|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2014
3.7.2014 8:39:22   
Peace*
Mi bili 7 dana u Asprovalti i 7 dana u Nea Vrasni.

Ove godine je more na tom potezu očajno. Od svih dana, svega jedan dan čisto, ono kako more treba da izgleda, ali taj dan hlaaaadnooooo. Ostale dane toplo, ali mutno, penušavo, trava... Prošle godine su nam objasnili da negde prema Kavali se u more uliva neka reka, i ona ume da donese prljavštinu.
Vreme je bilo baš promenljivo. Vetrovitno, kišno.
Iskoristili smo priliku da odemo u Aggitis canyon:

user posted image


i The Alistratis Cave:

user posted image


Bili smo u Olympiadi jedan dan, praaaazno, ježevi:

user posted image


I poslednji dan u Nea Vrasni, nakon strašnog nevremena prethodnu noć kad je i struje nestajalo, dočekali su nas ooogromni talasi koji su nosili do drugog reda ležaljki (slikano sa ležaljke iz prvog reda:

user posted image



_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Letovanje 2014
3.7.2014 10:29:49   
nata11
Peace moji su imali prijatelja Grka koji je imao apartmane u Vrasni i tamo smo obavezno svracali svake godine po par dana. Secam se da je tamo bilo uvek talasa. I to popodne bas velikih.
Kavala nema lepo more ali ima svoje cari, tamo cesto idem poslovno i bas je fin gradic.

_____________________________





(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Letovanje 2014
3.7.2014 11:24:47   
Anoniman
u Vrasna mi je prosle god bila tetka i rekla je da svakog poslepodneva duva vetar i ima talasa. Ove godine je i tamo oko Katerinija (olimpik beach) grozno more, kuma mi je bila i prosle i ove godine i kaze da je ove godine kao da si usao da kosis travu a ne da se kupas.

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 703
   RE: Letovanje 2014
3.7.2014 12:34:00   
Peace*
Meni je ovo 4-ta godina tamo. Tačnije, do sada smo bili u Asprovalti, ali ko je bio, taj zna da je to 20ak minuta hoda od centra jednog mesta do centra drugog. Što se talasa tiče, pravilo je da pravila nema.

Ona slika gore je slikana recimo oko 11-12h prepodne, a ona koju ću vam postaviti sada, negde oko 19h (naravno, ne isti dan user posted image ).

user posted image


Činjenica je da svake godine bude vetra i bude talasa. Ali, ove godine je vetar bio drugačiji. Prethodnih godina smo silazili na plažu u 8h jer je tad moglo da se diše, ove godine tek oko 10h, jer je pre toga smrzavanje.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Letovanje 2014
3.7.2014 13:53:20   
nata11

IZVORNA PORUKA: ksena

u Vrasna mi je prosle god bila tetka i rekla je da svakog poslepodneva duva vetar i ima talasa. Ove godine je i tamo oko Katerinija (olimpik beach) grozno more, kuma mi je bila i prosle i ove godine i kaze da je ove godine kao da si usao da kosis travu a ne da se kupas.


Jao jeste Ksena. Gledam slike prijatelja iz Olimpik b, pa ovo nije more vise dodje kao mocvara user posted image bas je ruzno.

_____________________________





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Letovanje 2014
3.7.2014 14:30:28   
Anoniman
da, oni su poludeli. jos kuma povela bratovu cerku i krenuli tamo jer im je kao poznato i mesto i u istom smestaju su bili i prosle godine, kad ono...u smestaju su dobili sobu u starijem delu, imali su samo jednu uticnicu, nisu imali tople vode (a mislim da je to zato sto im je gazdarica stedela jer svi oni imaju one bojlere na solarnu energiju, a valjda nije bilo dovoljno sunca a ona nije htela da im ukljucuje struju. slican problem mi je imala tetka, ali je ona zvala agenciju i zalila se pa je rekla da je gazdarica kako ih vidi da se vracaju sa plaze ukljucivala bojler i stalno im vikala "dizel. skupo")

