|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 11:59:39   
jovicaa
ja nisam znala da voda mora da se menja ako beba pisneuser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 12:03:04   
Anoniman
Dunja moja , a najtragičnije je što MM mrtav ozbiljan , sav ljut , snuždeno i iznervirano odvali : "Ona to meni namerno radi ". user posted image

< Poruku je uredio BubaMira -- 10.1.2011 12:07:05 >

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 12:04:59   
Kvrkac
IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: BubaMira

BTW , redovan ritual nam je da dva puta punimo korito vodom - tj , napunimo , sve spremimo , potopimo Ninu , a ona se momentalno majstorski ispiški u tu vodu , pa onda : vadi dete , smiruj tatu koji psuje user posted image , umotavaj dete , menjaj vodu , ponovo donosi sve , ponovo potapaj dete , i , napokon , kupaj dete user posted image .
Kad je skinem golu pre kupanja pokušavala sam da joj malo žuborim , pretačem vodu pored nje ne bi li pišnula u pelenu a ne posle , kad je spustimo u kadu - ali jok , neće . Ali , čim je spustimo u vodu , onako se raskezi , pogleda svog oca gunđala , i piiiiiiiiiiiišššššš user posted image .


user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobri steuser posted image
Mi smo kao mali svako vece se kupali ali sad kad je hladnije radimo to svaki drugi-treci dan iiii obozavamo da se kupamo-uzivamo ali zato vadjenje i oblacenje... user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 12:06:13   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jovicaa

buba, postoji neki naslon za kupanje, kupi joj to, pa nek uzivauser posted image


Pa imamo to , ali njoj je i toliko vode malo , spuže se namerno sa kupka (tako se zove taj naslon , ako na isto mislimo) da bi bila što više u vodi user posted image

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 12:07:29   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Dunja moja , a najtragičnije je što MM mrtav ozbiljan , sav ljut , snuždeno i iznervirano odvali : "Ona to meni namerno radi ". user posted image


ma zamislila sam situaciju skroz user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 12:10:32   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jovicaa

ja nisam znala da voda mora da se menja ako beba pisneuser posted image


Nama su u školici rekli da se voda menja , a i logično mi je , ona ne PIŠNE , ona se ISPIŠKI u čistu vodu u koju treba da je polegnam i da se praćaka i poliva po sebi , gde da je pustim da se kupa u pišolini ? user posted image Jeste da se to ispere , ali ja ipak tu vodu menjam , jer to više nije ČISTA voda , to je popišana voda user posted image

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 12:14:51   
Kvrkac
user posted image user posted image user posted image user posted image a zamisli da se par puta popiski user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 12:16:28   
Anoniman
Desilo nam se , ali samo jednom , od tog momenta mm i beba nisu pričali 10 dana , jedva se izmirili user posted image

(odgovor članu Kvrkac)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 12:19:09   
jovicaa
user posted image , mi ponekad merimo bebca pre kupanja(na el. vagi, stanem zajedno sa njim), jednom sam tako dobila 3 zapiskavanja!user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 12:36:23   
Vika
kupamo se svakodnevno user posted image
bebac obozava, i kao Bubina beba, voli da se sto vise potopi, tako da mu malo vise napunim kadicu i stavim kupka, a rukom pridrzavam glavicu da je iznad vode. Posle se peskirom osusimo, mackamo i masiramo. Jako retko place i to kad je gladan.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 12:43:47   
Maryna1
ja isto nisam znala da voda se menja, ustvari nikad nisam ni obracala paznju da li ona piski ili ne, zato sto mi uvek sipali puno vode u kadu i ona je bila skroz potopljena!

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 14:46:32   
mejvis
Stvarno kroz onu penu nema šanse da bih videla da piški! Još temperatura vode ista kao i temperatura pišaćke...user posted image  Ko zna koliko se on puta upiškio u kadi....

