|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
12.1.2014 19:29:55   
Sosa Mena
Super user posted image I ja sam uzela bolovanje do daljenjeg dok ne vidim sta dalje. Ovako smorena nisam za ulicu, a kamo li za posao.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
13.1.2014 10:45:37   
mika79
Dobro jutro user posted image , divan dan osvanuo, kod nas sunce sija, nije hladno ja sam išla do posla peške baš mi je prijalo.
Ovo sunce tako lepo sija da mi se sva prašina u kući vidi, ja bih najradije sad jednu generalku, ali bolje da ne izazivam đavola.user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
13.1.2014 11:14:04   
tillia
jao Mika,
ne pricaj mi nista.Ja mirujem,a mm odrzava stan.Prasine na sve strane,pogotovo sad kad je vedro,lepo se vidi.
Kad usisa,ja zatvorim vrata,a ono iza sve prasina,reko sta je ovo,a on-sta sad nadgledas!
Tesko mi sve to gledati,dok lezim i dosadjujem se!

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
13.1.2014 11:27:20   
mika79
Tilija isti slučaj i kod nas, mm je juče usisavao pola propustio, ali mi žao da ga grdim jer se stvarno trudi. Ponekad mi bude žao jer ja imam običaj da ga ispravljam kad nešto radi. Još malo pa ću ja to dovesti u red. Polako.

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
13.1.2014 11:37:57   
dunja RR

Hihi, Tilia i Miko, a ja mislila samo kod mene tako. Ja u subotu uzela i sredila sve, ali to se nakanim baš retko, jer ne mogu više da gledam. I posle me uveče boli stomak, pa sutradan moram da preležim. Juče sam ipak kuhinju sredila, jer nam večeras dolaze gosti na proslavu Srpske nove, i isekoh se na neku bangavu čašu. Jedva mi krv stala, jer primam fraxiparin, pa je baš razređena krv.

Neka, nek rade oni kako znaju i umeju, a mi što manje da se umaramo, za naše dobro i dobro naših user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
13.1.2014 11:44:07   
mika79
Dunja user posted image ja baš zbog toga što mm "održava" kuću sam otkazala sve posete, još je mm u sredu rođendan i uvek smo ga slavili sa drugarima ponekad i dva tri dana, nemožemo da se uskladimo. Svima sam najavila da ćemo se družiti kasnije kad malo prođe vreme, jer znam sebe volim da ugostim i da to sve bude ok, prvo bih morala da sredim kuću, pa da napravim nešto slano, pa nešto slatko, pa dočekuj pa gosti, znam da bi se opteretila previše, ovako on je svoje drugare častio u subotu a ostali će doći kasnije.
Malo pre zove moja mama i kaže eto oni bi mogli doći danas da nas vide, pošto sam ja planirala šetnju kad mm dođe sa posla kažem ja mami doćete kad vas pozovemo, bilo mi je žao jer ona nekako uvek nastrada od mene, njoj mogu sve da kažem, ali šta da se radi.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
13.1.2014 11:57:30   
Klarita
Pozdrav za sve devojke, a poseban za Sosu Menu, moju bivsu sugradjanku user posted image user posted image ce castis gospodja!!!

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
13.1.2014 17:17:28   
ivaMark
Citam devojke sta piset_e i mogu samo da vas zamislim za par meseci kada se rodi beba user posted image
Nista nasim muzevima ne fali da rade kucne poslove a ako ne urade kako treba-naucice, nismo ni mi odmah znale sve cakum-pakum da sredimo...ako i ne nauce-bolje je i tako nego da uopste nije sredjivano.
mika, mislim da ljudi koji dolaze da ti zaviruju po coskovima a znaju situaciju u kojoj ste i ne treba da ti dolaze, zamisli da moras da mirujes celu trudnocu-pa zar niko ne treba da ti dodje jer ne mozes da uradis generalku kuce user posted image ili sutradan kada se beba rodi....pa sta ce ti biti na prvom mestu: krpa i usisivac ili beba?

Inace, muka mi je non-stop user posted image

< Poruku je uredio ivaMark -- 13.1.2014 17:19:18 >


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
13.1.2014 18:23:59   
mika79
IvaMark slažem se sa tobom da muževe treba pustiti da nauče kako se kuća održava.
Nije problem u ljudima koji mi dolaze već u meni, dugo smo sami i ja sam navikla da sve bude uredu kad neko dolazi.
Znam ja da treba da se menjam i da će me okolnosti promeniti, ali trenutno mi je ovako lakše.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
13.1.2014 22:44:53   
Sosa Mena

IZVORNA PORUKA: Klarita

Pozdrav za sve devojke, a poseban za Sosu Menu, moju bivsu sugradjanku user posted image user posted image ce castis gospodja!!!



