|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 96 [97] 98   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
18.10.2014 15:27:19   
emicaa
Uh vole vole višenego išta,gore mi je bilo kad sam se porodila pa mi dušebrižnici govorili koliki ti je bio stomak a beba mala user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 2401
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
18.10.2014 15:29:38   
Trcosava
De de četvrtko, mene je zaova prošlu trudnoću pitala jel mogu da uđem u tuš kabinu - ok zezala se, ali sve sam joj vratila user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2402
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
18.10.2014 15:30:39   
cetvrtko
uvjek sam se pitala zasto jednostavno ne kazu kako lijepo izgedas i prodju te se nego samo nesto crno . baju ,vracaju ,prognoziraju user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2403
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
18.10.2014 15:32:30   
cetvrtko
xaxaxa ja bi joj rekla da se uopste ne tusiram :D

(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 2404
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
19.10.2014 21:36:17   
Buba Mira
Muči me od jutros, sve skrećem misli od toga ali ne ide.
Kad sam pre par nedelja bila kod mame, videla sam mog školskog druga.
Na ulici. Kako prosi. user posted image
Jako me je to potreslo. On se mene verovatno i ne seća jer nismo išli u isti razred, ali se ja njega sećam, sećam se kako su ga malog i sićušnog tukli stariji dečaci. Mislim da je trpeo svašta. Odrastao je sa babom, a kad je baba umrla ostao je prepušten sam sebi. Nisam ga videla od završetka osnovne škole, i videh ga taj dan u centru, kako spava na stepenicama neke prodavnice, sav u ritama.
Danas sam gledala slike sa mature, pa se setih njega. Na slici lep, normalan dečak. A sada... user posted image

(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 2405
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
19.10.2014 21:41:37   
Ivanka 75
Uh... strašno user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 2406
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
19.10.2014 22:11:40   
big mum
IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Muči me od jutros, sve skrećem misli od toga ali ne ide.
Kad sam pre par nedelja bila kod mame, videla sam mog školskog druga.
Na ulici. Kako prosi. user posted image
Jako me je to potreslo. On se mene verovatno i ne seća jer nismo išli u isti razred, ali se ja njega sećam, sećam se kako su ga malog i sićušnog tukli stariji dečaci. Mislim da je trpeo svašta. Odrastao je sa babom, a kad je baba umrla ostao je prepušten sam sebi. Nisam ga videla od završetka osnovne škole, i videh ga taj dan u centru, kako spava na stepenicama neke prodavnice, sav u ritama.
Danas sam gledala slike sa mature, pa se set_ih njega. Na slici lep, normalan dečak. A sada... user posted image



Tužno,jadan dečkouser posted image user posted image
Postoji li u gradu neko sklonište ili prihvatilište da ga odvedu tamo.Ili poznaješ tu nekog iz grada ko bi mu mogao pomoći.Da bude noćni čuvar,ložač u školi i sl.Možeš li mu na taj način pomoćiuser posted image

< Poruku je uredio big mum -- 19.10.2014 22:14:20 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 2407
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
19.10.2014 22:29:51   
Buba Mira
Ne mogu, nažalost. On, što je najgore, nije radno sposoban, jer je mentalno oboleo od svega što ga je snašlo. Mislim da su ga ranije već zbrinjavali po bolniama i svratištima ali, navodno, nije sarađivao user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 2408
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
19.10.2014 23:05:28   
big mum
Neznam ga ali mi ga je žaouser posted image Ma ne mogu ga tek tako prepustiti ulici,bolestan jeuser posted image Grehota je

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 2409
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
20.10.2014 14:42:24   
Buba Mira
Ne znam. Meni nisu jasni meštani i ostali drugari iz škole. Ja u taj grad dođem jednom u par meseci, a oni sigurno bar jednom dnevno prođu pokraj njega. Ali pretpostavljam da postoji opravdan razlog zašto je on i dalje tu gde jeste.

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 2410
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
21.10.2014 0:37:08   
Azra_
Ja svaki put plačem kada vidim tako nešto. Suzdržim se na javnom mestu, naravno, ali me baš pogodi. Još kada u rukama nosim kesurine gomile stvari koje sam kupila, a sretnem tako nekog, osećam se bedno. Rado bih pomogla, ma dala bih sve što imam kod sebe, ali to nikako ne mogu ako mi taj ne zatraži. A ti koji traže su obični uličari i neradnici, ovi što su stvarno namučene duše ćute. A kako da priđem i da mu bilo šta ponudim? Šta da mu ponudim?

