|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  107 108 [109] 110 111   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
18.12.2012 18:29:30   
Jole84
Verka,Jole,Snekile,Bubo,Milenice,Daco,Nato,Branki user posted image user posted image hvala vam dušice ste. Bolje sam nego juče,bila sam zgranuta. Nema prepreke koja može da me slomi na ovom putu,a kad padnem vi ste tu da mi date ruku..zato sam ja srećna žena user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2701
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
18.12.2012 22:23:50   
degu
Jole lepojko moja, nemoj da se brineš, sve se da srediti user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 2702
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
19.12.2012 0:23:33   
milenatea
jolence, zato smo tu da budemo jedna uz drugu, makar ovako virtuelnouser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2703
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
19.12.2012 8:59:08   
Snekile7
Jolence, uveeekuser posted image .
Devojke, bila sam juce kod dr na kontrolu, da vidim sta ce mi reci za hsg i iui . Elem, posto su mi na hsg - u rekli da imam mozda manji polip u predelu desnog roga materice, ali da proverim jos na ut  i sa dr a jajovodi su ok, prohodni, otisla sam sa tim nalazima kod Dr i ona mi pogleda one snimke, i kaze mi da ne moze na hsg - u da se vide polipi i da je to mozda mehur, ali treba proveriti na ut.

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 2704
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
19.12.2012 21:40:44   
Jole84

IZVORNA PORUKA: degu

Jole lepojko moja, nemoj da se brineš, sve se da srediti user posted image


Hvala Veverkiću moj user posted image
znaš i sama da dođu dani kad "lonac iskipi"...al prođe,valjda sve što nas ne ubije-ojača nas user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2705
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
19.12.2012 21:45:00   
branki*
da znas,jole,da dodju dani kad lonac iskipi!nekad mislim-da moram sve da prolazim opet,i hsg i laparo i histeroskopiju i vto i sve propratno da ne bih izdrzala...ali,izdrzi covek sve..niko te ne pita,moras,guras napred..do ciljauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 2706
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
19.12.2012 21:46:53   
Jole84
Branki user posted image bitno da vredi na kraju. Mi smo jake žene,čim nam je Bog dao sve to,znači da možemo da izdržimo user posted image Eto,i ti si primer user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2707
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
19.12.2012 21:52:31   
branki*
sve ce biti dobrouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 2708
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
19.12.2012 21:58:02   
degu

IZVORNA PORUKA: Jole84


IZVORNA PORUKA: degu

Jole lepojko moja, nemoj da se brineš, sve se da srediti user posted image


Hvala Veverkiću moj user posted image
znaš i sama da dođu dani kad "lonac iskipi"...al prođe,valjda sve što nas ne ubije-ojača nas user posted image


Ih kod mene iskipeo odavno, al doliješ opet malo ladne vode i opet sve ispočetka user posted image



_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 2709
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
20.12.2012 8:47:45   
Snekile7
Tacno Degu, dolijes pa ajd teraj dalje...ni sam covek nije svestan sta sve moze da izdrzi, ali nada je ta koja nas drzi i tera da guramo dalje.
Ljubim as sve divne devojke...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2710
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
22.12.2012 9:50:04   
Ed83
Draga Jole, tek sad procitah...
Nemoj da se sekiras,mila..... najvaznije je da se zna gde je problem sad i da sve to moze da se resi. I da nije nesto neresivo... Hvala Bogu pa si uzela sve u svoje ruke ibsad znas na cemu si... Ih,sad ga ti izlece upalu, pa uradis terapijicu za ostale probleme, bice odmah 2 bebe... samo glavu gore, ne daj da te slomi dijagnoza, jer izlecivo je...
Ljubim :*

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 2711
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
22.12.2012 19:07:44   
jess021

IZVORNA PORUKA: degu


IZVORNA PORUKA: Jole84


IZVORNA PORUKA: degu

Jole lepojko moja, nemoj da se brineš, sve se da srediti user posted image


Hvala Veverkiću moj user posted image
znaš i sama da dođu dani kad "lonac iskipi"...al prođe,valjda sve što nas ne ubije-ojača nas user posted image