Ce castim user posted image Cim dodjem na Jug. Ti ces tad sigurno vec biti ponosna mama jos jednog andjela. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
14.1.2014 0:36:00   
degu
Joj i meni bode oči sve što mm propusti, al ga ne kritikujem, stvarno sam mu zahvalna, usput što mogu popravim, što ne mogu nije ni važno.
Za sad ja samo kuvam i perem sudove, mada ih i on nekad opere a bio je baš od onih koji nikad sudove ne bi oprali. Baš mi je od velike pomoći user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
14.1.2014 12:32:27   
tillia
mm je prao u masini sudove,i nakon nekoliko puta kaze-sta je ovde tebi dobro,nista ne opere.I odlucio se rucno da íh pere,kada se vec ne moze uci u kuhinju.
A ja sam jednom videla kako ih je poslagao,sve jedno preko drugog,pa reko kako bi i oprala!;-)

E,a imate li vi krvarenje od utrogestana kada ga vaginalno koristite.?

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
14.1.2014 12:47:24   
mika79
Tilia ja stavljam utrogestan vaginalno, nemam nikakvo krvarenje samo što mi veći deo iscuri u toku dana, stavljam ujutru i uveče i ujutru ležim još jedno 2 sata.user posted image
Mene danas nešto žiga kao desni jajnik ali nisam sigurna da je baš jajnik , žigne i brzo prođe, šta to može biti?

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
14.1.2014 12:54:17   
tillia
joj i mene tako jedan dan bolelo,verovatno je sirenje materice.

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
14.1.2014 12:56:03   
mika79
i ja se nadam da je širenje materice.
Tilija koja si ti nedelja?

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
14.1.2014 13:01:36   
tillia
ja sam 11.trebala bih sl.ned na expertni.

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
14.1.2014 13:13:33   
mika79
user posted image pa ti ćeš još malo u II tromesečje.

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
14.1.2014 14:31:22   
pari
ja isto stavljam vaginalno, nemam krvarenja za sad...
Uradila sam juče double test, rezultati deluju ok, čekam da se čujem sa dr da potvrdi...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
14.1.2014 17:17:06   
tillia
Mika,nadam se!
smara me ovo curkanje kom ne znam uzrok!

Pari,super!!i mení to sledi,a plasi me sto kod blizanaca budu losiji rezultati.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
14.1.2014 17:29:36   
ivaMark
mika, to ti kazem user posted image i sama sam do skoro peglala garderobu koju nosimo po kuci i za spavanje, bilo mi je nezamislivo da spakujem nesto a da nije protrcano peglom...
tillia, jesi li pitala ginekologa u vezi curkanja?


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
14.1.2014 17:35:59   
tillia
pa da,kad mi se 1. put pojavilo bila sam na UZ,sve je bilo ok.Prosle ned.sam isla redovno na kontrolu,i dr mi kaze,da su bebe super i da ne vidi uzrok.kaze,dok god nije obilno i ne boli,sve je ok.
Ali opet...frka mi kad vidim.
koristim utrogestan i primam progesteron depo.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
14.1.2014 17:36:29   
tillia
pa da,kad mi se 1. put pojavilo bila sam na UZ,sve je bilo ok.Prosle ned.sam isla redovno na kontrolu,i dr mi kaze,da su bebe super i da ne vidi uzrok.kaze,dok god nije obilno i ne boli,sve je ok.
Ali opet...frka mi kad vidim.
koristim utrogestan i primam progesteron depo.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
14.1.2014 17:38:53   
ivaMark
Verujem ti... Ali dobro da je sve pod kontrolom user posted image

< Poruku je uredio ivaMark -- 14.1.2014 17:39:43 >


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
14.1.2014 17:53:01   
anci kv
idealno resenje za prasinu-spustite roletne,onda se nista ne vidi!!!
a za muzeve i sudove,e tu nema pomoci.
ja sam stavljala utrice vaginalno ali nije bilo krvarenja,mada jedna devojka sto je samnom isla kod istog doce znam da je imala par dana i da joj je prestalo.opet,doca valjda zna najbolje

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Trudnice - prvo tromesecje ( 1 - 13 nedel...
14.1.2014 17:56:07   
mika79
tilija i ja mislim dok nije obilno da nije strašno,znam da ti to unosi dodatnu nervozu, ali da dr. nešto sumnja verovatno bi reagovao drugačije.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Spisak porodilišta u Srbiji - Beograd
U Srbiji trenutno postoji 76 zdravstvenih ustanova u kojima se naše buduće mame mogu poroditi. Pogledajte spisak za Beog...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here