|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 19:26:16   
IVA 11

IZVORNA PORUKA: Verolina

Ti si mlada, zdrava zena. Biohemijske trudnoce u vecini slucajeva su prirodna seleksija. Tvoje telo ceka jednu lepu jajnu celiju. Videces da ces biti uskoro trudnauser posted image


Verka draga user posted image user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 19:29:15   
Verolina
Milice, nije ti islo 12-19 januara, vec po tim datumima koje si navela a izmedju ti nista nije islo?
MB nije pouzdan, cisto da znas, tacnije, totalno je nepouzdan.


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 19:35:20   
vonavoj
iva11,bar sam te nasmejala,kad ne umem da tesimuser posted image user posted image ali nam je zato verka uvek tu,najjaca je! posle svega sto je prosla,uvek je pozitivna!
milice,nista te ne razumem..kako sad da dobijes kad je O bila 24.og..tek je proslo 10 dana...meni je O bila 21.og i jos nisam dobila..sutra ocekujemuser posted image

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 19:36:07   
milica93
Počelo je 12. i curkalo još 15., 18. i 19. i posle toga ne, danima izmedju većinom ne, bar ništa značajno.
Znam čula sam od mnogih, ali isto tako od mnogih sam čula i pozitivna iskustva. Tek sam ga kupila, e sad videcemo. Možda se i isplati. Dosta je osetljiv i mora se paziti kad se stavlja i kolko se stavlja pljuvačke, verovatno zavisi i od toga.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 19:37:11   
Verolina
Milice, jesi li radila test na trudnocu?
Hormonski status?

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 19:39:44   
milica93
Von uvek dobijam tako nekako, ne znam ni ja više sad sam se sva spetljala. Računam od prvog dana menstruacije već mi je 25 dan. a od ovulacije ako uzmem 22 il 23 je 14 il 15. dan ... valjda
Verolina radila sam betu u januaru tad jer je curkalo to tako bez veze nije bilo trudnoće, a hormone nisam skoro

< Poruku je uredio milica93 -- 5.2.2014 19:41:15 >

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 19:44:42   
Verolina
Meni to mirise na los progesteron. Kratak ciklus plus to nepravilno krvarenje. Jesi bila skoro na UZ?

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 19:47:34   
vonavoj
proveri hormone,nesto se desava..em user posted image nije bila normalna,a beta negativna..

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 19:51:01   
vonavoj
pica se pece,dete poslato kod babe,mm pere sudove..divota!user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 19:51:38   
milica93
Bila sam pre, slagaću sad 3-4 meseca ... Češće sam kontrolisala posle spontanog u januaru i onda nisam. Sve je bilo u redu i jedino sam imala neke male cistice, ali zanemarljivo kako reče i imala sam terapiju da se to očisti. Jedan je janik malo lenji, desni ja mislim.
Malo sam se ugojila u poslednje vreme , počela sam da jedem ko manijak na psihičkoj bazi izgleda, moguće i zbog toga. Do sad su mi sve bile redovne i normalne.
Proveriću što pre.
Hvala vam user posted image

< Poruku je uredio milica93 -- 5.2.2014 19:52:24 >

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 19:53:52   
Verolina
Sve mi je jasno. Htela sam da te pitam za PCOS.
Ovako, na slatko zaboravi, uradi hormonski status i idi jedan ciklus na folikulometriju. To ce mnogo da ti pojasni.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 19:54:24   
Verolina

IZVORNA PORUKA: vonavoj

pica se pece,dete poslato kod babe,mm pere sudove..divota!user posted image

Daj mi picu, dacu ti sladak kupus. Hahahhahahahahauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 19:59:20   
vonavoj
moze,taman nemam sutra rucakuser posted image user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 20:00:05   
milica93
Hvala. Potrudiću se da to obavim što pre. user posted image
Valjda će se sve rešiti uspešno.
Imam i ja podvarak sa suvim mesom. user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 20:04:13   
Verolina

IZVORNA PORUKA: milica93


Imam i ja podvarak sa suvim mesom. user posted image

Cvrc, ja sam prva pitala. Na ovom svetu moze biti mesta samo za jednu osobu kojoj ce Von dati pizzu, a to sam jauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 20:07:56   
milica93
Hahahahha prepuštam user posted image ...
Bolje da žuljam kupus i skinem koju kilu, a ti uživaj i za mene sad ... Crveni karton za slatkiše i testa user posted image user posted image

< Poruku je uredio milica93 -- 5.2.2014 20:09:26 >

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 20:12:40   
Verolina
Jao, cuti, ja isto ne smem slatkouser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 20:16:58   
milica93
Ništa mi ne pričaj. sklona sam gojenju, mislim da se i od vazduha gojim ... ceo život na dijetama. Konačno sam bila doterala liniju do savršenstva i sad mogu ponovo da se slikam. user posted image I to sve od nervoze jedem. user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 20:37:37   
Anoniman
O Boze dragi kako ova Verolina uvijek ima ovako divne rijeci za sve i svakoga
Sta sam puta padala,plakala udarala glavom kroz zid,i naravno ona je uvijek bila tu.
.Dao Bog dragi da bude sto prije debela trudnica.Ljubimo teuser posted image

(odgovor članu milica93)
  Direktna veza do poruke: 169
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 21:29:37   
17 joka
Cece potpisujem svaku rec, znam da ce Bog našu verku nagraditi za svu dobrotuuser posted image user posted image

ja se vec uzasno nerviram na UZ je potvrđena lepa O , zuto telo, endometrijum 11mm a user posted image još nema ludim

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 21:34:53   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Cece1

O Boze dragi kako ova Verolina uvijek ima ovako divne rijeci za sve i svakoga
Sta sam puta padala,plakala udarala glavom kroz zid,i naravno ona je uvijek bila tu.
.Dao Bog dragi da bude sto prije debela trudnica.Ljubimo teuser posted image

user posted image user posted image user posted image
Podizali su i mene, pa i ja podizem druge.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 22:45:53   
IVA 11
Sita se isplakala, sad mi je lakše, idem dalje. Jedva čekam uz, to je dr koji me i porodio, vodio trudnoću, tako da jedva čekam da ga vidim da mu se izjadam. Kako ste sve? Svima želim da pređemo u drugu temu, daće Bog...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 22:51:54   
Jole84
Iva baš mi je žao user posted image ali ko što kaže Verka,obično se posle biohemijske vrlo brzo desi dobra trudnoća,odtuguj pa idemo dalje!
Ljubim vas sve user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
5.2.2014 23:06:55   
17 joka
Ivo user posted image user posted image user posted image

Kumo za teb i malu devojanu jedan veliki poljubac

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
6.2.2014 8:11:13   
IVA 11
Jole, Joko, svima hvala na podršci! Evo mene jutros poranila. Skuvala kaficu i odmaram uz kišu. Kako ste, ima li koga? user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PITAJTE DOKTORA NA RINGERAJI
Dr Jelena Todorović, stručnjak u oblasti interne medicine, izaćiće u susret svim Ringerajinim korisnicima koji imaju nek...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here