|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
11.9.2014 10:40:27   
Torbica
Cestitke!!user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
2.10.2014 10:13:58   
Cakana84
Devojke, objavljeni su dobitnici. KLIK

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
14.10.2014 15:33:40   
Cakana84
C nagrade za septembar su poslate. Cekamo slicice.

Anarunika user posted image .

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
29.10.2014 15:23:34   
dunja RR

Drage naše korisnice, hvala vam na divnim receptima koje šaljete user posted image

Mali podsetnik (iz pravilnika) - koristite samo fotke recepata koje ste same uslikale.

Hvala user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
29.10.2014 21:35:35   
lelaigor
Dunja, jel' to opomena za nekog posebno?


_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
29.10.2014 22:55:26   
dunja RR
Još uvek ne za nekog posebno, ali s''obzirom da je bilo baš puno recepata u poslednje vreme (što je sjajno naravno i hvala vam na tome), pre svega se nadamo da autori postupaju pošteno, i da zaista stavljaju svoje fotke recepata.

Fer igra pre svega user posted image



< Poruku je uredio dunja RR -- 29.10.2014 22:56:48 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
30.10.2014 9:09:17   
lelaigor
Slažem se! user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
30.10.2014 10:05:18   
Cakana84
Da vam se zahvalim na divnim receptima i velikom trudu.. Samo da se nadovežem na Dunju, da sve vidimo, tako da nemojte pojedini da uzaludno stavljete tuđe recepte i slike. Igrajte fer i pošteno.

Pozdrav


(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
30.10.2014 10:39:26   
Torbica
Gledam recept za Ferero od Bibilib-sa sve omotom od keksa unutra u kuglici...To nije ta slika.
Da li ćete uzimati u obzir te recepte sa tudjim slikama?

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
30.10.2014 10:57:25   
Cakana84
Draga Torbice, bas prema vama koje same postavljete svoje recepte, slikate jela i razmenjujete sa nama od srca svoje kulinarsko znanje, ne bi bilo fer da takve recepte prihvatimo. Naravno da necemo, a i protivno je pravilima. U veku interneta i racunara vise j enego lako proveriti gotovo sve. Moram da priznam da sam u soku da je vecina recepata, ne samo slika koje je Bibilib postavila skinuti sa drugih sajtova i portala.

< Poruku je uredio Cakana84 RR -- 30.10.2014 11:06:03 >

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
30.10.2014 11:00:05   
lelaigor
Ja se slažem sa Torbicom, a ja npr. kad nemam sliku, stavim recept bez slike.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
30.10.2014 11:13:18   
veselicaa
Stalno citam sve recepte i vidim da ima zena koje se stvarno trude i slikaju svoje recepte ali za mnogo slika bih sigurno rekla da su sa netauser posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
30.10.2014 12:56:57   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Torbica

Gledam recept za Ferero od Bibilib-sa sve omotom od keksa unutra u kuglici...To nije ta slika.
Da li ćete uzimati u obzir te recepte sa tudjim slikama?


Naravno da nećemo, bez brige. Zato smo i odreagovali juče.
Admin upravo radi sve što treba, tako da Lesica rules user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
30.10.2014 13:05:46   
lesica
Drage naše domaćice,

znam da se po malo nekad zanesete, međutim hajde da još jednom ponovimo gradivo po pitanju pravilnika takmičenja "Biramo recept meseca u C kuhinji" KLIK

Pogotovo ovaj navedeni deo je bitan:

Postavljanjem recepta autor izjavljuje da je recept objavljenog jela (kako ceo recept tako i njegovi pojedinačni delovi) njegov autorski, da je vlasnik objavljenih fotografija jela (maksimalno 6) u okviru recepta i da kao takav ima pravo na objavu istih, kao i da je saglasan da njegov recept i sve fotografije (maksimalno 6) objavljene u okviru njega, organizator ima pravo da objavi na portalu www.ringeraja.rs, kao i da sponzor ima svako pravo da ih preuzme, koristi i objavljuje za svoje potrebe i u okviru svojih medija, bez vremenskog ograničenja, kao i sva prava da kopira, distribuira, javno prenosi recept i foto materijal u okviru njega.

Svaki učesnik nagradnog konkursa se slaže da na organizatora i sponzora takmičenja prenese sva autorska prava za pripremu mogućeg foto i video materijala koji se se odnosi na prijem i korišćenje nagrade. Ovim prenosom autorskih prava, organizator i sponzor dobijaju univerzalno, trajno i neograničeno pravo na fotografije, audio i video materijale, kao i sva prava da iste kopiraju, distribuiraju, javno prenose.

Organizator zadržava pravo da diskvalifikuje neprikladne recepte i recepte koje ne ispunjavaju uslove učešća.



