|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2011 14:11:02   
Pretty78
kao sto rekoh.....mnogo sam dobra u teoriji....praksa mi ne ide bas tako user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2011 14:14:49   
Pretty78
Meni je sa Martinom privikavanje bilo pesma....bez suza, plakanja, histerisanja ma za pozeleti....a sadaaaaaaaaaaaaaaaaa ???!!! Ovaj mali bas i nije raspolozen za privikanjave user posted image user posted image user posted image

Ali sta da radim kako svima tako i njemu.....trudicu se koliko god mogu i danas sam se sklanjala od njega stalno, trudila se da se igram sa drugom decom, njega da ni ne gledam da ne bi uhvatio moj pogled, kako zilionima dece pre i posle njega - tako i njemu...sta da radim , jesam tuzna ali ja moram na posao MORAM!!! A njega nema ko da cuva MORA ici

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2011 14:15:18   
Olga75
ma , procice i taj period , sigurna sam da je nama teze nego njima user posted image
ja sam par dana grozna , sve sam cekala da ponovo krene pa da to prebolimo a da mi je bilo uzasno , bilo je
i ko zna kako ce sutra biti user posted image
a moje dete je " veliko " i prosle godine sam prebolela prvo odvajanje u vrticu user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2011 14:20:38   
gagana83
O bre zene, citam ovo i kontam da sam ja imala bas srece sa Uninim privikavanjem na vrtic.
Ljubim vas, proci ce brzo user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2011 14:52:02   
lanajelena
Evo da unesem malo pozitive u temu Dusan i ja smo isli po Lanu,on se odusevio ovim vrticem(nadam se da ce ga uskoro prebaciti)...kad smo dosli tamo a Lana pravi vaspitacici frizuru(pegla je) a ona kao ukljucena u struju rascupana user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2011 14:53:20   
bokicans
IZVORNA PORUKA: Olga RR

ma , procice i taj period , sigurna sam da je nama teze nego njima user posted image
ja sam par dana grozna , sve sam cekala da ponovo krene pa da to prebolimo a da mi je bilo uzasno , bilo je
i ko zna kako ce sutra biti user posted image
a moje dete je " veliko " i prosle godine sam prebolela prvo odvajanje u vrticu user posted image


Ooooo Oligita,moja je još starija i još se nije privikla,i drugi put vec ovo prolazimouser posted image Idem da se od muke smejem sama sebi.


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2011 14:54:59   
Olga75
e , zivote , e decoo , ko vas je pravio user posted image
evo moja spava a u snu vice : mama dodjiii , meni treba pomoooc
sigurno neki flesovi


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2011 14:58:37   
bokicans
IZVORNA PORUKA: Olga RR

e , zivote , e decoo , ko vas je pravio user posted image
evo moja spava a u snu vice : mama dodjiii , meni treba pomoooc
sigurno neki flesovi



Isto,evo i Nađa budi se i viče mama,jesi li tu?Ja reko tu sam,tu sam ali tat nije sunce li mu user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2011 15:11:09   
Anck Su Nmaun
Ja bas imam drugacije misljenje jer sam radila i u privatnom i u drzavnom...

Privatno ih i nisu puno gledali dok u drzavnom... kakvo citanje novina i gluposti potpuna posvecenost deci,, bar sam ja bila prezadovoljna i sutra bih svoje dete poslala tamo.

A sto se tice privikavanja to stvarno ne znam ... sad  razmisljam  kad citam vase postove  kakva li ce Tarica biti , bez obzira sto ona hoce sa svakim i da se igra i sve ..al nekad joj se neki ljudi jeeednostavno ne dopadnu !

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2011 15:14:03   
Verus
user posted image  tako je Alexx, nema se izbora pa onda se mora pozitivno, pa skoro svi smo mi bili u vrticima kao deca pa nam nista danas ne fali. 

