|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ko vam je omiljeni kuvar?
14.2.2021 8:22:42   
branki*

IZVORNA PORUKA: branki*

rudolf,joli i ona crnkinja,bivsa manekenka,ne mogu da se setim imena...
rudolf mi je i ovako super,bar mi tako deluje,kao da bih mogla da se druzim sa njimuser posted image
a,volim i na OBN ima neki kuvar,malo celav i deluje malo gej,ali mi je ovako zanimljiv.

ranije sam gledala na 24 kitchen kanalu te kuvare,sad nekako nemam bas vremena,a i ne znam tacno koji mi je broj taj kanal,ali rudolf mi je ok i jedan turcin mi je isto bio dobar.
sad uglavnom gledam na jutjubu preko telefona ove nase-serpicu,bakinu kuhinju,sasinu kuhinju i ima par bosanki koje isto volim da pogledam. i ne gledam kompikovana jela,gledam obicne stvari koje svakodnevno se spremaju.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Ko vam je omiljeni kuvar?
14.2.2021 9:57:13   
flamingos
Sašina kihinja,Bokina kuhinja i Domaći recepti.Provereno dobri recepti.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Ko vam je omiljeni kuvar?
14.2.2021 12:28:24   
Duškić
I ja volim Sasinu kuhinju i Minjinu sam jedno vreme pravali.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Ko vam je omiljeni kuvar?
21.9.2021 12:01:51   
Dragica Draga
Pratim dosta. Svidja mi se Marinas taste, od nje sam pravila par recepata i bas je dobra. I Minjina kuhinjica mi je ok. Colinarica isto. Recimo izdvojila bih njih teoje

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 79
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one
Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here