|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
19.10.2014 13:18:23   
Rosita
Bm, bravo :)

To bi mogao da bude posao za mene user posted image . Talenta imam, i za ozbiljnu poeziju, ono pobede na smotrama, takmicenjima... ali me profesorka motkom terala da pisem, kao ajde molim te za ovaj konkurs napisi, prosto umela sam i lako mije islo, ali nisam posebno volela. Doduse, davno bese, a ove estradne nisam probala :) Mada mi mozak nekad spontano srimuje nesto user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
19.10.2014 13:34:03   
Buba Mira
Mogu da vam postavim ovde link na youtube, imam jedan pravi narodnjak, pravcati user posted image

Ostali, koji ne slušaju narodnjake neka se ne ogluše na ovo upozorenje : slušate na vlastitu odgovornost user posted image


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
19.10.2014 13:35:14   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Hvala, žene. Cilj mi je da budem nova Marina Tucika i da i mene metnu jednom u neki žiri sa stolicom što na dugme izlazi iz poda. user posted image


citam i mislim zasto da izadjes iz poda, u tom trenutku moje dete salta kanale i Marina Tucakovic se dize nekom stolicom user posted image . procitam mm i popadamo od smeha!
uglavnom, meni je to jako lepo zanimanje... ja mastam jednog dana da pisem decije pesme, ne zbog para nego onako... imam ih 10ak jos iz devojackih dana...
a hocu da cujem koje si pesme pisala, daj linkove...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
19.10.2014 13:38:35   
Trcosava
Bubo - super i čestitam!!

E sad, šta se danas isplati - ovde u slo BILO KOJA VRSTA USLUGE! Ljudi moji, pa ovde deru frizeri, pedikiri, manikiri.... Sad besnim na sve moje što mi ne dadoše da upišem za frizera, barem bi posao lakše našla.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
19.10.2014 13:43:08   
Rosita
Trco, ja besnim na mm sto nije bio kuvar ili frizer, a oboje mu ide od ruke samo tako...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
19.10.2014 13:53:28   
emicaa
I ovde se najviše isplati biti frizer,kozmetičar ili stomatolog,ja nisam ništa od toga.
bubo stavljaj link user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
19.10.2014 13:58:23   
Zemunka85
MM je graficki dizajner. Da ne zavrsavam ekonomski, u koji sam ulozila pola zivota, ucila bih uz njega. Samo sa njegovom platom (+ privatno sto radi), mi zivimo saaaasvim super. Imamo i za zimovanja, letovanja, da uvek uzmemo sta god nam treba, uspeli smo u predhodne dve god da napravimo terasu i uzmemo dva lokala u zgradi - da prosirimo stan, dete nam ide u privatni vrtic, cesto kupimo nesto od bele tehnike za stan ... A covek je samouk!!!!! Mnogo razmisljam o tome dok ucim nocu, jer nemam kad. A sve za DZ :D. on covek sve sto uradi, pravi pare. A sam je na svetu ostao u 20oj i sve stekao trudom, radom i postenjem. Eto malo i da ga pohvalim :D. LM, kao sto rekoh da nisam pred kraj EKOFa, 100% bih probala uz njega to, mada tu treba dosta kreativnosti. Ovo moje u sta ulozih toliko truda, zivaca, zdravlja i PARA je zivo s.anje!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
19.10.2014 13:59:32   
Buba Mira
http://youtu.be/fqz17wE1EVU

Moj prvi hard core narodnjak user posted image


Evo je pesma, ne umem da napravim lep lin sa fona, izvinjavam se.
Btw, ovo je moja početnička pesma pa ne očekujte senzaciju, ostale koje radim su drugačije, više pop, čućete.
I da, oni koji prate Grand prepoznaće čoveka za harmonikom u videu. Sama saradnja sa njim za mene je velika stvar.

< Poruku je uredio Buba Mira -- 19.10.2014 14:01:31 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
19.10.2014 14:10:23   
lanajelena
Zemunka to je posao buducnosti i ja se razmisljam da se presaltam na to,moji deveri to rade i nadam se uskoro i mm user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
19.10.2014 14:12:11   
eca89
Bubo,nije uopste slaba pjesma, a da naravno Aca Sofronijevic sta reciuser posted image user posted image !

