|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 10:52:50   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: bokicans

Jao ljudi ,povraća mi se od treme,stomak me boli.user posted image Nađa već plače,mogu da zamislim sta ce bit ujutru i večerasuser posted image


Izdrži! user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 10:54:06   
Ana RR
Joj verujem ti, ja već vidim sebe kako kukam.

Kad se prijavljuju deca za vrtić? Da bi krenuo sledeće godine u septembru kada treba da ga prijavim?


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 10:57:31   
gagana83
Da li sam ja jedina mama ovde koja se nije osecala lose kada joj je dete krenulo u vrtic? Izgleda da jesam user posted image
Dobro, kod nas je islo malo drugacije, sama je trazila da ide i navikavamo se skroooz postepeno, jos uvek ne spava u vrticu.
Alexx, sta da ti kazem a da vec sama ne znas. Zavolece vrtic, bice mu lepo tamo i naucice toliko novih stvari da ces se i sama iznenaditi.Moje dete obozava vrtic user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 11:01:58   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Kad se prijavljuju deca za vrtić? Da bi krenuo sledeće godine u septembru kada treba da ga prijavim?



U maju ide konkurs. Savet - privikavaj ga, ako možeš, u avgustu, da se ne bi desilo da kreće na privikaavnje sa gomilom dece, nego da bude priviknut kad krenu ostali user posted image

Gagana, vi imate vrtić preko puta kuće, drugo je to user posted image Jutros sam čula kroz vrata bebice kako plaču, baš sam cmizdra. Znam da će mu biti super u vrtiću, on je društven, samo juri za decom, naučiće mnogo toga, a valjda će za mesec dana da se adaptira, majku mu user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 11:04:40   
Ana RR
On će biti baš mali, samo godinu dana ali nemam izbora. Ne želim da ga svekijevci čuvaju, definitivno nisu više u godinama kada im treba ostavljati decu. Svekrva bi ga tovila hranom a svekar bi zaboravio na njega čim bi počeo da gleda neku utakmicu. Ali o tom potom, ima vremena user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 11:08:53   
*Alexx*
Ma, Anči, ja sam potpuno ZA vrtić. Imamo dosta primera na forumu dece koja su krenula sa godinu dana i super im je (Jeca, prase). Ja bih ga dala tada da mi svi živi nisu branili user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 11:09:47   
magde
hahah ja sam se tako grozno osecala kad je Niki isla u vrtic...ali danas sve vise i vise zeli da ide u vrtic samo pominje neke drugare tamo i odlicno je i jede tamo i spava dobro sv eje ok celo leto je isla tamo pa gde bi se igrala inace oko zgrade na plus 40 navikla se odlicno

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 11:14:54   
Anck Su Nmaun
I meni to dodje malo rano, ali vec oko 2 god sigurno bih... radila sam kao vaspitac u jednom privatnom zabavistu meni je bilo zao te decice ,  oni uvek traze vise paznje nego veliki...  ..al kad se mora mora se!

Mi cemo ovih dana da se prijavimo pa nek je prime tokom godine il na jesen bice idealno vreme!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 11:18:53   
bokicans
Meni je jako tesko kada mi N kaze,:A zašto bebe ostaju sa tobom kuci a ja idem u skolicu??

Ja joj objasnjavam da je sa drugarima lepše,naucice puno pesmica,crtace, itd....ali.....Njoj je spavanje problem,a necu da je dizem pre druge dece,da se nebih odvajala i razlikovala,i sami znate kako decu znaju da budu surova ai kasnije necu moci da joj kazem e danas ne dolazim po tebe pre spavanja.

Ma velika je ona,bice to ok ,ja mislim...ili se nadamuser posted image


< Poruku je uredio bokicans -- 31.8.2011 11:19:32 >

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 11:39:19   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: bokicans

Jao ljudi ,povraća mi se od treme,stomak me boli.user posted image Nađa već plače,mogu da zamislim sta ce bit ujutru i večerasuser posted image


Bokice ovog puta izdrzi i ja sam Lanu vadila cim se rastuzi i tu sam pravila veliku gresku,posle 2-3 nedelje ce se smiriti,meni Lana ne moze da doceka jutro a prosle godine u ovo vreme je vristala user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 11:49:52   
Irence
Ja sam danas u vrticu starijeg deteta pitala vaspitacice za prijvljivanje u jaslice.Moja Jelena 22.februara puni 1 godinu a ja bi trebalo 1.februara da se vratim na posao.Rekle su mi da ja vec sada odem do komisije za upis da podnesem molbu.Pa moze da se desi da krene i pre prvog rodjendana jer ima vrtica koji primaju bebe od 9 meseci.Moram tako rano da je dam a i pravo da vam kazem zelim! Sina su mi cuvale babe i to je bilo strasno.Mogao je na glavu da im se popne one su ga pustale.Cini mi se da jos uvek ne mogu da ga dovedem u red

