|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Buve ili nešto drugo?
12.7.2015 14:35:30   
mila83
Kod mene sin bude sav izujedan..Pre neki dan iza uha ga ujeo komarac,toliko je nateklo da sam stavljala hladne obloge,posle 2 dana tek ostalo crvenilo.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Buve ili nešto drugo?
12.7.2015 16:41:07   
vikiveki
Mom mlađem sam primetila danas da mu izgleda ostaju neki ožiljci na mestu ujeda,ne znam da li je to moguće,do sada mu nije bilo tako,kao da ostaju male bobuljice

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Buve ili nešto drugo?
5.10.2015 0:30:34   
draguljche
dobro je sto sam pronasla ovu temu, nadjoh utjehu u vama ljudi :) veceras sam sinu (2god) primjetila malu crnu bubicu u kosi koja brzo gmizE user posted image . onda sam primjetila ujed iza uha dva na vratu i jedan ispodd vrata. odmah na kupanje i usisavanje. a bili smo kod mm roditelja imajubpsa samojeda i igrai se sa njim. da li treba da uzmem neku kremu za to ili da cekam da prodje? namazala sam mu neku sto nam je dr dala za ujede pravi se u apoteci. hvalaaaa

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Buve ili nešto drugo?
5.10.2015 7:48:00   
Trcosava
Draguljče jesi sigurna da je ujed buve?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu draguljche)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Buve ili nešto drugo?
6.10.2015 21:34:35   
Milagros
ne vjerujem da je buva,one skaču ali nisam nikad vidjela da gmižu...mrzim buve,kako samo smaraju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Živim za moju dječicu i za bolje sutra!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Buve ili nešto drugo?
6.10.2015 21:50:28   
wivern
Kao sto rece Milagros buve skacu, i nekako su soicaste kao da im je zadnji trap izdignut i u spic.
Prati samo da se ne ospe tu oko tih ujeda, cisto zbog alergije.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Milagros)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Buve ili nešto drugo?
8.10.2015 21:15:20   
draguljche
POjma nemam. I ja sam isla kod dermatologa raznih jer sam sva izujdana rekli su mi svi da su ujedi i da dobro pretresem kucu. Sve, ali bas sve sam izbacila oprala, naprskala nekim insekticidima i i dalje traje. Ne znam moze li biti nesto u duseku. Bas nijedbu bubicu nisam nasla a svakog dana izadje po nova tacka na tijelu koja svrbi i crveni . Mazem didermal mast i pijem allegru ali ne pomaze

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Buve ili nešto drugo?
24.7.2017 19:20:01   
Dragce86
Moja blesava V je pre neki dan ugnjavila jadnu buvu u sacici :D Vidim da nesto stiska i stiska i otvorim joj dlan kad imam sta i videti - uslogirana buva...Uhvatim je i ubijem. Ali ona mi je bila show, da je osetila ujed i refleksno je stegla za gusu :)))

(odgovor članu draguljche)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Buve ili nešto drugo?
25.7.2017 8:40:46   
Duškić
Jao, videla sam ovu temu sinoc i bas planiram da nadjem nesto da kupim da ponesem, da namackam secu. Idemo za petnaestak dana u selo. Kod mm a oni imaju "kerove za lov". I uvek nemaju buve, navodno, prskaju ih doduse ali bre to su zivotinje uvek ostane po neka. Ali me najvise nervira kad me ubedjuju i kazu sigurno je "pauk", a ono ujedi po celom telu.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Buve ili nešto drugo?
29.12.2017 16:10:34   
MaraSima
Zdravo mame, čitam Vaše komentare i vidim da su vas najviše mučile krevetne stenice. One znaju da budu baš strašne dok se ne otkriju. Nekome treba i do par mesci dok ne otkrije šta ga zapravo jede, i glavno problem jeste što se o njima ne zna mnogo, i što većina za njih nije ni čula. O njima više možete da saznate na sajtu . O tome šta su one, kako se , prenose, kako lečiti ujede, kako ih prepoznati uopšte. One mogu da budu jako opasne, naročito po malu decu jer njihovi ujedi izazivaju velike alergijske reakcije. Tako da pogledajte ovde sve o njima, i pomozite nekom drugom ukoliko ima problem.