Nemojte me kamenovati, ali zaista mislim da je bolje sto ranije ih staviti....NE valja zbog svih virusa i eto, bolesniji su do neke 5 godine, ali sto se tice navikavanja puuuuno je lakse, bas puno.  Ako budem i dalje ovde, ja cu ovo moje malo drugo da sibnem u jaslice sa 6 meseci.  Helena je isla sa 8 pa je vec bila dovoljno "velika" da joj bude teskouser posted image
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Hajde, bre, žene, malo pozitive! Tako nam je kako nam je, šta da se radi. Glavu gore i samo pozitivno o vrtiću pred decom user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2011 15:16:30   
*Alexx*
Verus, ja se potpuno slažem s tobom! Što ranije, to bolje.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2011 15:21:41   
Verus
A znas i njima je taj neki raspored bitan, i mislim da bebe i deca  u stvari i vole da nekako, znaju sta ih ceka.  A u vrticu je sve to organizova, jelo, spavanje, igranje.  Helena voli jako da je sa decom i da se igra tamo ( ja je svaki dan spijuniram kroz staklo od vrata kad dodjem da je pokupim, pa gledam kako se ponasauser posted image ) mada, u ovoj novoj grupi ne voli nikako tu vaspitacicu.  Kaze mm da i dalje malo zaplace kad je on ostavi ujutru, a tamo je vec 2 meseca....Ta zena je jako dosadna u smislu ljubavi, stalno ih grli, mazi, govori im da ih voli, a Helena je divljakusa i mrzi kad je bilo ko previse davi i grliuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2011 16:11:09   
JMPM
Evo da se i mi oglasimo user posted image .
Zadovoljni smo skroz sa ovih prvih sat vremena provedenih sa decicom i vaspitacicama. Imam jednu zamerku, a to je jaaaako velika grupa. 25 dece na dve vaspitacice i 1 medicinska sestra. Mislim da je to jako veliki broj dece. Uzrast je od 14 meseci do 2 ipo godine...
Elem, dosli smo u vrtic, preobuli se, stigli su i drugi novi decaci i devojcice. Usli smo u sobicu, upoznali se i otpoceli igru. Sklonila sam se sa strane i shvatila da S uziva, nije me ni jEDNOM pogledao, igrao se sa decom, vukao vaspitacicu za ruku da mu dohvati igracku. Razmenjivao se igracaka, igrao uz muziku, spustao niz tobogan kada su ga uneli u sobicu. Ma milina. Napravili smo bedz sa plavom ribicom, da znamo koji je simbolcic na nasem ormanu za ubuduce user posted image . Vaspitacice su divne, vidi se da ih deca vole (ova koja su tu od ranije). Kada sam zvala S da krenemo kuci, nije hteo, jedva sam ga izvukla user posted image . Tako da nam je uspesno prosao prvi dan i jedva cekamo sutra opet. Samo mi je malo bzvz ovo postepeno privikavanje.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2011 20:51:36   
Iwana87
Evo jmpm i nas sa slicnim iskustvom.Zene pavi bar vodite svoju decui posmatrate.M vodi sveki jer ja radim od danas i nikako se ne uklapamo.user posted image Danas su ih zvali u 9,njegovu grupu.Prvo grupa ima 14 deteta od 12 do 18 meseci sto nije lose.Za jednu od dve vaspitacice sam citala na forumu rr mk da je super i bas sam se odusevila kad sam cula da ce kod nje da bude.Isla sam juce da se upoznamo cisto da vidim kakva je koliko to moze da se oceni na prvi pogled.Danas sveki i Mihajlo otisli u 9,primili ih,ja je zovem,kaze rekli da saceka pola sata napolju danas.Ostala deca placu,on je usao nasao odmah igracke i nije se okretao za njom.Ona sve nesto negativna,kao ako nece fora ja cu da ga cuvam(ha ha)Zovem posle pola sata,on vristi,ona se smeje,sta je bilo,nece da ide kuciuser posted image I tako on dobio produzen boravak jos pola sata.Posto se njegova grupa razisla,izasli napolje on i sveki sa vecom decom.On ih jurio,tracao.Vaspitacice odusevljene sa njim,jer uglavnom ostala deca plakala,samo sto se Mihajlo pentra svugde pa moraju da trce za njim i da ga paze najviseuser posted image (al' sam ih za'bala)I tako,jedino me sveki zeznula pa ga nije ceo dan uspavala i sad smo imali seriju vristanja od 6 do pola osam kad je zaspao.No dobro.Inace vaspitacici mahao na izlasku,poslao joj poljubac.Ma to je majkin sin.Snalazljiv i hrabar,ljubi ga majkauser posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2011 21:28:02   
bebać
Cure baš mi je drago da je prvi dan prošao lijepouser posted image , moj Sergej ej prvi mjesec plako a ne prvi dan, zato sada...