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 11:55:08   
*Alexx*
Kako je vašoj deci prolazila adaptacija? Kada ste ih dali u vrtić, koliko je trajala adaptacija, kakve su bile epizode? (bićesveuredu, bićesveuredu, bićesveuredu user posted image )

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 11:59:44   
Irence
Moj sin ide vec 3 godine u vrtic i jos uvek se nije navikao.Jednostavno ne voli da ide.Dobro sada ne place ali znao je na pocetku da se gusi u suzamauser posted image Dovedem ga,obujemo patofnice,poljubac i cao!Nema zastajanja,ljubljenja "samo jos jednom",okretanja.Tesko mi je bilo ali mora tako!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 12:41:56   
bokicans
IZVORNA PORUKA: lanajelena

IZVORNA PORUKA: bokicans

Jao ljudi ,povraća mi se od treme,stomak me boli.user posted image Nađa već plače,mogu da zamislim sta ce bit ujutru i večerasuser posted image


Bokice ovog puta izdrzi i ja sam Lanu vadila cim se rastuzi i tu sam pravila veliku gresku,posle 2-3 nedelje ce se smiriti,meni Lana ne moze da doceka jutro a prosle godine u ovo vreme je vristala user posted image


user posted image
O LJ,iz tvojih usta u bozije uši,nedam se sada.Sada sam tvrd oraJ!user posted image VALJDA


< Poruku je uredio bokicans -- 31.8.2011 12:45:51 >

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 13:27:16   
*milica*
Sofija Sutra krece u vrtic...
calo leto je samo o tome pricala...
Jela je da bi porasla, da bi mogla da ide u vrtic, sve je samo zbog toga radila....
a kako ce biti i kako ce se navici-ne znam. jako je drustvena i stalno trazi decu tako da se nadam da ce biti ok...

stefana cu da upisem sad da bi krenuo u januaru....

E sad ne znam kad bi trebalo da je odvedem, da li treba ranije zbog pravljenja grupica i ako bude prozivanja.... obdaniste sutra pocinje da radi, bili su na odmoru od 23.08 do danas... isla sam da se informisem ali nikog nije bilo....
inace, ona je u mesovitoj grupi (2007.2008. i 2009.godiste)

_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 13:54:00   
Lilly*
Za sve mame čija deca sutra kreću u zabavište user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu *milica*)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 15:10:27   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Za sve mame čija deca sutra kreću u zabavište user posted image

A i za tebe! user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 15:36:41   
pepeljuga
takodje, i od mene user posted image nije nam lako user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 19:37:47   
Anck Su Nmaun
Boze pa to je veliko kao polazaka u skolu... a do juce su bile nase male bebe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 19:45:32   
Verus
Da, rastu brzo nasi mali crviciuser posted image  a i user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 23:22:58   
Nensi*
I Vuk krece u jaslice,ali u ponedeljak. Danas smo isli na roditeljski sastanak,meni su pune oci bile suza i danas tamo,sva sreca pa sam sedela u poslednjem redu i niko nije video. Kako ce proci to privikavanje,videcemo.
I od mene jedan zagrljaj za sve koji sutra krecu user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 23:31:42   
pepeljuga
Mi sutra ujutru krecemo, bice sat vremena prvog dana. Ja sam isto sva kao pokisla, znam da je to super za njega ali nesto ne mogu da iskuliram, kad je pre doslo vreme za sve ovo user posted image Ciiiica moja mala user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Idemo u vrtić!
31.8.2011 23:46:46   
JMPM
user posted image Da nam se decica nasa lako priviknu na vrtic, tri put' ura user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2011 9:58:44   
cockic
mi smo danas krenuli u jaslice,ja sam se rasplakala jer kad sam usla
u sobicu da vidimo gde ce biti bilo je 5-6 dece samo jedno nije
plakalo.kad smo ga ostavili bio je super rekao je mama i tata.
i otisao da se igra sa vaspitacicom.ali zato kad smo dosli po njega
bas je plakao.
rekla nam je da pola sata bio super i onda krenuo da place.
mislim da ce sutra biti i gore jer danas nije znao sta ge ceka
a sutra cim udjemo unutra ima da place.danas je bio sat vremena
a suta sat i po user posted image
nadam se da ce se brzo priviknuti user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Idemo u vrtić!
1.9.2011 10:16:04   
Olga75
odvela sam je jutros posle dva meseca , nije joj se svidelo user posted image kenjkala je kad sam odlazila ali oko podne idem po nju , nisu me jos zvali pa predpostavljam da je sve ok

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here