|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Guam kozmetika
5.10.2010 14:48:45   
LillyT
Ja ću da bacim hejt na GUAM, mnogo košta, efekti mali. Nisam baš imala puno celulita, više je to onaj površinski, mekani i kada sam počela sa njihovom kremom i gelom bila sam oduševljena. To je trajalo 10 dana i od tada kao da se ništa dogodilo nije... Mislim da bih isti efekat postigla i sa 3 puta jeftinijom kozmetikom. A možda je to samo produk mog nezadovoljstva izgledom. Pitala mm-a, on kaže da ja nemam celulit... ćora ćorava... a ja ga i dalje gledam

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Guam kozmetika
14.10.2010 17:33:24   
Verus
mina jel to ona od skoro 5000 koja je velika i ima dovoljno za dupe i za stomak?

Svekrva mi donosi nesto a ne znam sta da joj kazem da kupim od ovih?  Blato? I gde ona to moze naci? U kojoj apoteci?  Hvala vam curke!
IZVORNA PORUKA: minavb

Guam fango topla krema.user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Guam kozmetika
14.10.2010 18:25:55   
LillyT
Verus, meni je apotekarka rekla da te kreme sa toplim i hladnim efektom ne proporučuju tokom dojenja. Postoji cela kolekcija za porodilje, pa neka ti sveki to pogleda. Imaš ih u većini apoteka, vidim da ih sada prodaju i u Lilly-u i DM-u.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Guam kozmetika
14.10.2010 19:24:58   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Verus RR

mina jel to ona od skoro 5000 koja je velika i ima dovoljno za dupe i za stomak?

Svekrva mi donosi nesto a ne znam sta da joj kazem da kupim od ovih?  Blato? I gde ona to moze naci? U kojoj apoteci?  Hvala vam curke!
IZVORNA PORUKA: minavb

Guam fango topla krema.user posted image



ja sam najzadovoljnija guam fango kremom za stomak i bokove (pancia e girovita)

user posted image
i guam nocnom kremom - ona je ogromna, 500ml

user posted image

i savetujem u apoteci Srbotrade u sindjelicevoj jer imaju super cene!



_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Guam kozmetika
14.10.2010 20:31:59   
Verus
Hvala devojke! Citala sam da ste pisali da ne sme dok se doji...ali ja necu skoro tamo a ona sada dolazi pa ko zna kada ce opet neko da nam dodje...pa da imam kad budem smela da koristim...

kissic

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Guam kozmetika
15.10.2010 9:30:29   
*Alexx*
Verus, pa zar u USA nemaju dovoljno dobre preparate za celulit?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Guam kozmetika
15.10.2010 14:24:35   
Verus
koristila sam Lorealov i bio je dobar.  Al otkud znam, ja nekako vise volim Evropskouser posted image
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Verus, pa zar u USA nemaju dovoljno dobre preparate za celulit?


(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Guam kozmetika
25.11.2010 21:34:03   
Anoniman
Koja je ta krema za zatezanje sisa?
Zivela apoteka u Sindjelicevoj na coskuuser posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Guam kozmetika
26.11.2010 8:14:29   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: ribizla

Koja je ta krema za zatezanje sisa?
Zivela apoteka u Sindjelicevoj na coskuuser posted image user posted image



ali na cosku onom malo iznad Bulevara user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Guam kozmetika
26.11.2010 15:33:19   
Anoniman
Pa da,na uglu sa Niskom,tu mi je i zubar  user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Guam kozmetika
11.5.2011 22:59:39   
Suncicabg
Jel mi mozete preporuciti neki proizvod koji je i za stomacic i butine i zadnjicu?
I jel ima ovih proizvoda po apotekama, ili samo u nekim specijalnimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Guam kozmetika
1.6.2011 13:39:48   
cici78
Ja ovih dana planiram da kupim Fango toplu blatnu kremu za mrsavljenje za stomak, kosta 1957 din. Apoteka Metropoliten je valjda glavni uvoznik, nasla sam je i kupicu tamo. Nekako su mi strucni i dobre savete cete dobiti od devojaka koje tamo rade. Nemam neki veliki stomak ali volela bih da skinem taj sloj celulita koji mi je ostao posle porodjaja, a i da zategnem kozu stomaka. Ova krema sve to radi. Pa videcemo.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Guam kozmetika
1.6.2011 13:42:52   
Jeca*
proveri ipak cene sa ovom apotekom koju ja pominjem iznad...čini mi se da su jeftiniji...