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 706
   RE: Letovanje 2014
3.7.2014 21:18:16   
Torbica
Mi smo usli i u trecu nedelju letovanja i moram da kazem da je more toplo, cisto. Talasa nema nesto mnogo, prvi put kad su bili, otisli smo na drugu stranu prsta u Xiropotamos, bukvalno 10 minuta odavde. I juce je bilo takvih talasa ali nam se nije islo nigde, a talasi su takvi da smo se kupali sa klincima, jedino dok udjes moze da ih prevrne inace je skroz ok. Nijedan dan nam nije prosao bez plaze. Bas bas je toplo i tera te u vodu. Doduse, moji spavaju do 9, tako da pre 10h nismo isli, ali imamo komsije koje jesu i kazu da je fino i ranije.
Sve pohvale za Jerisos, bas smo uboli!user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Letovanje 2014
4.7.2014 1:17:44   
Azra_
Peace, šteta što vas nije bolje poslužilo vreme i more. Mi smo bili u Vrasni, bilo je talasa, ali smo se kupali... Bilo je dosta dece tada. Ove godine ne znam kako je, ali eto, ako se nastavi ovako kako kažeš, ne valja... :-(

Torbice, oblije me milina kad pročitam tvoj post, da ste zadovoljni, da se kupate i uživate. A kad se samo setim koliko si tražila pravi aranžman i destinaciju!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Letovanje 2014
4.7.2014 8:40:55   
Peace*
Peace, šteta što vas nije bolje poslužilo vreme i more.


A čuj, od 15 dana samo 1 dan nismo bili na plaži, nije to baš bilo tako strašno, samo kažem da prosto eto nije bilo kao prethodnih godina. Opet, vratili smo se crni, iskupani i odmorni. Tako da, nije bio smak sveta, samo ne onako kako smo navikli.
U principu, ja nemam problem sa morskom travom, mene nervira kada plutaju papiri, kese i sl. Ovo što more izbacuje iz sebe ja ustvari ne podrazumevam prljavštinom, samo eto, nije baš kao iz kataloga. user posted image Deca se malko gade. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Letovanje 2014
4.7.2014 9:06:53   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Azra_

Peace, šteta što vas nije bolje poslužilo vreme i more. Mi smo bili u Vrasni, bilo je talasa, ali smo se kupali... Bilo je dosta dece tada. Ove godine ne znam kako je, ali eto, ako se nastavi ovako kako kažeš, ne valja... :-(

Torbice, oblije me milina kad pročitam tvoj post, da ste zadovoljni, da se kupate i uživate. A kad se samo setim koliko si tražila pravi aranžman i destinaciju!


Azra do neba ti hvala sto si nam kumovala za Jerisos, a i Adulencetu hvala i nisam sigurna da li je jos neka zanica pisala! Eto, kazu, trazi, trazi pa ces naci! Ovde je stvarno predivnoooo, sve po redu. poljubac veeeeliki za tebe


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Letovanje 2014
4.7.2014 9:09:43   
Peace*
Torbi, aj kad se vratiš, pični mi link na smeštaj, u frci sam na poslu i ne stižem da čitam u nazad. Moram da smislim nešto novo za dogodine, ova Asprovalta je već dosadila i Bogu i svetu. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Letovanje 2014
4.7.2014 9:53:05   
Klarita
Mene skoro pa ubedise da idem 5.avgusta u Toroni! Neki predlog za smestaj?

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Letovanje 2014
4.7.2014 11:03:29   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Klarita

Mene skoro pa ubedise da idem 5.avgusta u Toroni! Neki predlog za smestaj?


Mi smo bili 22 nocenja u septembru, Olga bungalovi preko Astre, sve preporuke za njih, smestaj preko puta plaze. Imas kod mene na FB album pa pogledaj, mislim da se zove, Ovako je trenutno na Sitoniji.
Peace http://www.travelland.rs/sr/item/elisabet-apartmani-jerisos-leto-2014/1644#.U7ZtwJSSyos

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Letovanje 2014
5.7.2014 22:54:29   
Sesilija 83
Mi smo posle gomile preporuka,sajtova,linkova, i svega ostalog odlucili da idemo u Gerakini,mirno,malo,nema guzve,ima market i par restorana,velika plaza nema guzve,smestaj blizu sto nam je sa bebom i K koja ima2,5 god najbitnije...Evo ove u Septembru,,bz
http://www.astratravel.rs/gerakini.phphttp://www.astratravel.rs/gerakini.php?izbor=apartmani

< Poruku je uredio Sesilija 83 -- 5.7.2014 22:57:12 >

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Letovanje 2014
6.7.2014 7:31:26   
gagana83



Mi smo prosle godine sa Tasosa produzili u Jerisos. Svratili smo u Asprovaltu na piće. Lepo mestašce ali voda pljava i mutna. I to jedino na tom potezu Stavros - Asprovalta, pre Asprovalte i posle Stavrosa je bila cista.
Elem, pozdrav sa Kefalonije, ovde je raj na zemlji.

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Letovanje 2014
6.7.2014 9:17:37   
Anoniman
Gagana divno je !

