|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada beba ne mrda par dana
6.3.2009 19:20:15   
Anoniman
Možda bi ti blizanačke trudnice isto znale dati neki koristan odgovor. Napiši post i u ovoj temi Blizanci - duple trudnice KLIK

Dobrodošla...

(odgovor članu strelica)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kada beba ne mrda par dana
6.3.2009 19:23:49   
eugenija
Draga strelice, dobro ti nama došla, pre svegauser posted image !!! Čestitke za lepe vesti, dve bebice, to je baš super user posted image !!!
Šta da ti kažem.. UDARA... Opet onako nisko, nezgodno, baš imam osećj da će odjednom da mu izađe noga ili ruka ili nešto.... Grozan osećaj!!!! Išla sam 17. februara na redovan pregled, opisala sam joj sve ovo... Ona kaže, da.. to su baš nezgodni udarciuser posted image .. I ništa više.. Znaš ono.. So what?! Hehehehe.... Juče sam na sred ulice morala da čučnem, koliko me lupao opet "dole"  .. I ja idem opet oko 17. marta na sledeći pregled, pa ću opet da pitam... Ne znam.. Plašim se i ja.. Ali kad ona tako hladnokrvno kaže... Da, to je tako... I ništa.. Jbg.. Valjda bi reagovala da je neki problem u pitanju...  Uh...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu strelica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kada beba ne mrda par dana
6.3.2009 20:55:36   
strelica
Hvala vam puno na tako brzom odgovoru. Pa da i ja se sve tesim da je to normalno, a i na proslom pregledu mi je dr rekla da se decak (donja beba) okrenuo nogama ka dole, a i inace je dosta nemirniji od sestre koja se samo povremeno i nezno javi. Pitacu sledece nedelje na kontroli, a do tada ce se mozda i smiriti. Verovatno ce i meni dr reci isto. Hvala jos jednom!
Pozdrav  

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kada beba ne mrda par dana
6.3.2009 21:58:12   
mihi
Strelice ako si u frci odšetaj do dežurne klinike nek ti urade UZ i ti ćeš biti mirnija kad vidiš da je sveu redu.... Bar ja mislim tako

(odgovor članu strelica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kada beba ne mrda par dana
7.3.2009 17:32:53   
eugenija
IZVORNA PORUKA: strelica

a i na proslom pregledu mi je dr rekla da se decak (donja beba) okrenuo nogama ka dole


Zaboravih reći da je ovo isto meni gin. rekla...


Ti udarci su najnezgodniji što mogu biti.. Ja ga zamišljam kao malog vojnika koji nogama stupa dole... Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu strelica)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kada beba ne mrda par dana
16.12.2009 11:23:28   
ljubavce
dali se nekoj trudnici desilo da beba ne mrda 2 dana?

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kada beba ne mrda par dana
16.12.2009 11:25:47   
mejra81

IZVORNA PORUKA: ljubavce

dali se nekoj trudnici desilo da beba ne mrda 2 dana?



uopste je ne osetis ili slabasno?
Lezi na ledja,prstima pritisni stomak,slobodno malo zaroni i cekaj da te zvekne...
Koja si nedelja?

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kada beba ne mrda par dana
16.12.2009 11:29:31   
ljubavce
23.nedelja, ja to i radim ali nistauser posted image

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kada beba ne mrda par dana
16.12.2009 11:33:39   
mejra81

IZVORNA PORUKA: ljubavce

23.nedelja, ja to i radim ali nistauser posted image


Nemoj da se sekiras,desavalo se i meni...
Mozda je ti i ne osetis bas svaki put, pa jos je malecna....
Samo se skoncentrisi...

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kada beba ne mrda par dana
16.12.2009 13:30:32   
anajid
Jeste ljubavce,mislim da ne treba da se sekiras i meni se desavalo u tom periodu,bas se secam bila sam luda od brige!Ali ako se ne mozes smiriti,prosetaj do dr.!KIssssssss

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kada beba ne mrda par dana
16.12.2009 13:36:55   
Anoniman
ja sam pisala ovde hilljadu puta. pa su me devojke smirivale...
Dan i po, dva ne osetim bebu i ja u panici...

A i inace je mirna pa se ja pitam da li je sve oK.
sve je to OK.

Moja sestra koja je samo dve nedelje ispred mene prica mi vec dva meseca kako je beba ubija, udara, luduje a ova moja...sve nesto stidljivo...onako damski.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kada beba ne mrda par dana
16.12.2009 13:47:26   
ljubavce
upravo sam se vratila od svog ginekologa (nisam mogla da izdrzim da ne odem)
I HB SVE JE SUPERISKA user posted image user posted image user posted image
user posted image zdrava, jednostavno miruje, sada mi je mnogo lakse kada sam je videla na uz.

Doktor kaze samo da smirim glavu, posto sam imala spontani januara, tako da se i sada tripujem da nesto nije uredu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kada beba ne mrda par dana
16.12.2009 13:50:58   
mejra81

IZVORNA PORUKA: ljubavce

upravo sam se vratila od svog ginekologa (nisam mogla da izdrzim da ne odem)
I HB SVE JE SUPERISKA user posted image user posted image user posted image
user posted image zdrava, jednostavno miruje, sada mi je mnogo lakse kada sam je videla na uz.

Doktor kaze samo da smirim glavu, posto sam imala spontani januara, tako da se i sada tripujem da nesto nije uredu.


Еto vidis...user posted image user posted image user posted image
Dobro je sto si otisla,sad si mirna....
Super,kao sto vidis svima nam se to desavalo,umire se malo....

