|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 17:00:50   
jovicaa
joko, a zasto se to desava, mislim sta moze da izazove 0 spermatozoida?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 17:06:47   
17 joka
neznamuser posted image to moze svakom da se desi

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 17:13:52   
amelia
joko zao mije user posted image user posted image ali ipak postoji sansa da budete roditelji...zasluzujete user posted image nadam se da cete sto pre uspeti... dali ste pokusali da se nekako popravi sperma dali postoji neka terapija? dali ce zauvek biti tako bez da se poboljsa?

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 17:16:38   
17 joka
Svasta ali nema popravkeuser posted image

a da ce mo imati bebu nesumnjamuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 17:36:43   
amelia
user posted image user posted image treba da budes pozitivna uspecete jednog dana i dobicete svog andzelcica user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 18:46:22   
IVA 11
Test neću slikati, jer se pod određenim uglom vidi, još da slikam sa tel. tek se tad ne bi vidjela. Uradiću betu pa javljam. Nisam nešto nestrpljiva jer već rekoh da mislim da test nije validan kad se posle pola sata javi jedva vidljiva crtica, ali ipak je ima, to me kopka...Još nisam dobila, ništa me ne boli, sem što su mi grudi očvrsnule. user posted image U čitavoj ovoj zbrci mi u glavi, moja mačka je macna, skotna, trudna, kako li već, dobro makar je neko user posted image

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 19:08:22   
madre
ivo, jesi li danas ocekivala user posted image ?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 20:10:02   
IVA 11
Jesam, ništa još...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 20:35:45   
amelia
Onda ce sutra beta pokazati pravo stanje user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 20:37:07   
17 joka
Ivo, da beta bude velikauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 21:58:53   
blesavko
Ivo navijamo za user posted image ili user posted image po tvom izboru. Odnosno cekamo visoku jako visoku betu.

< Poruku je uredio blesavko -- 4.2.2014 21:59:36 >


_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 22:49:04   
mamica 91
Iva user posted image meni je isto tako u prvoj trudnoci test tek posle i vise od pola sata pokazao, bukvalno jedva vidljivu crticu, ciklusi su mi na 28 dana, a taj testic sam radila dan pre nego sto sam trebala dobiti, jer sam sumnjala na trudnocu.... betu mozda 3-4 dana posle toga i secam dobro da je bila 264 user posted image ... dok sad drugi put nisam ni najmanje ocekivala da sam trudna, ali nikako i kasnilo mi 2 dana uradim test a crtice se crvene samo tako...
user posted image navijam jako za sve crtice da uskoro budete user posted image user posted image

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 23:01:19   
madre
ivo, cekamo sutra vestiuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 23:04:02   
Verolina
Ovnicu, puj puj da beta sutra bude dobrauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 23:05:30   
jovicaa
joko zelim vam svu srecu i da sto pre zatrudnisuser posted image
eto nekad tako priroda udesi..
ivo navijamuser posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 4.2.2014 23:06:09 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 0:20:58   
g.a.g.a
cao drugari..ovaj,drugarice...Malo me nije bilo,danas mi je 9 dc,nedostajale ste miuser posted image ,
Joko,pa sve i da nema ni jedan ne placi ,i ne tugujte,reci muzu da ste hvala Bogu zivi i da i za to ima resenje,donorska sperma ako ne moze drugacije...Kod mm je bila dijagnoza oligoastenozoospermia,,pa se promenila u normospermiu,a dosli smo do zakljucka da je uticala sargarepa na promenu jer nije koristio nista.Znaci nekuvana,svakog dana je jeo po 5 6 komada nekad i vise,mi je i proizvodimo...da ne davim,probajte,pa ako ne moze idemo dalje,ni ja sada ne znam kakav ce biti sledeceg puta,ali imali smo taj razgovor da postoje i druge opcije,kako se tvoj muz oseca,kako to podnosi?Amelia,milice ivo madre.....ostale pozzzzz

_____________________________

nase zlato je na putu..nasa radost,nasa suza...nase sve ..volimo te mrvice nasa

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 7:57:02   
nata11

IZVORNA PORUKA: 17 joka

AZO-azoospermija je 0 spermatozoida u spermogramuuser posted image


Joko draga user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 8:40:22   
vonavoj
jutro! Iva,cekamo leeeeeeeepuuu veliku betu! ja cekam user posted image ..sutra,prekosutra!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 9:22:36   
mara1981
E sad ste i mene ubacile u nestrpljivo iscekivanje Ive!!! user posted image Malo, malo pa pogledan da vidim da li se javila! :)
Meni ce za koji dan O pa cemo se zabavitiuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 9:40:34   
rasa_
Jutro, zene. :) Ivo, nadam se da ce ti biti velika beta. :)

< Poruku je uredio rasa_ -- 5.2.2014 9:41:51 >

(odgovor članu mara1981)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 11:03:24   
IVA 11
Žene, idem danas popodne da uradim betu. Htjedoh jutros nego su mi majstori tu, kreče nam spavaće sobe. Pogledala sam uputstvo ali na njemu piše "ne očitavati rezultat posle više od 30 minuta". Tako da iskreno ne gajim nade uopšte da će biti išta, ali makar vađenje bete ne plaćam, pa mi je svejedno. Dobila nisam još(jer rekoh dobiću više) samo osjetih tek jutros bolne grudi, kao kroz bradavice da me fiska user posted image volim vas sve, nemate pojma koliko mi znači vaša podrška! Što ima kod vas?

(odgovor članu rasa_)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 11:09:00   
madre
ivo, meni je to sto nisi dobila sasvim dovoljan znakuser posted image ne mogu da iscekam te tvoje rezultete, mogu da zamislim kako je tebiuser posted image jesu li ti tvrde grudi (to pitam zbog sebeuser posted image )? vise te ne boli stomak?
citala sam na netu iskustva i videla da ima potvrdjenih trudnica kojima je test pokazao dve crte i posle vise od pola sata, tako da navijam iz sve snageuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 5.2.2014 11:10:02 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 11:30:26   
IVA 11
Jesam madre, iščekati ne mogu. E sjećaš li se kako si mi objasnila, trebala sam da dobijem još oko 28-og!? Grudi su mi cvrste ali boli me kroz njih, ne znam kako da objasnim user posted image Stomak me ne boli, samo što se zapravo bojim rezultata jer skoro 5 mjeseci aktivno, nikako da se trudnoća ostvari, a Luka raste, pa me to opterećuje! Kako stoje stvari kod tebe? Ovulacija je prošla, sad neka se trud isplati! :* Piješ li čajeve one?! Ljubac za sveee!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 11:35:16   
Jole84
Ženskice kako ste,jel prošle ovulacije,za koga navijamo ovih dana user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 11:36:57   
madre
pa daaa, ako si sigurna da ti je O bila 14dc, tebalo je daaavno da dobijes, a nisiuser posted image sto se mene tice betu ne moras ni da radisuser posted image a sto se tice luke koji raste i razlike medju decom tice, to mi ne pominjiuser posted image
prestala sam da pijem cajeve, nesto mi je govorilo da tako treba da uradim! a sto se moje O tice nisam uspela trakicama da je uhvatim... kupila sam neke kojima rok istice 5og februara i dve su bile neispravne, tako da je mozda tada bila, ne znamuser posted image ali sam juce imala bas jaka menstrualna komesanja, kao da sam vec dobila... grudi preksinoc postale bas osetljive, ali nisu tvrde... ne znam?! bilo bi lepo da te ispratimo u prvo i da ja dodjem za 10ak dana, pa da nam opet razlika medju decom bude 10 dana, ali u vasu koristuser posted image user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here