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Guam kozmetika
1.6.2011 13:45:57   
cici78
Jeco, jel moze da bude neka velika razlika? Gde god sam pitala bila je slicna cena ovoj. U nedoumici sam, da li cu morati i blato ili ce mi ova krema biti dovoljna? Znam da je kombinacija blato+krema ideana, ali...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Guam kozmetika
1.6.2011 13:48:39   
Jeca*
pa ne znam...nista te ne kosta da ih pozoves...isplati se ako je razlika a kupujes vise krema, obzirom da su skupe
ja ne volim blatne kreme, jer imam ja lose iskustvo sa guam blatom. DObila sam jednu probicu uz kremu, namazala i odreagovala jezivo...uletela sam u kadu koliko me je sve svrbelo i peklo, mislila sam da cu umreti. Zato nikad nisam probala blatne kreme. Meni je savrsena ova koju sam gore navela PANCIA E GIROVITA..nju sam mazala na stomak, guzu, butine...od kolena do grudi user posted image
sad koristim hladnu za celulit GUAM FRESCO i odusevljena sam!
ja mislim da sta god uzmes od njih ne mozes da pogresis user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Guam kozmetika
1.6.2011 14:01:41   
cici78
Pa da, ova krema koju ja hocu zove se Guam fango crema pancia e girovita, ali u prevodu pise fango topla blatna krema za mrsavljenje za stomak, narandzasta tuba. Maze se ujutru i uvece i ne ispira se kao blato. Jel to predlazes? Jao, ja se plasim tih nezeljenih efekata. Zvala sam ih sad i oni tu kremu predlazu.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Guam kozmetika
1.6.2011 14:05:26   
Jeca*
da da...to je ta. evo ti slika gore
ja sam mazala sam jednom dnevno
pazi, kad je namazes pocrvenis kao rak (vodi racuna da mazes samo dlanovima, a ne da ti hvata krema i podlaktice), obavezno obuci brus...i dobro operi ruke
ne mazes dok imas ciklus. i bolje je da mazes odmah posle kupanja...vremenom ce ti se koza adaptirati pa nece toliko da peče...ali nije strasno. Znaci crvenilo i "gorenje" je normalna reakcija. Nije normalno ako te svrbi, guši ili sl...ali ne verujem da to sa kremom moze da se desi, ne brini.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Guam kozmetika
1.6.2011 14:08:36   
cici78
E hvala ti puno na savetima, vidis to za ciklus nisam znala. Samo jos jedno pitanje, jel moze da se maze i na bokove, jer se ovde nigde ne pominju bokovi? Valjda ce se za dva meseca intezivnog koriscenja videti poboljsanje...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Guam kozmetika
1.6.2011 14:16:59   
Jeca*
da, slobodno....od kolena do ispod grudi. Meni je bas delovalo...

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Guam kozmetika
15.7.2011 22:38:29   
isidora88
sad citam o toj kremi koju hvalite, koliko ste skinuli u obimima sa jednom tubom kreme?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Guam kozmetika
29.9.2011 10:57:16   
Lu
Jeco uzela sam ovu Guam fango u HR, košta 115kn, to je oko 14 eura, jel tako i u Srbiji?
Mene tek jutros malo peckalo po trbuhu i zacrvenio se a mažem već 4-5 dana.
Sad čitam da si napisala da se ne koristi za vrijeme ciklusa?
Jel imaš još neki savjetuser posted image
I da, nakon koliko se vide rezultatiuser posted image
I zapamti da ja i vježbamuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Guam kozmetika
29.9.2011 11:02:44   
Jeca*
ja guam koristim non stop. Cim potrosim kupim novu user posted image

trenutno imam ovu

user posted image


ako vezbas mogla si da nabavis i onu za sportiste, odlicna je...nju sam koristila posle treninga

user posted image

inače, fango sam ja uvek mazala ujutru ili pre neke aktivnosti, bolje nego pre spavanja. Okupam se lepo, obrisem i namazem temeljno dok ne upije. SAcekam 10ak min pa se obucem. Butine mazi odozdo na gore (kao ac masaze sto se rade), guzu, stomak i ispod guze kruznim pokretima...da sto bolje upije. I videces kako pečeeeee user posted image  a rezultati...pa bar dve nedelje svaki dan, cini mi se da je potrebno i videces promene...bar bi trebalo user posted image  ja mazes od dana kad mi prodje ciklus pa do pocetka sledeceg...bilo koju od tih krema
to jedino ne vazi za kreme protiv strija, mislim da njih mozete mazati stalno

< Poruku je uredio Jeca* -- 29.9.2011 11:04:21 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Guam kozmetika
29.9.2011 11:06:42   
Jeca*
inace narandzasta fango krema (pancia e girovita) koliko ja znam kosta oko 1700,00..tako da je to ok cena

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Guam kozmetika
29.9.2011 11:15:23   
Lu
Pa da, ja sam tu narandžastu uzela, miriše na narandžu, mažem ujutro i naveče, tako piše.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Guam kozmetika
29.9.2011 11:29:32   
Jeca*
ja sam mazala samo jednom dnevno
jel ova?

KLIK

ja sam nju potrosila 2-3 tube...u pocetku kad sam krenula sa mrsavljenjem...sad malo šaram i menjam i isprobavam i ostale user posted image

koristila sam znači nju
onda fango hladnu (zeleno bela kutija), onda nocnu (ono veliko teget pakovanje), za strije (plava tuba - odlicna...planiram je za sledecu trudnocu user posted image ), snell pancia e girovita, fango sport i sad ovu zutu user posted image



_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Prepusti se NIVEA Q10 losionima za telo!
Većina nas svake godine ima jednu želju – da leto potraje barem mesec dana duže. Okej, možda ne možemo da bezbrižno upij...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

porodica
Admin

Koliko cesto kuvate

svakodnevno (58%)

svaki drugi dan (42%)


Ukupan broj glasova: 40

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here