|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
16.9.2009 13:43:42   
oliveradj
Juče sam probala da stavim u ogradicu dušek iz krevetca i vidim da je onda ogradica suviše plitka, da će dete ispasti. Zovem Enci menci pitam oni kažu nemaju nešto takvo. Dno ogradice nije baš meko, jer se Adrijana baca da se prosto bojim da ne udari jako glavu. Jel imala neka slično iskustvo. Treba mi nešto ne suviše tvrdo ni meko da dete može stabilno da stoji na tome.

< Poruku je uredio Lu RR -- 22.1.2011 14:36:24 >


_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
16.9.2009 13:48:26   
buhla
moja drugarica je koristila dormeo dusek za prenosivi krevetic user posted image  i bila je zadovoljna.

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
16.9.2009 13:50:21   
oliveradj
Jel znaš gde ima da se kupi ta prostirka? treba mi hitno!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
16.9.2009 13:53:02   
mikanica
I ja imamprenosivi krevetac, i sad cu pogledati na Dormeo sajtu za taj dusek, Bas ti hvalauser posted image

_____________________________

"Nezrela ljubav kaže: Volim te, jer te trebam.
Zrela ljubav kaže: Trebam te, jer te volim. "

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
16.9.2009 13:54:01   
buhla
ima njihov sajt http://www.dormeo.tv
pa pogledaj dal imaju prodavnicu u tvojoj okolini, a moze i da se naruci telefonski ili preko interneta.

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
16.9.2009 14:00:26   
SUPER MAMA
Ja imam ogradicu i krevetac transporter.U ogradici dole posto je tvrdo stavila sam cebe, pa onda jedan sareni jorgan ali je tanak i onda je monici super.A ovaj krevetac nosila sam kada smo bili na odmoru kod babe u makedoniji i u grckoj i odlican je i on ima podlogu ali i to je tvrdo pa tako da i na njega sam stavljala prvo cebence pa letnji jorgancic pa odozgo carsav i Monika je odlicno spavala u njemu.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
16.9.2009 14:01:25   
buhla
ona je kupila prostirku i to je sasvim dovoljno! mislim da posto nisu bile te dimenzije, ona je kupila ovu standardnu pa je isekla i jednu drzala u tom prenosivom, a drugi u obicnom krevecu user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
16.9.2009 14:30:56   
mikanica

IZVORNA PORUKA: buhla

ona je kupila prostirku i to je sasvim dovoljno! mislim da posto nisu bile te dimenzije, ona je kupila ovu standardnu pa je isekla i jednu drzala u tom prenosivom, a drugi u obicnom krevecu user posted image


E sad mi je jasnije, jer sam sad bila na njihovom sajtu i nisam nasla odgovarajucu dimenziju. Znaci isekla i napravila dve prostirke, nije losa ideja.user posted image


_____________________________

"Nezrela ljubav kaže: Volim te, jer te trebam.
Zrela ljubav kaže: Trebam te, jer te volim. "

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
16.9.2009 14:33:21   
Lu
Kod tebe je Olivera,četvrtasta ogradica a ne putni krevetićuser posted image
Najbolje je da uradiš po mjeri,debljinu,širinu,dužinu od materijala koji imaju u ponudi,nadam se da imaš gdje naručiti,kažeš za što ti je namjena znači ako nije za spavanje nego za igranje treba mnogo tvrđe da bude.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
16.9.2009 14:37:03   
Anoniman
I Nesa se bacao kao poblentavio, i jako je bila tvrda ogradica, pa smo ubacili prekrivac presavijen na pola i malo ga "upasali" sa strane da ne klizi, dovoljno tvrdo da hoda, dovoljno mekano da ne boli kad se udari:

user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
16.9.2009 14:43:15   
SUPER MAMA
joj Nedja kolko lepo spava.I ja sam ovako uradila, a i meni se desilo da jedan put Monika zaspe u ogradici.user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
16.9.2009 14:45:38   
Anoniman
Hvala,joj, tu je dusha imao temperaturu pa je zaspao, inace je spavao tu samo kad je bio mali, 4-5 meseci, a tu je imao 6-7

