|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.9.2009 23:57:10   
vodolija 82
a ja jesam Mod,da nije pomogla ova terapija ne bih ni otvarala ovu temu,ocu reci otvorila sam je da sami kupimo sto doticni daje,a ne njemu da ostavljamo pare.user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Terapija Slobodana Tesica
22.9.2009 14:44:14   
melania
I ja poznajem dosta parova kome je toplo preporucio da se j... gde stignu sa njegovom terapijom.Iskrena da budem uopste mi ne izgleda kao covek od znanja,vec kao neko ko zna da se u nevoljama tudjim moze zaraditi.Cak i da je nekoj pomoglo to je bilo na psihickoj bazi,svi mi znamo koliko je ona bitna.Isto kao sto svako normalan zna da cajevi nisu dobri za planiranje trudnoce,zbog kofeina.Ne,nemojte da me razumete pogresno:ja verujem u alternativu ali onu koja je istrazena i cije je dejstvo dokazano,Ja sam naime isla na akupunkturu godinu dana,doktor mi je izazivao cikluse i zaista to je neko ko mnogo zna a malo govori.Ceo svoj zivot se bavi time i jako je bio uspesan.Meni je puno pomogao pocev od toga da sam izgubila na samom startu 10 kg jer pre toga nisam imala 6 mes ciklus.Smanjio mi je glavobolje zbog PCOS i uopste imunitet mi je boo posle njegove terapije iglicama super.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Terapija Slobodana Tesica
22.9.2009 16:29:46   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: misha

Imam jedno pitanje. Da li ovi čajevi imaju i neki drugi naziv i da li su od odredjenog proizvodjača. Pitam jer se bojim da ih kod nas neću naći, pogotovo ukoliko ih tražim po latinskim nazivima. 

Najsigurnije je tražiti pod latinskim nazivom, jer se dve različite biljke mogu zvati isto na narodnom jeziku (kao npr. macina trava). Ovi čajevi se sigurno mogu naći u radnjama zdrave hrane.

Salvia officinalis je žalfija
Geranium robertianum je crveni zdravac
Melissa officinalis je matičnjak


< Poruku je uredio lilly.79 -- 22.9.2009 16:33:23 >


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu misha)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Terapija Slobodana Tesica
25.9.2009 19:03:49   
Lilly*
Kupila sam crveni zdravac (70 din 100g), matičnjak i žalfiju imam, med sa propolisom imam tako da krećem sa ovom " terapijom" user posted image Matični mleč sam pila pre nekoliko meseci, a ne preporučuje se češće od 2x godišnje, tako da njega preskačem.
Da dodam, meni je crveni zdravac user posted image ukusa, sad' probala user posted image


< Poruku je uredio lilly.79 -- 25.9.2009 19:06:16 >


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Terapija Slobodana Tesica
25.9.2009 23:50:15   
2002m
IZVORNA PORUKA: lence


IZVORNA PORUKA: 2002m

Verujem ja da pomaze, ali 200 e za cajeveuser posted image e to me izludjuje.


Ne placas za cajeve toliki novac vec za covekovo znanje!
dali si bila kod njegauser posted image mene je primila neka zena a njega nisam ni videla.Jetrova je bila kod njega, kaze da je neki cudan tip,da vrti neke kuglice po rukama.Objasnjavao joj je da treba da se je...... gde god se zateknu, u prolazu u kuci,dvoristu,tavanu.........itd.Dali tebi ovo lici na znanjeuser posted image user posted image

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Terapija Slobodana Tesica
26.9.2009 18:51:18   
more5
Znam nekoliko parova koji su isli kod njega i nikome nije pomogao. Svima je rekao isto: da se je.. na tavanu, na sljivi, lupetao je kojekakve budalastine. Uzeo im je brdo para. Tip je sarlatan koji se reklamira po casopisima i lovi naivne. Zato cure, ne gubite vrijeme na ovakve i drzite se ginekologa.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Terapija Slobodana Tesica
29.9.2009 16:10:28   
Lilly*
Malo sam lenja user posted image pa sam pila žalfiju svaki dan, zdravac jedno 2 dana a matičnjak samo jednom user posted image ali već vidim promenu user posted image Juče osetim probadanje u desnom jajniku ( ovih nekoliko puta što sam osetila, bilo je uvek u levom) i danas pogledam na Maybe baby a ono plodno user posted image Videćemo šta će dalje biti (nastavak u sledećem broju user posted image )