Ivana vdim da si uspjela upisat sina u vrtić, baš mi je drago zbog vasuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2011 21:43:27   
mamajanja
nensi ti si rekla da ste upisani u deciji gaj, i mi smo. danas smo bile i jako sam razocarana prvo nama niko nije javio za roditeljski, niko iz nase grupe nije bio, bar ovih par roditelja koji su danas bili. drugo morali smo da ostanemo sa njima sto je meni neverovatno glupo jer to nije dobro, deca tako ne mogu da se priviknu (ovo je moj licni stav jer poznajem moje dete) malo je bez veze da budem sa njom jer ce ona misliti da je to normalno i kad ja vise ne budem tamo ona ce tek tada da place. danas nije plakala bilo joj je lepo i hoce da se vrati i sutra sto je super, nije htela da jede sladak hleb ( sa dzemom) to inace ne voli ali je bez problema popila mleko. vaspitacice su skroz ok Bilja i Slavica. Ja sam se dogovorila da je sutra ostavim i pokusacu da je ostavim bar do spavanja ako budu to prihvatile vaspitacice, danas smo bile samo sat vremena. Sve u svemu nemam neki komentar poseban jer za nju to nije nista dok sam ja tu, mora da ostane sama da bi imala sliku o tome kako se privikava.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Idemo u vrtić!
2.9.2011 10:21:12   
Anck Su Nmaun
JMPM bas mi je drago za Stefija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bas sam se pitala kako ste vi prosliuser posted image user posted image user posted image

Iwana user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 2.9.2011 10:23:11 >

(odgovor članu mamajanja)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Idemo u vrtić!
2.9.2011 11:02:18   
*Alexx*
Dan drugi - plakao je od kako sam parkirala auto ispred vrtića, dok ga nisu odnele vaspitačice. Ne da da mu obujem patofne, plače... Ali dadilja kaže da nije plakao kad ga je uzela iz vrtića. Sreća, pa sad ide vikend, ovo je baš stresno za mene user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Idemo u vrtić!
2.9.2011 11:03:54   
Ana RR
Alexx, za koji dan će se radovati odlasku u vrtić, videćeš user posted image još je sve novo za njega.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Idemo u vrtić!
2.9.2011 11:10:08   
JMPM
Drugi dan. Treba da krenemo od kuce u 08.10h , ali smo krenuli u 7.50h jer S nije mogao docekati. Cim je ustao, kaze mama idemo titiiiiiiiiic, duzimo dugariiiiiii user posted image ! Presvlacenje, oblacenje i napoljeeeee. Sve je super bilo, igrao se, zanimao, odigrao je celu pesmicu Ivin vozic, drzali su se jedno drugome za ledja i trcali po sobici u krug. Super je bio. Kada smo krenuli koci, opet nije hteo, jedva ga izvukoh. Pricao je posle baki kako je zobazani bata busio balone u titicu, drugi je skakao u bajicu, seka bila jepa user posted image ... Sledece nedelje idemo na duze, od 7.45h do 9.30h. Zadovoljna sam user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Idemo u vrtić!
2.9.2011 11:57:01   
Lu
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Hajde, bre, žene, malo pozitive! Tako nam je kako nam je, šta da se radi. Glavu gore i samo pozitivno o vrtiću pred decom user posted image

user posted image
Moj R. je u "uletio" među djecu i sve ih redom grlio, ej te sreće, a kad se sjetim suza kad je prvi put krenuo...zato znajte svi da će kad tad zavoljeti vrtić i prijatelje, to je nešto neprocjenjivouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Idemo u vrtić!
2.9.2011 12:02:40   
Pretty78
DAY 2 ... NO MORE TEARS user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Idemo u vrtić!
2.9.2011 12:04:18   
magnetic
E super Prettyuser posted image ,nisam isla jos na fb da vidim novosti,inace vas stalno pratimuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Idemo u vrtić!
2.9.2011 12:21:22   
Pretty78
hvala magnetic :) danas sam nosila mob rekli su da mozemo da ih slikamo pa ima slikice :)

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Idemo u vrtić!
2.9.2011 13:37:53   
pepeljuga
Mi smo danas bili sat i po, nije plakao dok nije video drugu decu da placu a onda se i on drao zbog njih user posted image
Mislim da je premali za ovo, da bi bilo ok da je samo malo veci pa da moze nesto da razume, ali drugog izbora nemamo tako da mi ostaje samo da se nadam najboljem pa ponavljam sebi da je svaki pocetak tezak, pa tako i ovaj...

< Poruku je uredio pepeljuga -- 2.9.2011 13:38:28 >


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Veliki petak, najtužnija godišnjica i vera...
Godinu dana kasnije bol je i dalje tu. Veo tuge i dalje viori oko škole, na hodnicima, u učionicama ali i nad celom Srbi...
Vaške i svrab, kako ih prepoznati i kako i...
Ako se otkriju vaške, ne treba zaboraviti da i drugi ukućani mogu imati parazite i zaraziti druge, a pranje kose šampono...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here