|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Piškim krv
13.9.2009 20:54:41   
Anoniman
Tasho a da nije krenuo pesak ili kamencic iz bubrega? Ja sam imala takvih problema samo nisam primetila krv! 

(odgovor članu bonita)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Piškim krv
13.9.2009 22:16:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

Tako je moj Luka imao ali krvarenje traje desetak minuta i prestane onda se vide samo krpice koagulisane krvi....... Nemš temperaturu?


Meni je jako krvarenje trajalo od nekih podne pa do 15h pri svakom mokrenju. Onda je samo piškenje bilo bez krvi, ali kada se obrišem, budu kao neka krvava vlakna, kao ugrušci krvi. Nisam imala temperaturu.


IZVORNA PORUKA: lu


Eh da,bila sam trudna,mislim nije još test pokazao ali sam očekivala da bude pozitivan i bio je,zato sam pila samo uvin čaj,umjesto vode


Pitala sam dr šta da radim jer postoji šansa da sam trudna (nemam nikakve simptome, ali realno - šanse da sam trudna su iste kao da nisam), rekao je da onda ne uzimam Ciprocinal već Pentrexyl, i da sipam tople vode u flašu od koka kole i da grejem stomak. Sutra otvaram bolovanje.


Longacef Miljo? BRRRRRR to boli kada se daje! Meni su ga davali u injekcijama pre nekih godinu i po zbog gnojne angine.

Ne znam za pesak? Jel to vidljivo?

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Piškim krv
13.9.2009 22:20:38   
Lu
Nisam ni ja imala jako krvarenje,samo u tragovima kad se obrišem...
Ja navijam da bude kao kod meneuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Piškim krv
13.9.2009 22:21:24   
Anoniman
Ah, ne znam da li to uopste i pece , ja sam primala i gore od toga, u stomak- e to tek pece, tako da longacef dodje mila majka. Ali Longacef samo kod jakih upala. Mozes slobodno Amplcilin ili Palitrex. Mada ti slusaj svog doktora.

Pijesak i mulj nisu vidljivi golim okom. Tako kazu, kad piskis krv, da se pokrenu ti gradjevinski materijali, pa struzu kanale.


Longacef Miljo? BRRRRRR to boli kada se daje! Meni su ga davali u injekcijama pre nekih godinu i po zbog gnojne angine.

Ne znam za pesak? Jel to vidljivo?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Piškim krv
13.9.2009 22:32:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn


Pijesak i mulj nisu vidljivi golim okom. Tako kazu, kad piskis krv, da se pokrenu ti gradjevinski materijali, pa struzu kanale.




To ima smisla.

Moje mama i baka su takođe imale problema sa urinarnim infekcijama, i krvarenjima. Bakino iskustvo je da kaa je krvarenje - onda je jača infekcija, a mamino da kada je krvarenje - onda je hronična upala.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Piškim krv
13.9.2009 23:11:59   
Anoniman
Pa ako krene pesak ili kamencic struze kanale pa zato i boli pri mokrenju a nekad se pojavljuje i krv! Meni je bio krenuo pesak od neke vode iz banje i isla sam na svaka 2 minuta ali bukvalno na toliko u wc,piski mi se a ne piskim nista a peceeeeeeeeee! Bila sam tada na ultrazvuk i dala mokracu na analizu i tacno je pesak krenuo bio! Brusnice i uvin caj bi tebalo da smire to!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Piškim krv
13.9.2009 23:16:49   
Anoniman
Mene je već peklo, od ešerihije. Ne javlja se peckanje (pečenje - da mu ne tepam, ne pecka nego peče) i kod običnih infekcija, a ne samo kod peska, kamena... 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Piškim krv
13.9.2009 23:18:48   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Pa ako krene pesak ili kamencic struze kanale pa zato i boli pri mokrenju a nekad se pojavljuje i krv! Meni je bio krenuo pesak od neke vode iz banje i isla sam na svaka 2 minuta ali bukvalno na toliko u wc,piski mi se a ne piskim nista a peceeeeeeeeee! Bila sam tada na ultrazvuk i dala mokracu na analizu i tacno je pesak krenuo bio! Brusnice i uvin caj bi tebalo da smire to!


meni se to desvalo pre nekih 8-9 godina, dve godine za redom, leti kada je najtoplije.....a i boleli su me bubrezi....( nikada nisam povezala to sa peskom a mozda sam trebala...ja sam samo mislila da su prehlade, tada sam bila klinka, nosila kratke majice i nisam pazila na zdravlje, pa sam zato pripisivala prehladama)

...hvala Bogu godinama nemam problem sa tim....a jednom mi se to desilo kod mm kada je ziveo u stud.domu...pa smo stavili kantu na sred sobe u koju sam piskila kap po kap svakih pola minuta, jer dok bi dosla do wc-a ( 20 m) na kraju hodnika....kada se setim tih muka jeza me hvatauser posted image

....ja sam posle cim osetim i malu mogucnost da do toga dodje pila caj od persuna.....on je najzdraviji nema boljeg leka za to....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Piškim krv
13.9.2009 23:20:14   
Anoniman
Čula sam i za čaj od peršuna. 