Reklamiranje nije dozvoljeno.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 10.1.2018 15:48:34 >

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Buve ili nešto drugo?
29.12.2017 18:40:31   
MamaNecaVo
Iako je vid reklame,znam,pozeljno je znati.
Mnogi mesaju stenice i buve,a razlika je ogromna.
Mada i jedno i drugo kada se ucauri po kuci,muke.

(odgovor članu MaraSima)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Buve ili nešto drugo?
10.1.2018 11:04:07   
MaraSima
NevenaAleksejmom
upravo, ne zna se sta je gora muka. Tako da je korisno prepoznati i brzo intervenisati. Ali srecom nije neresivo, samo treba biti uporan i strpljiv :)

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Buve ili nešto drugo?
3.8.2020 13:58:11   
Mirko Svirko


user posted image


Ja cu da poludim.. on samo cepa ranice od ceskanja.. i to kad pitam zastooooo, dobijem da kazem neverotavan odgovor. On:" da vidim da li i dalje ima u krvi u mom telu" 😥😣😡

(odgovor članu MaraSima)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Buve ili nešto drugo?
3.8.2020 14:25:22   
mama Jo
Jesu to ujedi od komaraca?
Da tako izgleda kada se cesu jako...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Buve ili nešto drugo?
3.8.2020 14:33:11   
Mirko Svirko
Na drugoj nozi je ok. Mazemo mi. Ali ova nogica je katastrofa. Razmisljala sam i aerius da mu ukljucim jedno vece.Namazala sam mu sada hipernocurak.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Buve ili nešto drugo?
3.8.2020 14:34:11   
Sanjica26 RR
Ukljuci aerius. A možes da mažes sinopen da ga manje svrbi 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Buve ili nešto drugo?
3.8.2020 14:36:28   
Mirko Svirko
Ukljucicu. 

Ne vredi. Mazem mu i cortinat. Povuce se. Ali on ceska.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Buve ili nešto drugo?
3.8.2020 15:47:36   
flamingos
Baš ima dosta.Probaj još nešto.Šta znam,ispisala si da mu sa svačim mažeš.Proćiće,nego češka,pa teže prolazi.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Buve ili nešto drugo?
3.8.2020 16:58:49   
mama Jo
Da, nema mira pa stalno ceska zato mu je to tako. Probaj da mu kazes da se suzdrzi.
Moja mladja isto stalno ceska, a starija iako ima ujede nijednom je nisam videla da se cese. Verovatno malo i od koze zavisi 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Buve ili nešto drugo?
3.8.2020 17:54:44   
ivaMark
Mirko, nece njemu pomoci sta god da mu das i mazes, dokle god on kopa, bice mu tako...najbolje da se suzdrzi nekako ili mu izlepi flastercice one male okrugle da mu bude zanimljivo...dok ne prodje.



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Buve ili nešto drugo?
3.8.2020 18:06:07   
Mirko Svirko
Nasla sam zivotinjske flastere. Jer ove obicne je odlepio. Probacu i to


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Buve ili nešto drugo?
3.8.2020 18:09:02   
ivaMark
E to, ili da crta po njima 😊



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Buve ili nešto drugo?
3.8.2020 18:10:51   
Mirko Svirko
E da znas. Nisam se set_ila da crta.


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Buve ili nešto drugo?
3.8.2020 18:11:48   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Nasla sam zivotinjske flastere. Jer ove obicne je odlepio. Probacu i to




user posted image
Jaoj pa hit ce sad biti kad se izlepite zivotinjicama 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Buve ili nešto drugo?
3.8.2020 22:42:55   
Duškić
Sinopen i presing nama to pomaze.
A stavljala sam i krrcno mleko ono od boginjica stk smo mazali.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here