|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2014
11.7.2014 17:58:11   
Verolina
Mi smo se odlucili za Kefaloniju u septembru. Pa posle toga VTO....

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Letovanje 2014
11.7.2014 18:08:20   
Jole84
O mačko neće biti vto posle Kefalonije,pazi šta ti sele kaže user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Letovanje 2014
11.7.2014 18:11:07   
Verolina
Sele, iz tvojih usta....user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Letovanje 2014
11.7.2014 18:14:30   
Jole84
Ih ne brigaj,oće ponekad i da me čuje ovaj odozgo user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Letovanje 2014
11.7.2014 18:18:32   
Verolina
Ha ha ha...utici na njega, pleaseuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Letovanje 2014
11.7.2014 18:32:10   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Jole84

O mačko neće biti vto posle Kefalonije,pazi šta ti sele kaže user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu Jole84)
  Direktna veza do poruke: 731
   RE: Letovanje 2014
11.7.2014 22:14:16   
Torbica
Verka, nadam se da ce Jole da isposluje user posted image user posted image
Didy, mnogo mi je drago sto vam je bilo lepooo! Jeste uzivancija i pravi odmor, tako smo mi u septembru bili u Turskoj a sad je prevagnulo, dve smene apartman ili jedna smena Hotel. Ne kazem da mi ne bi bilo lakse ali sam nekako usput, ponekad svicnula nesto u rernu, ponekad restoran i sve u svemu, bas smo se odmorili. user posted image Mm je bio dezuran u sudoperi i to mi je puno znacilo, priznajem!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Letovanje 2014
12.7.2014 0:29:46   
Didy
Evo i slika kao što sam obećala.
Ovo je hotelska plaža. Nije baš skroz child friendly, ali naša deca su se kupala tu (i na drugim takođe, vozali smo se unaokolo skoro svakog dana).
user posted image

Pogled s plaže na hotel, vidi se samo deo:
user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Letovanje 2014
12.7.2014 0:33:53   
Torbica
user posted image Ma nek ste vi zadovoljni!
Ja nikako da slike sa laptopa prebacim na stabilni pa ovamo da okacim. Da vidim prvo gde je mm stavio laptop posto ga koristi za posao.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Letovanje 2014
12.7.2014 0:51:41   
Azra_
Torbice, čekamo slike!

Didy, odlično!!! Šteta što nema reprizu u toku ovog leta. Bitno da ste se odmorili.

Ivančice, ja sam mislila da ste vi odustali od odlaska na more zbog potencijalnih boginja?!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Letovanje 2014
20.7.2014 23:14:02   
amelia
Drage moje imam jedno pitanje jako mije vazno ja i mm u petak autom ako bog da dolazimo u srbiju na godisnji odmor user posted image moj muz nema trenutno srpski pasos istekao muje on ima italijanski pasos i danas mu rekli kako ce imati problema da sa italianskim pasosem udze u srbiju kaoo treba mu viza user posted image . Meni ovo suvise glupo zvuci viza ti treba da udzes u srbiju a sada ne treba ti viza da ides iz srbije u evropu user posted image sta je istina dali neko zna.. strah me da ne imamo nekakvih problema na granici user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Letovanje 2014
20.7.2014 23:38:45   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Torbica

Verka, nadam se da ce Jole da isposluje user posted image user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Letovanje 2014
21.7.2014 0:05:19   
Štetica
Amelija meni je ta prica sa vizom totalna nebuloza jer je Srbija-Italija bezvizni rezim,a predpostavljam da ima italijansko drzavljanstvo cim ima njihov pasos. Lepo dodjete na odmor i on ode u mup da produzi nas pasos ili da mu se izda nov,ali da trazi po hitnom postupku da se uradi jer je tu par dana.Jedina logika to oko pasosa mi je da bi sa tim italijanskim trebao i da izadje iz Srbije,posto sa njim vec ulazi u zemlju,tj da neudje sa jednim a izadje sa drugim.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Letovanje 2014
21.7.2014 8:30:12   
branki*
amelia,ne moze niko da vam pravi problem ako tvoj muz ima vazeci italijanski pasos.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Letovanje 2014
21.7.2014 9:07:33   
minnica
amelija, ne treba mu viza, pogledaj OVDE.
Mi večeras krećemo na more. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Letovanje 2014
21.7.2014 12:02:30   
nata11

IZVORNA PORUKA: amelia

Drage moje imam jedno pitanje jako mije vazno ja i mm u petak autom ako bog da dolazimo u srbiju na godisnji odmor user posted image moj muz nema trenutno srpski pasos istekao muje on ima italijanski pasos i danas mu rekli kako ce imati problema da sa italianskim pasosem udze u srbiju kaoo treba mu viza user posted image . Meni ovo suvise glupo zvuci viza ti treba da udzes u srbiju a sada ne treba ti viza da ides iz srbije u evropu user posted image sta je istina dali neko zna.. strah me da ne imamo nekakvih problema na granici user posted image


Nema veze sa zivotom user posted image
Lep provod minice.


