|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  105 106 [107] 108 109   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
11.12.2012 17:07:49   
Jole84
Drugarice moje user posted image hvala na podršci,završila sam user posted image Bolelo je ali podnošljivo,a i traje kratko.Posle sam malo poležala na klinici i to je to,rezultati za dva dana.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 2651
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
11.12.2012 17:15:27   
jole82
Jolence user posted image cekamo dobre vesti o prohodnim putevimauser posted image user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 2652
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
11.12.2012 18:05:07   
milenatea
jolenceeee, bravooo hrabrice. ajmo ti i ha pod ruku u prvo kao Verka i leptirkouser posted image

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 2653
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
11.12.2012 18:15:10   
Verolina
Bravo Jolence cico mojauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 2654
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
11.12.2012 19:55:43   
Maslacak15
Eto prgermela si i to Joleuser posted image user posted image Bice sve super, predosecamuser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 2655
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
11.12.2012 20:51:01   
Jole84
Hvala vam user posted image user posted image
Zakazala mi uz za četvrtak i valjda će nalazi da budu dotle user posted image
Malo krvarim,ali sam ok.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2656
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
11.12.2012 21:26:46   
buba m
Jole user posted image ! Ne brini zbog krvarenja. To će proći za dan, dva. Eto, u petak sam radila hsg a od juče već mućkam redovno. Juče sam bila na uz, folikul 20x22mm. Čim prođe krvarenje bacaj se na mućkanje. Kažu da su šanse povećane posle hsg. Navijam!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 2657
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
11.12.2012 22:13:49   
buba m
Verolino čestitam na trudnoći! neka je lepa i laka! Jesi ti ostala trudna odmah posle hsg-a?

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 2658
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
11.12.2012 22:34:13   
degu
Jole sad ne samo da si lepa, sad si i produvana user posted image user posted image
Bravo mala!!!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 2659
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
11.12.2012 23:09:10   
milenatea
meni niko nije zakazao uz posle hsg-auser posted image
jel to normalnouser posted image
IZVORNA PORUKA: Jole84

Hvala vam user posted image user posted image
Zakazala mi uz za četvrtak i valjda će nalazi da budu dotle user posted image
Malo krvarim,ali sam ok.


(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 2660
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
12.12.2012 7:22:24   
Verolina

IZVORNA PORUKA: buba m

Verolino čestitam na trudnoći! neka je lepa i laka! Jesi ti ostala trudna odmah posle hsg-a?

Ne u tom ciklusu u kom sam radila HSG, vec u sledecem.
Sad cete vi drugarice sve za mnom.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 2661
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
12.12.2012 8:10:50   
daca77
Jole, sada odmori malo i baci se u akcijuuser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 2662
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
12.12.2012 8:35:44   
nata11
Jole user posted image odmaraj, sada navijamo za dobre rezultate.

_____________________________





(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2663
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
12.12.2012 12:41:59   
Snekile7
Joleeeeuser posted image , super.... Bubice, kako si mi????

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2664
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
12.12.2012 16:43:40   
Jole84
Šta bih ja bez vas user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 2665
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
12.12.2012 18:12:11   
buba m

IZVORNA PORUKA: Snekile7

Joleeeeuser posted image , super.... Bubice, kako si mi????

Dobro sam! Evo mućkam već tri dana. Smorila sam muža. Prekjuče mi folikul bio 20x22mm. Dr Stojnić mi radila uz i rekla da krenemo na posao. Kontam da smo u ova tri dana uboli ovulaciju. Ti? jesi se bacila na mućkanje?

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 2666
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
12.12.2012 23:50:16   
drjole

