|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (19.04.-23.04.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dušek za ogradicu ili prenosni krevetić
10.6.2019 10:39:14   
veselica RR
Dunja mi smo imali samo taj prenosni krevetac,ali sam ja kupila obican dusek za krevetac bas da bi biilo toplije.Ako mislis da ce biti hladno kupi i ti obican dusek,a i bice udobnije za spavanje.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 51
10.6.2019 11:53:00   
dunja RR
Hvala vam puno na savetima.
Razmišljam se da li da uzmem obični dušek, baš zbog toga što ne znam da li će hteti da spava, pa da ne gomilam.

Ona kod nas u stanu spava ponekada preko dana u drvenom krevecu, mada uglavnom preko dana spava napolju, evo sada smo došle iz šetnje nas dve, odspavala je turu. I sada dremka, ali u dnevnoj. I još jednom će popodne. Uveče je vodim napolje još jednom, ali tu već bude budna, onda zaspi kada dođemo iz večernje šetne posle tuširanja, i spava do ujutru,, kod mene u krevetu.

Ali u Bosni bi mogla krevetac i u dvorište da stavim preko dana, navučem navlaku za komarce i nek pajki.

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...

Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu veselica RR)
Direktna veza do poruke: 52
10.6.2019 13:18:11   
Ivanka 75
Dunja, znas sta smo mi radili kad smo nosili krevetac kod moje mame... Stavimo jedan ili 2 jorgana pa onaj sklopivi dusek preko. Podigne se lepo nivo, dete nije tesko a onaj dusek dobro drzi cvrstinu. Ako su jorgani previse mekani moze cebe izmedju.
To ionako nije zauvek, privremeno resenje, ali prakticno. 
Navlaka od duseka se skida i pere, Ivka se slatko izigrala na njemu kasnije, praktican za sedenje na podu, cas fotelja cas dusek 😂

Iva - moja revolucionarka, 05.10.2010.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 53
10.6.2019 13:28:30   
dunja RR
E Iv bas mi tako deluje da moze za pod kasnije za igranjac, taj sklopivi, pa bi mozda pre njega,hvala ti! 

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 54
10.6.2019 13:35:07   
vonavoj
Ja imam isti krevetac i dusek..za male bebe je nezgodan,nizak je,ali kad porastu je sasvim ok..inace,bebe se upare u njemu,tako mi deluje...Ja cu moj da prodam,svakako mali ne spava odavno u krevecu,i drveni cu izbaciti.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 55
10.6.2019 13:38:26   
dunja RR
Von koji dusek si koristila za prenosivi? 

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 56
10.6.2019 14:32:03   
vonavoj
Sklopivi taj. Zgodniji je za prenosenje,jeste tanji..ali ne treba deblji.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 57
10.6.2019 14:33:54   
dunja RR
Tnx!

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:

image
mama Jo
Živeo PHARMALIFE!
Nemam dilemu koje proizvode ću koristiti sa drugim detetom, sa prvim stalno u nekom strahu, mislim da sam svakog proizvođača toliko detaljno prostudirala i znam sve sastojke napamet, naravno da sam se odlučila za PHARMALIFE... Još kada sam dobila više nego pozitivnu preporuku od pedijatra, a zatim i od apotekara (u nekoliko apoteka) svaka dilema je otklonjena. MAPEZ SPREJ nas je spasio... često smo kod bake i deke na selu pored Dunava, gde komaraca i insekata ima na izvoz... od sada više nemamo problem sa njima, beže od nas, a naša koža više nije istačkana ujedima, konačno. ŽIVEO MAPEZ. Ja trenutno pijem OMEGA JUNIOR jer sad trudna, pa kao dopunu ishrani. Od septembra planiramo preventivno da uzmemo IMMUNO sirup... Takođe, APIS GOLA i FITOBALM su nam osnovna stavka kad krećemo na duža i kraća putovanja, malo je reći da smo prezadovoljni!!  Više >>
image
Kuvar: sreca0204
Lako,lepo,brzo i ukusno

Anketa

Maja ili Maia
guppy RR

Koje bi ime radije dale devojčici?

Maja (86%)

Maia (14%)

Ukupan broj glasova: 218

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here