Iz tog razloga, pojedini će biti diskvalifikovani tokom ovog meseca, a u nadi i sa obećanjem da će sledećeg slati sve svoje autorsko.

Zarad fer pleja, odluka je ovakva.

Hvala!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
30.10.2014 13:06:02   
Bibilib
U pravu si Torbice slika je sa neta ali ne samo moja,i druge takmicarke stavljaju slike sa neta pa nisu diskvalifikovane...A ja sam to stavila da mi recept ne bude bez slike ... Ne bih da imenujem takmicarke iako se one bune protiv mojih recepta i slika...

< Poruku je uredio Bibilib -- 30.10.2014 13:07:26 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
30.10.2014 13:09:28   
lesica
Bibilib,
ja bih molila da se ne nastavlja polemisanje, mi iz tima koji proverava validnost jako dobro znamo svoj posao, i odrađujemo ga bez ičijih sugestija.


Hvala!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
30.10.2014 13:15:50   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: veselica

Stalno citam sve recepte i vidim da ima zena koje se stvarno trude i slikaju svoje recepte ali za mnogo slika bih sigurno rekla da su sa netauser posted image


Čisto da napomenemo, u C kuhinji imamo i naše drage članice-profesionalne kuvare koji stavljaju fotografije svojih recepata a koje su takođe objavile još negde na netu. Ali one kao vlasnice fotografija recepata imaju puno pravo da učestvuju i u C kuhinji.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
30.10.2014 13:22:42   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: veselica

Stalno citam sve recepte i vidim da ima zena koje se stvarno trude i slikaju svoje recepte ali za mnogo slika bih sigurno rekla da su sa netauser posted image


Čisto da napomenemo, u C kuhinji imamo i naše drage članice-profesionalne kuvare koji stavljaju fotografije svojih recepata a koje su takođe objavile još negde na netu. Ali one kao vlasnice fotografija recepata imaju puno pravo da učestvuju i u C kuhinji.

Naravno Dunja i to je ok,ali ja sam mislila na one recepte i slike bas sa neta.Ima dosta divnih zena koje objavljuju recepte i slike za koje se odmah vide da su domaca radinost.Lelaigor i Torbica recimo su bas aktivne i dosta njihovih recepata sam prepisala a neke vec i isprobalauser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
30.10.2014 13:25:25   
dunja RR
Slobodno Lesici, Cakani i meni pošaljite pp ako naiđete na sumnjive fotografije u slučaju da mi ne primetimo. Hvala puno user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
30.10.2014 13:26:54   
veselicaa
user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
31.10.2014 10:00:15   
Torbica
Mislim da bi trebalo da se vrednuju drugačije recepti sa slikama.Ja mogu ceo kuvar da prepisem u C kuhinju ali mislim da to nije poenta nego da prikažemo slikovito kako izgleda to naše kuvanje. Ja nisam nijedan recept stavila bez slike i imam ih još dosta uslikanih koji čekaju da ugrabim vreme i sednem. U svakom slučaju-ne svidja mi se ovo što vidim..

< Poruku je uredio Torbica -- 31.10.2014 10:01:24 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
31.10.2014 11:03:51   
Mala Elena
A mislim da je ispravno i fer navoditi isprobane recepte , kao preporuka.. sa slikom bas tog naseg jela, sta bi znacila slika sa neta kad je to sasvim nesto levo ?! Bezveze...user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
31.10.2014 11:48:21   
Torbica
Ja nagradu ne jurim i trudim se da što realnije predstavim ono što pravim.Žao bi mi bilo da se ova naša lepa C kuhinja obesmisli.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
31.10.2014 11:59:41   
lelaigor
Ja se osećam prozvanom iz dva razloga, možda grešim, možda su samo trudnički hormoni. user posted image
Imam slike sa neta, ali sa svog sajta, svoje stranice ili bloga. I što dunja reče, imam prava da postavim te slike, jer su moje, ako sam negde zaboravila da skinem logo, izvinjavam se, ali to su sve moje fotografije, mojih proizvoda, verovatno većina zna, da je to moj posao.
Druga stvar, imam recepata bez slika. Zašto? Zato što stvarno nemam uvek vremena da uslikam sve što napravim. Nekim receptima dodajem slike naknadno. A žao mi je da ne podelim taj recept sa vama.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: C proizvodi i Ringeraja biraju recept mes...
31.10.2014 12:05:04   
veselicaa
Lelo sto se ti osecas prozvanom?Pa ti si bas aktivna a i znamo da se time bavis tj.da pravis slatkise i imas svoju stranicu.To je sasvim u redu,te slike su tvoje i mozes ih objaviti na 100 sajtova ako zelis. Ne nerviraj se trudnice draga nikako user posted image i samo ti pisi recepte,ja ih citam i prepisujemuser posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here