< Poruku je uredio Azra_ -- 21.10.2014 0:38:35 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 2411
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
22.10.2014 7:04:51   
Misha i Ljisha
Citam novine i vidim pise strajk prosvetara. Meni to nije za negativnu energiju mogu samo da kazem bravo. Al rekoh ajd strajkovi nisu pozitivauser posted image . Kad cela drzava treba da strajkuje iskreno jedino su prosvetari imali m*da da strajkuju. Nazalost strajkovi im se zavrse neslavno jer nisu bas slozni ali barem se neko ovde u Srbiji buni. Sad bi trebali svi da izadjemo i da ih podrzimo. Sramotno je koliku platu imaju prosvetari, a da budemo iskreni crnacki posao. Posao koji nosis kuci. Ne radis samo od 7 do 15 i zaboravis na posao kad dodjes kuci. Stresan posao, naporan i td. Ajd valjda ce izgurati bar nesto. Drzim fige. Idem sad da zovem koleginicu koja inace ustaje rano da cujem sta se zbivauser posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 2412
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
22.10.2014 7:14:05   
bubulence
dosla sam da budem kivna na kivne ljude.
gledam na fb, vec svi jaucu i kukaju kako ih je smorila vest o rodjenju bebe Djokovica.
vest koju je za sat vremena objavio ceo svet, Srbin koji je na najbolji moguci nacin predstavio svoju zemlju, koji je izuzetno velik i human covek je dobio dete i to nekom smeta user posted image !!???
a sada, kad bolje razmislim uglavnom kukaji i pljuju oni koji imaju 40+ godina, bez kuceta i maceta...
ljudi sexajte se manje cete ujedati!!!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2413
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
22.10.2014 7:28:45   
big mum

IZVORNA PORUKA: bubulence

dosla sam da budem kivna na kivne ljude.
gledam na fb, vec svi jaucu i kukaju kako ih je smorila vest o rodjenju bebe Djokovica.
vest koju je za sat vremena objavio ceo svet, Srbin koji je na najbolji moguci nacin predstavio svoju zemlju, koji je izuzetno velik i human covek je dobio dete i to nekom smeta user posted image !!???
a sada, kad bolje razmislim uglavnom kukaji i pljuju oni koji imaju 40+ godina, bez kuceta i maceta...
ljudi sexajte se manje cete ujedati!!!!!



Nek je on njima živ i zdrav kao i svima svačije.Obradujem se rođenju svačijeg djeteta ma čije ono bilo.
A to za za SEX ,sexam se kad god mi se ukaže prilikauser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2414
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
22.10.2014 7:40:58   
bubulence
pa to ti kazem, antistres trepaija, leci sve bolesti i fizicke i psihicke... i nema besa i ljutnje...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 2415
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
22.10.2014 7:46:46   
big mum
Afkorsuser posted image bez šarenih pilulica a ujedino i troši kalorijeuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2416
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
22.10.2014 7:49:06   
Trcosava
hahaha eh Bubi oko čega se ti i ja nerviramo user posted image

Pročitah ja istu tu vest malo pre. Sve kul, happy sam - nek je živ i zdrav

I onda kreten čitam vest do kraja i kreće ..''na današnji dan rođen je, ali 1833. godine i Alfred Nobel, čuveni švedski hemičar, dok na ovaj datum rođendan slave još Nemanja Vidić, naš sjajni fudbaler, pa izraelski političar Benjamin Netanjahu, reditelj Nikita Mihalkov,...''

Sve sve ali KAAAAKVE veze ima to što je na taj dan pa baš Nobel rođen!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2417
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
22.10.2014 7:53:13   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

hahaha eh Bubi oko čega se ti i ja nerviramo


sada nesto kontam, pa nerviram se jer se nisam sexala!!! a ovamo drugima preporucijem ...
Trco, nemoj mi reci da si i ti preskocila taj sport sinoc user posted image ???

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2418
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
22.10.2014 8:04:16   
Trcosava
Jesam bre, Ana mi kući bolesna. Onda sam i ja izmrcvarena. Još juče sam je vodila i kod lekara.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2419
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
22.10.2014 8:10:08   
Modessty
Baš sam se pitala što ste od rane zore u negativi :) kad ono nedostatak seksa u pitanju :D
Ja u biohemijskoj lab oteliću s od čekanja! :-[

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2420
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
22.10.2014 8:12:23   
majared
Da znate da ima veze. Kad se mm unervozi samo ga pozovem na smirivanje sex terapijom user posted image

< Poruku je uredio majared -- 22.10.2014 8:14:33 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2421
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
22.10.2014 8:12:47   
majared

IZVORNA PORUKA: majared

Da se i ja upisem na temu nedostatka seksa. Grrrrrrrrrrrr user posted image


(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 2422
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
22.10.2014 8:19:59   
big mum

IZVORNA PORUKA: majared

Da znate da ima veze. Kad se mm unervozi samo ga pozovem na smirivanje sex terapijom user posted image



To uvjek pali user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 2423
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
22.10.2014 8:26:38   
Modessty
mi ne stizemo ni za terapiju da imamo seks. dok nam se uspavaju deca, dok zavrsimo sa obavezama, dok nam se poklope svi horoskopi prodje nas volja

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 2424
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
22.10.2014 8:40:22   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

mi ne stizemo ni za terapiju da imamo seks. dok nam se uspavaju deca, dok zavrsimo sa obavezama, dok nam se poklope svi horoskopi prodje nas volja


jao ovo je mm cuo od nekog i ko sta radi on samo ide i spopada me. kaze ‘ necemo imati toliko prilike sa dvoje dece‘ ... a ja vise nee moooguuuuu user posted image ... tesko mi je, ne mogu da se namestim, opustim, sve me bolucka... ali ne mogu skroz da mu ukinem, em volim i ja, em radi sa preko 100 zena pa moram da ga izmorim kod kuce da mu tamo ne padne na pamet....

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  94 95 96 [97] 98   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 96 [97] 98   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here