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu more5)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Terapija Slobodana Tesica
6.10.2009 17:20:28   
zvezdica009
zene ja cu se pretvoriti u caj user posted image  kupila sam sve ove cajeve plus virak i sve to pijem, popijem i jabukovo sirce i maticni mlec , mislim da vise pijem nego sto jedem user posted image  nadam se da ce pomoci user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Terapija Slobodana Tesica
6.10.2009 18:54:48   
Lilly*
Hoće sigurno user posted image
Napisala sam da sam ustrajala samo sa žalfijinim čajem, pa sam imala plodne sluzi kao nikada do sada user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Terapija Slobodana Tesica
8.10.2009 21:13:34   
floresita
cao devojke da vam se i ja pridruzim.ganijalne ste nasmejale ste me do suza komentarima o slobodanu . naime dobila sam preporuku od zenice koja je uz njegovu pomoc rodila zdravu i prelapu devojcicu. pozovem njegovu ordinaciju kaze gospodja koja se jsvila na fon ponesite kompletnu dokumentaciju i 400 eura a doktor slobodan ce vam odrediti duzinu terapije.pa posto sam ja beznatezan slucaj zvatih da ca mi trebati vise tih terapija samim tim i mnogo para zahvalih se gospodjl na posvecenom mi vremenu i spustih slusalicu. sad lutam po netu i trazim resenje.user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Terapija Slobodana Tesica
8.10.2009 23:01:52   
Lilly*
Eto, mismo ti dale terapiju user posted image "Prošetaj" po forumu, naćićeš još mnogo korisnih saveta i lepih tema. I... dobro došla user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu floresita)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Terapija Slobodana Tesica
9.10.2009 10:22:12   
floresita
hvala probacu da nabavim sve cajeve pa u akciju.ne zelim da me vise kljukaju hemijom radije cu popiti tonu caja .user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Terapija Slobodana Tesica
9.10.2009 10:53:24   
floresita
zaboravih reci da sam na nekom hrvatskom forumu nasla da je dovoljan samo crveni zdravac i zalfija pa da parovi koji i po 10 godina nisu mogli da ostvare potomstvo uspevali sa ove dve biljke. ipak treba probati.sto se tice ginekologa ima i njih sarlatana verujte mi uzeli su mi vise para nego sto bi slobodan da me je on lecio od pocetka.

(odgovor članu floresita)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Terapija Slobodana Tesica
9.10.2009 11:00:23   
2002m
.

(odgovor članu floresita)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Terapija Slobodana Tesica
9.10.2009 11:25:01   
Lilly*
Dobar odgovor ti je dala 2002 user posted image
I ja mislim da su bolji čajevi nego lekovi, pa probaj, držimo palčeve user posted image

< Poruku je uredio lilly.79 -- 9.10.2009 11:26:37 >


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.10.2009 14:19:29   
Vjetar
Pozdrav svima.Slucajno sam naisla na ovaj forum, pa evo da opovrgnem par stvari koje sam procitala.Prvo, nije tacno da covjek samo uzima novac.Zasto to kazem?Evo, ja sam primjer.Ja sam u veoma teskoj financijskoj situaciji, imam endometrij i policisticne jajnike, nisam udata ali naravno, zelim dijete, imam 32 godine.Obratila sam se Slobodanu Tesicu, i dobila sma mail od njega u kojem stoji slijedece:Postovana, nazovite Ninu, fitoterapeuta, njegovu saradnicu u Sarajevu i s obzirom na vasu situaciju, poklonicu vam terapiju.Nazovem zenu, jer 300 eura danas niko ne poklanja, i evo cekam je da dodje meni na noge da mi donese poklonjenu terapiju.Znaci, nije samo uzimanje para, covjek zeli pomoci.Drugo, znam nekoliko slucajeva, dva para koji su u braku 15 godina, i nakon obracanja istom gospodinu...bebe su se rodile.Trece, negdje procitah da je sve to stvar psihe...da, u vecini slucajeva, ali i psiha se lijeci.Ja nisam psihicki opterecena, pa nema bebe, koliko god pokusavala.Eto, toliko od mene!