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kada beba ne mrda par dana
16.12.2009 13:51:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ljubavce

upravo sam se vratila od svog ginekologa (nisam mogla da izdrzim da ne odem)
I HB SVE JE SUPERISKA user posted image user posted image user posted image
user posted image zdrava, jednostavno miruje, sada mi je mnogo lakse kada sam je videla na uz.

Doktor kaze samo da smirim glavu, posto sam imala spontani januara, tako da se i sada tripujem da nesto nije uredu.


eto mila...Samo se smiri i opusti se!!!
Jupi za bebu!!!
Samo opusteno.Uzivaj.,
jasno mi je zasto imas strah ali sad je vreme da uzivas!!!

(odgovor članu ljubavce)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kada beba ne mrda par dana
16.12.2009 14:20:37   
ljubavce
hvala vam punouser posted image user posted image user posted image
MNOGO SAM SRECNAuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kada beba ne mrda par dana
17.12.2009 12:36:10   
aleksandraz
Vo prvata bremenost so kerkickata samo po eden do dva udara dnevo i nisto poveke.Retko koga e bila nemirna.Sega ovaa bremenost nemam komentar moze da se sluci da cel den miruva a navecer zurki si prave ne mozam da spijam.A za udarite niskio gi cuvstvuvam i jas ali mozam samo da kazam deka koga mrde udara na besikata bidejki taa se naoga vednas pod matericata i zatoa e neprijatno cuvstvoto .Taka mi kaza ginekolkogot.I jas go bev prasala za toa mislam stvarno e neprijatno i neznam na momenti bolno.eve sega vo momentov od sinoka go nemam oseteno onaka slabo kazi rece isto kako da ne sum bremena.Samo sto stomakot me izdava i me potsetuva deka sum trudna.user posted image

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kada beba ne mrda par dana
3.2.2010 6:23:05   
Anoniman
ja pretpostavljam da je normalno da beba manje mrda u 34.nedelji jer ima manje mesta ali ova moja je par dana bas bas mirna...
Kad legnem na ledja, ispupci neki deo tela i ponekad osetim meskoljenje ali...nesto mi to slabo...'ebem tiuser posted image user posted image user posted image

idem kod DR u ponedeljak!!!

(odgovor članu mejra81)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kada beba ne mrda par dana
3.2.2010 14:21:16   
aster
Oti, probaj da popiješ šolju-dve mleka, pa onda da prilegneš malo. Bitno je da se meškolji i migolji user posted image , lepo je njoj kod mame. A ako si baš zabrinuta i ako će ti biti lakše, a ti fino idi kod čika doce.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kada beba ne mrda par dana
3.2.2010 14:25:57   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: OTI

ja pretpostavljam da je normalno da beba manje mrda u 34.nedelji jer ima manje mesta ali ova moja je par dana bas bas mirna...
Kad legnem na ledja, ispupci neki deo tela i ponekad osetim meskoljenje ali...nesto mi to slabo...'ebem tiuser posted image user posted image user posted image

idem kod DR u ponedeljak!!!



toliko si se posvetila kupovini krpica za nju, pripremi za porodiliste i sl, da je skontala da joj se sprema nesto "gadno" i sad se primirila i pravi se da nije tu user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kada beba ne mrda par dana
3.2.2010 14:28:27   
lothroniell
I ja se svaki put brinem... Ali meni je tako vec nekih dve nedelje, izgleda da stvarno nema mesta dovoljno pa samo osetim da se zabio u jedan deo stomaka ili se neki deo ispupci i oseti jace, a ima i momenata kada me bas zvizne... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kada beba ne mrda par dana
3.2.2010 14:31:15   
Jeca*
šalu na stranu, i meni se Luka u tom "uzrastu" malo mrdao. To je normalno. Pa nema kud user posted image  ali ima je običaj da izbaci guzu ili da gurne rukicu tako da kao da mi prikljesti onu kost (kuk) ili me mune u rebro...taj osecaj kad osetim negde oko neke koske bebin deo tela mi je bio nesto tugaljiv.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kada beba ne mrda par dana
3.2.2010 14:31:29   
Anoniman
Ja sam tako u prvoj trudnoći, baš negdje pred kraj, recimo između 32 i 26 sedmice odletila na KC jer nisam osjetila moju ćerku cijeli dan ...
a prije toga popila čašu soka od naranče i legla i ništa

Šta sam htjela reći, ne želim te prepadati zaista daleko od toga , ali ako se brineš ti pravac na kliniku, moraju pogledati ...šta te briga kad si naručena


(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kada beba ne mrda par dana
3.2.2010 14:33:18   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Ja sam tako u prvoj trudnoći, baš negdje pred kraj, recimo između 32 i 26 sedmice odletila na KC jer nisam osjetila moju ćerku cijeli dan ...
a prije toga popila čašu soka od naranče i legla i ništa

Šta sam htjela reći, ne želim te prepadati zaista daleko od toga , ali ako se brineš ti pravac na kliniku, moraju pogledati ...šta te briga kad si naručena




to svakako

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kada beba ne mrda par dana
3.2.2010 14:40:11   
lothroniell
Jos cu malo sacekati, jer svi mi kazu da je i taj strah i to "ne mrdanje normalno"... Mama koja je med. radnik me smiruje svaki put kada ja pocnem da brinem da li je sve ok, onda njoj objasnim i ona me smiri ali ja moram jos negde proveriti... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kada beba ne mrda par dana
3.2.2010 14:40:42   
Jeca*
pojedi nešto slatko. Da prodrmas malo bebu user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here