|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 19:15:26   
mikroginon
za sada ti krvna slika nije potrebna

(odgovor članu suncica83)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 19:20:26   
suncica83
mikroginom hvala ti...valjda ce se javiti neko da mi napise sta mi tacno treba za prvu komisiju

(odgovor članu mikroginon)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 19:23:26   
suncica83
koliko sam ja skontala za tu prvu komisiju mi trebaju za mene i partenera sida, hepatitisi i jos sta ide uz to...brisevi urea, miko i hlam....spermogram ..za mene amniohormon, ostali hormoni i uput..je li to sve..ako sam nesta propustila molim vas neka mi neko kaze

(odgovor članu suncica83)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 19:23:55   
mikroginon
nema na cemu i srecno,a tim podacima sa sajta fonda mozes da verujes jer sam i sama odatle gledala sta sve treba

(odgovor članu suncica83)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 19:24:53   
suncica83
da zaboravila sam za mene jos papa i ultrazvuk..to je to ..valjda!!!

(odgovor članu suncica83)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 19:27:23   
mikroginon
ima jos analiza krvi koje ti trebaju TOXO,CMV,RUBELA,WDRL,TPHA,zatim hormoni za stitnu zlezdu,a sto se briseva tice trebaju vam i obicni bakterioloski pored tih koje si nabrojala,i pazi na datume jer za hormone su samo tri meseca ja mislim,a za ostalo je 6 meseci,jedino je spermogram godinu dana

(odgovor članu mikroginon)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 19:37:56   
PalcicaBg
Na sajtu RZZO ima objavljen ugovor sa privatnicima,tamo gde su javne nabavke.To je to user posted image Zelim vam pozive sto pre!

(odgovor članu mikroginon)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 19:41:41   
suncica83
idem na sajt rzzo

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 19:46:39   
suncica83
ja to ne mogu da nadjem..mozes li copy paste..pa stavi ovde

(odgovor članu suncica83)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 19:49:32   
PalcicaBg
http://www.rfzo.rs/download/javne%20nabavke/404-1-226-13-102%20Obavestenje%20o%20dodeli%20ugovora.pdf

Evo ga user posted image

< Poruku je uredio PalcicaBg -- 6.12.2013 19:50:04 >

(odgovor članu suncica83)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 19:56:08   
suncica83
wow extra..puno ti hvala..

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 19:59:43   
tamaricapn
devojke zelim vas sto pre pozive vidim da su objavili klinike i sto pre u postupak i sa velikim betama user posted image

(odgovor članu suncica83)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 20:07:09   
wivern

Sve za prvu komisiju vam je OVDE

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu suncica83)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 20:12:35   
Lepterija
Mikroginon, ja sam imala cistu koju su mi punktirali pre stimulacije. Bitno je da ti jajnici budu cisti da bi proizvela sto vise folikula.
Sa ureaplazmom nikako u proces. Taj problem ima clanica Brbljivica, nadji je na temi Spebo, ona ceka tamo na vto, ali moraju izleciti ureaplazmu.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 20:26:43   
mikroginon
Hvala Lepterija :) Koliko pre stimulaciju su ti aspirirali cistu,jer ja 18.01.pocinjem sa injekcijama,dobila sam i semu,a prekljuce su mi rekli da treba da s eradi intervencija na cisti

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 20:45:08   
Lepterija
Par dana pre nego sto trebas dobiti poslednju mecu. Mozda tvoja cista do tad sama pukne, ako ne, nista ne brini. Legnes, oni pod ultrazvukom to pomocu igle punktiraju, osetis samo kako te malo ta igla bocka. Tako se u sustini radi i aspiracija posle, samo je punkcija bez anestezije. U Spebu to kosta 5000din.
IZVORNA PORUKA: mikroginon

Hvala Lepterija :) Koliko pre stimulaciju su ti aspirirali cistu,jer ja 18.01.pocinjem sa injekcijama,dobila sam i semu,a prekljuce su mi rekli da treba da s eradi intervencija na cisti


(odgovor članu mikroginon)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 20:47:18   
Lepterija
I da, ti imas jos mesec dana fore, ona moze do tad 100 puta da pukne ako je vodena.

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 20:47:22   
mikroginon
Puno ti hvala,samo sto ja zbog ovog glupavog mikroginona ne znam vise ni kada treba da dobijem user posted image

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 20:50:36   
Lepterija
Ja sam sigurna da sam od njega cistu i dobila, mada bi trebalo da on cisti jajnike. Kontracepcija mi uopste ne prija. Mada sam dobijala posle 2-3 dana od prestanka, ali ta krvarenja su bila bas oskudna.

(odgovor članu mikroginon)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 20:54:40   
mikroginon
To i ja mislim,jer je nisam imala pre nego sto sam ga pocela piti,Inace mi je bas tesko pao.A koliko si imala fore da se oporavis posle op.?

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 21:33:56   
Skijasica
Suncice,
jesi li nasla sta ti treba sve za komisiju? Ako su ti mm rezultati ok, trazice ti i laparaskopiju ili HSG.

Sto se tice ureaplazme, ja sam je imala pred laparaskopiju i nisu hteli da mi je rade dok je ne iscistim. Pila sam antibiotike i dosta caja. Po 1,5l dnevno. Caj sam kupila u specijalizovanoj prodavnici cajeva i svega prirodnog. Caj je bio mesavina svega i svacega. Rekla sam prodavacici za sta mi treba i ona mi je dala taj. Relativno brzo sam je se resila. I kasnije posle par meseci kada sam radila briseve za VTO bila je negativna.
Nadam se da sam ti bar malo pomogla!

(odgovor članu suncica83)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 21:39:07   
imperial
Drage moje,danas sam bila kod patologa na pregledu,sve tri bebice su super,ja sam sada osma nedelja,i doktor mi predlaže redukciju jednog ploda,zbog velikog rizika,imam malo vremena da se odlučim,mnogo smo tužni,veoma je teška odluka,znam da je na nama sve ali bi mi neki savet ili neko iskustvo veoma značilo....

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 21:42:58   
plačljiva
Imperial,znam da je odluka teška user posted image ovako,Alexis79 je rodila trojke,potraži je na forumu i iščitaj njena iskustva,radila je u Spebu VTO pa možda je tamo pisala nešto...user posted image

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 21:50:33   
dunja RR
Joj Impa, baš baš teško.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Vantelesna oplodnja XII
6.12.2013 21:52:15   
17 joka
Impa, divno je da su tri bekice, odluka je na vama, mada ako je sve ok, ja bih ipak odlucila da ostanu sve tri, tako je negde bilo zapisano,ali opet to je samo moje misljenje.
evo i dva para iz nisa su dobili trojke
neznam svako odlucuje za sebe a opet je to dar od Boga neko ga i nedozivi, odluka je preteska,ja vam zelim svu srecu i jako sam srecna zbog vas.

nisam u toku ima li jos lepih vesti ako ima čestitam svima i onima koji su u postupku puno srece i uspeha!

sve vas puno user posted image user posted image hrabre zene

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here