|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2014
19.6.2014 23:04:49   
Anoniman
Kod vas dolazimo Tija, u Rafailovice, nadam se da je ta info tacna, bas sam pratila kazu od subote lepo vreme do 33 stepenauser posted image

(odgovor članu tijatija)
  Direktna veza do poruke: 651
   RE: Letovanje 2014
19.6.2014 23:15:32   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Mi odosmo sutrauser posted image user posted image user posted image

Samo da nas vreme posluzi!


lep provod draga user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Letovanje 2014
19.6.2014 23:18:10   
Anoniman
Hvala Bubiuser posted image

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 653
   RE: Letovanje 2014
19.6.2014 23:20:18   
lesica
UM, uživajte i lepo se provediite user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Letovanje 2014
19.6.2014 23:21:25   
lesica
A ja, za tačno dve nedelje imada se opijem uz koktele na plaži user posted image Ne mogu da dočekam user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Letovanje 2014
20.6.2014 0:08:50   
Klarita
Toplo preporucujem, Vila Nefeli Leptokarija

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Letovanje 2014
20.6.2014 7:59:55   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Jeli letovao neko u Agia Trijadi? Kako je tamo???


Niko nije bio?? Citala sam nesto , sad razlicita su misljenja sto se tice plaze, kod Sun Beacha gde bismo odseli...
A svidja mi se sto je mirno mesto, blizu Soluna pa bismo svrljali svuda user posted image
Cekamo danas iz agencije da nam jave ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Letovanje 2014
20.6.2014 10:06:39   
Azra_
Bili su naši kumovi dve godine za redom. Ne znam u kom hotelu tačno su bili, generalno, zadovoljni. Jednom sa jednim detetom, drugi put sa devojčicom od 3god i bebom od 8meseci.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Letovanje 2014
21.6.2014 0:12:38   
Didy
UM, nadam se da vam je lepo vreme i da uživate.
Mi krećemo sledećeg petka. Stefan me svako jutro pita koliko još dana ima do polaska i kad mu kažem, onda se prvo oduševi, a onda odbrojava unazad. user posted image
A trenutno mi je glavna "pedagoška" fora - Ko ne bude (npr. obuo čarape, oprao ruke...), neće ići na more. user posted image Grozna sam, znam, ali odlično radi posao, sve se takmiče ko će pre to da uradi. user posted image Čak sam im rekla - Ko bude bolestan, ne vodimo ga na more, a Stefan jutros neće da se nakašlje, a vidim da mu se kašlje. Najgora sam! user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Letovanje 2014
21.6.2014 0:21:44   
Azra_
Hhahaha. Dobra ideja. Mi idemo tek u septembru imam ohoho fore da driblam dete da bude dobro. Samo, mali problem, on se za more ne zanima previše, svaki drugi dan pita kada će pasti sneg.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Letovanje 2014
24.6.2014 17:08:14   
jovicaa
mi danas krecemo.... jedva odradismo sve sto smo trebali, neverovatno koliko posla oko polaska na letovanje.. tacnije nismo sve ni odradili, ali vecinu jesmo.
jos samo da mmu odobre tri nedelje godisnjeg i banja... posto su mu prekjuce rekli da mozda nece moci da dobije koliko smo se nadaliuser posted image
tako da u 21 h krecemo ,ako sve bude po planu..

< Poruku je uredio jovicaa -- 24.6.2014 17:09:10 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Letovanje 2014
24.6.2014 18:43:22   
Azra_
Jovice, srećan put vam želim i lep odmor! Javi nam se sa lepog plavog Jadrana!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Letovanje 2014
24.6.2014 19:03:32   
jovicaa
user posted image hvala
mm spava, da bi mogao da vozi, ja sve spakovala, sredila, a klinci su kod babe, uskoro idemo po njih...
ljubim vas sve, i javljam se, ako budem imala neta!

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Letovanje 2014
24.6.2014 22:24:52   
Torbica
Nama je u Jerisosu sve potaman, ali sve!
Sretan put svima koji uskoro krecu! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Letovanje 2014
24.6.2014 22:34:59   
serpica
Mi krecemo 3.jula user posted image ne mogu da docekam,kako li je tek deci user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Letovanje 2014
24.6.2014 22:35:31   
branki*
bas lepo,torbiceuser posted image
jovice,lep provoduser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Letovanje 2014
24.6.2014 22:37:46   
anci kv

IZVORNA PORUKA: serpica

Mi krecemo 3.jula user posted image ne mogu da docekam,kako li je tek deci user posted image

Povedite i mene!!!user posted image


_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Letovanje 2014
24.6.2014 22:46:51   
vikiveki
Jovice,sretan vam put i lepo se provediteuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Letovanje 2014
24.6.2014 22:50:08   
serpica

IZVORNA PORUKA: anci kv


IZVORNA PORUKA: serpica

Mi krecemo 3.jula user posted image ne mogu da docekam,kako li je tek deci user posted image

Povedite i mene!!!user posted image





Moze user posted image ali nema piva user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Letovanje 2014
25.6.2014 0:24:40   
Azra_
Torbice, super! Baš sam se pitala kako će vam se dopasti.

Šerpi, imaš vremena, ali počni polako sa pakovanjem...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Letovanje 2014
25.6.2014 7:54:32   
Anck Su Nmaun
Mi juce uplatili letovanje u Agia Triadi user posted image
Za 23 Avgust user posted image Jedva cekam user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Letovanje 2014
25.6.2014 8:37:37   
Torbica
Azra, ziva bila! user posted image
Anck user posted image user posted image Bas mi je drago!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Letovanje 2014
26.6.2014 10:47:31   
Zemunka85
Torbice, ti si mene oooopasno zainteresovala za ovo mesto :D. Iskreno, do sinoc nisam ni cula, a od jutros gledam i skroz je ok. PLaza je BAS ONO sto mi treba...
Moram te pitati par pitanja, prvo je - ima li palmi :D, moj muz zapeo palme pa palme, svake godine :D. Drugo ima li tuseva na plazi? Trece mogu li se deca u plicaku igrati? Kapiram da da, cim si ti tu sa troje. I jos ovo - mogu li otici u Avgustu i samostalno naci smestaj, sta mislis?
Bas bas bas sam se zainteresovala, odoh da citam :D.

Zelim vam lep odmor user posted image .

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Letovanje 2014
26.6.2014 10:59:16   
Zemunka85
E da i ima li zanimacija za klince ljuljaske tobogani oni automobilici na zeton i sl.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Letovanje 2014
26.6.2014 13:41:45   
Torbica
Zemunka, ima SVE, palme na sve strane, igralista, luna parkici, tusevi na plazi. Plicak nije jako dugo plicak, ali ga ima. I klinci se brckaju. Mi smo bili jedan dan u Nea Rodi, to je 3,5 km odavde i tamo je bas dug plicak. Agencija Travelland ima tamo bas puno smestajnog kapaciteta i pitacu predstavnicu za pronalazenje samostalnog smestaja.
Sad cu da ti okacim slike plaza ovde i u Nea Rodi. user posted image
Dodaj.rs mi ne da, jer nisam u Srbiji. Nadji me na FB, okacila sam tamo, Jelena Torbica, cirilicno. Ljubim

< Poruku je uredio Torbica -- 26.6.2014 13:43:49 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Swiffer – vaše novo rešenje za brzo i lako...
Swiffer proizvodi kreirani su da vam olakšaju svakodnevni život i u jednom zamahu uklone prašinu kako biste se mogli vra...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here