< Poruku je uredio eca89 -- 19.10.2014 14:13:11 >

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
19.10.2014 14:35:53   
Buba Mira
Hvala user posted image
Za par dana biće premijera druge pesme, od one što dvadesete gazi user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
19.10.2014 14:46:22   
Trcosava
BM odrećićemo te se samo ako JK prodaš pesmu, sve ostalo ću nekako da svarim user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
19.10.2014 14:56:44   
Buba Mira
A šta misliš ko je pisao "a tebe voli tvoja ludača"? user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
19.10.2014 15:08:13   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

A šta misliš ko je pisao "a tebe voli tvoja ludača"? user posted image

to peva ko? user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
19.10.2014 15:13:37   
Buba Mira
user posted image ne znaš ko peva? Strašno! user posted image
Pa JK, naravno user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
19.10.2014 16:35:36   
Trcosava
ne znam, ja sam operisana od pinka user posted image

ako si ti pisla, odričem te se user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
19.10.2014 16:37:01   
Buba Mira
Sreća pa sam se šalila user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
19.10.2014 17:09:01   
Bibilib
Sala na stranu zene,mislim da se ne isplati raditi ispod 35 000-40 000 din. za neki normalan zivot bez preterivanja.
Ko placa stan odnosno stanuje i placa kiriju nista ispod 50 000... a moj muz radi za 23 000 din. od 7h do 19 h pa to je strasno user posted image user posted image user posted image sreca sto imamo kucu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
19.10.2014 19:09:21   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Sreća pa sam se šalila user posted image

Samo još ovo, pa ću sama sebe da bičujem user posted image

Šalila sam se i ja (malo user posted image ) - oprošteno ti bude ako je odereš za debele pare user posted image

I opet, svaka čast što si se izborila i sada imaš od čega da dopuniš budžet

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
20.10.2014 14:25:23   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Hvala user posted image
Za par dana biće premijera druge pesme, od one što dvadesete gazi user posted image

Našla sam je. Nikad čula za nju. user posted image Što je naravno nebitno - nego samo kažem da sam kompletno neupućena u našu muzičku scenu.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
20.10.2014 14:39:08   
Buba Mira
Bila sam i ja neupućena dok nisam počela od njih da zarađujem. Sad ih izguglam ako ih ne znam i sve super.
Inače, Milena je poznata pevačica iz tog miljea, baš poznata.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
20.10.2014 14:40:32   
Peace*
Ma joj, Mirka, ništa loše nisam mislila. Verujem ja da je poznata, i super je što na taj način zarađuješ, i što svoj talenat umeš da unovčiš!

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
20.10.2014 14:45:24   
Buba Mira
A ne znam što si mislila da sam ja nešto loše mislila. user posted image

Kažem da ih ni ja ne znam, ali ne smem da priznam, kad me nazovu ja samo kažem "ooo, pa jao, kakva čast" i brzo guglam u drugom telefonu user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
20.10.2014 14:48:15   
Peace*
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Sta i za koje pare se isplati raditi u da...
21.10.2014 10:35:29   
Klarita
BM user posted image user posted image user posted image Bas mi je drago kad neko uspe u necemu, kad lepo zaradi, a bavi se da kazem hobijem. Bas bas mi je dragouser posted image Samo napred!
Onaj hard core narodnjak sto si stavila je bas hard coreuser posted image ja koja slusam sve i obozavam kafanu, nesam bas mogla da ga slusam, ali dovoljno da cujem tvoje reci. Pamtim pamtim koliko si stihova ovde pisala, cak sam i pre neki dan htela da te zamolim da mi napises nesto lepo za vencanje moje dobre drugarice, no kupila sam lepu cestitku koja je vec imala odstampan tekst.
liiiiiiiiiiiiij ako mi dozvolis sad cu da te maltretiram stalnouser posted image mislim za cestitke tako?

I da ne masim skroz...zaista ne znam nijedno zanimanje u ovoj Srbiji koje radis posteno a zaradjujesuser posted image Mm radi je privatnik, i da ne mulja, ne bi ni za hleb imali, jer sa mojom platom prosvetnog radnika pljuckali bi user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here