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 14:49:45   
Anoniman
Moja beba je mala , mi još nemamo ni puno pene , a ni puno vode u kadici , ali zato imamo jak mlaz user posted image Vodoskok koji se ne može zanemariti ni prevideti user posted image

(odgovor članu mejvis)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 18:25:16   
Ana007
Mi našeg bebca kupamo svako veče,naravno zadesi se nekad da preskočimo.Posle kupanja i klope je toliko hiperaktivna da nema šanse da je stavim na spavanjeuser posted image user posted image user posted image .Kako bih volela da je moje dete od onih kupanje,jelo pa odmah spavanjac user posted image

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 18:28:41   
marija32
Kupam ga u kadici 2x nedeljno, a tusiram ga svaki dan. Naravno da ne menjam vodu u kadici ako se upiski, jer ga svakako istusiram posle. Pedijatar mi je savetovao da ne treba bebu kupati svaki dan, vec samo vodom "zapirati", ali ja ne mogu a da mu sapunom (sebamed) ne operem ruke, pisu i guzu.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 18:34:44   
minnica
Mi nismo okupali Minu (mislim na komplet kupanje u kadici sa pranjem kose) možda 3 ili 4 puta odkad se rodila. Volim da je okupam uveče i rituala radi, a i mislim da se ona bolje oseća posle kupanja. Osim toga, obožava da se brčka i da praćaka u vodi user posted image

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 18:40:24   
bebablue
Ja jednom nisam okupala bebu, dok je bila bas mala, jer je prespavala kupanjac.
Inace obozava da se kupa, nekad je pred kupanje toliko umorna da je i strasno i smesno videti bebu sa podocnjacima, oci upale, ali kad je ubacimo u kupatilo, izraz lica se automatski promeni. Desavalo se cak da nema snage i pokusavam da je uspavam oko 20h kad se kupa, medjutim, nastupa histerija, mislim da misli da cemo je zeznuti za kupanjac, tako da pretpostavljam da ne bi htela ni da zaspi dok je ne okupamo.


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 18:44:09   
Daca88
Alena za 6 meseci nismo okupali samo dva puta.Prvi put po izlasku iz porodilišta kada nas ispalila patronažna,i drugi put posle prve vakcinacije kada je ko komiran zaspao još u dispanzeru,a probudio se posle ponoći.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 18:59:13   
minna
I mi se kupamo svako vece, isto se desilo od kad se rodio da ga nismo okupali 2 puta. A vodu ne menjamo kad se upiski

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 19:07:20   
pepeljuga
i mi vuka za sedam meseci samo dva puta nismo kupali, jednom kad je bio komiran pa nam je bilo zao da ga budimo i jednom jer je bila nova godina i bili smo na zurci, on je spavao, ali zurka je zurka user posted image

kupanje je nas mali ritual u kome on stvarno uziva user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 20:41:11   
Brana
Od kako se rodio nije proslo nijedno vece da ga nismo okuapali,svako vece ga kupamo,bebi se brze menja epitel tako da ako se ne okupa i oznoji oseca se a ja volim kada ga okupam pa mi mirise na kupku onda ga samo gnjavim i ljubim!user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 20:54:29   
jovicaa
podoj pre ili posle kupanja?

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 20:57:25   
SUPER MAMA
IZVORNA PORUKA: jovicaa

podoj pre ili posle kupanja?

Podoj posle kupanja. Meni je patronazna sestra rekla jos na pocetku da bebi ne dam joj d asiki barem pola sata pre kupanja jer desava se u praksi d apovrate, na primer ako se zaplace ili zaceni.
A posle kupanja to ga smiri utesi i zaspi.
Tako su mene objasnili.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 20:59:55   
Ivanka 75
Mi se svako vece kupamo!
A veceras je tako socno prducnula u vodu, mehurici na sve straneuser posted image
I sama je pogledala sta se to tamo dole desilo i slatko se nasmejalauser posted image
ObOzava da se kupauser posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
10.1.2011 21:41:43   
Brana
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mi se svako vece kupamo!
A veceras je tako socno prducnula u vodu, mehurici na sve straneuser posted image
I sama je pogledala sta se to tamo dole desilo i slatko se nasmejalauser posted image
ObOzava da se kupauser posted image

user posted image user posted image
i moj laki tako uradi ponekad,a nekada i pored mehurica izbaci i jos nesto pa zamuti vodu pa onda sve jovo nanovouser posted image naravno ja se mrstim a on crce od smeha!user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here