_____________________________





(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Letovanje 2014
21.7.2014 12:04:21   
minnica
Hvala, nato! user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Letovanje 2014
21.7.2014 12:38:28   
amelia
Hvala vam drage moje na odg. Naravno ima italiansko drzavljanstvo i vazeci pasos.. ma i meni je ovo bila najveca glupost koju sam cula u zadnje vreme user posted image nego njemu je rekao jedan drug pa je postao sumnjicaf ne znam samo odakle im takve ideje
user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Letovanje 2014
2.8.2014 12:04:26   
Klarita
Ja da se prijavim jer sam bas bas uzbudjena user posted image 10.08. Nea Skioni, here we are user posted image

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Letovanje 2014
2.8.2014 12:25:58   
Jeca.V
Unina mama je pisala da su letovali u Rafailovicima.Mi bi smo jos jednu turu krajem avgusta,ali mi se ne daje 500e za apartman,s obzirom da smo letovali u Grckoj za 1300e uall,hotel 5*.Pa bih molila neki link ili informaciju na pp za neki normalan smestaj u Ruser posted image afailovicima.Hvala

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Letovanje 2014
2.8.2014 12:34:36   
nata11

IZVORNA PORUKA: Klarita

Ja da se prijavim jer sam bas bas uzbudjena user posted image 10.08. Nea Skioni, here we are user posted image


Jeste bili vec tamo Klarita?

_____________________________





(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Letovanje 2014
2.8.2014 12:53:16   
Klarita
Nato, bili smo na izletima tamo, nikad nismo letovali. Kumovi nasi jesu predprosle godine...i cim se vracaju ove godine tamo (idemo zajedno) verujem da je dobro. Ne letujemo preko agencija, ranije preko bookinga ili poznanika, kao i ovaj put. Nasa sugradjanka koja zivi dole nam je nasla fenomenalan smestaj na plazi za smesne pare, 1/3 350 evra user posted image . Vile nema na intrnet, slala je kumu slike na viber. Kad uslikam postavicu odozdo.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Letovanje 2014
2.8.2014 23:07:05   
Didy
IZVORNA PORUKA: Jeca.V

s obzirom da smo letovali u Grckoj za 1300e uall,hotel 5*


Može li ime hotela ili link? Mi već planiramo letovanje za 2015. i sigurno ćemo opet rezervisati u januaru, možda već i u decembru jer se definitivno isplati.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Letovanje 2014
2.8.2014 23:59:05   
Torbica
I ja sam htela Jecin hotel, ali nije moglo sa troje dece user posted image
Ima par strana unazad, javice se ona, mislim da je Cronwell u pitanju, 99%.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Letovanje 2014
3.8.2014 16:40:05   
Didy
U pravu si, Torbice, našla sam negde među prvim stranama teme.
Čitala sam malo šta smo sve pisale tada. Moram samo da kažem da je nama bilo mnogo bolje nego što smo očekivali i da je hotel lepši nego na slikama. Hrana i restoran su savršeni, nismo ni deseti deo toga očekivali, a silazak na plažu uopšte nije naporan jer imaš lift koji te spusti do dole, za 2 minuta si na plaži. Deci je lift čak bio interesantan, jer je panoramski, gledaš more dok si u njemu. Ležaljke i piće na plaži nisu uračunati u cenu, ali smo skontali da nam nisu ni falili. Zašto? Ili smo bili s decom u vodi ili stajali pored njih dok su pravili kule u plićaku, sedeli pored, pravili zajedno s njima... Nekada uopšte nisamo nosili peškire, jer nismo ostajali ceo dan nikada, vraćali smo se u apartman zbog Sofijinog popodnevnog spavanja.
Prijatelji koji su išli s nama će sledeće godine sigurno ponoviti, a verovatno i mi ako ne nađemo ništa drugo za te pare.
Išli smo autom, pa smo i skitali okolo uveče, a išli smo i na druge plaže. Ima tu još dosta mogućnosti za istraživanje.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







U godini jubileja dm nagrađuje vernost kupaca
Beograd, 23. april 2024 – U godini kada proslavlja dve decenije poslovanja, dm drogerie markt kreirao je nove pogodnosti...
Deco srećan vam praznik - danas je Vrbica!
Srpska pravoslavna crkva obeležava danas praznik Vaskrsenja Lazarevog ili Lazarevu subotu, uspomenu na poslednje čudo Hr...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here