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
16.9.2009 15:37:00   
Anoniman
Ja sam isto stavljala ćebe u ogradicu na dno, ali sam shvatila da mnogo češće pada kada to uradim nego kada nema ništa, pa sam izvadila. Mislim da dno ogradice uopšte nije toliko tvrdo, uostalom, pada dete i po parketu, hoćemo i tamo podmetati ćebe?. Mislim da je samo zvuk takav da mi mame imamo utisak da se dete udarilo, jer moj Luka ni jednom nije zaplakao kada je zvučalo kao da je vrat slomio u ogradici.

Možeš da odeš na Telep, neka od slepih ulica koje ne izbijaju na Subotički bulevar, ne znam koja (dakle moraš iz one paralelne ulice sa Subtoičkim bulevarom, jel to Vršačka, ili ima neka između?). Ima "prodavnica" (dvorište kuće) sunđera. Možeš kupiti tanak tvrd sunđer, iseku ti ga po meri.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dno ogradice je tvrdo
16.9.2009 15:40:04   
Anoniman
Preimenovala sam temu. Tebi treba nešto na čemu ona može stajati, a poenta je da je dno ogradice tvrdo. Nadam se da ti ne smeta. Molim da na dalje odgovarate na moj post pošto je tu nov naziv teme, ili pak da ga ručno prekucavate.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dno ogradice je tvrdo
17.9.2009 8:16:33   
oliveradj
Hvala Tasho, jel možda slučajno znaš ime prodavnice?

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dno ogradice je tvrdo
17.9.2009 8:26:20   
Anoniman
Posala sam sms najboljem drugu, rano je da ga zovem, on bi trebao da zna detalje. user posted image

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dno ogradice je tvrdo
17.9.2009 8:38:55   
Anoniman
Kaže drugar da ne zna kako se zove firma, a ulica je ako se ne vara Dalmatinska.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dno ogradice je tvrdo
17.9.2009 10:10:36   
oliveradj
Hvala puno!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
12.1.2011 0:14:46   
dudunja
Pogledajte KIKEBU, specialno za ogradicu.. debeli su ali ne pre-debeli i imaju dobre dimenzije i meni su boje i dezene prelepe!

p.s. moderator obrisao link jer je ovakav vid reklamiranja na forumu nedozvoljen. Mozete preko privatnih poruka razmeniti informacije ukoliko je neko zainteresovan ili se obratite nasem marketing menadzeru Dunji RR. Hvala na razumevanju user posted image

< Poruku je uredio Jeca RR -- 20.1.2011 11:53:44 >

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
26.10.2016 17:47:31   
Animsaj9
Mi smo uzeli za prenosivi krevetac dusek , debljine nekih 5 cm , ima svoji torbu , lako se spakuje , u Aksi nekih 750 di bio

(odgovor članu dudunja)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
8.3.2018 11:11:50   
Dora89
Pošto imamo prenosivi krevetac kod babe i dede, pa ga ne prenosimo, uzeli smo obični dušek.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
8.3.2018 11:23:53   
mama Jo
Imamo prenosni krevetac koji uopste nismo koristili... nekako mi uvek to izgledalo neudobno za bebu...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
8.3.2018 11:48:42   
Mala Elena
Prenosivi krevetic je dobar za putovanja, lako se sklapa a ko bi koristio samo u kuci, onda dusek u ogradici je bolja varijanta pa vaditi po potrebi da se dete igra.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
29.4.2018 7:52:51   
Anck Su Nmaun
Ja nisam kupovala.drveni vec samo ovaj prenosivi . Cinilo mi se kao bolja opcija i bilo je tako. Dusek smo uzeli onaj mali i super.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 29.4.2018 7:53:14 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
29.4.2018 9:35:29   
MimaKos
Menw ogradica spasila, stavila je u trpezariju, ona se igra a ja zavrsavam po kuci.. a spavala u klasicnom drvenom

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here