Mozes li mi reci jeste li putovali autom i koliko dugo je trajao put, i ako mozes u inbox smestaj!


Hvala unapred!

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 716
   RE: Letovanje 2014
9.7.2014 14:13:39   
gagana83
Autom smo putovali, e sad za put ne mogu tacno da se setim koliko je trajao jer smo mi nocili u mestu Kanali pa nastavili za Kefaloniju. Cini mi se oko 11 sati iz Krusevca s tim sto nismo isli na granicni prelaz Evzoni vec na Niki da bismo izbegli guzve na granicama.
Mi smo smesteni u glavnom gradu - Argostoliju i najbliza plaza nam je na nekih 2km (plaza u Lasiju - sa prve slike) pa na plazu idemo autom.
Smestaj smo rezervisali direktno preko vlasnika, on je pocasni konzul Srbije, Grk koji je studirao u Beogradu.Saljem ti u poruci smestaj.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Letovanje 2014
9.7.2014 16:18:54   
isidora88
gagana salji i meni info za smestaj i cenu, mozda sledece godine odemo tamouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Letovanje 2014
11.7.2014 8:47:45   
gagana83
Poslala user posted image
Izgleda da sam se malo preracunala u vezi puta, bice da je vise od 11 sati, zapravo 13 user posted image
S tim sto su pred granicu sa Makedonijom bili radovi na putu a na Kefaloniji ostecen put zbog zemljotresa pa smo morali daljim putem, znaci racunajte Krusevac - Argostoli nekih 12 sati, od toga 1 sat na trajektu.
Svakako preporucujem da se prenoci negde.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Letovanje 2014
11.7.2014 15:05:27   
Didy
Mi smo sinoc stigli kuci. Bilo je mnogo bolje nego sto smo ocekivali. Odmorili smo se bas, bas i nauzivali. Ali i kod nas je bilo vetra i talasa. Meni nije smetalo, deci malo. Bili smo na prvom prstu, na Kasandri, hotel Aristoteles beach hotel. Ne znam da li cemo ikad vise ici u apartman. Ne razmisljas ni o cemu, samo dodjes, jedes, odes. U market smo isli iz hira. Dzeparac smo potroslili samo na suvenite i maslinovo ulje i to je to. Za svaku preporuku. Stavicu vam i koju sliku kasnije.

< Poruku je uredio Didy -- 11.7.2014 15:16:12 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Letovanje 2014
11.7.2014 15:16:55   
Ivanka 75
Mi smo od danas u Polihronom (Kasandra), pirka vetar ali voda je baraaaaa, ne izlazi nam se

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Letovanje 2014
11.7.2014 15:22:32   
Didy
Pa da, tako je i ovde bilo. Isli smo ido Pefkohorija jedan dan i nekoliko dana u Kaliteu, a prelazili smo nekoliko puta i na drugu stranu prsta, u Sani resort, tamo je tek raj, ali vetra je bilo skoro svaki dan. Srecom voda je bara ko sto kazes. user posted image

< Poruku je uredio Didy -- 11.7.2014 15:24:09 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Letovanje 2014
11.7.2014 15:35:25   
Jole84
Didy,Ivanka zavidim vam,samo uživkajte user posted image baš mi je žao što je Mila premalena za more ove godine,mada moram da priznam da imam neka tajna razmišljanja za septembar user posted image a ipak,ne verujem...

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Letovanje 2014
11.7.2014 15:38:32   
Didy
Jole, do septembra ce ona biti vec velika devojka, samo napred.
Mi smo se vratili, ja bih vec nazad. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Letovanje 2014
11.7.2014 17:22:49   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mi smo od danas u Polihronom (Kasandra), pirka vetar ali voda je baraaaaa, ne izlazi nam se

Ivanka, mi smo bili prosle godine user posted image nama se bas bas dopalo. Ne mogu da se setim kako se zove picerija/kafic, vlasnik je makedonac, ucitelj tu u selu, obozava Srbe...kako dobre palacinke spremaaaaa user posted image pitacu kumu veceras kako se zove lokal, pa obavezno da idete, Lepse palacinke i pice u zivotu nismo jeli. posecivali smo ga svaki dan, sluzi pice i na plaziuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deco srećan vam praznik - danas je Vrbica!
Srpska pravoslavna crkva obeležava danas praznik Vaskrsenja Lazarevog ili Lazarevu subotu, uspomenu na poslednje čudo Hr...
Kako se živi bez majke? Teško. Ali neko i ...
Kako se živi bez srca ispod kojeg si disala i rasla prije ovog nepredvidivog svijeta.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here