IZVORNA PORUKA: Snekile7

Evo i ja da se javim, Bubica je pisala dok smo bile u sobi i odmarale.
Stvarno je maciji kasalj, barem smo tako mi prosle....Ne boli skoro nista, ali malo malo kao kada treba da dobijete i mogu reci da je osoblje fantasticno, moram da ih pohvalim, Dr Dokic i divni asistent, koji asistira pri hsg - u ( zaboravih kako se zove, javi se ovde po nekada) stvarno su divni, jako pazljivi, nasmejani ma sve pohvale, bukvalno smo se zezali svo vreme. Inace savetujem devojkama da ako rade u Visegradskoj rade kod Dokica, jer sam cula od osoblja da je ona jedan od najpazljivijih.... sto sam i osetila na svojoj kozi, stvarno je odlican.
Toliko, malo sam mozda bila opsirna, znam da znaci svim devojkama, i nemojte da se plasite kao ja, nije nista strasno.
Inace, znaci nalazi su da je prohodno, ali kao sto Buba rece, ima neki manji polipcic oko 0.5 cm, najverovatnije, jos du da vidim na ultrazvuku.
Pa ne znam da li to moze da smeta za iui ili vto, mislim da li ce traziti da ga otklonim, ako jeste .To je suspektni endometrijalni poloip, promera 0.5 cm, i nalazi se u predelu desnog roga uterusa...( ne znam sta sve ovo znaci)....


Asistent, odnosno, strukovni medicinski radiolog se zove Jovan :) Veliki pozdrav i da uskoro bude user posted image

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 2667
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
13.12.2012 9:18:22   
Snekile7
drjole, user posted image  .....caoooo, veliki pozdrav za tebe i osoblje, fantastticni ste....

(odgovor članu drjole)
Direktna veza do poruke: 2668
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
13.12.2012 9:20:03   
Snekile7
Bubiceee, muckamo, muckamo....ja krenula jos sledeci dan posle hsg - a, meni su plodni dani ranije, osetim ja to, mada nisam isla na folikulometriju. Pozzzz, i samo muckajte, muckajte....user posted image

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 2669
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
15.12.2012 18:10:10   
buba m
Nalaz sa otpusne:uterus u AVF, kavum uterusa pravilnog oblika, jasnih i ravnih ivica endometrijuma, homogeno ispunjen kontrastom. Obe tube se projektuju, tanke i izvijugane, propuštaju kontrast u abdominalnu duplju.
To je to snekile. Ništa više. Tri puta su mi sipali kontrast. Prvo pola, pa drugu polovinu i na kraju još četvrt doze. tad me je bolelo, ali na tom snimku se sve najjasnije vidi.

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 2670
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
15.12.2012 18:15:00   
Snekile7
I meni tako pise, samo jos je dodato : Nalaz sa otpusne:uterus u AVF, kavum uterusa pravilnog oblika, jasnih i ravnih ivica endometrijuma, homogeno ispunjen kontrastom( osim u predelu desnog roga uterusa u kiome postoji defekt u punjenju promera o.5mm ( suspektni endometrijalni polip). Obe tube se projektuju, tanke i izvijugane, propuštaju kontrast u abdominalnu duplju.
Samo ja se nesto ne secam jesu li mi sipali tri ili dva puta, ali dobro, pa videcu na ut.
Hvala Bubice, cujemo se mi.
Ajd da mi brzo ozdravite.

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 2671
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
15.12.2012 18:19:19   
buba m
Hoćemo! Svima rade po dva puta i meni je dva puta pa je onda rekao da dodamo još malo jel nije bio siguran da je u pitanju polip. Zato je radio tri i imam tri snimka.
Javi šta ti je doktor rekao kad obaviš pregled.
Jooooj, poludeću od kašlja dosadnog!

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 2672
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
15.12.2012 20:22:06   
Snekile7
Bubice, ne brini za kasalj, nije lose da uzmes neki sirup ili caj ( bas za kasalj, one Josif Pancic cajeve.)

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 2673
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
16.12.2012 22:59:56   
Jole84
Bubice ajde da ti što pre prođe kašalj,a ne brini,ništa neće da te ometa...ovo je tvoj mesec user posted image
Snekile user posted image
I ja bih sutra trebalo da dobijem otpusnu listu,da konačno vidim stanje. Jedva čekam,nadam se dobrim rezultatima user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 2674
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
16.12.2012 23:26:17   
milenatea
bice najbolji Jolence, drzim palceve. ja u utorak idem u 8h u gak, da spopadam dr posle raporta user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 2675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  105 106 [107] 108 109   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  105 106 [107] 108 109   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Beskorisne teme


Da li mislite da teme poput KALADONT, GRADOVI, PITAM TE PITAM i slicno, treba ukinuti?

1. Da (39%)

2. Ne znam (27%)

3. Ne (34%)


Ukupan broj glasova: 109

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here