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.10.2009 15:29:53   
vodolija 82
Vjetar dobro doslauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Vjetar)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Terapija Slobodana Tesica
17.10.2009 22:42:49   
Vjetar
Hvala Vodolijo.Ovako, nije tacno da svaka zena dobije istu terapiju, jer nema svaka zena i njen par ili muz ili sta vec, isti problem.Moja prijateljica je u braku 5 godina, bebe ni na mapi, oboma sve uredu, oni su dobili ovu terapiju, a opet druga i njen muz su dobili samo dvije teglice u kojima je med i (koliko znam od veoma dobrog izvora) sastojak, koji gospodin stavlja a jos niko ne zna sta je.Znaci, u terapiji cajeva, meda, propolisa i svega toga navedenog, postoji dodatak koji mi ne znamo sta je, samo zna on, hocu da kazem da nije isto kao kada kupis u apoteci.Ja sam licno s njim telefonom pricala, i to me covjek nazvao iz Beograda da ja ne trosim.Nije tesko doci do njega, moje dvije prijateljice nisu ni isle, dobile su DHL-om sve, a vec duze imaju djecu nakon primjene njegove terapije.Terapija za tri mjeseca kosta 300 eura, jedna od prijateljica je ostala trudna nakon dva mjeseca.Procitah negdje da je nekome receno da se djidji-midji na svakom koraku!Pa, normalno!Sta ste mislile, da ce vam od propolisa stomak narasti?Ne kazem da treba tako slijepo vjerovati, ali sam itekako za to da treba probati, pa makar isla pod most i vrtila torbicom da zaradim tih 300 eura, mislim za dijete SVE!Nego, ko je u prilici, put pod noge kod cike i naravno, djidji-midji cesce:))))) Pozdrav svima!

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Terapija Slobodana Tesica
17.10.2009 22:46:05   
Vjetar

IZVORNA PORUKA: more5

Znam nekoliko parova koji su isli kod njega i nikome nije pomogao. Svima je rekao isto: da se je.. na tavanu, na sljivi, lupetao je kojekakve budalastine. Uzeo im je brdo para. Tip je sarlatan koji se reklamira po casopisima i lovi naivne. Zato cure, ne gubite vrijeme na ovakve i drzite se ginekologa.

Strasan komentar!E, pa, lutko moja ja od 97 drzim ginekologa, i znas sta, da mi je bar jedan od njih rekao isto sto i prethodni kod kojeg sam bila, skinula bih kapu, a ovako samo mogu da im pokazem prstic...naravno, srednji!

(odgovor članu more5)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Terapija Slobodana Tesica
21.10.2009 0:07:30   
malenna
Pozdravljam sve slucajno sam naisla na vas i uclanica se juce tako da sam nova ovde. I ja dugo prolazim kroz iste muke, kad sam videla ime tesic morala sam da se javim i kazem vam moje ruzno iskusvto sa njim!!!Daleko od toga sto on daje da nije dobro jeste ali za jacanje organizma i prociscavanje!!! Sta god da on stavi u taj mlec ako nesto i stavlja nemoze TOLIKO pomoci ako neke stvati nisu uredu tako da devojke po mom misljenju drzite se lekara nadjite pravog i drzite ga se evo ja npr. sam dugo lutala cak zadrzala kod jednog 4 god. i videla da me vrti u krug a i dalje sam bila tu sad za god. dana kod nove dr.ke mogu reci za sebe da sam zadovoljna i mnogo napredovala! Inace sto se tice tog tesica kad sam zvala bilo je 200 evra kad smo otisli i kad je poceo da vrte price i glupave pricice bilo je 300 evra pa ga pitala kako sad 300???? dobro ako sam reko 200 neka bude. Svaki put kad bi nazvala tel. ona njegova sestra bi bila uzasno ne ljubazna i drala se ko krava da bih pocela da placem! Ko da je meni lako kroz sta prolazim!!!!! Imala sam neka krvarenja zato sam zvala stim visok prolaktin i neredovne mesn. sve ce to terapija da sredi ma da kako da ne!!!! Tako da po meni nemojte previse da se zaludjujete sa tim stvarima jel ja sam imala njegovu terapiju, pa jos jednu ter. gde sam cak JELA cajeve neke, isla sam kod bioenergeticara ma sta nisam prosla dok nisam otisla kod lekara i to DOBROG meni nije prestalo krvarenje posle odnosa, upale i razno razne infekcije i CAK prolaktin mi je sada normalan, posto mi je sredila sve po mom misljenju bio je visok od stresa koji je organizam imao ogromnom ranicom infekcijama i upalama jer me niko nije lecio kako treba i sve se nadogradjivalo jedno na drugo ja sad cak ni sekret nemam a nisam mogla da zivim od njega!! Sto se tice uspela je njegova terapija JA mislim da ona uspe ljudima koji nemaju nekih vecih problema i kojima je mozda u glavi tako da dok piju tu terp. malo se ociste ,ojacaju organizam i opuste se u fazonu sad ce sve da bude o.k on je izreklamiran culi za njega ovo i ono i td. td.ili je vec slucajnost. Izvinite ako sam malo oduzila ali eto to je moje neko misljenje o njemu i tim terapijama!
pozzz

(odgovor članu Vjetar)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Terapija Slobodana Tesica
21.10.2009 9:53:53   
sladjaaaa
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

drage moje,evo vam kompletna terapija S.T,posto on svakoj zeni daje istu Terapiju.Sve je na biljnoj bazi,tako da vrijedi probati,ne moze naskoditi...

