|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 8:25:52   
branki*
Dragi nasi,nastavljamo razgovore opusteno i u julu!

Posto chat teme koristimo za razgovor,molimo vas da konkretna pitanja o trudnoci,deci i bebama postavljate u za to predvidjenim temama.U skladu sa tim procitajte Opste uslove koriscenja foruma
Ako ta pravila budu krsena,chat teme cemo zatvarati.
takodje preporucujemo da procitateRingerajin vodic za koriscenje foruma
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 8:49:27   
mali_mis
Jutro user posted image
Ja se namerno uspavala da se kafana otvori na vreme user posted image Ma kakim, nisam uopste cula alarm, tek kad je A. odvelio "Jagodeeee". Kakve jagode, nemam pojma user posted image mozda sam i to sanjala.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 8:49:55   
emicaa
izvolite poslužite se user posted image

user posted image

< Poruku je uredio emicaa -- 1.7.2016 8:50:26 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 9:45:14   
Anck Su Nmaun
Hello hello u Juluuuu user posted image

Kad kaze neko Jul asocira me na leto i odlazak na more...kupanje.... ove god, nista za mene od toga , cvrc! user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 9:46:28   
Khaleesi
Hvakla Emice, kako se ubacuje slika user posted image
Dobro jutro mamike, tek sada... Ove moje celu noc plakale, naizmenicno pa sad tek ustaliuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 9:50:03   
amelia
Vec julll ?? Ne mogu da verujem kako vreme letiuser posted image
Emice bas bi mi sad po ovoj vrucini dobro pao ovakaf sladoled uzivo user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 10:03:58   
emicaa
khalessi evo je temica i za to user posted image Klik
Ma i meni mi godio ovaj sladoled kao ludom šamar user posted image
Joj tonu posla imam a ne mogu mrdnuti od bolova,ooo dijete izlazi van user posted image

< Poruku je uredio emicaa -- 1.7.2016 10:04:56 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 10:07:24   
Khaleesi
Emice bravo pravi si maher user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 10:08:50   
IvanaSK RR
Emice, evo i ja dozivam Davida da izlazi van user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 10:10:18   
amelia
Emice ostavi decka prija mu kod mame uziva. Ovaj moj nije izlazio do cupaa je koristio mamu sve do 41 nedelje i 5 dana user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 10:49:05   
emicaa
Amelia godi njemu ali meni ne više user posted image
Dosta je što sam Doru jedva istjerala van,ni njoj se nije izlazilo user posted image
Ivana ima li kakvih kiflica user posted image ljubim tebe i princezu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 10:54:14   
bubulence
Cao devojke! Emice ja svratim povremeno da vidim hoce li momak napolje... Meni je termin isto bio 12.07. (ako sam dobro videla u temi trudnica) a porodila sam se 09.07. Tako da navijam da momak saceka jos 9 dana... Tada se radjaju najdivnija deca na svetu user posted image .
Drugarice sve vas ljubim

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 11:04:04   
amelia
Meni je itekako godilo. Imala sam toliki strah od poradzaja da bih vecno ostala trudnauser posted image i neka sam imala s razlogom Zato sada imam dupli strah user posted image
Prekjuce bile kiflice kod mene ali bas sam zaboravna nisam posluzila ovde. Bile su i slane i slatke.
Bubi kako si, kako decica??user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 11:18:31   
IvanaSK RR
Emice, trazi od Ane, ona kad stavi sliku u kafanu, ja ne ulazim par dana user posted image
Kod mene je slična situacija kao kod Anck, ova mala maca bi da se nosa i stalno da je zabavljam. Ja sam sad tek oprala zube, sa njom u rukama :)

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 11:56:17   
vocicana
Ah, malo pre pisah u temi ne navikavaj ga na ruke. Ma sve prodje,sve!
Dobar dan julske!
Ko je za hladni nes?
Macan je zaspao, juli nam je stigao, neverovatno. Mi smo zatrudneli u julu prosle godine, kako mi je lepo kada se setim!
Zato dupli hladni nes!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 11:57:02   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Emice, trazi od Ane, ona kad stavi sliku u kafanu, ja ne ulazim par dana user posted image



user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 12:02:11   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: vocicana
!
Ko je za hladni nes?
Macan je zaspao, juli nam je stigao, neverovatno. Mi smo zatrudneli u julu prosle godine, kako mi je lepo kada se setim!
Zato dupli hladni nes!user posted image


Uh moze meni, ti me uvek potrefis, ujutru pije obicna i sad razmisljam (posto je napokon zaspao u ljulji) da smuskam hladnu nesicu ..i stavim zavese u masinu..da zamirise malo stan user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 12:05:20   
vocicana
Ako Anck, prijace ti vazdusno osvezenje. Smuti jedan, dolazim da ti pomognem, kad dasa vec hoce u ljulju. user posted image
Stvarno moram zavesu u spavacoj da operem, idem odmah da je potopim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 12:11:28   
Khaleesi
i meni se pije sada hladni nes kad citam... pravim i jauser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 12:17:14   
vocicana
Imam i cupavce pa izvolite

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 12:40:07   
emicaa
Bubi ja navijam za 05.07 da krene,bila bih najsrećnija kad bih tad ali vidjećemo.Jeste li mi vas tri djevojke dobre user posted image
Ja kod frizerke,pramenujem se,već sat sam ovde i dosadilo mi je nemate pojma koliko.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 12:43:20   
Anck Su Nmaun
user posted image Ja sam sam svoj majstor, sama se farbam , sama sisam....nemam leti zivaca da idem na frizeraj. Jedino ne znm da se feniram, ali to i ne radim cesto.

sve sam zavese ubacila....sad kad zamiriseeeeee user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 12:52:16   
IvanaSK RR
Ana, samo se ti plezi, mesec dana trudnoće sam razmišljala o tvojim kiflicamauser posted image
E, i moja je zaspala, napokon, pa i ja prala neke stvarcice, menjala posteljinu, slagala ves... I uzela pola case hladnog piva od limuna user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 12:57:58   
mila83
Zdravo i u julu! Samo da vam se javim..Nisam vas zaboravila user posted image Bili smo kod mojih par dana u Sm,pa sam se trudila da budem sto vise napolju sa klincima u igri,kad vec ima ko da mi kuvauser posted image takod a mi je bas prijalo.Juce smo otisli i do Zoo vrta na Palicu i po moju M u Kanjizu,bila je 7 dana tamo u muzickom kampu.
Danas se vratili u nasu svakodnevicu,sredjivanje kuce, skidanje pelena kod Dode i tako..
Kakve ste mi ...?

Emice, zbog tebe i Davida cu biti redovna na RR ovih dana,moram ja to da ispratim user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Julska cavRRljaonica 07/16 [chat]
1.7.2016 14:47:29   
branki*
Evo i mene,standardno zivcane!jutros me mm iznervirao i taman me to proslo,sad me iznervura mobilni,tj mama.uspavljujem boku,b je budi jer galami,jedan mob sam iskljucila,drugi zaboravila,i moja mama naravno,cim joj se ne javim na jedan,odmah zove na drugi.ja skidaj boku sa sise,uzimaj tel,psujem usput i naravno da me pita glupost tipa sta radim!odlepih!a,u pm vise!cu da pabacam telefone i zivim lepo i mirno bez mobilnog.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here