Ih kod mene iskipeo odavno, al doliješ opet malo ladne vode i opet sve ispočetka user posted image



degu, bravo za komentar, bas si me nasmejala, ali kad malo bolje razmislim to je realnost!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2712
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
23.12.2012 12:48:35   
Jole84
Veverkiću user posted image ova "ladna" nam je najčešća,malko samo kad bi je onaj odozgo podgrejao... user posted image user posted image
Edice hvala draga user posted image
može sve da se sredi ali ova dvorogica teško user posted image Nego,bar znam na čemu sam,to je pola uspeha.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Ed83)
Direktna veza do poruke: 2713
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
1.1.2013 22:08:50   
Ocekujemo II
Pošto nova sam ovde a ima puno stranica...
Radila sam HSG na KBC Zvezdara, već mi je drugauser posted image i očajna sam! Kakva su vaša iskustva posle HSG-a i user posted image ? Jesu li mi sad manje šanse za sledeći pokušaj?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2714
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
1.1.2013 22:22:04   
nata11
Ocekujemo2 kazu da su vece sanse posle HSG ali naravno nije nikakva garancija jer je to ipak pregled , ima ovde i devojka koje su zatrudnele posle HSG. Ja sam radila HSG pre 6 meseci i jos uvek nista.

_____________________________





(odgovor članu Ocekujemo II)
Direktna veza do poruke: 2715
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
1.1.2013 22:36:27   
Ocekujemo II
Nata11 hvala na odgovoru.
Kada sam na snimku videla 72% prohodnosti, mislila sam to je gotova stvar, ali user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2716
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
4.1.2013 23:29:30   
mica85
Devojke,
i meni je potrebna vasa pomoc. Isla sam na folikolumetriju par meseci i nista, sledece sto zelim da uradim jeste hsg pa me zanima da li mogu da nazovem privatnu kliniku i zakazem ili moram da imam neki uput od ginekologa. I da li preporucujete neku kliniku u novom sada.

Pozz

(odgovor članu Ocekujemo II)
Direktna veza do poruke: 2717
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
5.1.2013 10:46:05   
nata11
Mico trebaju ti brisevi a za ostale analize ce ti reci kada zakazes svaka klinika trazi razlicito u zavisnosti da li se radi u anesteziji, anelgozi ili bez nje.

_____________________________





(odgovor članu mica85)
Direktna veza do poruke: 2718
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
2.2.2013 18:45:12   
gale77
Vec duze vreme pratim forum. Moj problem je vec preko tri godine nemauser posted image . Sve analize hormona sam radila i Ok. Imam jedno dete od pet i po godina i ovi nasi drzavni dr nece nista od anliza da mi daju da radim, kazu samo da ne odustajemo. I ja i suprug smo vec presli 35 godina i vec nam je frka. I ja planiram da trazim od dr uput za hsg, ako ne da moracu privatno da radim. Obzirom da sam u istocnoj Srbiji ima li neko iskustva sa niskih klinika?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2719
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
2.2.2013 18:48:08   
gale77
Izvinjavam se, mislila sam na iskustva sa niskih klinika.

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 2720
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
2.2.2013 18:59:02   
Maraj
gale, samo nemoj da odustajes. Navijam jako da istrajes u toj borbi. Ja nemam iskustva sa tim delom Srbije, al javice se vec neka devojka, koja jeste....

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 2721
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
2.2.2013 23:37:35   
milenatea
gale, radile smo pre par dva meseca Jole84 i ja u niskom Gak-u. ne znam sta te zanima. pitaj slobodno user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2722
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
3.2.2013 8:31:16   
gale77
Hvala drage moje!
Mislila sam na privatne klinike, jer posto imam jedno dete ovi drzavni dr ne daju mi uput. Pokusacu jos jednom sledece nedelje da trazim i ako ne dobijem moracu u nekoj privatnoj da to odradim.

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 2723
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
3.2.2013 9:28:41   
milenatea
ne znam gde se radi privatno, ali mozes da pozoves da pitas, napisacu ti PP

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 2724
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
3.2.2013 10:56:53   
daca77
gale77, privatno niko ne radi rentgenski HSG u Nisu. Ja sam morala u Le da idem. U Nisu pojedine klinike rade ultrazvucni HSG, ali mislim da komisija za VTO to ne priznaje.

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 2725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  107 108 [109] 110 111   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  107 108 [109] 110 111   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Gradovi
Diabla

U kojem biste gradu zivjeli da vam se pruzi prilika?

Pariz (27%)

Rim (15%)

London (11%)

Njujork (22%)

Tokio (4%)

Ne bih nigdje iz svog grada (22%)


Ukupan broj glasova: 114

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here