1.U toku prepodneva popiti jednu solju caja
SALVIA OFFICINALIS-oznacen br.1

u popodnevnim casovima popiti jednu solju caja
-GERANIUM ROBERTIANUM-oznacen br.2

u vecernjim casovima popiti solju caja
-MELISSA OFFICINALIS-oznacen br.3

priprema:Usolju caja sipati jednu kafenu kasikicu caja i preliti sa 2dl prokljucale vode.
Nakon 15-20 minprocediti,sacekati da se ohladi i piti gutljaj po gutljaj,sto duze to bolje.Cajeve piti u toku dana.Cajevi 1 i 2 mogu se zasladiti medom po zelji.

2.MATICNI MLEC:
ujutro i uvece,najmanje pola sata prije jela,uzeti po jednu plasticnu kasicicu Maticnog mleca(nikako metalnom).Mlec polizati kao lizalicu,ne gutati vec polako da sklizne niz grlo.teglice drzati u frizideru.

3.PROPOLIS KAPI:
U toku dana 3 puta po pet kapi propolisa,moze u vodi ili na kocki secera.

4.JABUKOVO SIRCE I MED
Svako vece u casu vode razmutiti " kafene kasikice meda i 2 kasikice jabukovog sirceta(nabaviti 2 kg meda i 1litr jabukovog sirceta.

prepisano sa orginala od doticnog,kazu da je mnogima pomogao,pa vrijedi probati.Cajevi se nabavljaju u bilo kojoj biljnojn apoteci,kao i maticna mlec.
p.s.nisam nasla nista o njemu,pa moderatori ako tema postoji vec,vi ovu zakljucajte.


Vodolija hvala ti na terapiji, ja ne znam da li je uspešna ili ne, ovde ima različitih mišljenja o dr Tesiću, ja sam ovde prvi put čula za njega, ali ću ipak probati sa terapijom jer nije skupa (sve je oko 1000 dinara) samo čekam da mi stigne matični mleč. Ja sam za to da sve probam i čajeve, i praćenje folikula, i klomifen, sve što kaže doktor i na kraju i po manastirima da idem samo da dobijem moje malo sunceuser posted image . Zato ću početi sa ovom terapijom čim dobijem matični mleč, a i sigurno ne može da škodi jer su to biljke, a ne hemikalije.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Terapija Slobodana Tesica
21.10.2009 10:48:03   
zvezdica009
da li zna neko gde u NS ima da se kupi taj GERANIUM ROBERTIANUM, to je valjda crveni zdravac? Trazila sam ali nikako ne mogu da nadjem

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Terapija Slobodana Tesica
21.10.2009 10:49:13   
sladjaaaa
Trebalo bi da ima u svakoj bolje snadbevenoj biljnoj apoteci ili u prodavnicama zdrave hrane.

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Terapija Slobodana Tesica
21.10.2009 10:55:08   
2002m
IZVORNA PORUKA: zvezdica009

da li zna neko gde u NS ima da se kupi taj GERANIUM ROBERTIANUM, to je valjda crveni zdravac? Trazila sam ali nikako ne mogu da nadjem
Imam kuci dve kesice, treba opet da pocnem da pijem.Malo sam pravila pauzu.Ja sam kupila u Zr. u biljnoj apoteci.Ako ne pronadjes, javi se da se dogovorimo.Kupicu ti ja, pa cu ti poslati.user posted image

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Terapija Slobodana Tesica
22.10.2009 9:43:54   
Veca77
Ciao devojke! user posted image
Ja juce kupila sva tri caja u prodavnici zdrave hrane i evo, od jutros sam pocela sa 'terapijom'. Pa sta mi Bog da! user posted image
Ne mogu da kazem ni da verujem ni da ne verujem u mogucnost lakseg zatrudnjivanja uz pomoc recepture Slobodana Tesica, ali vam moram reci da znam 2 zene koje su zatrudnele u toku terapije! E, ono sto je interesantno je to da su obe zene ispile prvu teraoiju (3 meseca), a onda nisu znale sta ce, jer nisu bile trudne. I onda, cim su zapocele 2. terapiju - gle cuda!user posted image user posted image
Jedna je terapiju uzimala pre oko 15 godina, posto joj cerkica sada ima 14, a druga skoro - pre 3-4 godine!
Mozemo da probamo - ne moze da skodi!!! user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here