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Piškim krv
13.9.2009 23:23:10   
dunja RR
probaj Tashke ako imas persun ali nemoj ga kuvati nego preli malo veze sa vrelom vodom, neka odstoji par minuta pa popi( ne stavljaj secer) i nemoj da bude mnogo jak caj ( nema efekta, caj i nije zdravo) samo dve tri travcice preli.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Piškim krv
14.9.2009 10:24:11   
Modessty
Tasho kako si? Šta kažu doktori?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Piškim krv
14.9.2009 10:38:28   
sephora
tasho, meni se isto desilo i to u TRUDNOĆI, treći mesec...
otišla sam odmah kod lekara jer nisam znala odakle ide krv, ispostavilo se da je iz urinarnih kanala. dala sam urin na analizu ali zbog tegoba koje sam imala odmah su mi ginekolozi prepisali CEFALEKSIN.
odmah mi je bilo bolje,...i sve je bilo posle ok!!!

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Piškim krv
14.9.2009 10:46:10   
nina_i_milos
Ja sam pila pipegal kapsule i bas su mi pomogle,doduse nije bio problem sa bubrezima
vec sam se valjano prehladila,ali mozes da probas,u svakom slucaju odlazak u wc
mi nije vise bio horor kad sam pocela da ih pijem.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Piškim krv
14.9.2009 10:54:27   
sephora
CEFALEKSIN dakle smeš da uzmeš i ako si trudna. Ja sam se njega napila (posle mi našli ešerihiju i u cervikalnom brisu) u trudnoći pošteno, pa sam rodila zdravo i normalno dete, hvala Bogu!!! kod ginekologa je to lek prvog izbora kada su u pitanju infekcije urogenitalnog sistema.

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Piškim krv
14.9.2009 12:24:16   
Anoniman
Krenula sam sa palitrexom, iscimala sam se sa lekarima od jutros user posted image . Odnela urin na analizu - urinokultura za 2-3 dana, dr rekao da pijem Pentreksil. Kod državnog lekara sam ušla na bezobrazluk, pošto call center za zakazivanje je misaona imenica dobiti. Dobila sam dva dana bolovanja. Ona se bunila za Pentreksil, kaže ko još to daje? Ona mi prepisala Amoxicilin, kaže i to sme AKO sam trudna. Kaže "To ste se vi prehladili, a i hoće to tako na početku trudnoće!" user posted image

Najjača fora će biti ako uopšte nisam trudna a ja se iscimala kao majmun! user posted image

(odgovor članu sephora)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Piškim krv
14.9.2009 12:26:00   
sanji
Što je sigurno, sigurno je! A svi ovde navijamo da jesi!user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Piškim krv
14.9.2009 12:27:23   
Anoniman
Ma navijam i ja... ne znam ni sama za šta više navijam, samo da ne boli više - za početak. Muka moja juče. 

(odgovor članu sanji)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Piškim krv
14.9.2009 12:30:08   
sanji
Jel ti je bar malo bolje danas?



_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Piškim krv
14.9.2009 12:33:37   
Anoniman
Jeste, više ne piškim krv, bude koji ugrušak ili krvno vlakno kada se obrišem, i to ne uvek. MNOGO manje peče pri mokrenju!

(odgovor članu sanji)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Piškim krv
14.9.2009 12:36:44   
sanji
Onda si se stvarno prehladila! Jedina sreća u nesreći, kod prehlada to jako brzo prođe, čim se krene sa terapijom tegobe su sve manje! Odmaraj par dana!user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Piškim krv
14.9.2009 13:42:53   
Shishica
Uh, ja sam kao mala bila u bolnici zbog toga.. ne znam sta je to bilo..znam samo da sam piskila krv i da sam bila u bolnici..
Mislim da su bubrezi u pitanju bili..ali ne pesak, kamen..

Mislim..sad nisam nista pomogla ali eto setila sam se toga pa da kazem..

A dobila si Taso dobre preporuke za cajeve!!!

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Piškim krv
14.9.2009 13:44:01   
Modessty
e baš mi drago da si dobro.user posted image

A ako je trudnoća u pitanju, e to ćemo da proslavimo propisno!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Piškim krv
15.9.2009 9:53:49   
Anoniman
Tashke šta kaže hećim(doktor) šta je ...zbog čega????

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Piškim krv
15.9.2009 9:58:07   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Jeste, više ne piškim krv, bude koji ugrušak ili krvno vlakno kada se obrišem, i to ne uvek. MNOGO manje peče pri mokrenju!


Tasho, meni je tako bilo u martu, primala sam inekcije i pila antibiotike, mislila sam da sam trudna al sam zatrudnela sledeceg meseca... pa ti vidi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Piškim krv
15.9.2009 15:12:13   
sephora
Tasho, drago mi je da ti je bolje. Palitrex je isto što i Cefaleksin. Biće ti OK, a vidiš i meni je to tako isto bilo na poćetku trudnoćeuser posted image
Navijamo za prinovuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Puno pzdrava!!!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here