|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
11.1.2014 13:28:34   
mika79
Soso verujem ja da ćeš se ti lako dogovoriti sa tm.
Pošto ja imam hipotirozu kad sam uradila betu uradila sam i hormone štitne žlezde, tsh je 3,67 pa sam odmah zvala endokrinologa i povećala mi je dozu leka.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
11.1.2014 13:56:38   
degu
Super Mika i nije ti skočio tsh. Moj je poludeo odmah sa betom skočio na 12, pa mi je povećana doza leka pa pao na 4 i sad opet skočio na 9. Sad opet moram kod endokrinologa da mi pojača dozu ponovo. Mada je bitno da smo sve vreme pod terapijom i da nam ne fali t4.

I bravo za srculence user posted image user posted image

< Poruku je uredio degu -- 11.1.2014 13:58:54 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
11.1.2014 18:22:57   
blesavko
Mika 79 bravo za malo srculence user posted image

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
11.1.2014 18:32:19   
ivaMark
Bravo za nove user posted image
Sosa, ne bih mogla ja da cekam toliko... Otisla bih pa ne znam koliko da je rano, kad sam po malo i panicar user posted image a inace sa prvom trudnocom se videla tackica sa 4ned i 4dana. Bitno je da ti dr kaze da je ok, da je plod na pravom mestu..naravno brisevi itd.


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
11.1.2014 18:41:52   
Sosa Mena
Videcu kad mm moze. Pocinje mu polugodiste, a radi u obe smene. Treba to uklopiti.
Sa ovom trudnocom sam nekako mirnija. Ne stresiram se toliko. Sa Menom sam momentalno otrcala kod dr da je umirala od smeha kad me je vidla. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
11.1.2014 18:46:18   
mika79
Trudniceuser posted image
Soso samo kad ti nemaš nikakvih tegoba, nije ti kasno do 7-8 nedelje.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
11.1.2014 18:48:10   
Sosa Mena
Kad smo se cule 30-og rekla mi je da nema potrebe da dolazim pre 21-og. Tako da bi da sacekam da ne bi isla dva puta za dve nedelje.
Kako si mi ti? user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
11.1.2014 18:52:31   
mika79
Dobro sam, juče me je jako bolela glava i povraćala sam a danas kao nova.
Rekli smo mojim i svekijevcima i kumovima svi plaču kad su čuli, mm već dva dana plače.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
11.1.2014 18:54:39   
Sosa Mena
Kako da ne place kad ste dobili najlepsi dar od Boga. I mm je prvi put plakao ko kisa, a sad je izneo konstataciju: A sta mislis da mogu da imam dece sad bi pravio petorke user posted image
Ja ne povracam ali mi se povremeno pojavi mucnina i grudi me otkidaju.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
11.1.2014 18:58:55   
mika79
user posted image za tm.
Čudno je to spermogramom kao što može da se pokvari bez razloga tako može i da se poboljša.
Soso samo neka one otkidaju.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
11.1.2014 19:02:42   
Sosa Mena
Od 2010 nije vise ni jednom radio spermogram tako da ne znam kakva je situacija. Al mesec dana pre druge trudnoce (tj trudnoce sa Menom) bio je ocaj. Ali vidis i iz ocaja ispade vrtirepka user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
11.1.2014 19:06:06   
mika79
I bolje štp ga nije proveravao samo bi se dodatno stresirao, najbolje kad se desi iznenada.
Šta kaže vrtirepka jel bi više volela batu ili seku?

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
11.1.2014 19:09:42   
Sosa Mena
Mena je jedno mesec dana pre ove trudnoce vikala da ce Deda Mraz da joj donese bata user posted image Kao da je slutila nesto. I bas juce je pita tata: Sta vise zelis brata ili seku? A ona ce: I bata i seku user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
11.1.2014 19:13:02   
mika79
Onda ako sad nisu blizanci morate se potruditi posle da ispunite detetu želju, znam da tebi neće biti teško a verujem i tm.user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
11.1.2014 19:15:47   
Sosa Mena
I kuma me je pitala a jel su blizanci? user posted image Sad ako je Mena osetila i blizance ima da joj rodim jos jedan par da ima da se sigra user posted image Decija intuicija je opasna stvar user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
11.1.2014 19:19:57   
mika79
Ako je na mamu onda će biti blizanci sigurnouser posted image , sećam se vremena kada si predviđala dosta uspešno ko će biti user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
11.1.2014 19:21:38   
Sosa Mena
E da mi je tad bila ova pamet mogla sam grdne novce da zaradim user posted image Jedno desetak zenica je zatrudnelo pomocu moje prognoze user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
11.1.2014 19:49:58   
mika79
Znaš kako kažu nikad nije kasno, pokušaj ti ponovo da predskazuješ, ko zna šta može da bude.user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
12.1.2014 12:54:55   
Sosa Mena
Dobar dan zenskice. Ja od jutros imam takvu mucninu i vrtoglavicu da nije moguce. Sa Menom mi nije bilo ovaki. Nisam mogla da doruckujem sve mi se gadi. A evo sad krece i glavobolja. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
12.1.2014 14:34:16   
tillia
sta mislite o serklazu?

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
12.1.2014 15:07:42   
degu
Tilia ako ima potrebe za njim, ne treba se dvoumiti user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
12.1.2014 19:21:49   
Sosa Mena

IZVORNA PORUKA: tillia

sta mislite o serklazu?


Posto nosis blizance i ako ti je dr preporucio trebalo bi da ga stavis. Bolje da je tu nego da nije.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
12.1.2014 19:24:12   
mika79
Soso jesi li preživela mučninu i glavobolju?

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
12.1.2014 19:26:02   
Sosa Mena
Glavobolja prosla, ali mucnina aktivna ceo dan. Jos kad dodam nenormalno bolne grudi i Menu koja me progaja ceo dan da slazemo puzzle to je dobitna kombinacija user posted image

Ti kako si?

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
12.1.2014 19:27:50   
mika79
Danas sam odlično, sutra idem da kažem direktoru da idem na bolovanjeuser posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here