|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Terapija Slobodana Tesica
22.10.2009 11:18:35   
zvezdica009
ja mislim da cu ja biti ringerajin primer koji ce otvoriti sezonu user posted image nakon ispijanja cajeva user posted image znaci vise ne znam sta sve pijem user posted image virak, zalfija, crveni zdravac, maticnjak, virak, jabukovo sirce i med, propolis, vitamin E ima li jos sta user posted image bice user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio zvezdica009 -- 22.10.2009 11:21:23 >

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Terapija Slobodana Tesica
22.10.2009 13:37:43   
Veca77

Da znas, zvezdice!! Ovo silno bilje bi trebalo da nam pomogne!
Ja inace jako cesto uzimam med (moji roditelji drze pcele i makar znam da je dobar) a propolis uzimam kad se setim!
Drzim fige da nam 'cajna terapija' uspe i to uskoro!! user posted image user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Terapija Slobodana Tesica
22.10.2009 13:40:46   
Anoniman
A kako znate da svi ti čajevi smeju da se kombinuju?

(odgovor članu Veca77)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Terapija Slobodana Tesica
22.10.2009 14:08:58   
2002m
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A kako znate da svi ti čajevi smeju da se kombinuju?
to su cajevi koje cika Tesic prodaje za 300e.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Terapija Slobodana Tesica
22.10.2009 14:13:46   
Veca77

Da, tu terapiju dobiju od njega skoro svi parovi (oboje moraju da piju).
Navodno, cika Tesic u ovu recepturu ubaci i neki 'tajni sastojak', koji mi nemamo, ali nema veze user posted image user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Terapija Slobodana Tesica
22.10.2009 14:15:58   
2002m
Znam, pre dve godine sam platila 200e.

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Terapija Slobodana Tesica
22.10.2009 14:17:20   
magnetic

IZVORNA PORUKA: 2002m

Znam, pre dve godine sam platila 200e.

Pa jel' pomoglo?

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Terapija Slobodana Tesica
22.10.2009 14:18:42   
Anoniman
Pa ja u početnom postu ove teme ne vidim da piše virak, crveni zdravac, i još neki koje je zvezdica nabrojala. Zato sam pitala. user posted image

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Terapija Slobodana Tesica
22.10.2009 14:21:24   
2002m
IZVORNA PORUKA: magnetic


IZVORNA PORUKA: 2002m

Znam, pre dve godine sam platila 200e.

Pa jel' pomoglo?
user posted image user posted image user posted image user posted image pa sta mislis?

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Terapija Slobodana Tesica
22.10.2009 14:22:48   
Veca77
Tasho, zdravac je caj koji se pije popodne. Vodolija je za njega napisala samo latinski naziv - GERANIUM ROBERTIANUM. E sad, za virak ne znam ni ja user posted image
Zvezdice, je li virak isto u recepturi Tesica?

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Terapija Slobodana Tesica
22.10.2009 14:25:48   
2002m
meni se cini da je jutarnji, macina trava.Ja to po divnom ukusuuser posted image a mozda i nije.

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Terapija Slobodana Tesica
22.10.2009 14:34:01   
zvezdica009

IZVORNA PORUKA: Veca77

Tasho, zdravac je caj koji se pije popodne. Vodolija je za njega napisala samo latinski naziv - GERANIUM ROBERTIANUM. E sad, za virak ne znam ni ja user posted image
Zvezdice, je li virak isto u recepturi Tesica?


ma virak je u mojoj recepturi user posted image

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Terapija Slobodana Tesica
22.10.2009 14:35:40   
Veca77
user posted image user posted image user posted image

A za sta je on dobar?

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Terapija Slobodana Tesica
22.10.2009 14:48:19   
zvezdica009
pa ja mislim za sve, meni koliko sam iscitala deluje kao da je on najlekovitiji od svih tih biljcica, imas temu ovde na forumu pa procitaj i tamo VIRAK

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Terapija Slobodana Tesica
29.10.2009 20:40:24   
Vjetar
Cemu postiranje pogresnih informacija?Ja sam terapiju dobila prije sedam dana, i nije ista...Dobila sam hrastovu koru caj,kantarionov caj, kantarionovo ulje i maticnu mlec.NE DAJE SE VAKOJ ZENI ISTO!Sve zavisi od problema, zene drage!

