|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Piškim krv
15.9.2009 15:39:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Tashke šta kaže hećim(doktor) šta je ...zbog čega????


Ništa još. Čekam rezultate urinokulture, draga.

Nemojte me žene tripovati na trudnoću. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Piškim krv
15.9.2009 15:45:11   
cicko
A kakav ti je onaj obicni nalaz urina, onaj sto redovno rade u laboratoriji? Ima li eritrocita?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Piškim krv
15.9.2009 15:46:52   
Anoniman
a to sam predvidjela da si već ranije napisala da nosiš mokraću za urinokulturu (3 dana za redom) ako se ne varam user posted image

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Piškim krv
15.9.2009 15:50:36   
Anoniman
Nisam ga podigla, podići ću od jednom, šta mi znači samo urin bez urinokulture? Dostaviće rezultate mom tati iz laboratorije, pa će mi on javiti kada budu gotovi. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Piškim krv
16.9.2009 19:34:36   
Anoniman
Ešerihija > 100 000

Dr kaže da pređem na Panklav.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Piškim krv
16.9.2009 19:51:59   
guppy RR
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Piškim krv
16.9.2009 20:16:00   
mihi
Kod odraslih se ne leči do 250.000 cfu/ml urina.  Mislim da su tebi dali terapiju jer si imala hematuriu (krv u mokraći).

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Piškim krv
16.9.2009 20:19:18   
mihi
Znači ti pregled urina jer vidiš da li ima infekcije na osnovu broja Le i svežih Er, ili samo imaš bakteriuriu. Ja MIlošu stalno radim pregled urina a jednom mesečno i urinokulturu jer on ne zna da kaže šta oseća.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Piškim krv
17.9.2009 8:30:45   
Anoniman
Ma znam, ali pošto sam bila 90% sigurna da se ešerihija vratila, trebala mi je urinokultura kako bih znala KOJA bakterija je u pitanju!

E, pošto je ešerihija, nastaviću da piskaram u temi o ešerihiji.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Piškim krv
5.10.2009 5:22:34   
nije bitno
ZNAM TOTALNO KAKO TIJE IMALA SAM ISTI PROBLEM BOLOVI SU MI JAKI BILI PILA SAM I UVIN CAJ I PERSUN I GOVORILI SU MI DA STAVLJAM SVINJSKU MAST NA ULOZAK I NISTA NIJE POMAGALO DOK NISAM OTISLA DOKTORU I REKLI SU MI DA IMAM HERPISS SAD NEZNAM KAKO  SE TO KAZE NA NAS BILA SAM OTEKLA DOLE JAKO DA NISAM MOGLA SJEDITI KRV SAM MOKRILA PEKLA ME MOKRACA ,dok mi nisu dali lijekove zovu se valtrex  pila sam ih za 10 dana i dameje to proslo ali sta sam jos ustanovila on ginekologa da mije materica jako niska ostala posle poroda i da lao dobivam razne infekcije i imam jake sada bolove u pelvis  pa trenutno radim sve nalaze kad zavrsim reci cu vam tacno staje i do cega dolaze ovi bolovi a voljela bih znati sta se more uzimati za matericu da se vrati na svoje mjesto ako iko zna da mi javi na email  i samo jos jedno ko boluje od mokracnih kanala dobre su tablete od cranbery i sok isto da pije naj vise jer to prociscaje kanale

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Piškim krv
5.10.2009 11:14:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nije bitno

ali sta sam jos ustanovila on ginekologa da mije materica jako niska ostala posle poroda


Ne znam zaista šta znači da je materica ostala niska. Javi se kada završiš sa analizama...

(odgovor članu nije bitno)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Piškim krv
24.10.2010 13:47:52   
Anoniman
Opet piskim krv, opet eserihija, opet antibiotici, a tek pre 7 dana sam prestala da ih pijem... :(

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Piškim krv
7.9.2011 0:58:29   
AndreaK

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ah, ne znam da li to uopste i pece , ja sam primala i gore od toga, u stomak- e to tek pece, tako da longacef dodje mila majka. Ali Longacef samo kod jakih upala. Mozes slobodno Amplcilin ili Palitrex. Mada ti slusaj svog doktora.

Pijesak i mulj nisu vidljivi golim okom. Tako kazu, kad piskis krv, da se pokrenu ti gradjevinski materijali, pa struzu kanale.


Longacef Miljo? BRRRRRR to boli kada se daje! Meni su ga davali u injekcijama pre nekih godinu i po zbog gnojne angine.

Ne znam za pesak? Jel to vidljivo?




user posted image user posted image hehe...gradjevinski materijali...joo od cega li nam se samo to javlja?! majku mu...muke... nema sta me nije snaslo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Piškim krv
10.12.2011 21:19:19   
Anchy_Ljuba
zeneeee
Pre dve nedelje sam posumnjala na trudnocu, uradila test - n-e-g-a-t-i-v-a-n-. Pre tri dana mi je prestala menstruacija a danas oseca pritisak dok piskim i par kapljuca krvi na wc papiru.... Nemam nkakvu upalu besike pretpostavljam jer me nista ne boli.... Da li je ipak trudnoca ili mozda upala koju ne osecam....


           *P*O*M*O*C*

                                    *H*V*A*L*A*


_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Piškim krv
10.12.2011 21:21:32   
Snelle
Anchy user posted image
Ne verujem da je trudnoća, biće pre da je neka urinarna infekcij.

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Piškim krv
10.12.2011 21:24:06   
Anchy_Ljuba
snelle user posted image
Al nista ne osecam

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Piškim krv
10.12.2011 21:27:13   
Olga75
pa odakle ide krv ? iz vaginalnog ili urinarnog otvora? prvo moras to da definises

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Piškim krv
10.12.2011 21:31:29   
Anchy_Ljuba
user posted image user posted image I don't no
Znam samo da mi se to desilo.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Piškim krv
10.12.2011 22:11:12   
Jele
Ja nešto ne verujem da je urinarna infekcija, one bole k'o vrag, bar je kod mene tako bio slučaj kada sam piškila krv - kao da sam noževe piškila... ne znam, možda lupam


(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Piškim krv
10.12.2011 22:13:54   
Olga75
ma sve u maloj karlici se reflektuje jedno na drugo , nego kad se budes brisala sledeci put , prvo papir prema uretralnom otvoru pa onda drugi papir prema vaginalom pa ces biti na cisto odakle ide ta krv

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Piškim krv
10.12.2011 22:15:54   
Anoniman
I mene je bolelo.
Anchy, kada sledeći put budeš piškila, nemoj brisati sve od jednom, obriši prvo urinarno, pa pogledaj papir, pa obriši vaginalno drugim papirom i pogledaj. Moraš saznati odakle krv.

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Piškim krv
10.12.2011 22:32:33   
Anchy_Ljuba
Krv potice iz vagine, i ima sluzi, kao kad imate plodne dane 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Piškim krv
10.12.2011 22:33:15   
Anchy_Ljuba
Opet je bilo par kapljica....


(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Piškim krv
10.12.2011 22:47:40   
Anoniman
Pa možda su zaostatci od veštice, a ako ćeš biti mirnija, uradi betu i idi doktoru.

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Piškim krv
10.12.2011 22:53:38   
Anchy_Ljuba
Ma vestica otisla jos pre 3 dana...Nije od nje....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here