to sam skontala, ali ako je gladan nista ne vredi..



ma nisu oni zdere user posted image logicno je da nece da uzivaju dok su gladni
zavisi na koliko sati hranite bebce,ali probajte ih na hraniti pa na pola puta do sledeceg hranjenja obavite kupanje...uskladite taj ritam i nema frke user posted image

(odgovor članu popi)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
20.3.2011 13:15:14   
Vekilica
Imam cerkicu od 2 godine i sina od 6 mjeseci, i jedno i drugo kupamo svaku noc pred spavanje, ne sjecam se kad smo i da li smo preskocili neko kupanje. Oni tako vole, nama nije problem i svi srecni i zadovoljni. Koza im je lijepa, cista, mirisu, lijepo spavajuuser posted image

(odgovor članu Kvrkac)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
20.3.2011 13:50:52   
SareniVrabac
mi Aleksu ne kupamo komplet svaki dan, jer ima jako suvu kozu pa nam patronazna rekla da ga kupamo svaki drugi dan da bi se koza prirodno mastila, ali svako vece peremo guzu

(odgovor članu Vekilica)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
20.3.2011 14:08:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tash

Jao moja bolna tema! user posted image user posted image user posted image

Kupamo se 2x nedeljno zbog ekcema i seboreičnog dermatitisa, ne smemo češće, jer voda isušuje kožu.



već 2 meseca i Marka, kao i Luku, kupam svako veče! user posted image U vodu sipam Mustelino ulje za kupanje i super.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
20.3.2011 14:15:50   
azdajica75
Bebu kupamo svako veče,to nam je deo večernjeg rituala i odlaska na spavanje,svako veče u 20 30.

Ćerku jednom nedeljno kupamo u kadi i peremo kosu,znači full varijanta,i to nedeljom(kao u stara dobra vremena),a preko nedelje je tuširamo pred spavanje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
20.3.2011 14:17:00   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: Tash
već 2 meseca i Marka, kao i Luku, kupam svako veče! user posted image U vodu sipam Mustelino ulje za kupanje i super.


user posted image user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
20.3.2011 14:18:40   
jovicaa
alesksandru je bila suva koza na listovima. cini mi se da je manje suva od kada ga kupamo svaki drugi, a ne svaki dan...

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
20.3.2011 14:20:09   
Anoniman
Otprilike 2 puta nedeljno kupanje u kadi, sa sve penom i onim šumećim bojalicama vode, sa pranjem kose, a ostalim danima brzinsko tuširanje. KAd je zima dešava se i da preskočimo kupanje ako je jako umoran, ali zato leti ne izlazimo iz kadeuser posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
20.3.2011 14:25:58   
Lu
Nedjo pa i tuširanje spada u kupanje,
u suprotnom ja R. nikad ne kupam user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
20.3.2011 14:28:45   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image Više mi je akcenat bio na onom "ponekad preskočimo"user posted image mada mi tuširanje nije baš kao kupanje jer je to kod nas baš brzinski, za minut gotovo, jer ne voli da se tušira.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
20.3.2011 14:34:50   
Lu
Pa dobro i kod nas je gotovo za pet minuta, našamponiram i saperem a kupanje u kadi čuvam za nagradu ili podmićivanjeuser posted image
Kosu mu sad perem  svaki drugi dan a nekad i svaki ako je slučajno bio u dimu cigareta ili mu kosica smrdi.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
21.3.2011 8:35:17   
nea.nea
user posted image Ми анђелка купамо свако вече. Да се разумемо, беба је то- не може се он толико испрљати; али када видимо колико једва чека то вечерње купање и каква је радост када чује воду кад се пушта из чесме- просто немамо срца да га једно вече оставимо без купања. То је увек иста процедура: прво мало гологуза на кревету и игра се са мамом и татом, после купањац (и то скоро пуна кадица, пена обавезно user posted image ), па прање, па онда обавезно га пустимо да мало прска ножицама и ручицама, и после тога масажица млеком у којој исто толико ужива, па клопица, па обавезна успаванка, па спавањац! user posted image

_____________________________

...28.oktobra.2010. rodio se mamin maleni Anđeo...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
5.9.2011 14:46:20   
dejana007
kupam ga svako vece, nekad i ujutru kad je vruce. obozava vodu te ne bih da mu to uzivanje uskracujem user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu nea.nea)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
5.9.2011 14:56:29   
Anoniman
obavezno! svake veceri se kupamo. a preko dana kad god premo guzu, ja je i umijem, operem vratic i rucice. velike su vrucine, i njima prija rashladjivanje.

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
5.9.2011 15:57:10   
mirjanica
Mi smo od skoro poceli svaki dan, u pocetku nismo. Ali vreme i dalje nismo uskladili, zato sto on kad se probudi urla dok ga ne nahranimo! A zao mi da ga budim ranije kad slatko spava. Tj. zadnjih dana i ne spava pa je nervozan po ceo dan. Kupamo ga kad mislimo da je lepo raspolozen. Sipamo malo chiccovog sampona u vodu i to je to. Mazemo se pavlovicevom i pantenolom za sada.


_____________________________

Niko kao Bane... 30.7.2011. - 9.05.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here