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Terapija Slobodana Tesica
29.10.2009 20:51:54   
Vjetar
Zaboravih dodati...Ja se od '97 godine navodno borim sa tom nekom endometriozom, policisticnim jajnicima, bla bla bla...Procitah da je jedna od clanica, ne znam tacno koja, rekla da se drzimo ginekologa.Ja sam za ove sve godine popila tableta i tableta, patila se kao debil dok uopce nije bilo endometrioze zena mi uzimala pare kao kakvoj budali.Odem joj na pregled kaze eto pij terapiju, sve je uredu, dodjem na kontrolu za 15 dana, kaze imas cistu 63 mm moras se odmah operisati.Sta?Cista narasla za mjesec dana?Nidje veze!Odem kod najboljeg ginekologa, kaze covjek iz glave nam ciste!I tako lutala godinama!Znas koliko sma para potrosila?????Mogla sam kupiti dijete, Bog da mi oprosti na izrazu!Eto, ja vec 7 dana pijem terapiju, pa vidjecemo, jos i to da probam, a inace nikad cajeve nisma voljela niti sam vjerovala u to!


Jos jedna replika clanici drugoj koja je rekla...NAVODNO CIKA TESIC IMA NEKI TAJNI DODATAK U MATICNOJ MLECI...Kupi maticnu mlec i uporedi sa njegovom, nece ti trebati bolji dokaz!

(odgovor članu Vjetar)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Terapija Slobodana Tesica
31.10.2009 9:03:04   
Trcosava
neko tražio temu

(odgovor članu Vjetar)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Terapija Slobodana Tesica
31.10.2009 9:04:36   
sladjaaaa
Hvala Trcouser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Terapija Slobodana Tesica
31.10.2009 9:15:39   
dacca
ja prepisah ovo i mozda krenem u nabavku!

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Terapija Slobodana Tesica
31.10.2009 9:55:53   
bebuska
1l prepecene rakije
saku pelina
saku macine trave
saku kunice
saku nevena
Sve ovo sastaviti u teglu,poklopiti i ostaviti da stoji 10 dana na svjetlom. Piti ujutru i uvece po jedu malu casicu.

Nije terapija Slobodana Tesica al je narodni lijek kazu pomaze (prijeki lijek)user posted image pa ako neko hoce neka pokusa. Ja sam ovo dobila od zene koja vjeruje da joj je to pomoglo(dobila je nedavno curicu). Iskreno nisam probala zato sto sam ga dobila kad sam vec krenula sa vantjelesnom.user posted image

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Terapija Slobodana Tesica
4.11.2009 12:51:55   
sladjaaaa
Da li neko od vas zna posle koliko vremena korišćenja ove terapije se ostaje user posted image ?

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Terapija Slobodana Tesica
4.11.2009 13:25:47   
zvezdica009
IZVORNA PORUKA: sladjaaaa

Da li neko od vas zna posle koliko vremena korišćenja ove terapije se ostaje user posted image ?



sladjo javim ti cim ostanem trudna user posted image mislim da je neko prosecno vreme dva, tri meseca, tako sam citala, da su zene koje su pile te cajeve ostale user posted image , mada se nekome posreci pa ostane user posted image odmah prvi mesec, a opet nekome treba i malo duze, probaj pa nam javi sto pre user posted image user posted image

< Poruku je uredio zvezdica009 -- 4.11.2009 13:27:40 >

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Terapija Slobodana Tesica
4.11.2009 13:29:22   
sladjaaaa
Ja pijem par dana već nije loše osim onog meda i sirćeta, sva se preznojim dok to ne popijem, odvratno je user posted image

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Terapija Slobodana Tesica
4.11.2009 13:31:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sladjaaaa

Ja pijem par dana već nije loše osim onog meda i sirćeta, sva se preznojim dok to ne popijem, odvratno je user posted image


meni je to super, ali bez meda. user posted image  Samo sam imala užasne bolove u stomaku od toga i prestala sam da pijem (inače sam to pila da bih smršala sa ne zbog toga što je to terapija S. Tesica)

(odgovor članu sladjaaaa)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Terapija Slobodana Tesica
4.11.2009 15:17:23   
sladjaaaa
sa medom je katastrofa, pa samo zamisli kako je odvratno kad se pomešaju kiselo i slatko grrrrr user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here